ldm 2.2.1 - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Information on this thin client.
sk: Informácie o tenkom klientovi.

en: This thin client hasn't been configured yet.
sk: Tento tenký klient ešte nebol nastavený.

en: MAC address
sk: MAC adresa

en: IP address
sk: IP adresa

en: Application server
sk: Aplikačný server

en: Web interface
sk: Webové rozhranie
