ldm 2.1.3 - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: No response from server, restarting...
nl: Server reageert niet; systeem start opnieuw...

en: Automatic login in %d seconds
nl: Automatisch aanmelden in %d seconden

en: Select _Language ...
nl: _Taal instellen...

en: Select _Session ...
nl: _Sessie instellen...

en: Select _Host ...
nl: _Host instellen

en: _Reboot
nl: _Opnieuw opstarten

en: Shut_down
nl: _Afsluiten

en: Login as Guest
nl: Aanmelden als Gast

en: Default
nl: Standaard

en: Failsafe xterm
nl: Systeemherstel xterm

en: Change _Session
nl: _Sessie wijzigen

en: Select your session manager:
nl: Kies de gewenste sessiemanager:

en: Select the host for your session to use:
nl: Kies de host voor deze sessie:

en: Change _Language
nl: _Taal wijzigen

en: Select the language for your session to use:
nl: Kies de taal voor deze sessie:
