LedgerSMB 1.6.33 - en to hu translation catalogue (1168 entries)

en: # Invoices
hu: #Számlák

en: % Dep.
hu: %Csökk.

en: (+) Salvage Value
hu: (+) Maradványérték

en: (-) Accum. Dep.
hu: (-) Halmozott écs.

en: (=) NBV
hu: (=) Nettó k.é.

en: (Locked)
hu: (Zárolt)

en: AP
hu: Szállítók

en: AP Aging
hu: Szállító lejárati lista

en: AP Invoice
hu: Szállító számla

en: AP Invoices
hu: Szállító számlák

en: AP Outstanding
hu: Kifizetetlen szállítószámlák

en: AP Transaction
hu: Szállító tranzakció

en: AP Transactions
hu: Szállító tranzakciók

en: AP Voucher
hu: Új szállító utalvány

en: AP account
hu: Szállító számla

en: AR
hu: Vevők

en: AR Aging
hu: Vevő lejárati lista

en: AR Invoice
hu: Vevőszámla

en: AR Invoices
hu: Vevőszámlák

en: AR Outstanding
hu: Kifizetetlen vevőszámlák

en: AR Transaction
hu: Vevő tranzakció

en: AR Transactions
hu: Vevő tranzakciók

en: AR Voucher
hu: Új vevő utalvány

en: AR account
hu: Vevő számla

en: AR/AP/GL Amount
hu: Vevő/Szállító/Vegyes könyvelés összege

en: Access Denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Account
hu: Számla

en: Account Description
hu: Számla leírása

en: Account Label
hu: Számla címke

en: Account Name
hu: Számla neve

en: Account No.
hu: Számlaszám

en: Account Number
hu: Számlaszám

en: Account Number End
hu: Számlaszám vége

en: Account Number Start
hu: Számlaszám kezdete

en: Account Title
hu: Számla megnevezése

en: Account Type
hu: Számlatípus

en: Account [_1] not found
hu: Számla [_1] nem található

en: Account [_1] not found.
hu: Számla [_1] nem található.

en: Account category
hu: Számla kategória

en: Account does not exist!
hu: A számla nem létezik!

en: Account numbers
hu: Számlaszámok

en: Account:
hu: Felhasználói fiók:

en: Accounts
hu: Számlák

en: Accrual
hu: Teljesítés alapján

en: Accum. Depreciation
hu: Összesített értékcsökkenés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Actions:
hu: Műveletek:

en: Active
hu: Aktív

en: Active On
hu: Aktív be

en: Active Sessions
hu: Aktív munkamenetek

en: Add
hu: Új

en: Add AP Transaction
hu: Új szállítói tranzakció

en: Add AR Transaction
hu: Új vevő tranzakció

en: Add Account
hu: Új számla

en: Add Accounts
hu: Új számla

en: Add Assembly
hu: Új saját termék

en: Add Asset
hu: Új eszköz

en: Add Asset Class
hu: Eszközosztály hozzáadása

en: Add Assets
hu: Új eszköz

en: Add Budget
hu: Új költségvetés

en: Add Business
hu: Új partnercsoport

en: Add Class
hu: Új osztály

en: Add Contact
hu: Kapcsolat hozzáadása

en: Add Credit Invoice
hu: Új számlakorrekció

en: Add Credit Note
hu: Új kredit note

en: Add Customer
hu: Új vevő

en: Add Debit Invoice
hu: Új beszerzési számlakorrekció

en: Add Debit Note
hu: Új debit note

en: Add Employee
hu: Új alkalmazott

en: Add Exchange Rate
hu: Új átváltási árfolyam

en: Add GIFI
hu: Új gyűjtőkód

en: Add Group
hu: Új csoport

en: Add Labor/Overhead
hu: Új művelet

en: Add Language
hu: Új nyelv

en: Add Note
hu: Emlékeztető hozzáadása

en: Add Overhead
hu: Új művelet

en: Add Part
hu: Új cikk

en: Add Pricegroup
hu: Új árcsoport

en: Add Purchase Order
hu: Új beszerzési rendelés

en: Add Quotation
hu: Új ajánlat

en: Add Request for Quotation
hu: Új ajánlatkérés

en: Add SIC
hu: Új TEÁOR/SZJ

en: Add Sales Invoice
hu: Új vevőszámla

en: Add Sales Order
hu: Új vevőrendelés

en: Add Service
hu: Új szolgáltatás

en: Add Tax Form
hu: Új adóűrlap

en: Add Timecard
hu: Új munkalap

en: Add Transaction
hu: Új kéziszámla

en: Add User
hu: Új felhasználó

en: Add Vendor
hu: Új szállító

en: Add Vendor Invoice
hu: Új beszerzési számla

en: Add Warehouse
hu: Új raktár

en: Add line1
hu: Címsor 1

en: Add line2
hu: Címsor 2

en: Add line3
hu: Címsor 3

en: Address
hu: Cím

en: Address1
hu: Cím1

en: Address:
hu: Cím:

en: Address: [_1]
hu: Cím: [_1]

en: Addresses
hu: Címek

en: Adj
hu: Igazítás

en: Adjusted Basis
hu: Korrigált alap

en: Adjustment
hu: Korrekció

en: Adjustment Date
hu: Korrekció dátuma

en: Aged
hu: Lejárt

en: Aging Report
hu: Lejárati lista

en: All
hu: Összes

en: All Invoices
hu: Minden számla

en: Allocated
hu: Lefoglalva

en: Allow Input
hu: Felülírható

en: Amount
hu: Összeg

en: Amount Budgetted
hu: Költségvetés összege

en: Amount Due
hu: Esedékes összeg

en: Amount From
hu: Összegtől

en: Amount Greater Than
hu: Az összeg nagyobb mint

en: Amount Less Than
hu: Az összeg kisebb mint

en: Amount to be used
hu: Felhasználandó összeg

en: Any
hu: Bármelyik

en: Applied discount
hu: Alkalmazott árengedmény

en: Applied discount by an overpayment
hu: Árengedmény a túlfizetésből

en: Apply Disc
hu: Engedményadás

en: Approval Status
hu: Jóváhagyás állapota

en: Approve
hu: Jóváhagy

en: Approved
hu: Jóváhagyva

en: Approved By
hu: Jóváhagyta

en: Approved at
hu: Jóváhagyva

en: Approved signature
hu: Jóváhagyó aláírása

en: Apr
hu: Ápr.

en: April
hu: Április

en: Aquired Value
hu: Megszerzett érték

en: Are you sure you want to delete Order Number
hu: Biztosan törölni akarja a megrendelést

en: Are you sure you want to delete Quotation Number
hu: Biztosan törölni akarja az ajánlatot

en: Assemblies restocked!
hu: Saját termékek készletre véve.

en: Asset
hu: Eszköz

en: Asset Account
hu: Eszköz számla

en: Asset Class
hu: Eszközosztály

en: Asset Class:
hu: Eszközosztály:

en: Asset Classes
hu: Eszközosztályok

en: Asset Depreciation Report
hu: Eszköz értékcsökkenés

en: Asset Disposal Report
hu: Eszköz selejtezés jelentés

en: Asset Partial Disposal Report
hu: Eszköz részleges selejtezés jelentés

en: Asset Tag
hu: Eszköz címke

en: Assets
hu: Eszközök

en: Attach
hu: Hozzáad

en: Attach File
hu: Fájl csatolása

en: Attached To
hu: Mellékelt

en: Attached To Type
hu: Melléklet típusa

en: Attached and Linked Files
hu: Mellékelt és hivatkozott fájlok

en: Attached at
hu: Mellékelve

en: Attached by
hu: Mellékelte

en: Attachment
hu: Melléklet

en: Aug
hu: Aug.

en: August
hu: Augusztus

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Available
hu: Elérhető

en: Available Databases
hu: Rendelkezésre álló adatbázisok

en: Available overpayments
hu: Rendelkezésre álló többlet befizetések

en: Average Cost
hu: Átlag költség

en: BIC/SWIFT Code
hu: SWIFT kód

en: BOM
hu: Anyagjegyzék

en: Backup
hu: Biztonsági másolat

en: Backup DB
hu: Adatbázis mentése

en: Backup Roles
hu: Biztonsági mentés szabályok

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Balance Sheet
hu: Mérleg

en: Bank Account
hu: Bankszámla

en: Bank Accounts
hu: Bankszámlák

en: Basis
hu: Alap

en: Batch
hu: Köteg

en: Batch Class
hu: Köteg osztály

en: Batch Control Code
hu: Köteg ellenőrző kódja

en: Batch Date
hu: Köteg dátuma

en: Batch Description
hu: Köteg leírása

en: Batch ID
hu: Köteg ID

en: Batch ID Missing
hu: Köteg azonosító hiányzik

en: Batch Name
hu: Köteg neve

en: Batch Number
hu: Köteg azonosító

en: Batch Search
hu: Köteg keresése

en: Batch Type
hu: Köteg típusa

en: Batches
hu: Kötegek

en: Bcc
hu: Titkos másolat

en: Beginning Statement Balance:
hu: Nyitó beszámoló egyenleg:

en: Billing
hu: Számlázási

en: Billion
hu: milliárd

en: Bin
hu: VTSZ/TEÁOR

en: Bin List
hu: VTSZ lista

en: Books closed on
hu: Könyvelés lezárva

en: Budget Number
hu: Költségvetés azonosító

en: Budget Search Results
hu: Büdzsé keresés eredményei

en: Budget Variance Report
hu: Költségvetés eltérés riport

en: Budgets
hu: Költségvetés

en: Bug: No such account
hu: Hiba: Nincs ilyen számla

en: Business
hu: Partnercsoport

en: Business Class
hu: Üzletosztály

en: Business Number
hu: Adószám

en: Business Type
hu: Partnercsoport

en: Business deleted!
hu: Partnercsoport törölve!

en: Business saved!
hu: Partnercsoport elmentve!

en: Business:
hu: Üzlettípus:

en: COGS
hu: ELÁBÉ

en: CSV File:
hu: CSV fájl:

en: Calculate Taxes
hu: Adószámítás

en: Can't void a voided invoice!
hu: Érvénytelenített számlát nem lehet még egyszer érvényteleníteni!

en: Cancel?
hu: Megszakítja a műveletet?

en: Cannot create Labor; COGS account does not exist!
hu: Nem lehet műveletet létrehozni; nem létezik ELÁBÉ számla!

en: Cannot create Labor; Inventory account does not exist!
hu: Nem lehet műveletet létrehozni; nem létezik készlet számla!

en: Cannot create Part; COGS account does not exist!
hu: Nem lehet cikket létrehozni; nem létezik ELÁBÉ számla!

en: Cannot create Part; Income account does not exist!
hu: Nem lehet cikket létrehozni; nem létezik bevétel számla!

en: Cannot create Part; Inventory account does not exist!
hu: Nem lehet cikket létrehozni; nem létezik készlet számla!

en: Cannot create Service; Expense account does not exist!
hu: Nem lehet szolgáltatást létrehozni; nem létezik költség számla!

en: Cannot create Service; Income account does not exist!
hu: Nem lehet szolgáltatást létrehozni; nem létezik bevétel számla!

en: Cannot delete item!
hu: A tételt nem lehet törölni!

en: Cannot delete order!
hu: A rendelést nem lehet törölni!

en: Cannot delete quotation!
hu: Az ajánlatot nem lehet törölni!

en: Cannot post invoice for a closed period!
hu: Lezárt időszakban nem lehet számlát kiállítani!

en: Cannot post payment for a closed period!
hu: Lezárt időszakban nem lehet fizetési tételt rögzíteni!

en: Cannot post transaction for a closed period!
hu: Lezárt időszakhoz nem lehet tranzakciót rögzíteni!

en: Cannot post transaction with a debit and credit entry for the same account!
hu: Ugyanazon számlán nem lehet tartozik és követel tranzakciót rögzíteni!

en: Cannot post transaction!
hu: A tranzakciót nem lehet rögzíteni!

en: Cannot save order!
hu: A rendelést nem lehet elmenteni!

en: Cannot save quotation!
hu: Nem lehet elmenteni az ajánlatot!

en: Cannot save taxes!
hu: Nem lehet elmenteni az adókat!

en: Cannot stock assemblies!
hu: A saját terméket nem lehet készletre venni!

en: Card ID
hu: Kártya ID

en: Cash
hu: Pénzmozgások

en: Cash Account
hu: Pénz számla

en: Cc
hu: Másolat

en: Change Password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Chargeable
hu: Számlázandó

en: Chart ID
hu: Táblázat ID

en: Chart of Accounts
hu: Számlatükör

en: Check
hu: Csekk

en: Check Inventory
hu: Készlet ellenőrzés

en: Check Prefix
hu: Csekk (bankutalvány) előtag

en: Choose a company
hu: Válasszon ki egy céget

en: City
hu: Város

en: Class
hu: Osztály

en: Clear date
hu: Dátum törlése

en: Cleared
hu: Kitörölve

en: Cleared Transactions
hu: Törölt tranzakciók

en: Clocked
hu: Blokkolva

en: Closed
hu: Lezárt

en: Code
hu: Kód

en: Code missing!
hu: A kód hiányzik!

en: Company
hu: Társaság

en: Company Address
hu: Társaság címe

en: Company Fax
hu: Társaság faxszáma

en: Company Name
hu: Társaság neve

en: Company Phone
hu: Társaság telefonszáma

en: Confirm Operation
hu: Erősítse meg a műveletet

en: Confirm!
hu: Erősítse meg!

en: Conflict with Existing Data.  Perhaps you already entered this?
hu: Meglévő adattal való ütközés. Elképzelhető, hogy már megadta korábban?

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Contact Info
hu: Kapcsolati infók

en: Contact Information
hu: Kapcsolat információk

en: Contact Search
hu: Kapcsolat keresése

en: Contact Total (if paying "some")
hu: Kapcsolat végösszeg (ha "fizet valamennyit")

en: Continue
hu: Folytatás

en: Contra
hu: Ellen

en: Control Code
hu: Ellenőrző kód

en: Control Number
hu: Ellenőrző azonosító

en: Copies
hu: Másolatok

en: Copy
hu: Másol

en: Copy to COA
hu: Másolás a számlatükörbe

en: Copy to New
hu: Újba másol

en: Copy to New Name
hu: Új névbe másol

en: Cost
hu: Költség

en: Could not save the data.  Please try again
hu: Nem sikerült elmenteni az adatokat. Kérem próbálja újra

en: Could not save!
hu: Nem lehet elmenteni!

en: Could not transfer Inventory!
hu: Nem lehet a készletet áthelyezni!

en: Counted
hu: Számlált

en: Country
hu: Ország

en: Country Code
hu: Ország kód

en: Country:
hu: Ország:

en: Create Batch
hu: Köteg készítése

en: Create Database?
hu: Új cégadatbázis létrehozása?

en: Create New Batch
hu: Új köteg készítése

en: Create New Report
hu: Új jelentés készítése

en: Create User
hu: Új felhasználó

en: Created By
hu: Létrehozta

en: Created On
hu: Létrehozva

en: Credit
hu: Követel

en: Credit Account
hu: Hitel számla

en: Credit Account Number
hu: Hitel számlaszám

en: Credit Accounts
hu: Hitel számla

en: Credit Invoice
hu: Új számlakorrekció

en: Credit Limit
hu: Hitelkeret

en: Credit Note
hu: Új kéziszámla korrekció

en: Credits
hu: Követel

en: Curr
hu: Pénznem

en: Currency
hu: Pénznem

en: Current
hu: Aktuális

en: Customer
hu: Vevő

en: Customer History
hu: Vevő történet

en: Customer Name
hu: Vevő neve

en: Customer Number
hu: Vevő azonosító

en: Customer Search
hu: Vevő partner keresése

en: Customer missing!
hu: A vevő hiányzik!

en: Customer not on file!
hu: A vevő hiányzik az adatbázisból!

en: Customer/Vendor Accounts
hu: Vevő/Szállító számlák

en: D M
hu: Écs.

en: DOB
hu: Szül.nap

en: Data not saved.  Please try again.
hu: Az adat nem került mentésre. Kérem próbálja újra.

en: Data not saved.  Please update again.
hu: Az adatok nem kerültek mentésre.  Kérem frissítsen még egyszer.

en: Database
hu: Adatbázis

en: Database Management Console
hu: Adatbáziskezelő konzol

en: Database Operation Complete
hu: Adatbázis művelet végrehajtva

en: Database does not exist.
hu: Az adatbázis nem létezik.

en: Date
hu: Dátum

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Date From
hu: Mettől

en: Date From:
hu: Mettől:

en: Date Paid
hu: Fizetés napja

en: Date Received
hu: Beérkezés dátuma

en: Date Reversed
hu: Visszahívás dátuma

en: Date To:
hu: Meddig:

en: Date from
hu: Mettől

en: Date of Birth
hu: Születésnap

en: Date received missing!
hu: A beérkezés dátuma hiányzik!

en: Date to
hu: Dátumig

en: Day
hu: Nap

en: Day(s)
hu: Nap

en: Days
hu: Napok

en: Debit
hu: Tartozik

en: Debit Invoice
hu: Új számlakorrekció

en: Debit Note
hu: Új kéziszámla korrekció

en: Debits
hu: Tartozik

en: Dec
hu: Dec.

en: Deduction Class
hu: Levonás osztály

en: Deduction Types
hu: Levonás típusa

en: Default AP
hu: Alapértelmezett szállító

en: Default AR
hu: Alapértelmezett vevő

en: Default Country
hu: Alapértelmezett ország

en: Default Email BCC
hu: Alapértelmezett email titkos másolat

en: Default Email CC
hu: Alapértelmezett email másolat

en: Default Email From
hu: Alapértelmezett email feladó

en: Default Email To
hu: Alapértelmezett email címzett

en: Default Reportable
hu: Alapértelmezett jelenthető

en: Defaults
hu: Alapbeállítások

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Batch
hu: Köteg törlése

en: Delete Language
hu: Nyelv törlése

en: Delete Schedule
hu: Ütemezés törlése

en: Delete Vouchers
hu: Utalványok törlése

en: Delivery
hu: Szállítás

en: Delivery Date
hu: Szállítás dátuma

en: Dep. Basis
hu: Écs. alapja

en: Dep. Method
hu: Écs. módja

en: Dep. Starts
hu: Écs. indul

en: Department
hu: Költséghely/profitcenter

en: Departments
hu: Költséghely/Profitcenter

en: Depreciate
hu: Értékcsökkenés

en: Depreciate All
hu: Összes értékcsökkentése

en: Depreciate Through
hu: Értékcsökkentés ezen keresztül

en: Depreciation
hu: Értékcsökkenés

en: Depreciation Account
hu: Értékcsökkenési számla

en: Depreciation Method
hu: Értékcsökkentés módszere

en: Depreciation Starts
hu: Értékcsökkenés kezdete

en: Depreciation Successful
hu: Értékcsökkentés sikeres

en: Description
hu: Leírás

en: Description Translations
hu: Megnevezések fordítása

en: Description missing!
hu: Leírás hiányzik!

en: Description:
hu: Szöveges leírás:

en: Detail
hu: Részletek

en: Details
hu: Részletek

en: Disable Back Button
hu: Vissza gomb letiltása

en: Disc
hu: Árk

en: Disc %
hu: Kedv.%

en: Discount
hu: Engedmény

en: Discount (%)
hu: Engedmény (%)

en: Discount:
hu: Engedmény:

en: Display
hu: Megjelenít

en: Disposal
hu: Selejtezés

en: Disposal Date
hu: Selejtezés dátuma

en: Disposal Method
hu: Selejtezés módja

en: Division by 0 error
hu: Nullával osztás probléma

en: Document
hu: Dokumentum

en: Document Type
hu: Dokumentum típusa

en: Don't know what to do with backup
hu: Nem tudom, mit kellene tennem a biztonsági mentéssel

en: Done
hu: Elvégezve

en: Draft Posted
hu: A vázlat rögzítve

en: Draft Search
hu: Vázlat keresése

en: Draft Type
hu: Vázlat típusa

en: Drafts
hu: Vázlatok

en: Drawing
hu: Rajz

en: Dropdowns
hu: Legördülők

en: Due
hu: Esedékes

en: Due Date
hu: Esedékesség

en: Due Date missing!
hu: Esedékesség hiányzik!

en: E-mail address missing!
hu: Hiányzik az e-mail cím!

en: E-mail message
hu: E-mail üzenet

en: E-mailed
hu: E-mail elküldve

en: ECA Income Statement
hu: ECA eredménykimutatás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit AP Transaction
hu: Szállító tranzakció szerkesztés

en: Edit AR Transaction
hu: Vevő tranzakció szerkesztése

en: Edit Account
hu: Számla szerkesztése

en: Edit Assembly
hu: Saját termék szerkesztése

en: Edit Asset Class
hu: Eszközosztály szerkesztése

en: Edit Business
hu: Üzletág szerkesztése

en: Edit Customer
hu: Vevő szerkesztése

en: Edit Description Translations
hu: Megnevezés fordítások szerkesztése

en: Edit Employee
hu: Munkatárs módosítás

en: Edit GIFI
hu: Gyűjtőkód módosítása

en: Edit Group
hu: Csoport módosítása

en: Edit Labor/Overhead
hu: Művelet módosítás

en: Edit Language
hu: Nyelv módosítás

en: Edit Part
hu: Cikk módosítása

en: Edit Pricegroup
hu: Árcsoport módosítás

en: Edit Purchase Order
hu: Beszerzési rendelés módosítása

en: Edit Quotation
hu: Ajánlat módosítás

en: Edit Request for Quotation
hu: Ajánlatkérés módosítás

en: Edit SIC
hu: SIC módosítás

en: Edit Sales Invoice
hu: Vevőszámla módosítása

en: Edit Sales Order
hu: Vevőrendelés módosítása

en: Edit Service
hu: Szolgáltatás módosítása

en: Edit User
hu: Felhasználó módosítása

en: Edit Vendor
hu: Szállító módosítása

en: Edit Vendor Invoice
hu: Beszerzési számla módosítása

en: Edit Warehouse
hu: Raktár módosítás

en: Editing User
hu: Felhasználó módosítása

en: Eight
hu: nyolc

en: Eighteen
hu: tizennyolc

en: Eighty
hu: nyolcvan

en: Eleven
hu: tizenegy

en: Employee
hu: Alkalmazott

en: Employee Number
hu: Alkalmazott azonosítója

en: Employee Search
hu: Alkalmazott keresése

en: Employees
hu: Alkalmazottak

en: End Date
hu: Végdátum

en: Ending Balance
hu: Záró egyenleg

en: Ending GL Balance:
hu: Záró főkönyv egyenleg:

en: Ending Statement Balance:
hu: Záró egyenleg:

en: Ends
hu: Vége

en: Enter Inventory
hu: Készlet bevitel

en: Enter User
hu: Felhasználó bevitel

en: Entered By
hu: Rögzítette

en: Entered at
hu: Felrögzítve

en: Entity
hu: Egyed

en: Entity Code
hu: Egység kódja

en: Entity Control Code
hu: Egység ellenőrző kódja

en: Entry ID
hu: Bejegyzés ID

en: Equity
hu: Tőke

en: Error creating backup file
hu: Hiba történt a biztonsági mentés fájl létrehozása során

en: Error creating batch.  Please try again.
hu: Hiba történt a köteg létrehozásakor. Kérem próbálja újra.

en: Error from Function:
hu: Hiba a funkcióban:

en: Error: Cannot include summary account in other dropdown menus
hu: Hiba: Más legördülő menü nem tartalmazhatja a gyűjtőszámlát

en: Est. Life
hu: Becsült élettartam

en: Every
hu: Minden

en: Exch
hu: Árf

en: Exchange Rate
hu: Átváltási árfolyam

en: Exchange rate for payment missing!
hu: A fizetett összeg átváltási árfolyama hiányzik!

en: Exchange rate missing!
hu: Az átváltási árfolyam hiányzik!

en: Expected
hu: Várt

en: Expense
hu: Költség

en: Expense Account
hu: Költségszámla

en: Expense/Asset
hu: Ktg./Eszköz

en: Extended
hu: Összeg

en: FX
hu: Deviza

en: Failed to save order!
hu: Nem sikerült a rendelést elmenteni!

en: Feb
hu: Feb.

en: February
hu: Február

en: Fifteen
hu: tizenöt

en: Fifty
hu: ötven

en: File
hu: Fájl

en: File Imported
hu: Importált fájl

en: File name
hu: Fájl neve

en: File type
hu: Fájl típusa

en: Files
hu: Fájlok

en: Filtering From:
hu: Szűrés kezdete:

en: Filtering Payments
hu: Pénzmozgások szűrése

en: Filtering Receipts
hu: Bevételek szűrése

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Five
hu: öt

en: Five Hundred
hu: ötszáz

en: Fixed Asset
hu: Tárgyieszköz

en: Fixed Assets
hu: Tárgyi eszközök

en: For
hu: Ismétlés

en: Foreign Exchange Gain
hu: Árfolyamnyereség

en: Foreign Exchange Loss
hu: Árfolyamveszteség

en: Form
hu: Űrlap

en: Forty
hu: negyven

en: Four
hu: négy

en: Fourteen
hu: tizennégy

en: From
hu: Mettől

en: From Date
hu: Kezdő dátum

en: From File
hu: Kezdő fájl

en: From Warehouse
hu: Raktárból

en: From date
hu: Kezdő dátum

en: Full
hu: Teljes

en: Full Permissions
hu: Teljes jogosultság

en: GIFI
hu: Gyűjtőkód

en: GIFI deleted!
hu: Gyűjtőkód törölve!

en: GIFI missing!
hu: Gyűjtőkód hiányzik!

en: GIFI saved!
hu: Gyűjtőkód elmentve!

en: GL
hu: Vegyes Könyvelés

en: GL Reference Number
hu: Vegyes könyvelés referenciaszám

en: Gain
hu: Nyereség

en: Gain (Loss)
hu: Nyereség (veszteség)

en: Gain Account
hu: Nyereség számla

en: General Journal
hu: Főkönyv

en: General Ledger Report
hu: Főkönyvi jelentés

en: General Ledger Reports
hu: Főkönyvi jelentés

en: Generate
hu: Generálás

en: Generate Control Code
hu: Ellenőrző kód létrehozása

en: Generate Orders
hu: Rendelések készítése

en: Generate Purchase Orders
hu: Beszerzési rendelés készítése

en: Generate Sales Orders
hu: Értékesítési rendelések készítése

en: Goods and Services
hu: Cikkek és szolgáltatások

en: Grand Total
hu: Végösszeg

en: Group
hu: Csoport

en: Group Translations
hu: Csoportok fordítása

en: Group by
hu: Csoportosítva

en: Group deleted!
hu: A csoport törlése megtörtént!

en: Group missing!
hu: A csoport hiányzik!

en: Group saved!
hu: A csoport mentése megtörtént!

en: HR
hu: Személyügy

en: HTML Templates
hu: HTML sablonok

en: Heading
hu: Fejléc

en: Home Phone
hu: Otthoni telefon

en: Hours
hu: Óra

en: Hundred
hu: száz

en: ID
hu: Azonosító

en: Identification
hu: Azonosítás

en: Ignore Year-ends
hu: Évzárás figyelmen kívül hagyása

en: Image
hu: Kép

en: Images in Templates
hu: Képek a sablonokban

en: In
hu: -ben

en: In-line
hu: Beágyazva

en: Include Payment
hu: Kifizetéssel együtt

en: Include in Report
hu: Szerepeljen a jelentésben

en: Include in drop-down menus
hu: Mely tranzakció(k)-nál lehessen kiválasztani?:

en: Including partnumber
hu: Cikkszámmal

en: Income
hu: Árbevétel

en: Income Class
hu: Jövedelem osztály

en: Income Statement
hu: Eredménykimutatás

en: Income Types
hu: Jövedelem típusa

en: Incorrect Password
hu: Helytelen jelszó

en: Individual Items
hu: Összetevők

en: Internal Database Error
hu: Belső adatbázis hiba

en: Internal Database Error.
hu: Belső adatbázis hiba.

en: Internal Notes
hu: Belső feljegyzés

en: Invalid Reporting Basis
hu: Valótlan jelentés alap

en: Invalid backup request
hu: Érvénytelen biztonsági mentés kérés

en: Invalid date/time entered
hu: Érvénytelen dátum/idő lett megadva

en: Invalid redirect
hu: Érvénytelen átirányítás

en: Invalid statement balance.  Hint: Try entering a number
hu: Érvénytelen a kimutatás egyenlege.  Tipp: Próbáljon bevinni egy számot

en: Inventory
hu: Készlet

en: Inventory Activity
hu: Készletmozgások

en: Inventory Adjustment Details
hu: Készlet korrekció részletei

en: Inventory Adjustment Setup
hu: Készlet korrekció beállítása

en: Inventory Adjustments
hu: Készlet korrekció

en: Inventory quantity must be zero before you can set this assembly obsolete!
hu: Mielőtt ezt a saját terméket elévültnek nyilvánítja,a mennyiségnek nullának kell lennie!

en: Inventory quantity must be zero before you can set this part obsolete!
hu: Mielőtt ezt az anyagot/árut elévültnek nyilvánítja,a mennyiségnek nullának kell lennie!!

en: Inventory saved!
hu: Készlet elmentve!

en: Inventory transferred!
hu: Készlet áthelyezve!

en: Invoice
hu: Számla

en: Invoice #
hu: Számla #

en: Invoice Created
hu: Számla kelte

en: Invoice Date
hu: Teljesítés dátuma

en: Invoice Date missing!
hu: A teljesítés dátuma hiányzik!

en: Invoice Number
hu: Számlaszám

en: Invoice Number missing!
hu: Számlaszám hiányzik!

en: Invoice Profit/Loss
hu: Számla nyereség/veszteség

en: Invoice Sum
hu: Számla értéke

en: Invoice Total
hu: Számla végösszege

en: Invoice date
hu: Teljesítés dátuma

en: Invoice due
hu: Fizetés dátuma

en: Invoice not found
hu: A számla nem található

en: Invoices
hu: Számlák

en: Item
hu: Tétel

en: Item deleted!
hu: Tétel törölve!

en: Item not on file!
hu: A tétel nincs az adatbázisban!

en: Jan
hu: Jan.

en: January
hu: Január

en: Job Title
hu: Feladat megnevezése

en: Job/Project #
hu: Feladat/Projekt #

en: Journal Entry
hu: Vegyes könyvelés

en: Journal Lines
hu: Napló sorok

en: Jul
hu: Júl.

en: July
hu: Július

en: Jun
hu: Jún.

en: June
hu: Június

en: LaTeX Templates
hu: LaTeX sablonok

en: Label
hu: Címke

en: Label:
hu: Címke:

en: Labor/Overhead
hu: Művelet

en: Labor/Service Code
hu: Művelet/Szolgáltatáskód

en: Language
hu: Nyelv

en: Language deleted!
hu: Nyelv törölve!

en: Language saved!
hu: Nyelv elmentve!

en: Languages not defined!
hu: Nincsenek megadva nyelvek!

en: Last Cost
hu: Utolsó beszerzési ár

en: Last Name
hu: Vezetékneve

en: Last Updated
hu: Utolsó módosítás

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Lead
hu: Átfutás

en: Lead Time
hu: Átfutási idő

en: Leadtime
hu: Átfutási idő

en: LedgerSMB Database Statistics
hu: LedgerSMB adatbázis statisztika

en: Letterhead
hu: Levélfejléc

en: Liability
hu: Kötelezettség

en: Lifetime Measured In
hu: Élettartam mértékegysége

en: Line Total
hu: Sor összesen

en: Link Accounts
hu: Számlakapcsolatok

en: List
hu: Lista

en: List Businesses
hu: Partnercsoportok

en: List Classes
hu: Osztálylista

en: List GIFI
hu: Gyűjtőkódlista

en: List Languages
hu: Nyelvlista

en: List Price
hu: Listaár

en: List SIC
hu: TEÁOR/SZJ lista

en: List Tax Forms
hu: Adóűrlapok

en: List Warehouse
hu: Raktárlista

en: Location
hu: Hely

en: Locations
hu: Címek

en: Login
hu: Belépés

en: Logout
hu: Kilépés

en: Logout Successful
hu: Sikeres kijelentkezés

en: Loss
hu: Veszteség

en: Loss Account
hu: Veszteség számla

en: Make
hu: Gyártmány

en: Manage Users
hu: Felhasználók kezelése

en: Manager
hu: Menedzser

en: Manual
hu: Kézi

en: Mar
hu: Márc.

en: March
hu: Március

en: Markup
hu: Árrés

en: Max per dropdown
hu: Max. bejegyzés a legördülő listában

en: May
hu: Máj.

en: May
hu: Május

en: Memo
hu: Megjegyzés

en: Message
hu: Üzenet

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Method
hu: Módszer

en: Method Default
hu: Alapértelmezett mód

en: Microfiche
hu: Mikrofilm

en: Middle Name
hu: Középső neve

en: Million
hu: millió

en: Min Taxable
hu: Min. adóköteles

en: Mismatched Transactions (From Upload)
hu: Nem egyező tranzakciók (feltöltésből)

en: Miss.
hu: Kisasszony

en: Model
hu: Modell

en: Month
hu: Hónap

en: Month(s)
hu: Hónap

en: Months
hu: Hónapok

en: More information has been reported in the error logs
hu: További információk találhatók a hibanaplóban

en: Mr.
hu: Úr

en: Mrs.
hu: Hölgy

en: Ms.
hu: Hölgy

en: Must have credit or entity id
hu: Vagy hitel vagy egyed ID szükséges

en: Name
hu: Név

en: Name:
hu: Név:

en: Net Book Value
hu: Nettó könyv szerinti érték

en: Net Due
hu: Nettó esedékes

en: New
hu: Új

en: New Asset Report
hu: Új tárgyieszköz jelentés

en: New Asset Report Search
hu: Új tárgyieszköz riport keresés

en: New Reconciliation Report
hu: Új egyeztetési jelentés

en: New User
hu: Új felhasználó

en: New Window
hu: Új ablak

en: Next
hu: Következő

en: Next Date
hu: Következő dátum

en: Next Number
hu: Következő azonosító

en: Nine
hu: kilenc

en: Nine Hundred
hu: kilencszáz

en: Nineteen
hu: tizenkilenc

en: Ninety
hu: kilencven

en: No
hu: Nem

en: No AR or AP Account Selected
hu: Nincs kiválasztva vevő vagy szállító számla

en: No ID Set
hu: Nincs beállítva ID

en: No currencies defined.  Please set these up under System/Defaults.
hu: Nincsenek beállítva pénznemek. Kérem állítson be pénznemeket a Rendszer/Alapbeállítások menüpont alatt.

en: No file uploaded
hu: Nem töltődött fel fájl

en: No open Projects!
hu: Nincs nyitott projekt!

en: No overpayment account selected.  Was one set up?
hu: Nincs kiválasztva túlfizetés számla.  Létezik ilyen számla egyébként?

en: No.
hu: Sz.

en: Non-tracking Items
hu: Nem raktározott tétel

en: Not Approved
hu: Nem jóváhagyott

en: Not Submitted
hu: Nem elküldött

en: Note Class
hu: Megjegyzés osztálya

en: Notes
hu: Megjegyzés

en: Nothing entered!
hu: Nincs bevitt adat!

en: Nothing selected!
hu: Nincs kiválasztva semmi!

en: Nothing to transfer!
hu: Nincs mit áthelyezni!

en: Nov
hu: Nov.

en: Number
hu: Azonosító

en: Number Format
hu: Számformátum

en: OH
hu: Rk

en: Obsolete
hu: Elavult

en: Obsolete By
hu: Elavultatta

en: Oct
hu: Okt.

en: October
hu: Október

en: Off Hold
hu: Elenged

en: Old Password
hu: Régi jelszó

en: On Hand
hu: Készleten

en: On Hold
hu: Visszatartva

en: One
hu: egy

en: Open
hu: Nyitott

en: Opera detected.  To complete this logout, please close your browser window or clear private/authentication information
hu: Opera bögésző detektálva. A kilépés biztonságossá tételéhez kérem indítsa újra a böngészőjét, vagy törölje a Személyes adatok törlésén keresztül a jelszóval védett lapokat, illetve privát/hitelesítési adatait.

en: Options
hu: Opciók

en: Or
hu: Vagy

en: Or Add To Batch
hu: Vagy hozzáadás köteghez

en: Order
hu: Sorrend

en: Order #
hu: Rendelés #

en: Order By
hu: Rendezés

en: Order Date
hu: Rendelés dátuma

en: Order Date missing!
hu: A rendelés dátuma hiányzik!

en: Order Entry
hu: Rendelések

en: Order Number
hu: Rendelés azonosítója

en: Order Number missing!
hu: A rendelés azonosítója hiányzik!

en: Order deleted!
hu: Rendelés törölve!

en: Order generation failed!
hu: Sikertelen rendelés készítés!

en: Ordering
hu: Sorrend

en: Orders
hu: Megrendelések

en: Orders generated!
hu: A rendelések elkészültek!

en: Other Actions
hu: Egyéb műveletek

en: Our Balance
hu: Saját egyenleg

en: Our Credits
hu: Saját hitelek

en: Our Debits
hu: Saját tartozások

en: Out
hu: Ki

en: Out of balance transaction!
hu: Nem mérlegszerű tranzakció!

en: Outstanding
hu: Kifizetetlen

en: Outstanding Transactions
hu: Kifizetetlen tranzakciók

en: Overdue
hu: Késedelem

en: Overpayment
hu: Túlfizetés

en: Overpayment Account
hu: Túlfizetés számla

en: PO #
hu: BR #

en: PO Number
hu: Beszerzési rendelés

en: POST
hu: RÖGZÍT

en: POST AND PRINT
hu: Rögzít és nyomtat

en: Packing List
hu: Szállítólevél

en: Packing List Date missing!
hu: Szállítólevél dátuma hiányzik!

en: Packing List Number missing!
hu: Szállítólevél száma hiányzik!

en: Paid
hu: Fizetve

en: Part
hu: Cikk

en: Part Number
hu: Cikkszám

en: Partial
hu: Részleges

en: Partnumber
hu: Cikkszám

en: Partsgroup
hu: Cikkcsoport

en: Password
hu: Jelszó

en: Password required
hu: Jelszó megadása szükséges

en: Passwords must match.
hu: A jelszavaknak egyezniük kell.

en: Pay From
hu: Fizetés innen

en: Pay To
hu: Fizetés

en: Pay in behalf of
hu: Fizetés az ő nevében

en: Payables
hu: Kötelezettségek

en: Payment
hu: Kifizetés

en: Payment Amount
hu: Kifizetés értéke

en: Payment Processing
hu: Kifizetés feldolgozása

en: Payment Results
hu: Fizetési eredmények

en: Payment Reversal Information
hu: Visszirányú kifizetés információ

en: Payment Type:
hu: Kifizetés típusa:

en: Payment date missing!
hu: A fizetés dátuma hiányzik!

en: Payments
hu: Pénzmozgások

en: Payments associated with voided invoice may need to be reversed.
hu: Az érvénytelenített számlához tartozó fizetési tételeket korrigálni kell majd, pl. visszautalni, kivezetni!

en: Percent
hu: Százalék

en: Percent Disposed
hu: Selejtezés százaléka

en: Percent Remaining
hu: Maradék százalék

en: Period
hu: Időszak

en: Person
hu: Személy

en: Phone
hu: Telefon

en: Pick List
hu: Kitárolási lista

en: Please provide price and delivery time for the following items:
hu: Kérem adja meg az árat és szállítási határidőt a következő tételekhez:

en: Please select a customer with unused overpayments
hu: Kérem válasszon ki egy vevőt fel nem használt túlfizetéssel

en: Please select a vendor with unused overpayments
hu: Kérem válasszon ki egy szállítót fel nem használt túlfizetéssel

en: Post
hu: Rögzítés

en: Post Batch
hu: Köteg rögzítése

en: Post Date
hu: Rögzítés dátuma

en: Post Yearend
hu: Évzárás rögzítése

en: Post as new
hu: Rögzítés újként

en: Posting Date:
hu: Rögzítés dátuma:

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Preferences Saved
hu: Beállítások elmentve

en: Prefix
hu: Előtag

en: Price
hu: Ár

en: Pricegroup
hu: Árcsoport

en: Pricegroup deleted!
hu: Az árcsoport törlése megtörtént!

en: Pricegroup missing!
hu: Az árcsoport hiányzik!

en: Pricegroup saved!
hu: Az árcsoport mentése megtörtént!

en: Pricelist
hu: Árlista

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Print and Save
hu: Nyomtat és ment

en: Print and Save as new
hu: Újként nyomtat és ment

en: Printed
hu: Kinyomtatva

en: Printer
hu: Nyomtató

en: Proceeds
hu: Bevételek

en: Process Transactions
hu: Tranzakciók végrehajtása

en: Proft/Loss on Inventory Sales
hu: Nyereség/veszteség készlet értékesítéskor

en: Project
hu: Projekt

en: Project Description Translations
hu: Projekt megnevezések fordítása

en: Project Number
hu: Projekt azonosító

en: Project Numbers
hu: Projekt azonosítók

en: Projects
hu: Projektek

en: Purchase Date
hu: Vásárlás dátuma

en: Purchase Date:
hu: Vásárlás dátuma:

en: Purchase History
hu: Beszerzési napló

en: Purchase Order
hu: Beszerzési rendelés

en: Purchase Order Number
hu: Beszerzési rendelés száma

en: Purchase Orders
hu: Beszerzési rendelések

en: Purchase Value
hu: Beszerzési érték

en: Purchase Value:
hu: Beszerzési érték:

en: Qty
hu: Menny.

en: Quantity exceeds available units to stock!
hu: A mennyiség meghaladja a készletet!

en: Quarter
hu: Negyedév

en: Quotation
hu: Ajánlatadás

en: Quotation Date
hu: Ajánlat dátuma

en: Quotation Date missing!
hu: Az ajánlat dátuma hiányzik!

en: Quotation Number
hu: Ajánlat azonosítója

en: Quotation Number missing!
hu: Az ajánlat azonosítója hiányzik!

en: Quotation deleted!
hu: Ajánlat törölve!

en: Quotations
hu: Ajánlatok

en: RFQ
hu: Ajánlatkérés

en: RFQ #
hu: Ajánlatkérés #

en: RFQ Number
hu: Ajánlatkérési azonosító

en: RFQs
hu: Ajánlatkérések

en: ROP
hu: Újrarendelési pont

en: Rate
hu: Árfolyam

en: Rate (%)
hu: Ráta (%)

en: Re-Open As Of
hu: Újranyitás mint

en: Re-open Books
hu: Könyvelés újranyitása

en: Recd
hu: Érkezett

en: Receipt
hu: Befizetés

en: Receipts
hu: Befizetések

en: Receivables
hu: Követelések

en: Receive
hu: Bevételezés

en: Receive Merchandise
hu: Áru érkeztetés

en: Received
hu: Befolyt

en: Recon
hu: Egyeztet

en: Reconcile as FX
hu: Egyeztet mint FX

en: Reconciliation
hu: Egyeztetés

en: Reconciliation Date:
hu: Egyeztetés dátuma:

en: Reconciliation Report
hu: Egyeztető Lista

en: Record in
hu: Főkönyvi számla

en: Recurring Transactions
hu: Ismétlődő tranzakciók

en: Reference
hu: Referencia

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Reject
hu: Visszautasít

en: Rem. Life
hu: Maradék élettartam

en: Remaining
hu: Maradék

en: Repeat
hu: Ismétlés

en: Report Approved
hu: Jelentés jóváhagyva

en: Report Results
hu: Eredmények listája

en: Report Submitted
hu: Jelentés elküldve

en: Reporting Basis
hu: Jelentés alapja

en: Reports
hu: Jelentések

en: Req
hu: Kérés

en: Request for Quotation
hu: Ajánlatkérés

en: Request read receipt
hu: Olvasási visszaigazolás kérése

en: Required by
hu: Kért kiszállítás

en: Required input not provided
hu: Nincs megadva elegendő adat

en: Retained Earnings
hu: Adózás előtti eredmény

en: Retrieve
hu: Visszahoz

en: Return to setup
hu: Vissza a beállításokhoz

en: Return to the login screen.
hu: Vissza a bejelentkező képernyőre.

en: Reverse Payment
hu: Fordított kifizetés

en: Reverse Payments
hu: Fordított pénzmozgások

en: Reverse Receipts
hu: Fordított bevételek

en: Row counts
hu: Sorok száma

en: Run Backup
hu: Biztonsági mentés indítása

en: SIC
hu: Osztályozókód

en: SIC deleted!
hu: TEÁOR/SZJ törölve!

en: SIC saved!
hu: TEÁOR/SZJ elmentve!

en: SSN
hu: Adósz.

en: Sale
hu: Eladás

en: Sales
hu: Értékesítés

en: Sales Invoice
hu: Új vevőszámla

en: Sales Invoice/AR Transaction Number
hu: Vevőszámla/tranzakció azonosító

en: Sales Order
hu: Vevőrendelés

en: Sales Order Number
hu: Vevőrendelés azonosító

en: Sales Orders
hu: Vevőrendelések

en: Sales Quotation Number
hu: Ajánlat azonosító

en: Salesperson
hu: Értékesítő

en: Salutation
hu: Megszólítás

en: Salvage Value:
hu: Maradványérték:

en: Save
hu: Mentés

en: Save As New
hu: Mentés újként

en: Save Batch
hu: Köteg mentése

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Save Contact
hu: Kapcsolat mentése

en: Save Groups
hu: Csoportok mentése

en: Save Info
hu: Infó mentése

en: Save Location
hu: Hely mentése

en: Save New
hu: Új mentése

en: Save New Location
hu: Új hely mentése

en: Save Schedule
hu: Ütemezés mentése

en: Save Template
hu: Sablon mentése

en: Save as New
hu: Mentés újként

en: Save as new
hu: Mentés újként

en: Schedule
hu: Beütemez

en: Scheduled
hu: Ütemezve

en: Screen
hu: Képernyő

en: Search
hu: Keresés

en: Search Asset Class
hu: Tárgyi eszközosztály keresése

en: Search Assets
hu: Eszközök

en: Search Payments
hu: Pénzmozgások keresése

en: Search Reconciliation Reports
hu: Egyeztető jelentések keresése

en: Search Unapproved Transactions
hu: Jóváhagyásra váró tranzakciók keresése

en: Search reports
hu: Keresési jelentések

en: Select All
hu: Összes kiválasztása

en: Select Customer
hu: Vevő választás

en: Select Vendor
hu: Szállító választás

en: Select a Printer!
hu: Válasszon egy nyomtatót!

en: Select by Default:
hu: Alapértelmezett:

en: Select from one of the names below
hu: Válasszon ki egyet az alábbi nevek közül

en: Select invoices
hu: Számlák kiválasztása

en: Select postscript or PDF!
hu: Válassza ki a postscript vagy a PDF formátumot!

en: Select txt, postscript or PDF!
hu: Válasszon txt, postscript vagy PDF formátumot!

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Sell
hu: Eladás

en: Sell Price
hu: Eladási ár

en: Sep
hu: Szept.

en: Separate Duties
hu: Jogok elkülönítése

en: September
hu: Szeptember

en: Sequence
hu: Sorszám

en: Sequences
hu: Sorszámok

en: Serial #
hu: Sorozatszám

en: Serial No.
hu: Sorozatszám

en: Serial Number
hu: Sorszám

en: Serialnumber
hu: Sorozatszám

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Service Code
hu: Szolgáltatás kód

en: Session Timeout
hu: Kapcsolat ideje lejárt

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Setting
hu: Sorszám típusa

en: Settings
hu: Beállítások

en: Seven
hu: hét

en: Seven Hundred
hu: hétszáz

en: Seventeen
hu: tizenhét

en: Seventy
hu: hetven

en: Ship
hu: Kiszállítás

en: Ship Merchandise
hu: Áru kiszállítás

en: Ship To
hu: Szállítási cím

en: Ship To:
hu: Szállítási cím:

en: Ship Via
hu: Fizetési mód

en: Ship to
hu: Szállítási cím

en: Ship via
hu: Fizetési mód

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Shipping Date
hu: Szállítás dátuma

en: Shipping Date missing!
hu: A szállítás dátuma hiányzik!

en: Shipping Point
hu: Teljesítés helye

en: Short
hu: Hiányzó

en: Signature
hu: Aláírás

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Single date
hu: Egyszerű dátum

en: Sir.
hu: Úr

en: Six
hu: hat

en: Sixteen
hu: tizenhat

en: Sixty
hu: hatvan

en: Skip
hu: Kihagy

en: Sold
hu: Eladva

en: Some
hu: Néhány

en: Sort by
hu: Rendezve

en: Source
hu: Bizonylatszám

en: Source starting with
hu: Bizonylat induljon ezzel

en: Special order items are subject to a 10% cancellation fee.
hu: Speciális rendelések visszamondása esetén 10% díjat számítunk fel.

en: Special order items are subject to a 10% order cancellation fee.
hu: Speciális rendelések visszamondása esetén 10% díjat számítunk fel.

en: Standard Industrial Codes
hu: TEÁOR/SZJ kód (SIC)

en: Start Date
hu: Kezdő dátum

en: Start Date:
hu: Kezdő dátum:

en: Start Source Numbering At:
hu: Bizonylatszám számozás kezdete:

en: Start Using LedgerSMB
hu: Kezdje használni a LedgerSMB-t

en: Startdate
hu: Kezdő dátum

en: Starting Balance
hu: Nyitó egyenleg

en: Starting Date
hu: Kezdési dátum

en: Starting Date:
hu: Kezdő dátum:

en: State
hu: Megye

en: State/Province
hu: Állam/Régió

en: Statement
hu: Kimutatás

en: Statement Balance
hu: Kimutatás egyenlege

en: Statement Date
hu: Kimutatás dátuma

en: Stock
hu: Készletre vesz

en: Stock Assembly
hu: Saját termék bevét

en: Strength
hu: Erősség

en: Stylesheet
hu: Stíluslap

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject: [_1]
hu: Tárgy: [_1]

en: Submission Status
hu: Elküldés státusza

en: Submit
hu: Elküldés

en: Submitted
hu: Elküldve

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Suffix
hu: Utótag

en: Summary
hu: Összegzés

en: Summary account for
hu: Gyűjtőszámla

en: Sun
hu: Vas

en: System
hu: Rendszerműveletek

en: System Defaults
hu: Alapértelmezett rendszerbeállítások

en: TOTAL
hu: Végösszeg

en: Tag
hu: Címke

en: Tag:
hu: Címke:

en: Tax
hu: Adó

en: Tax Account
hu: Adó számla

en: Tax Code
hu: Adó kód

en: Tax Form Applied
hu: Adóűrlap

en: Tax Form List
hu: Adó űrlapok listája

en: Tax Form Reports
hu: Adóűrlap jelentések

en: Tax Forms
hu: Adóűrlapok

en: Tax ID
hu: Adószám

en: Tax Included
hu: Adót tartalmazza

en: Tax Number/SSN
hu: Adószám (SSN)

en: Tax Rules
hu: Adó szabályok

en: Tax included
hu: Adótartalommal

en: TaxForm
hu: AdóNy.

en: Taxable
hu: Adóköteles

en: Taxes
hu: Adók

en: Taxes saved!
hu: Adók elmentve!

en: Taxes shown are included in price.
hu: A megjelenített adókat az ár tartalmazza.

en: Taxnumber:
hu: Adószám:

en: Tel:
hu: Telefon:

en: Templates
hu: Sablonok

en: Ten
hu: tíz

en: Terms
hu: Határidő

en: Thank you for your valued business!
hu: Köszönjük hogy nálunk vásárolt!

en: The amount of
hu: Az összeg

en: Their Balance
hu: Partner egyenlege

en: Their Credits
hu: Partner hitele

en: Their Debits
hu: Partner tartozása

en: There is no customer with overpayments
hu: Nem található olyan vevő, akinek túlfizetése van

en: There is no vendor with overpayments
hu: Nem található olyan szállító, akinél túlfizetésünk van

en: Thirteen
hu: tizenhárom

en: Thirty
hu: harminc

en: This database operation has completed successfully.  LedgerSMB may now be used.
hu: Az adatbázisművelet sikeresen megtörtént. Most már használhatja a LedgerSMB-t.

en: This document has been approved by
hu: Ezt a dokumentumot jóváhagyta

en: This gl movement, is a consecuence of a payment transaction
hu: Ez a vegyes könyvelési tétel egy pénzmozgásos tranzakció következménye

en: This gl movement, is the result of a overpayment transaction
hu: Ez könyvelési tétel mozgás egy túlfizetéses tranzakció eredménye

en: Thousand
hu: ezer

en: Three
hu: három

en: Threshold
hu: Küszöb

en: Till
hu: Kassza

en: Time Card
hu: Munkalap

en: Time Frame
hu: Időkeret

en: Time In
hu: Kezdés ideje

en: Time Out
hu: Befejezés ideje

en: Timecard
hu: Munkalap

en: Timecards
hu: Időkártyák

en: Times
hu: -szor

en: To
hu: Meddig

en: To Date
hu: Végdátum

en: To Pay
hu: Fizetendő

en: To Warehouse
hu: Raktárba

en: To be used
hu: Felhasználandó

en: To email
hu: Email küldés

en: To my browser
hu: Böngészőbe küldés

en: To pay
hu: Fizetendő

en: To:
hu: Címzett:

en: Too many links on summary account!
hu: Túl sok hivatkozás a gyűjtőszámlán!

en: Top-level
hu: Legfelső szint

en: Total
hu: Végösszeg

en: Total Accum. Dep.
hu: Összesített écs.

en: Total Outstanding
hu: Összes kintlévőség

en: Tracking Items
hu: Raktározott tételek

en: Trade Discount
hu: Árengedmény

en: Transaction
hu: Tranzakció

en: Transaction Approval
hu: Tranzakció jóváhagyás

en: Transaction Date
hu: Tranzakció dátum

en: Transaction Date missing!
hu: Tranzakció dátuma hiányzik!

en: Transaction Dates
hu: Tranzakció dátumok

en: Transaction Type
hu: Tranzakció típusa

en: Transactions
hu: Számlák

en: Transfer
hu: Tranzakciók

en: Transfer Inventory
hu: Készlet áthelyezés

en: Transfer from
hu: Áthelyezés innen

en: Transfer to
hu: Áthelyezés ide

en: Translation
hu: Fordítás

en: Translation deleted!
hu: A fordítás törlése megtörtént!

en: Translations
hu: Fordítások

en: Translations saved!
hu: A fordítások mentése megtörtént!

en: Trial Balance
hu: Főkönyvi kivonat

en: Trillion
hu: billió

en: Twelve
hu: tizenkettő

en: Twenty
hu: húsz

en: Twenty Eight
hu: huszonnyolc

en: Twenty Five
hu: huszonöt

en: Twenty Four
hu: huszonnégy

en: Twenty Nine
hu: huszonkilenc

en: Twenty One
hu: huszonegy

en: Twenty Seven
hu: huszonhét

en: Twenty Six
hu: huszonhat

en: Twenty Three
hu: huszonhárom

en: Twenty Two
hu: huszonkettő

en: Two
hu: kettő

en: Type
hu: Típus

en: Type of Business
hu: Partnercsoportok

en: UPDATE
hu: FRISSÍT

en: Unique AR Invoice numbers
hu: Egyedi vevőszámla azonosítók

en: Unique Customernumber
hu: Egyedi vevő azonosító

en: Unique Vendornumber
hu: Egyedi szállító azonosító

en: Unique nonobsolete partnumbers
hu: Egyedi élő cikkszám

en: Unit
hu: Egység

en: Unit Price
hu: Egységár

en: Unknown database found.
hu: Ismeretlen adatbázist találtam.

en: Unsupported Number
hu: Nem támogatott szám

en: Unsupported account type
hu: Nem támogatott számla típus

en: Update
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Upgrade Info
hu: Frissítési információk

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Url
hu: Link

en: Usable Life
hu: Hasznos élettartam

en: Use AR Overpayment
hu: Vevő túlfizetés használata

en: Use Overpayment
hu: Saját túlfizetés használata

en: Use overpayment/prepayment
hu: Használja a túlfizetést/előutalást

en: Used
hu: Használt

en: User
hu: Felhasználó

en: User already exists. Import?
hu: A felhasználó már létezik. Beolvassa az adatait?

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Users
hu: Felhasználók

en: Valid From
hu: Érvényesség kezdete

en: Valid To
hu: Érvényesség vége

en: Valid until
hu: Érvényesség

en: Variance
hu: Eltérés

en: Variance:
hu: Eltérés:

en: Vendor
hu: Szállító

en: Vendor History
hu: Szállító történet

en: Vendor Invoice
hu: Új beszerzési számla

en: Vendor Invoice/AP Transaction Number
hu: Szállító számla/tranzakció azonosító

en: Vendor Name
hu: Szállító neve

en: Vendor Number
hu: Szállító azonosító

en: Vendor Partnumber
hu: Szállító cikkszáma

en: Vendor Reference Number
hu: Szállító referenciaszáma

en: Vendor Search
hu: Szállító partner keresése

en: Vendor missing!
hu: Hiányzik a szállító!

en: Vendor not on file!
hu: A szállító nincs az adatbázisban!

en: Version
hu: Verzió

en: Void
hu: Érvénytelenít

en: Voucher List
hu: Utalványok

en: Vouchers
hu: Utalványok

en: Warehouse
hu: Raktár

en: Warehouses
hu: Raktárak

en: Warning!
hu: Figyelmeztetés!

en: Week
hu: Hét

en: Week(s)
hu: Hét

en: Weeks
hu: Hetek

en: Weight
hu: Súly

en: Weight Unit
hu: Súlyegység

en: What type of item is this?
hu: Ez milyen típusú tétel?

en: Where shall we send the backup?
hu: Hová küldjük a biztonsági mentést?

en: Work Order
hu: Munka rendelés

en: Year
hu: Év

en: Year(s)
hu: Év

en: Yearend
hu: Évzárás

en: Yearend complete
hu: Evzárás elvégezve

en: Years
hu: Évek

en: Yes
hu: Igen

en: Zero
hu: Nulla

en: Zip Code
hu: Ir. szám.

en: Zip/Post Code
hu: Irányítószám

en: Zip/Postal Code
hu: Irányítószám

en: action not defined!
hu: művelet nincs meghatározva!

en: cash
hu: bankkivonat

en: check
hu: pénztárbizonylat

en: city
hu: város

en: days
hu: nap

en: delete
hu: törlés

en: deposit
hu: utalvány

en: done
hu: elvégezve

en: ea
hu: db

en: failed
hu: nem sikerült

en: is bigger than the amount available
hu: nagyobb, mint a rendelkezésre álló összeg

en: is lesser than 0
hu: kevesebb mint 0

en: is lesser than the amount to be paid
hu: kevesebb, mint a valós fizetés értéke

en: is null
hu: nulla

en: label
hu: Címke

en: other
hu: egyéb

en: sent
hu: elküldve

en: time(s)
hu: -szor

en: unexpected error!
hu: váratlan hiba!

en: use of an overpayment
hu: felhasznál egy túlfizetést
