ldm 2.2.1 - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Username
sk: Meno

en: Password
sk: Heslo

en: Verifying password.  Please wait.
sk: Overovanie hesla. Prosím počkajte.

en: No response from server, restarting...
sk: Žiadna odpoveď servera, reštart...

en: Automatic login in %d seconds
sk: Automatické prihlásenie za %d sekúnd

en: Select _Language ...
sk: Vybrať _jazyk...

en: Select _Session ...
sk: Vybrať _reláciu ...

en: Select _Host ...
sk: Vybrať _hostiteľa ...

en: _Reboot
sk: _Reštartovať

en: Shut_down
sk: _Vypnúť

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: Login as Guest
sk: Prihlásiť ako hosť

en: Default
sk: Predvolená

en: Failsafe xterm
sk: Bezpečný xterm

en: Change _Session
sk: Zmeniť _reláciu

en: Select your session manager:
sk: Vyberte správcu relácie:

en: Select the host for your session to use:
sk: Vyberte hosťa relácie:

en: Change _Language
sk: Zmeniť _jazyk

en: Select the language for your session to use:
sk: Vyberte jazyk relácie:
