Leafpad 0.7.7 - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: /_File
ca: /_Fitxer

en: /File/_New
ca: /Fitxer/_Nou

en: /File/_Open...
ca: /Fitxer/_Obrir...

en: /File/_Save
ca: /Fitxer/_Guardar

en: /File/Save _As...
ca: /Fitxer/Guardar com _a...

en: /File/_Quit
ca: /Fitxer/_Sortir

en: /_Edit
ca: /_Editar

en: /Edit/_Undo
ca: /Editar/_Desfer

en: /Edit/_Redo
ca: /Editar/_Refer

en: /Edit/Cu_t
ca: /Editar/_Tallar

en: /Edit/_Copy
ca: /Editar/_Copiar

en: /Edit/_Paste
ca: /Editar/_Enganxar

en: /Edit/_Delete
ca: /Editar/Es_borrar

en: /Edit/Select _All
ca: /Editar/_Seleccionar-ho tot

en: /_Search
ca: /_Cercar

en: /Search/_Find...
ca: /Cercar/_Cercar...

en: /Search/Find _Next
ca: /Cercar/Cercar el _següent

en: /Search/Find _Previous
ca: /Cercar/Cercar l'_anterior

en: /Search/_Replace...
ca: /Cercar/_Substituir

en: /Search/_Jump To...
ca: /Cercar/Saltar a la _línia...

en: /_Options
ca: /_Opcions

en: /Options/_Font...
ca: /Opcions/_Tipografia...

en: /Options/_Word Wrap
ca: /Opcions/_Ajust de línia

en: /Options/_Line Numbers
ca: /Opcions/_Numerar les línies

en: /Options/_Auto Indent
ca: /Opcions/Auto_indentació

en: /_Help
ca: /A_jut

en: /Help/_About
ca: /Ajut/_Respecte a

en: GTK+ based simple text editor
ca: Editor de text simple, basat en GTK+

en: Save changes to '%s'?
ca: Vols desar els canvis fets a '%s'?

en: Font
ca: Tipografia

en: Current Locale (%s)
ca: Locale actual (%s)

en: Other Codeset
ca: Una altra codificació

en: Code_set:
ca: Codificació:

en: '%s' is not supported
ca: '%s' no és suportat

en: Open
ca: Obrir

en: Save As
ca: Guardar com a

en: C_haracter Coding:
ca: Codificació de c_aràcters:

en: '%s' already exists. Overwrite?
ca: '%s' ja existeix. Vols sobreescriure'l?

en: Untitled
ca: Sense nom

en: Can't convert codeset to '%s'
ca: No es pot convertir la codificació a '%s'

en: Can't open file to write
ca: No es pot obrir el fitxer per a escriure

en: Can't write file
ca: No es pot escriure al fitxer

en: Search string not found
ca: No s'ha trobat la cadena desitjada

en: Replace?
ca: Substituir?

en: %d strings replaced
ca: S'han substituit %d cadenes

en: Replace
ca: Substituir

en: Find
ca: Cercar

en: _Match case
ca: Distingir _majúscules / minúscules

en: Replace _all at once
ca: Substituir-les _totes de cop

en: Jump To
ca: Saltar a

en: _Jump
ca: _Saltar

en: About %s
ca: Respecte a %s

en: Simple text editor
ca: Editor de text simple
