LedgerSMB 1.6.33 - en to ckb translation catalogue (5 entries)

en: label
ckb: ناونیشان

en: other
ckb: هی تر

en: sent
ckb: نێردرا

en: time
ckb: کات

en: time(s)
ckb: کات(ەکان)
