ldm - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Verifying password.  Please wait.
sl: Preverjanje gesla. Prosimo počakajte.

en: No response from server, restarting...
sl: Ni odgovora s strežnika,

en: Automatic login in %d seconds
sl: Samodejna prijava v %d sekundah

en: Select _Language ...
sl: Izberi _jezik ...

en: Select _Session ...
sl: Izberi _sejo ...

en: Select _Host ...
sl: Izberi _gostitelja ...

en: _Reboot
sl: _Ponovni zagon

en: Shut_down
sl: Iz_klopi

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: Login as Guest
sl: Prijava kot gost

en: Default
sl: Privzeto

en: Failsafe xterm
sl: Zasilni x terminal

en: Change _Session
sl: Spremeni _sejo

en: Select your session manager:
sl: Izberite svojega upravitelja seje:

en: Select the host for your session to use:
sl: Izberite gostitelja za svojo sejo, ki jo uporabljate:

en: Change _Language
sl: Spremeni _jezik

en: Select the language for your session to use:
sl: Izberite jezik za svojo sejo, ki jo uporabljate:
