ltsp - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: Verifying password.  Please wait.
ro: Se verifică parola.  Vă rugăm așteptați.

en: No response from server, restarting...
ro: Niciun răspuns de la server, se repornește...

en: Automatic login in %d seconds
ro: Autentificare automată în %d secunde

en: Select _Language ...
ro: Selecție _limbă ...

en: Select _Session ...
ro: Alegere _sesiune...

en: Select _Host ...
ro: Alegere _Gazdă

en: _Reboot
ro: _Repornire

en: Shut_down
ro: Oprire

en: _Preferences
ro: _Preferințe

en: Login as Guest
ro: Autentificare ca vizitator

en: Default
ro: Implicit

en: Failsafe xterm
ro: Mod de siguranță xterm

en: Change _Session
ro: Schimbare _sesiune

en: Select your session manager:
ro: Alegeți administratorul de sesiune:

en: Select the host for your session to use:
ro: Alegeți gazda pentru sesiunea de utilizat

en: Change _Language
ro: Schimbare _limbă

en: Select the language for your session to use:
ro: Selectați limba pentru sesiunea de utilizat:
