LedgerSMB 1.6.33 - en to et translation catalogue (1054 entries)

en: # Invoices
et: Arveid kokku

en: % Dep.
et: % Amort

en: (+) Salvage Value
et: (+) Jääkväärtus

en: (-) Accum. Dep.
et: (-) Kogunenud amort

en: (=) NBV
et: (=) Netoväärtus

en: (Locked)
et: (Lukustatud)

en: AP
et: Sisseost

en: AP Aging
et: Võlad

en: AP Invoice
et: Ostuarve

en: AP Invoices
et: Ostuarved

en: AP Outstanding
et: Tasumata arved

en: AP Transaction
et: Ostukanne

en: AP Transactions
et: Ostukanded

en: AP Voucher
et: Ostuvautšer

en: AP account
et: Ostukonto

en: AR
et: Müük

en: AR Aging
et: Võlglased

en: AR Invoice
et: Müügiarve

en: AR Invoices
et: Müügiarved

en: AR Outstanding
et: Laekumata arved

en: AR Transaction
et: Nõudekanne

en: AR Transactions
et: Nõuete kanded

en: AR Voucher
et: Müügivautšer

en: AR account
et: Müügikonto

en: AR/AP/GL Amount
et: Müügi/ostu/pearaamatu summa

en: Abandonment
et: Loobumine

en: Acc_trans Sum
et: Summa

en: Access Denied
et: Ligipääs keelatud

en: Account
et: Konto

en: Account Description
et: Konto kirjeldus

en: Account Label
et: Konto silt

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Account No.
et: Konto nr

en: Account Number
et: Konto number

en: Account Number End
et: Konto number lõppeb

en: Account Number Start
et: Konto number algab

en: Account Title
et: Konto pealkiri

en: Account Type
et: Konto tüüp

en: Account [_1] not found
et: Kontot [_1] ei leitud

en: Account [_1] not found.
et: Kontot [_1] ei leitud.

en: Account category
et: Konto kategooria

en: Account does not exist!
et: Kontot ei eksisteeri

en: Account numbers
et: Konto numbrid

en: Account:
et: Konto:

en: Accounts
et: Kontod

en: Accounts From
et: Kontod alates

en: Accounts To
et: Kontod kuni

en: Accrual
et: Tekkepõhine

en: Accrual Basis:
et: Tekkepõhine:

en: Action: [_1], ID: [_2]
et: Tegevus: [_1], ID: [_2]

en: Actions
et: Tegevused

en: Actions:
et: Tegevused:

en: Active
et: Aktiivne

en: Active On
et: Aktiivne sees

en: Active Sessions
et: Aktiivne sessioon

en: Add
et: Lisa

en: Add AP Transaction
et: Lisa ostukanne

en: Add AR Transaction
et: Lisa müügikanne

en: Add Account
et: Lisa konto

en: Add Accounts
et: Lisa kontod

en: Add Assembly
et: Lisa komplekt

en: Add Asset
et: Lisa vara

en: Add Asset Class
et: Lisa varaklass

en: Add Assets
et: Lisa varad

en: Add Budget
et: Lisa eelarve

en: Add Business
et: Lisa ettevõtte

en: Add Class
et: Lisa klass

en: Add Contact
et: Lisa kontakt

en: Add Credit Invoice
et: Lisa kreeditarve

en: Add Credit Note
et: Lisa kreeditkanne

en: Add Customer
et: Lisa klient

en: Add Customer Return
et: Lisa kliendi tagastus

en: Add Debit Invoice
et: Lisa deebet arve

en: Add Debit Note
et: Lisa deebet märkus

en: Add Employee
et: Lisa töötaja

en: Add Exchange Rate
et: Lisa vahetuskurss

en: Add GIFI
et: Lisa GIFI

en: Add Group
et: Lisa grupp

en: Add Labor/Overhead
et: Lisa tööjõu-/üldkulu

en: Add Language
et: Lisa keel

en: Add New Tax Form
et: Lisa uus maksuvorm

en: Add Note
et: Lisa märkus

en: Add Overhead
et: Lisa üldkulu

en: Add Part
et: Lisa toode

en: Add Pricegroup
et: Lisa hinnagrupp

en: Add Purchase Order
et: Lisa ostutellimus

en: Add Quotation
et: Lisa müügipakkumine

en: Add Reporting Unit
et: Lisa aruande ühik

en: Add Request for Quotation
et: Lisa müügipakkumise taotlus

en: Add Return
et: Lisa tagastus

en: Add SIC
et: Lisa standardiseeritud tööstuskood

en: Add Sales Invoice
et: Lisa müügiarve

en: Add Sales Order
et: Lisa müügitellimus

en: Add Service
et: Lisa teenus

en: Add Tax Form
et: Lisa maksuvorm

en: Add Timecard
et: Lisa ajakaart

en: Add To List
et: Lisa listi

en: Add Transaction
et: Lisa kanne

en: Add Unit
et: Lisa ühik

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: Add Vendor
et: Lisa tarnija

en: Add Vendor Invoice
et: Lisa ostuarve

en: Add Vendor Return
et: Lisa tarnijale tagastus

en: Add Warehouse
et: Lisa ladu

en: Add line1
et: Lisa rida 1

en: Add line2
et: Lisa rida 2

en: Add line3
et: Lisa rida 3

en: Add/Change Deductions
et: Lisa/Muuda mahaarvamine

en: Add/Change Wage
et: Lisa/muuda palka

en: Added id [_1]
et: Lisatud id [_1]

en: Address
et: Aadress

en: Address1
et: Aadress 1

en: Address:
et: Aadress:

en: Address: [_1]
et: Aadress: [_1]

en: Addresses
et: Aadressid

en: Adjustment
et: Korrigeerimine

en: Adjustment Date
et: Korrigeerimise kuupäev

en: Adjustment Details
et: Korrigeerimise üksikasjad

en: Aged
et: Hilinenud

en: Aging Report
et: Hilinenute aruanne

en: All
et: Kõik

en: All Invoices
et: Kõik arved

en: All accounts
et: Kõik kontod

en: All fields are required
et: Kõik väljad on kohustuslikud

en: All prices in [_1]
et: Kõik hinnad valuutas [_1]

en: All prices in [_1].
et: Kõik hinnad valuutas [_1].

en: Allocated
et: Eraldatud

en: Allow Input
et: Luba sisestus

en: Amount
et: Summa

en: Amount Due
et: Võlaosa

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Approved
et: Heaks kiidetud

en: April
et: Aprill

en: Are you sure you want to delete Order Number
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada tellimuse

en: Are you sure you want to delete Quotation Number
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada müügipakkumise

en: Assemblies restocked!
et: Komplektid lattu tagastatud!

en: Asset
et: Vara

en: Asset Account
et: Vara konto

en: Asset Class
et: Varaklass

en: Asset Class List
et: Varaklasside nimekiri

en: Asset Class:
et: Varaklass:

en: Asset Classes
et: Varaklassid

en: Asset Depreciation Report
et: Vara amortisatsiooni aruanne

en: Asset Disposal Report
et: Vara realiseerimise aruanne

en: Asset Listing
et: Vara nimekiri

en: Asset Partial Disposal Report
et: Vara osalise realiseerimise aruanne

en: Asset Tag
et: Vara silt

en: Assets
et: Varad

en: Assets to Equity
et: Varad omakapitali suhe

en: Assets to Liabilities
et: Varad kohustustesse suhe

en: Attach
et: Manusta

en: Attach File
et: Manusta fail

en: Attachment
et: Kaasatud fail

en: Author: [_1]
et: Autor: [_1]

en: Automatic
et: Automaatne

en: Available
et: Kasutatav

en: Available Databases
et: Kasutatavad andmebaasid

en: Available Users
et: Saadaval kasutajad

en: Average Cost
et: Keskmine kulu

en: Avg. Cost
et: Keskmine kulu

en: BCC
et: Pimekoopia

en: BIC/SWIFT Code
et: BIC/SWIFT kood

en: BIC/SWIFT Code:
et: BIC/SWIFT kood:

en: Backup
et: Varukoopia

en: Backup DB
et: Varunda andmebaas

en: Backup Roles
et: Varundus rollid

en: Balance
et: Bilanss

en: Balance Sheet
et: Bilanss

en: Balance sheet
et: Bilanss

en: Bank Account
et: Arveldusarve

en: Bank Account:
et: Arveldusarve:

en: Bank Accounts
et: Arveldusarved

en: Bar Code
et: Vöötkood

en: Bcc
et: Pimekoopia

en: Bcc: [_1]
et: Pimekoopia: [_1]

en: Billing
et: Maksja

en: Billing BCC
et: Maksja BCC

en: Billing CC
et: Maksja CC

en: Billing Email
et: Maksja e-posti

en: Billion
et: miljard

en: Bin
et: Riiul

en: Bin List
et: Riiulite nimekiri

en: Birthdate
et: Sünnipäev

en: Budget
et: Eelarve

en: Budget Number
et: Eelarve number

en: Budget Search Results
et: Eelarve otsingu tulemused

en: Budget Variance Report
et: Eelarve lahknevuse aruanne

en: Budgets
et: Eelarved

en: Bug: No such account
et: Eelarve: Konto puudub

en: Business
et: Ettevõte

en: Business Number
et: Ettevõtte kood

en: Business Type
et: Ettevõtte tüüp

en: Business Type:
et: Ettevõtte tüüp:

en: Business deleted!
et: Ettevõte kustutatud!

en: Business saved!
et: Ettevõte salvestatud!

en: Business:
et: Ettevõte:

en: CC
et: Koopia

en: COGS
et: Müüdud kauba kulu

en: CSV File:
et: CSV fail:

en: Calculate Taxes
et: Arvuta maksud

en: Can't void a voided invoice!
et: Tühistatud arvet ei saa tühistada!

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel?
et: Tühista?

en: Cannot delete item!
et: Toodet ei saa kustutada!

en: Cannot delete order!
et: Tellimust ei saa kustutada!

en: Cannot delete posted transaction
et: Kannet ei saa kustutada!

en: Cannot delete quotation!
et: Müügipakkumist ei saa kustutada!

en: Cannot post invoice for a closed period!
et: Arvet ei saa salvestada suletud perioodile!

en: Cannot post payment for a closed period!
et: Makset ei saa salvestada suletud perioodile!

en: Cannot post transaction for a closed period!
et: Kannet ei saa salvestada suletud perioodile!

en: Cannot post transaction with a debit and credit entry for the same account!
et: Kui kandes on deebet ja kreedit samal kontol, siis seda ei saa salvestada!

en: Cannot post transaction!
et: Kannet ei saa salvestada!

en: Cannot save order!
et: Tellimust ei saa salvestada!

en: Cannot save quotation!
et: Müügipakkumist ei saa salvestada!

en: Cannot save taxes!
et: Makse ei saa salvestada!

en: Cannot stock assemblies!
et: Komplekte ei saa ladustada!

en: Card ID
et: Kaardi ID

en: Cash
et: Raha

en: Cash Account
et: Raha konto

en: Category
et: Kategooria

en: Cc
et: Koopia

en: Cc: [_1]
et: Koopia: [_1]

en: Cell Phone
et: Mobiil

en: Change Password
et: Muuda salasõna

en: Chargeable
et: Maksustatav

en: Chart ID
et: Konto ID

en: Chart of Accounts
et: Kontoplaan

en: Chart of accounts
et: Kontoplaan

en: Check
et: Tšekk

en: Check Inventory
et: Kontrolli ladu

en: Choose a company
et: Vali ettevõte

en: City
et: Linn

en: City:
et: Linn

en: Class
et: Klass

en: Clear date
et: Laekumise kuupäev

en: Cleared
et: Laekunud

en: Cleared Transactions
et: Laekunud tehingud

en: Clocked
et: Aeg

en: Close Period
et: Sulge periood

en: Close Year
et: Sulge aasta

en: Closed
et: Suletud

en: Closing data
et: Sulge andmed

en: Code
et: Kood

en: Code missing!
et: Kood pole leitav

en: Company
et: Ettevõte

en: Company Address
et: Ettevõtte aadress

en: Company Fax
et: Ettevõtte faks

en: Company Information
et: Ettevõtte andmed

en: Company License Number
et: Ettevõtte äriregistri kood

en: Company Name
et: Ettevõtte nimi

en: Company Phone
et: Ettevõtte telefon

en: Company Sales Tax ID
et: Ettevõtte KM-kohuslase number

en: Confirm!
et: Kinnita!

en: Contact
et: Kontaktisik

en: Contact Info
et: Kontakti info

en: Contact Info:
et: Kontakti info:

en: Contact Information
et: Kontakti info

en: Contact Search
et: Kontakti otsing

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Continue
et: Edasi

en: Continue Previous Workflow
et: Jätka eelmist tegevust

en: Contra
et: Kontrakonto

en: Control Code
et: Kontrollkood

en: Control Number
et: Kontrollnumber

en: Copies
et: koopiat

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy to COA
et: Kopeeri kontoplaani

en: Copy to New
et: Kopeeri uueks

en: Copy to New Name
et: Kopeeri uueks nimega

en: Cost
et: Kulu

en: Cost of Goods Sold
et: Müüdud kauba kulu

en: Could Not Load Template from DB
et: Ei õnnestu laadida malli andmebaasist

en: Could not save the data.  Please try again
et: Salvestamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Could not save!
et: Ei saa salvestada!

en: Could not transfer Inventory!
et: Laoartiklit ei saa üle viia!

en: Country
et: Riik

en: Country Code
et: Riigi kood

en: Country Name
et: Riigi nimi

en: Country:
et: Riik:

en: Create
et: Loo

en: Create Database?
et: Lisame andmebaasi?

en: Create New Report
et: Lisa uus aruanne

en: Create New Tax Form
et: Lisa uus maksuvorm

en: Create User
et: Lisa kasutaja

en: Create new user
et: Lisa uus kasutaja

en: Credit
et: Kreedit

en: Credit Account
et: Kreeditkonto

en: Credit Account Number
et: Kreeditkonto number

en: Credit Accounts
et: Kreeditkontod

en: Credit Invoice
et: Kreeditarve

en: Credit Limit
et: Krediidilimiit

en: Credit Limit:
et: Krediidilimiit:

en: Curr
et: Valuuta

en: Currencies (colon-separated)
et: Valuutad (koolonitega eraldatud)

en: Currency
et: Valuuta

en: Current
et: Käesolev

en: Current earnings
et: Käesoleva aasta kasum (kahjum)

en: Customer
et: Klient

en: Customer Account
et: Kliendi konto

en: Customer History
et: Kliendi ajalugu

en: Customer Name
et: Kliendi nimi

en: Customer Number
et: Kliendi number

en: Customer Search
et: Kliendi otsing

en: Customer missing!
et: Klienti pole määratud!

en: Customer not on file!
et: Klienti pole failis!

en: DOB
et: Sünnikuupäev

en: DOB:
et: Sünnikuupäev:

en: Data not saved.  Please try again.
et: Andmed ei ole salvestatud. Palun proovige uuesti.

en: Data not saved.  Please update again.
et: Andmed ei ole salvestatud. Palun uuendage uuesti.

en: Database
et: Andmebaas

en: Database
et: Andmebaas

en: Database Credentials
et: Andmebaasi kasutajatunnused

en: Database administrator credentials
et: Andmebaasi administraatori kasutajatunnused

en: Database exists.
et: Andmebaas eksisteerib.

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Format
et: Kuupäeva formaat

en: Date From
et: Kuupäev alates

en: Date From:
et: Kuupäev alates:

en: Date Paid
et: Maksekuupäev

en: Date Received
et: Kättesaamise kuupäev

en: Date from
et: Kuupäev alates

en: Date of Birth
et: Sünnikuupäev

en: Date received missing!
et: Kattesaamise kuupäev puudub!

en: Date selection
et: Kuupäeva valik

en: Date: [_1]
et: Kuupäev: [_1]

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Day
et: Päev

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Days
et: Päeva

en: Debit
et: Deebet

en: Debit Invoice
et: Deebetarve

en: Dec
et: Dets

en: December
et: Detsember

en: Decimal Places for Money
et: Komakohad rahale

en: Default Country
et: Vaikimisi riik

en: Default Language
et: Vaikimisi keel

en: Defaults
et: Vaikimisi määrangud

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Language
et: Kustuta keel

en: Delete Schedule
et: Kustuta ajastus

en: Deleting a language will also delete the templates for the language [_1]
et: [_1] keele kustutamine kustutab ka kõik selles keeles olevad dokumendipõhjad

en: Delivery
et: Üleandmine

en: Delivery Date
et: Üleandmise kuupäev

en: Department
et: Osakond

en: Departments
et: Osakonnad

en: Description
et: Nimetus

en: Description Translations
et: Nimetuse tõlked

en: Description missing!
et: Nimetus puudub!

en: Description:
et: Nimetus:

en: Detail
et: Üksikasjalikult

en: Disable Back Button
et: Keela tagasi nupp

en: Disc
et: Allahindlus

en: Disc %
et: Ale %

en: Discount
et: Allahindlus

en: Discount (%)
et: Allahindluse %

en: Discount:
et: Allahindlus:

en: Disp. Aquired Value
et: Näita soetusmaksumust

en: Display
et: Näita

en: Disposal
et: Realiseerimine

en: Disposal Date
et: Realiseerimise kuupäev

en: Disposal Method
et: Realiseerimise meetod

en: Disposal Report [_1] on date [_2]
et: Realiseerimise aruanne [_1] kuupäeval [_2]

en: Division by 0 error
et: Viga nulliga jagamisel

en: Do not keep field empty [_1]
et: Ära jära lahtrit tühjaks [_1]

en: Document
et: Dokument

en: Document Type
et: Dokumendi tüüp

en: Don't know what to do with backup
et: Ei tea, mida teha varukoopiaga

en: Done
et: Teostatud

en: Dr.
et: Doktor

en: Draft Posted
et: Mustand salvestatud

en: Draft Search
et: Mustandi otsing

en: Draft Type
et: Mustandi tüüp

en: Drafts
et: Mustandid

en: Drawing
et: Pildid

en: Dropdowns
et: Rippmenüüd

en: Due
et: Tähtaeg

en: Due Date
et: Maksetähtaeg

en: Due Date missing!
et: Maksetähtaeg puudub!

en: Duplicate employee numbers
et: Töötaja number topelt

en: E-mail
et: E-post

en: E-mail [_1]
et: E-post [_1]

en: E-mail address missing!
et: E-posti aadress puudub

en: E-mail message
et: E-posti teade

en: E-mailed
et: E-postiga saadetud

en: Edit
et: Muuda

en: Edit AP Transaction
et: Muuda ostukannet

en: Edit AR Transaction
et: Muuda nõudekannet

en: Edit Account
et: Muuda kontot

en: Edit Assembly
et: Muuda komplekti

en: Edit Asset Class
et: Muuda vara klassi

en: Edit Business
et: Muuda ettevõtet

en: Edit Credit Invoice
et: Muuda kreeditarvet

en: Edit Customer
et: Muuda kliendi andmeid

en: Edit Customer Return
et: Muuda kliendi tagastust

en: Edit Description Translations
et: Muuda nimetuse tõlget

en: Edit Employee
et: Muuda töötaja andmeid

en: Edit GIFI
et: Muuda GIFI

en: Edit Group
et: Muuda grupi andmed

en: Edit Labor/Overhead
et: Muuda tööjõu-/üldkulu

en: Edit Language
et: Muuda keelt

en: Edit Part
et: Muuda toodet

en: Edit Pricegroup
et: Muuda hinnagrupi andmeid

en: Edit Purchase Order
et: Muuda ostutellimust

en: Edit Quotation
et: Muuda müügipakkumist

en: Edit Reporting Unit
et: Muuda aruande ühikut

en: Edit Request for Quotation
et: Muuda müügipakkumise taotlust

en: Edit SIC
et: Muuda standardiseeritud tööstuskoodi

en: Edit Sales Invoice
et: Muuda müügiarvet

en: Edit Sales Order
et: Muuda müügitellimust

en: Edit Service
et: Muuda teenust

en: Edit User
et: Muuda kasutajaandmeid

en: Edit Vendor
et: Muuda tarnija andmeid

en: Edit Vendor Invoice
et: Muuda ostuarvet

en: Edit Vendor Return
et: Muuda tarnija tagastust

en: Edit Warehouse
et: Muuda lao andmeid

en: Editing User
et: Muudan kasutajat

en: Eight
et: kaheksa

en: Eighteen
et: kaheksateist

en: Eighty
et: kaheksakümmend

en: Eleven
et: üksteist

en: Email
et: E-posti aadress

en: Employee
et: Töötaja

en: Employee Number
et: Töötaja number

en: Employee Search
et: Töötaja otsing

en: Employees
et: Töötajad

en: End Date
et: Lõpp kuupäev

en: End Date:
et: Lõpp kuupäev:

en: Ends
et: Lõppeb

en: Enter User
et: Sisesta kasutaja

en: Envelope
et: Ümbrik

en: Equity
et: Omakapital

en: Equity & Liabilities
et: Omakapital & Kohustused

en: Every
et: Iga

en: Exch
et: Kurss

en: Exchange Rate
et: Valuutakurss

en: Exchange rate for payment missing!
et: Maksel ei ole valuutakurssi!

en: Exchange rate missing!
et: Valuutakurssi ei ole!

en: Expected
et: Eeldatud

en: Expense
et: Kulu

en: Expense Account
et: Kulukonto

en: Expense/Asset
et: Kulu/Vara

en: Expenses
et: Kulud

en: Extended
et: Summa

en: FX
et: Valuutavahetus

en: Failed to save order!
et: Tellimuse salvestamine ebaõnnestus!

en: Fax
et: Faks

en: Fax:
et: Faks:

en: Fax: [_1]
et: Faks: [_1]

en: Feb
et: Veebr

en: February
et: Veebruar

en: Fifteen
et: viisteist

en: Fifty
et: viiskümmend

en: File
et: Fail

en: File Imported
et: Fail imporditud

en: File Name
et: Faili nimi

en: File Type
et: Faili tüüp

en: File name
et: Faili nimi

en: File type
et: Faili tüüp

en: Files
et: Failid

en: First Name
et: Eesnimi

en: Five
et: viis

en: Five Hundred
et: viissada

en: Fixed Asset
et: Põhivara

en: Fixed Assets
et: Põhivarad

en: For
et: kokku

en: Foreign Exchange Gain
et: Valuutakursside vahe kasum

en: Foreign Exchange Loss
et: Valuutakursside vahe kahjum

en: Form
et: Vorm

en: Form Name
et: Vormi nimi

en: Forty
et: nelikümmend

en: Four
et: neli

en: Fourteen
et: neliteist

en: Fri
et: Reede

en: From
et: Alates

en: From Date
et: Alates

en: From Warehouse
et: Laost

en: From date
et: Alates

en: Full
et: Kõik

en: Full Permissions
et: Kõik õigused

en: GIFI accounts not in "gifi" table
et: GIFI kontod puuduvad "gifi" tabelis

en: GIFI deleted!
et: GIFI kustutatud!

en: GIFI missing!
et: GIFI puudub!

en: GIFI saved!
et: GIFI salvestatud!

en: GL
et: Pearaamat

en: GL Reference Number
et: Pearaamatu viitenumber

en: General Journal
et: Pearaamat

en: General Ledger Report
et: Pearaamatu aruanne

en: General Ledger Reports
et: Pearaamatu aruanded

en: Generate
et: Genereeri

en: Generate Control Code
et: Genereeri kontrollkood

en: Generate Orders
et: Genereeri tellimused

en: Generate Purchase Orders
et: Genereeri ostutellimused

en: Generate Purchase Orders from Sales Orders
et: Genereeri ostutellimused müügitellimustest

en: Generate Sales Orders
et: Genereeri müügitellimused

en: Generate Sales Orders from Purchase Orders
et: Genereeri müügitellimused ostutellimustest

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Goods & Services
et: Tooted ja teenused

en: Goods and Services
et: Tooted ja teenused

en: Goods and Services History
et: Toodete ja teenuste ajalugu

en: Grand Total
et: Kokku

en: Group
et: Grupp

en: Group Translations
et: Grupi tõlked

en: Group by
et: Grupeeri

en: Group deleted!
et: Grupp kustutatud!

en: Group missing!
et: Grupp puudub!

en: Group saved!
et: Grupp salvestatud!

en: HR
et: Personal

en: HTML Templates
et: HTML dokumendipõhjad

en: Heading
et: Päis

en: History
et: Ajalugu

en: Home Phone
et: Kodune telefoninumber

en: Hundred
et: sada

en: Image
et: Pilt

en: Import
et: Impordi

en: In-line
et: Dokumendisisene

en: Include Payment
et: Kaasa tasumine

en: Include in Report
et: Kaasa aruandesse

en: Include in drop-down menus
et: Kaasa valikmenüüdes

en: Income
et: Tulu

en: Income Statement
et: Kasumiaruanne

en: Incorrect Password
et: Vigane salasõna

en: Individual Items
et: Komponendid

en: Internal Database Error
et: Andmebaasi sisene viga

en: Internal Database Error.
et: Andmebaasi sisene viga.

en: Internal Notes
et: Sisemärkused

en: Inventory
et: Ladu

en: Inventory Activity
et: Lao liikumised

en: Inventory quantity must be zero before you can set this assembly obsolete!
et: Enne komplekti aegunuks märkimist peab laoseis null olema!

en: Inventory quantity must be zero before you can set this part obsolete!
et: Enne toote aegunuks märkimist peab laoseis null olema!

en: Inventory saved!
et: Laoarvestus salvestatud!

en: Inventory transferred!
et: Laoartiklid üleviidud!

en: Invoice
et: Arve

en: Invoice #
et: Arve nr

en: Invoice Created
et: Arve loonud

en: Invoice Created Date missing!
et: Arve koostamise kuupäev puudu!

en: Invoice Date
et: Arve kuupäev

en: Invoice Date missing!
et: Arve kuupäev puudub!

en: Invoice No.
et: Arve nr

en: Invoice Number
et: Arve number

en: Invoice Number missing!
et: Arve number puudub!

en: Invoice Status
et: Arve staatus

en: Invoice Sum
et: Arve summa

en: Invoice Total
et: Arve kokku

en: Invoice date
et: Arve kuupäev

en: Invoice due
et: Maksetähtaeg

en: Invoice not found
et: Arvet ei leitud

en: Invoices
et: Arved

en: Item
et: Pos

en: Item deleted!
et: Toode kustutatud!

en: Item not on file!
et: Toode puudub andmebaasist!

en: Jan
et: Jaan

en: January
et: Jaanuar

en: Journal Entry
et: Pearaamatu kanded

en: Jul
et: Juul

en: July
et: Juuli

en: Jun
et: Juun

en: June
et: Juuni

en: LaTeX Templates
et: LaTeX dokumendipõhjad

en: Label
et: Silt

en: Label:
et: Silt:

en: Labor/Overhead
et: Tööjõu-/üldkulu

en: Language
et: Keel

en: Language deleted!
et: Keel kustutatud!

en: Language saved!
et: Keel salvestatud!

en: Languages not defined!
et: Keeled pole defineeritud!

en: Last
et: Viimane

en: Last Cost
et: Viimati kulu

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Lead
et: Tarneaeg

en: Lead Time
et: Tarneaeg

en: Leadtime
et: Tarneaeg

en: LedgerSMB 1.2 db found.
et: LedgerSMB 1.2 db leitud.

en: LedgerSMB 1.3 db found.
et: LedgerSMB 1.3 db leitud.

en: LedgerSMB 1.4 db found.
et: LedgerSMB 1.4 db leitud.

en: LedgerSMB 1.5 db found.
et: LedgerSMB 1.5 db leitud.

en: LedgerSMB Database Statistics
et: LedgerSMB andmebaasi statistika

en: Letterhead
et: Kirjapäis

en: Liability
et: Kohustuse konto

en: License Number
et: Ettevõtte äriregistri kood

en: Line Total
et: Rea summa

en: Link Accounts
et: Seosta kontod

en: List
et: Loend

en: List Businesses
et: Ettevõttede nimekiri

en: List Classes
et: Klasside nimekiri

en: List GIFI
et: GIFI nimekiri

en: List Languages
et: Keelte nimekiri

en: List Price
et: Hinnakirja hind

en: List SIC
et: Standardiseeritud tööstuskoodide nimekiri

en: List Tax Forms
et: Maksuvormide nimekiri

en: List Units
et: Ühikute nimekiri

en: List Users
et: Kasutajate nimekiri

en: List Warehouse
et: Ladude nimekiri

en: List of Business Types
et: Ettevõtete tüüpide nimekiri

en: Load Templates
et: Lae dokumendipõhjad

en: Location
et: Asukoht

en: Locations
et: Asukohad

en: Logging in.  Please wait.
et: Sisse logimine. Palun oodake.

en: Login
et: Logi sisse

en: Login?
et: Logi välja?

en: Logout
et: Logi välja

en: Logout Successful
et: Välja logimine õnnestus

en: Loss
et: Kahjum

en: Loss Account
et: Kahjumi konto

en: Make
et: Tootja

en: Make employee numbers unique
et: Tee töötaja number unikaalseks

en: Make invoice numbers unique
et: Tee arve number unikaalseks

en: Manage Users
et: Kasutajate haldamine

en: Manager
et: Juhataja

en: Manager:
et: Juhataja:

en: Manual
et: Manuaalne

en: Mar
et: Mär

en: March
et: Märts

en: Markup
et: Katte

en: Max per dropdown
et: Hüppikmenüü max valikute arv

en: May
et: Mai

en: May
et: Mai

en: Memo
et: Märge

en: Message
et: Teade

en: Message:
et: Teade:

en: Method
et: Meetod

en: Method Default
et: Vaikimisi meetod

en: Microfiche
et: Mikrokaart

en: Middle
et: Keskmine

en: Middle Name
et: Keskmine nimi

en: Million
et: miljon

en: Misc Settings
et: Seaded

en: Model
et: Mudel

en: Mon
et: Esmaspäev

en: Month
et: Kuu

en: Month(s)
et: kuu(l)

en: Months
et: kuud

en: Mr.
et: Härra

en: Mrs.
et: Proua

en: Ms.
et: Preili

en: Multiple dates
et: Mitu kuupäeva

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: New
et: Uus

en: New User
et: Uus kasutaja

en: New Window
et: Uus aken

en: New password
et: Uus parool

en: Next
et: Järgmine

en: Next Date
et: Järgmine kuupäev

en: Next Number
et: Järgmine number

en: Next in Sequence
et: Järgmine järjekorras

en: Nine
et: üheksa

en: Nine Hundred
et: üheksasada

en: Nineteen
et: üheksateist

en: Ninety
et: üheksakümmend

en: No
et: Ei

en: No Account id for [_1]
et: Kontol puudub id [_1]

en: No open Projects!
et: Avatud projekte pole!

en: No tax form selected
et: Maksuvormi pole valitud

en: No.
et: Nr.

en: Non-tracking Items
et: Mitte-jälgitavad tooted

en: Notes
et: Märkused

en: Notes:<br />
et: Märkused:<br />

en: Nothing entered!
et: Midagi pole sisestatud!

en: Nothing selected!
et: Midagi pole valitud!

en: Nothing to transfer!
et: Midagi pole üle kanda!

en: Number
et: Kood

en: Number Format
et: Numbri formaat

en: OH
et: Laos

en: Obsolete
et: Aegunud

en: Oct
et: Okt

en: October
et: Oktoober

en: Old Password
et: Kehtiv salasõna

en: On Hand
et: Laos

en: One
et: üks

en: Only Users
et: Ainult kasutajatele

en: Only for Employees
et: Ainult töötajatele

en: Open
et: Avatud

en: Options
et: Valikud

en: Order
et: Tellimus

en: Order Date
et: Tellimuse kuupäev

en: Order Date missing!
et: Tellimuse kuupäev puudub!

en: Order Entry
et: Tellimuse sisestamine

en: Order Number
et: Tellimuse number

en: Order Number missing!
et: Tellimuse number puudub

en: Order deleted!
et: Tellimus kustutatud!

en: Order generation failed!
et: Tellimuse genereerimine ebaõnnestus!

en: Order/Invoice
et: Tellimus/Arve

en: Orders
et: Tellimused

en: Orders generated!
et: Tellimused genereeritud!

en: Out of balance transaction!
et: Kanne ei ole tasakaalus!

en: Outstanding
et: Ülevalolevad arved

en: Outstanding Transactions
et: Ülevalolevad kanded

en: Overdue
et: Tasumata

en: PO #
et: Ostutellimus

en: PO Number
et: Ostutellimuse Number

en: POST
et: Salvesta

en: POST AND PRINT
et: Salvesta ja trüki

en: Packing List
et: Saateleht

en: Packing List Date missing!
et: Saatelehe kuupäev puudub!

en: Packing List Number missing!
et: Saatelehe number puudub!

en: Paid
et: Makstud

en: Part
et: Toode

en: Part Number
et: Toote number

en: Partnumber
et: Toote number

en: Password
et: Salasõna

en: Password required
et: Salasõna on kohustuslik

en: Passwords must match.
et: Salasõnad peavad kattuma.

en: Payables
et: Makstavad

en: Payment
et: Makse

en: Payment date missing!
et: Maksekuupäev puudub!

en: Payments
et: Maksed

en: Period
et: Periood

en: Period selection
et: Perioodi valimine

en: Phone
et: Telefon

en: Pick List
et: Kaubaleht

en: Please make sure all employees have an employee number
et: Veendu, et kõigil töötajatel oleksid numbrid

en: Please select a valid heading
et: Palun vali sobiv päis

en: Post
et: Salvesta

en: Post as new
et: Tekita koopia

en: Preferences
et: Määrangud

en: Preferences Saved
et: Määrangud salvestatud

en: Price
et: Hind

en: Price Group
et: Hinnagrupp

en: Price Groups
et: Hinnagrupid

en: Price Updated
et: Hind uuendatud

en: Pricegroup
et: Hinnagrupp

en: Pricegroup deleted!
et: Hinnagrupp kustutatud!

en: Pricegroup missing!
et: Hinnagrupp puudub!

en: Pricegroup saved!
et: Hinnagrupp salvestatud!

en: Pricelist
et: Hinnakiri

en: Primary Phone
et: Peamine telefon

en: Print
et: Trüki

en: Print and Save
et: Trüki ja salvesta

en: Print and Save as new
et: Trüki ja tekita koopia

en: Printed
et: Trükitud

en: Process Transactions
et: Töödeldakse tehingut

en: Project
et: Projekt

en: Project Description Translations
et: Projekti nimetuse tõlked

en: Project Number
et: Projekti number

en: Project Numbers
et: Projekti numbrid

en: Projects
et: Projektid

en: Purchase Date
et: Ostu kuupäev

en: Purchase Date:
et: Ostu kuupäev:

en: Purchase History
et: Ostu ajalugu

en: Purchase Order
et: Ostutellimus

en: Purchase Order Number
et: Ostutellimuse number

en: Purchase Orders
et: Ostutellimused

en: Purchased
et: Ostetud

en: Qty
et: Kogus

en: Quantity
et: Kogus

en: Quantity exceeds available units to stock!
et: Kogus on suurem, kui laos olev hulk!

en: Quarter
et: Kvartal

en: Quarters
et: Kvartalid

en: Quotation
et: Müügipakkumine

en: Quotation #
et: Müügipakkumine nr

en: Quotation Date
et: Müügipakkumise kuupäev

en: Quotation Date missing!
et: Müügipakkumise kuupäev puudub!

en: Quotation Number
et: Müügipakkumise number

en: Quotation Number missing!
et: Müügipakkumise number puudub!

en: Quotation deleted!
et: Müügipakkumine kustutatud!

en: Quotations
et: Müügipakkumised

en: RFQ
et: Müügipakkumise taotlus

en: RFQ #
et: Müügipakkumise taotluse nr

en: RFQ Number
et: Müügipakkumise taotluse number

en: RFQs
et: Müügipakkumise taotlused

en: ROP
et: Uuesti tellimise punkt

en: Rate
et: Määr

en: Rate (%)
et: Määr (%)

en: Recd
et: Vastu võetud

en: Receipt
et: Laekumine

en: Receipt Date
et: Laekumise kuupäev

en: Receipts
et: Laekumised

en: Receivables
et: Nõuded

en: Receive
et: Võta vastu

en: Receive Merchandise
et: Kauba vastuvõtt

en: Received
et: Vastu võetud

en: Reconciliation
et: Sobitamine

en: Record in
et: Sihtkonto

en: Recurring Transactions
et: Korduvad kanded

en: Reference
et: Viide

en: Reject
et: Hülga

en: Remaining
et: Kasutamata

en: Repeat
et: Korda

en: Report Name
et: Aruande nimi

en: Report Type
et: Aruande tüüp

en: Report type
et: Aruande tüüp

en: Reporting Units
et: Aruande ühikud

en: Reports
et: Aruanded

en: Req
et: Nõutud

en: Request for Quotation
et: Müügipakkumise taotlus

en: Required by
et: Tarneaeg

en: Reset Password
et: Seadista uus salasõna

en: Retained Earnings
et: Jaotamata kasum

en: Return to setup
et: Tagasi seadistama

en: Return to the login screen.
et: Mine tagasi logimis lehele

en: Run Backup
et: Käivita varundus

en: Run Report
et: Käivita aruanne

en: SIC
et: Standardiseeritud tööstuskood

en: SIC deleted!
et: Standardiseeritud tööstuskood kustutatud!

en: SIC saved!
et: Standardiseeritud tööstuskood salvestatud!

en: SIC:
et: Standardiseeritud tööstuskood:

en: SKU
et: Kood

en: SQL-Ledger 3.0 database detected.
et: SQL-Ledger 3.0 andmebaas tuvastatud

en: SQL-Ledger database detected.
et: SQL-Ledger andmebaas tuvastatud

en: SSN
et: Isikukood

en: Salary
et: Palk

en: Sale
et: Müük

en: Sales
et: Müük

en: Sales Invoice
et: Müügiarve

en: Sales Invoice/AR Transaction Number
et: Müügiarve/nõude number

en: Sales Order
et: Müügitellimus

en: Sales Order Number
et: Müügitellimuse number

en: Sales Orders
et: Müügitellimused

en: Sales Quotation Number
et: Müügipakkumise number

en: Sales Tax ID
et: KM-kohuslase nr

en: Sales:
et: Müük:

en: Salesperson
et: Müügiesindaja

en: Salutation
et: Tervitus

en: Salvage Value:
et: Jääkväärtus:

en: Sat
et: Laup

en: Save
et: Salvesta

en: Save As New
et: Salvesta uuena

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Save Contact
et: Salvesta kontakt

en: Save Draft
et: Salvesta mustand

en: Save Groups
et: Salvesta grupid

en: Save Info
et: Salvesta info

en: Save Location
et: Salvesta asukoht

en: Save New
et: Salvesta uus

en: Save New Location
et: Salvesta uus asukoht

en: Save Schedule
et: Salvesta ajastus

en: Save Template
et: Salvesta mall

en: Save as New
et: Salvesta uuena

en: Save as new
et: Salvesta uuena

en: Saved id [_1]
et: Salvestatud id [_1]

en: Saving [_1] [_2]
et: Salvestan [_1] [_2]

en: Saving over an existing document.  Continue?
et: Kas salvestan üle olemasoleva dokumendi?

en: Schedule
et: Ajasta

en: Scheduled
et: Ajastatud

en: Screen
et: Ekraan

en: Search
et: Otsi

en: Security Settings
et: Turvaseaded

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Customer
et: Vali klient

en: Select Templates to Load
et: Vali mall mida laadida

en: Select Vendor
et: Vali tarnija

en: Select a Printer!
et: Vali printer!

en: Select by Default:
et: Vaikimisi valik:

en: Select from one of the names below
et: Vali üks alltoodud nimedest

en: Select invoices
et: Vali arved

en: Select or Enter User
et: Vali või sisesta kasutaja

en: Select postscript or PDF!
et: Vali kas postscript või PDF

en: Select txt, postscript or PDF!
et: Vali txt, postscript või PDF!

en: Select using
et: Kasuta valikus

en: Selected
et: Valitud

en: Sell
et: Müü

en: Sell Price
et: Hind

en: Sep
et: Sept

en: Serial #
et: Seeria #

en: Serial No.
et: Seerianr.

en: Serial Number
et: Seerianumber

en: Serialnumber
et: Seerianumber

en: Service
et: Teenus

en: Service Code
et: Teenuse kood

en: Session Timeout
et: Seansi kehtivusaeg

en: Sessions
et: Seansid

en: Setting
et: Seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Seven
et: seitse

en: Seven Hundred
et: seitsesada

en: Seventeen
et: seitseteist

en: Seventy
et: seitsekümmend

en: Ship
et: Tarnimine

en: Ship Merchandise
et: Tarni kaubad

en: Ship to
et: Tarneaadress

en: Ship via
et: Tarneviis

en: Shipping
et: Tarned

en: Shipping Date
et: Tarne kuupäev

en: Shipping Date missing!
et: Tarne kuupäev puudub!

en: Shipping Point
et: Tarnekoht

en: Short
et: Lühike

en: Signature
et: Allkiri

en: Six
et: kuus

en: Sixteen
et: kuusteist

en: Sixty
et: kuuskümmend

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Sold
et: Müüdud

en: Sort by
et: Sorteeri

en: Source
et: Algallikas

en: Source documentation
et: Algne dokument

en: Standard Industrial Codes
et: Standardiseeritud tööstuskood

en: Start Date
et: Alguse kuupäev

en: Start Date:
et: Alguse kuupäev:

en: Start Using LedgerSMB
et: Hakka kasutama LedgerSMB tarkvara

en: Startdate
et: Alguse kuupäev

en: State
et: Maakond

en: State/Province
et: Maakond

en: State/Province:
et: Maakond:

en: Statement
et: Aruanne

en: Statement Balance
et: Bilansiaruanne

en: Stock
et: Ladu

en: Stock Assembly
et: Komplekti lattu võtmine

en: Stylesheet
et: Kujundusfail

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: System
et: Süsteem

en: System Defaults
et: Süsteemi vaikimisi seadistused

en: TOTAL
et: KOKKU

en: Tax
et: Maks

en: Tax Account
et: Maksu konto

en: Tax Included
et: Koos maksuga

en: Taxable
et: Maksustatav

en: Taxes
et: Maksud

en: Template Listing
et: Mallide nimekiri

en: Template Not Found
et: Malli ei leitud

en: Template Saved!
et: Mall salvestatud!

en: Templates
et: Mallid

en: Ten
et: kümme

en: Terms
et: Maksetingimus

en: Thirteen
et: kolmteist

en: Thirty
et: kolmkümmend

en: This database operation has completed successfully.  LedgerSMB may now be used.
et: Andmebaasi teguvsed on lõpetatud edukalt.
    LedgerSMB on valmis kasutamiseks.

en: Thousand
et: tuhat

en: Three
et: kolm

en: Thu
et: Neljapäev

en: Till
et: Müügipunkt

en: Time In
et: Alustamisaeg

en: Time Out
et: Lõpetamisaeg

en: Times
et: Korda

en: To
et: kuni

en: To Warehouse
et: Lattu

en: Total
et: Kokku

en: Total Paid
et: Kokku makstud

en: Tracking Items
et: Jälgitavad tooted

en: Trade Discount
et: Tehingu hinnaalandus

en: Transaction
et: Tehing

en: Transaction Approval
et: Tehingu kinnitamine

en: Transaction Date
et: Tehingu kuupäev

en: Transaction Date missing!
et: Tehingu kuupäev puudub!

en: Transaction Dates
et: Tehingu kuupäevad

en: Transaction Type
et: Tehingu tüüp

en: Transactions
et: Tehingud

en: Transfer
et: Valuutavahetus

en: Transfer Inventory
et: Vii laoartiklid teisse lattu

en: Transfer from
et: Kust

en: Transfer to
et: Kuhu

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation deleted!
et: Tõlge kustutatud!

en: Translations
et: Tõlked

en: Translations saved!
et: Tõlked salvestatud!

en: Trial Balance
et: Proovibilanss

en: Trillion
et: triljon

en: Tue
et: Teisipäev

en: Twelve
et: kaksteist

en: Twenty
et: kakskümmend

en: Twenty Eight
et: Kakskümmend kaheksa

en: Twenty Five
et: Kakskümmend viis

en: Twenty Four
et: kakskümmend neli

en: Twenty Nine
et: kakskümmend üheksa

en: Twenty One
et: kakskümmend üks

en: Twenty Seven
et: kakskümmend seitse

en: Twenty Six
et: kakskümmend kuus

en: Twenty Three
et: kakskümmend kolm

en: Twenty Two
et: kakskümmend kaks

en: Two
et: kaks

en: Type
et: Tüüp

en: Type of Business
et: Ettevõtte tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: UPDATE
et: UUENDA

en: Unit
et: Ühik

en: Unit Price
et: Ühiku hind

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown database found.
et: Tundmatu andmebaas leitud.

en: Update
et: Uuendus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Upload
et: Lae ülesse

en: Uploaded At
et: Ülesse laetud

en: Used
et: Kasutatud

en: User
et: Kasutaja

en: User Name
et: Kasutajanimi

en: User already exists. Import?
et: Kasutaja juba eksisteerib. Kas importida?

en: User creation
et: Kasutaja loomine

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Valid From
et: Kahtib alates

en: Valid To
et: Kehtib kuni

en: Valid until
et: Kehtiv kuni

en: Vendor
et: Tarnija

en: Vendor Account
et: Tarnija konto

en: Vendor History
et: Tarnija ajalugu

en: Vendor Invoice
et: Ostuarve

en: Vendor Invoice/AP Transaction Number
et: Ostuarve/-kande number

en: Vendor Name
et: Tarnija nimi

en: Vendor Number
et: Tarnija number

en: Vendor Search
et: Tarnija otsing

en: Vendor missing!
et: Tarnija puudub!

en: Vendor not on file!
et: Tarnijat pole andmebaasis!

en: Version
et: Versioon

en: Voucher List
et: Vautšerite nimekiri

en: Vouchers
et: Vautšer

en: Wages and Deductions
et: Palgad ja kinnipidamised

en: Wages/Deductions
et: Palgad/kinnipidamised

en: Warehouse
et: Ladu

en: Warehouse deleted!
et: Kaubaladu kustutatud!

en: Warehouse saved!
et: Kaubaladu salvestatud!

en: Warehouses
et: Laod

en: Warning!
et: Tähelepanu!

en: Warning:  Your password will expire in [_1]
et: Tähelepanu! Sinu salasõna aegub [_1] jooksul

en: Wed
et: Kolmapäev

en: Week
et: Nädal

en: Week Starting
et: Nädal algab

en: Week(s)
et: Nädal(at)

en: Weeks
et: Nädalat

en: Weight
et: Kaal

en: Weight Unit
et: Kaaluühik

en: What type of item is this?
et: Mis tüüpi tootega on tegemist?

en: Where shall we send the backup?
et: Kuhu me saadaksime varundusfaili?

en: Work Order
et: Töökäsk

en: Would you like to migrate the database?
et: Kas soovite migreerida andmebaasi?

en: Would you like to upgrade the database?
et: Kas soovite uuendada andmebaasi?

en: Year
et: Aasta

en: Year End
et: Aasta lõpp

en: Year(s)
et: Aasta(t)

en: Yearend
et: Kasumi eraldamine

en: Yearend complete
et: Kasumi eraldamine tehtud

en: Years
et: Aastat

en: Yes
et: Jah

en: ZIP/Post Code
et: Postiindeks

en: Zero
et: null

en: Zip Code
et: Postiindeks

en: Zip/Post Code
et: Postiindeks

en: Zip/Post Code:
et: Postiindeks:

en: Zip/Postal Code
et: Postiindeks

en: [_1] General Ledger Transaction
et: [_1] Pearaamatu kanne

en: [_1] [_2] Transaction
et: [_1] [_2] Tehing

en: cash
et: sularaha

en: check
et: tšekk

en: city
et: linn

en: days
et: päeva

en: delete
et: kustuta

en: done
et: tehtud

en: ea
et: tk

en: failed
et: ebaõnnestus

en: is lesser than 0
et: on vähem kui 0

en: is null
et: on tühi

en: label
et: silt

en: other
et: muu

en: permalink
et: püsiviide

en: production
et: tootmine

en: psql not found.
et: psql ei leitud.

en: sent
et: saadetud

en: subtotal
et: Vahesumma

en: time
et: aeg

en: time(s)
et: kord(a)

en: unexpected error!
et: ootamatu viga!
