leafpad-0.8.13 - en to nl translation catalogue (67 entries)

en: /_File
nl: /_Bestand

en: /File/_New
nl: /Bestand/_Nieuw

en: /File/_Open...
nl: /Bestand/_Openen...

en: /File/_Save
nl: /Bestand/Op_slaan

en: /File/Save _As...
nl: /Bestand/Opslaan _als...

en: /File/Print Pre_view
nl: /Bestand/Afdruk_voorbeeld

en: /File/_Print...
nl: /Bestand/Af_drukken...

en: /File/_Quit
nl: /Bestand/A_fsluiten

en: /_Edit
nl: /Be_werken

en: /Edit/_Undo
nl: /Bewerken/_Ongedaan maken

en: /Edit/_Redo
nl: /Bewerken/Opnieu_w

en: /Edit/Cu_t
nl: /Bewerken/K_nippen

en: /Edit/_Copy
nl: /Bewerken/_Kopiëren

en: /Edit/_Paste
nl: /Bewerken/_Plakken

en: /Edit/_Delete
nl: /Bewerken/_Verwijderen

en: /Edit/Select _All
nl: /Bewerken/_Alles selecteren

en: /_Search
nl: /_Zoeken

en: /Search/_Find...
nl: /Zoeken/_Zoeken...

en: /Search/Find _Next
nl: /Zoeken/V_olgende zoeken

en: /Search/Find _Previous
nl: /Zoeken/Vorig_e zoeken

en: /Search/_Replace...
nl: /Zoeken/_Vervangen...

en: /Search/_Jump To...
nl: /Zoeken/_Naar regel...

en: /_Options
nl: /_Opties

en: /Options/_Font...
nl: /Opties/_Lettertype...

en: /Options/_Word Wrap
nl: /Opties/Regel_afbreking

en: /Options/_Line Numbers
nl: /Opties/Regel_nummers

en: /Options/_Auto Indent
nl: /Opties/Automatisch _inspringen

en: /_Help
nl: /_Hulp

en: /Help/_About
nl: /Hulp/_Info

en: GTK+ based simple text editor
nl: Eenvoudige teksteditor gebouwd op GTK+

en: Save changes to '%s'?
nl: Wijzigingen aan '%s' opslaan?

en: Font
nl: Lettertype

en: Current Locale (%s)
nl: Huidige taalomgeving (%s)

en: Other Codeset
nl: Andere tekencodering

en: Code_set:
nl: Teken_codering:

en: '%s' is not supported
nl: '%s' wordt niet ondersteund

en: Auto-Detect
nl: Automatisch detecteren

en: Open
nl: Openen

en: Save As
nl: Opslaan als

en: C_haracter Coding:
nl: Teken_codering:

en: '%s' already exists. Overwrite?
nl: Bestand '%s' bestaat al.  Vervangen?

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Can't convert codeset to '%s'
nl: Kan de tekenset niet omzetten naar '%s'

en: Can't open file to write
nl: Kan het te schrijven bestand niet openen

en: Can't write file
nl: Kan bestand niet wegschrijven

en: Search string not found
nl: Zoekterm niet gevonden

en: Replace?
nl: Vervangen?

en: %d strings replaced
nl: Er zijn %d vondsten vervangen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Find
nl: Zoeken

en: Fi_nd what:
nl: Zoeken _naar:

en: Re_place with:
nl: Vervangen _door:

en: _Match case
nl: _Hoofdlettergevoelig

en: Replace _all at once
nl: Alle v_ondsten vervangen

en: Jump To
nl: Naar regel

en: _Jump
nl: _Spring

en: _Line number:
nl: Regel_nummer:

en: Credits
nl: Met dank aan

en: Written by
nl: Geschreven door

en: Documented by
nl: Gedocumenteerd door

en: Translated by
nl: Vertaald door

en: C_redits
nl: _Met dank aan

en: _Credits
nl: _Met dank aan

en: About %s
nl: Over %s

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: Simple text editor
nl: Eenvoudige teksteditor
