ltsp - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Information on this thin client.
el: Πληροφορίες για αυτόν τον thin client.

en: This thin client hasn't been configured yet.
el: Αυτός ο thin client δεν έχει ρυθμιστεί ακόμη.

en: MAC address
el: Διεύθυνση MAC

en: IP address
el: Διεύθυνση IP

en: Video
el: Βίντεο

en: Application server
el: Διακομιστής εφαρμογών

en: Web interface
el: Περιβάλλον ιστού
