leafpad-0.8.16 - en to hu translation catalogue (67 entries)

en: /_File
hu: /_Fájl

en: /File/_New
hu: /Fájl/Ú_j

en: /File/_Open...
hu: /Fájl/Megny_itás...

en: /File/_Save
hu: /Fájl/Men_tés

en: /File/Save _As...
hu: /Fájl/Ment Má_skent...

en: /File/Print Pre_view
hu: /Fájl/Ny_omtatási kép

en: /File/_Print...
hu: /Fájl/_Nyomtatás...

en: /File/_Quit
hu: /Fájl/_Kilépés

en: /_Edit
hu: /Sz_erkesztés

en: /Edit/_Undo
hu: /Szerkesztés/_Visszavonás

en: /Edit/_Redo
hu: /Szerkesztés/Ú_jra

en: /Edit/Cu_t
hu: /Szerkesztés/K_ivágás

en: /Edit/_Copy
hu: /Szerkesztés/M_ásolás

en: /Edit/_Paste
hu: /Szerkesztés/_Beillesztés

en: /Edit/_Delete
hu: /Szerkesztés/Tö_rlés

en: /Edit/Select _All
hu: /Szerkesztés/Mindent Kije_lölés

en: /_Search
hu: /Keres_és

en: /Search/_Find...
hu: /Keresés/_Keres...

en: /Search/Find _Next
hu: /Keresés/K_övetkező Keresése

en: /Search/Find _Previous
hu: /Keresés/Elő_ző Keresése

en: /Search/_Replace...
hu: /Keresés/_Csere...

en: /Search/_Jump To...
hu: /Keresés/_Ugrás...

en: /_Options
hu: /_Beállítások

en: /Options/_Font...
hu: /Beállítások/Betütí_pus...

en: /Options/_Word Wrap
hu: /Beállítások/_Sortörés

en: /Options/_Line Numbers
hu: /Beállítások/Sorszá_mok

en: /Options/_Auto Indent
hu: /Beállítások/Automatikus Be_húzás

en: /_Help
hu: /_Súgó

en: /Help/_About
hu: /Súgó/_Névjegy

en: GTK+ based simple text editor
hu: GTK+-ra épülő egyszerű szöveg szerkesztő

en: Save changes to '%s'?
hu: Elmenti a változásokat ide: '%s' ?

en: Font
hu: Betűtípus

en: Current Locale (%s)
hu: Jelenlegi nyelv (%s)

en: Other Codeset
hu: Más kódtábla

en: Code_set:
hu: Kód_tábla:

en: '%s' is not supported
hu: A(z) '%s' nem támogatott

en: Auto-Detect
hu: Automatikus felismerés

en: Open
hu: Megnyitás

en: Save As
hu: Mentés másként

en: C_haracter Coding:
hu: K_arakterkódolás:

en: '%s' already exists. Overwrite?
hu: A(z) '%s' már létezik. Felülírja?

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Can't convert codeset to '%s'
hu: A kódtáblát nem lehet erre konvertálni: '%s'

en: Can't open file to write
hu: Nem lehet a fájlt írásra megnyitni

en: Can't write file
hu: Nem lehet a fájlt írni

en: Search string not found
hu: A keresett szöveg nem található

en: Replace?
hu: Kicseréli?

en: %d strings replaced
hu: A(z) %d szövegrészlet kicserélve

en: Replace
hu: Csere

en: Find
hu: Keresés

en: Fi_nd what:
hu: _Keresett szöveg:

en: Re_place with:
hu: _Csere erre:

en: _Match case
hu: _Kis- és nagybetű különbözik

en: Replace _all at once
hu: Mind_et egyszerre cseréli

en: Jump To
hu: Ugrás Ide

en: _Jump
hu: _Ugrás

en: _Line number:
hu: S_orszám:

en: Credits
hu: Köszönet

en: Written by
hu: Írta:

en: Documented by
hu: Dokumentáció:

en: Translated by
hu: Fordította:

en: C_redits
hu: Köszöne_t

en: _Credits
hu: _Köszönet

en: About %s
hu: %s névjegye

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Print Preview
hu: Nyomtatási kép

en: Simple text editor
hu: Egyszerű szöveg szerkesztő
