leafpad 0.8.13 - en to ga translation catalogue (67 entries)

en: /_File
ga: /_Comhad

en: /File/_New
ga: /Comhad/_Nua

en: /File/_Open...
ga: /Comhad/_Oscail...

en: /File/_Save
ga: /Comhad/_Sábháil

en: /File/Save _As...
ga: /Comhad/Sábháil _Mar...

en: /File/Print Pre_view
ga: /Comhad/Réamh_amharc Priontála

en: /File/_Print...
ga: /Comhad/_Priontáil...

en: /File/_Quit
ga: /Comhad/_Scoir

en: /_Edit
ga: /_Eagar

en: /Edit/_Undo
ga: /Eagar/_Cealaigh

en: /Edit/_Redo
ga: /Eagar/_Athdhéan

en: /Edit/Cu_t
ga: /Eagar/_Gearr

en: /Edit/_Copy
ga: /Eagar/Cói_peáil

en: /Edit/_Paste
ga: /Eagar/G_reamaigh

en: /Edit/_Delete
ga: /Eagar/_Scrios

en: /Edit/Select _All
ga: /Eagar/Roghnaigh _Uile

en: /_Search
ga: /_Cuardach

en: /Search/_Find...
ga: /Cuardach/_Aimsigh...

en: /Search/Find _Next
ga: /Cuardach/Ar A_ghaidh

en: /Search/Find _Previous
ga: /Cuardach/_Roimhe Seo

en: /Search/_Replace...
ga: /Cuardach/_Ionadaigh...

en: /Search/_Jump To...
ga: /Cuardach/_Léim Go...

en: /_Options
ga: /_Roghanna

en: /Options/_Font...
ga: /Roghanna/_Cló...

en: /Options/_Word Wrap
ga: /Roghanna/_Timfhilleadh

en: /Options/_Line Numbers
ga: /Roghanna/Líne-Uimhreacha

en: /Options/_Auto Indent
ga: /Roghanna/_Eangú Uathoibríoch

en: /_Help
ga: /_Cabhair

en: /Help/_About
ga: /Cabhair/_Faoi seo

en: GTK+ based simple text editor
ga: Eagarthóir simplí bunaithe ar GTK+

en: Save changes to '%s'?
ga: Sábháil athruithe i '%s'?

en: Font
ga: Cló

en: Current Locale (%s)
ga: Logchaighdeán Reatha (%s)

en: Other Codeset
ga: Ionchódú Eile

en: Code_set:
ga: Ionchódú:

en: '%s' is not supported
ga: Ní thacaítear le '%s'

en: Auto-Detect
ga: Braith go hUathoibríoch

en: Open
ga: Oscail

en: Save As
ga: Sábháil Mar

en: C_haracter Coding:
ga: Ionc_hódú Carachtar:

en: '%s' already exists. Overwrite?
ga: Tá '%s' ann cheana. Forscríobh?

en: Untitled
ga: Gan Teideal

en: Can't convert codeset to '%s'
ga: Ní féidir an t-ionchódú a thiontú go '%s'

en: Can't open file to write
ga: Ní féidir an comhad a oscailt chun scríobh ann

en: Can't write file
ga: Ní féidir an comhad a scríobh

en: Search string not found
ga: Teaghrán gan aimsiú

en: Replace?
ga: Ionadaigh?

en: %d strings replaced
ga: Ionadaíodh %d teaghrán

en: Replace
ga: Ionadaigh

en: Find
ga: Aimsigh

en: Fi_nd what:
ga: Cad is mian leat _aimsiú:

en: Re_place with:
ga: _Ionadaigh le:

en: _Match case
ga: _Comhoiriúnaigh an cás

en: Replace _all at once
ga: Ionadaigh d'aon _iarraidh

en: Jump To
ga: Léim Go

en: _Jump
ga: _Léim

en: _Line number:
ga: _Líne-uimhir:

en: Credits
ga: Admhálacha

en: Written by
ga: Scríofa ag

en: Documented by
ga: Doiciméadaithe ag

en: Translated by
ga: Aistrithe ag

en: C_redits
ga: A_dmhálacha

en: _Credits
ga: _Admhálacha

en: About %s
ga: Maidir le %s

en: Print
ga: Priontáil

en: Print Preview
ga: Réamhamharc Priontála

en: Simple text editor
ga: Eagarthóir simplí
