leafpad-0.8.16 - en to lv translation catalogue (67 entries)

en: /_File
lv: /_Fails

en: /File/_New
lv: /Fails/_Jauns

en: /File/_Open...
lv: /Fails/_Atvērt...

en: /File/_Save
lv: /Fails/_Saglabāt

en: /File/Save _As...
lv: /Fails/Saglabāt _kā...

en: /File/Print Pre_view
lv: /Fails/Drukas priekšs_katījums

en: /File/_Print...
lv: /Fails/_Drukāt...

en: /File/_Quit
lv: /Fails/_Iziet

en: /_Edit
lv: /_Rediģēt

en: /Edit/_Undo
lv: /Rediģēt/At_saukt

en: /Edit/_Redo
lv: /Rediģēt/_Atjaunot

en: /Edit/Cu_t
lv: /Rediģēt/Izgriez_t

en: /Edit/_Copy
lv: /Rediģēt/_Kopēt

en: /Edit/_Paste
lv: /Rediģēt/Ie_līmēt

en: /Edit/_Delete
lv: /Rediģēt/_Izdzēst

en: /Edit/Select _All
lv: /Rediģēt/Atlasīt _visu

en: /_Search
lv: /_Meklēt

en: /Search/_Find...
lv: /Meklēt/_Atrast...

en: /Search/Find _Next
lv: /Meklēt/Atrast _nākošo

en: /Search/Find _Previous
lv: /Meklēt/Atrast iep_riekšējo

en: /Search/_Replace...
lv: /Meklēt/Ai_zstāt...

en: /Search/_Jump To...
lv: /Meklēt/_Pāriet uz...

en: /_Options
lv: /_Uzstādījumi

en: /Options/_Font...
lv: /Uzstādījumi/_Fonts...

en: /Options/_Word Wrap
lv: /Uzstādījumi/_Vārda aplaušana

en: /Options/_Line Numbers
lv: /Uzstādījumi/_Rindu numuri

en: /Options/_Auto Indent
lv: /Uzstādījumi/_Automātiska atkāpe

en: /_Help
lv: /_Palīdzība

en: /Help/_About
lv: /Palīdzība/_Par

en: GTK+ based simple text editor
lv: Uz GTK+ balstīts vienkāršā teksta redaktors

en: Save changes to '%s'?
lv: Saglabāt izmaiņas "%s"?

en: Font
lv: Fonts

en: Current Locale (%s)
lv: Pašreizējā lokāle (%s)

en: Other Codeset
lv: Citi kodējumi

en: Code_set:
lv: Kodē_jums:

en: '%s' is not supported
lv: '%s' netiek atbalstīts

en: Auto-Detect
lv: Automātiska pamanīšana

en: Open
lv: Atvērt

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: C_haracter Coding:
lv: Sim_bola kodējums:

en: '%s' already exists. Overwrite?
lv: '%s' jau eksistē. Vai pārrakstīt?

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: Can't convert codeset to '%s'
lv: Nevar pārvērst kodējumu uz '%s'

en: Can't open file to write
lv: Nevar atvērt failu rakstīšanai

en: Can't write file
lv: Nevar rakstīt failu

en: Search string not found
lv: Meklējamā virkne netika atrasta

en: Replace?
lv: Aizstāt?

en: %d strings replaced
lv: %d virknes aizstātas

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Find
lv: Atrast

en: Fi_nd what:
lv: At_rast ko:

en: Re_place with:
lv: Aizstāt a_r:

en: _Match case
lv: _Reģistra jūtīgs

en: Replace _all at once
lv: Aizstāt _visu vienlaicīgi

en: Jump To
lv: Pāriet uz

en: _Jump
lv: _Pāriet

en: _Line number:
lv: _Rindas numurs:

en: Credits
lv: Autori

en: Written by
lv: Rakstījis

en: Documented by
lv: Dokumentējis

en: Translated by
lv: Tulkojis

en: C_redits
lv: A_utori

en: _Credits
lv: _Autori

en: About %s
lv: Par %s

en: Print
lv: Drukāt

en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

en: Simple text editor
lv: Vienkāršā teksta redaktors
