leafpad 0.8.9 - en to bg translation catalogue (66 entries)

en: /_File
bg: /_Файл

en: /File/_New
bg: /Файл/_Нов

en: /File/_Open...
bg: /Файл/_Отваряне...

en: /File/_Save
bg: /Файл/_Запазване

en: /File/Save _As...
bg: /Файл/Запазване _като...

en: /File/_Print...
bg: /Файл/_Печат...

en: /File/_Quit
bg: /Файл/_Изход

en: /_Edit
bg: /_Редактиране

en: /Edit/_Undo
bg: /Редактиране/_Отмяна

en: /Edit/_Redo
bg: /Редактиране/_Повтаряне

en: /Edit/Cu_t
bg: /Редактиране/От_рязване

en: /Edit/_Copy
bg: /Редактиране/_Копиране

en: /Edit/_Paste
bg: /Редактиране/По_ставяне

en: /Edit/_Delete
bg: /Редактиране/Из_триване

en: /Edit/Select _All
bg: /Редактиране/Избор на вси_чко

en: /_Search
bg: /_Търсене

en: /Search/_Find...
bg: /Търсене/_Търсене...

en: /Search/Find _Next
bg: /Търсене/Намиране на _следващ

en: /Search/Find _Previous
bg: /Търсене/Намиране на п_редишен

en: /Search/_Replace...
bg: /Търсене/_Замяна...

en: /Search/_Jump To...
bg: /Търсене/_Отиване на...

en: /_Options
bg: /_Настройки

en: /Options/_Font...
bg: /Настройки/_Шрифт...

en: /Options/_Word Wrap
bg: /Настройки/Режим с _пренасяне

en: /Options/_Line Numbers
bg: /Настройки/_Номера на редове

en: /Options/_Auto Indent
bg: /Настройки/_Автоматичен отстъп

en: /_Help
bg: /_Помощ

en: /Help/_About
bg: /Помощ/_Относно

en: GTK+ based simple text editor
bg: Опростен текстов редактор, базиран на GTK+

en: Save changes to '%s'?
bg: Запазване на промените в „%s“?

en: Font
bg: Шрифт

en: Current Locale (%s)
bg: Текущ локал (%s)

en: Other Codeset
bg: Друго кодиране на символите

en: Code_set:
bg: Кодиране на _символите:

en: '%s' is not supported
bg: „%s“ не се поддържа

en: Auto-Detect
bg: Автоматично

en: Open
bg: Отваряне

en: Save As
bg: Запазване като

en: C_haracter Coding:
bg: Ко_диране на символите:

en: '%s' already exists. Overwrite?
bg: „%s“ вече съществува, да се презапише ли?

en: Untitled
bg: Неозаглавено

en: Can't convert codeset to '%s'
bg: Превръщането в кодиране „%s“ е невъзможно

en: Can't open file to write
bg: Файлът не може да бъде отворен за запис

en: Can't write file
bg: Файлът не може да бъде запазен

en: Search string not found
bg: Търсеният низ не е намерен

en: Replace?
bg: Заменяне?

en: %d strings replaced
bg: %d низа са заменени

en: Replace
bg: Замяна

en: Find
bg: Търсене

en: Fi_nd what:
bg: Търсене _на:

en: Re_place with:
bg: _Замяна с:

en: _Match case
bg: За_читане на малки/големи

en: Replace _all at once
bg: Замяна на _всички

en: Jump To
bg: Отиване на

en: _Jump
bg: _Отиване на ред

en: _Line number:
bg: _Ред номер:

en: Credits
bg: Заслуги

en: Written by
bg: Автори

en: Documented by
bg: Документирано от

en: Translated by
bg: Преведено от

en: C_redits
bg: З_аслуги

en: _Credits
bg: З_аслуги

en: About %s
bg: Относно %s

en: Print
bg: Печат

en: Print Preview
bg: Преглед за печат

en: Simple text editor
bg: Опростен текстов редактор
