LedgerSMB 1.6.33 - en to lt translation catalogue (253 entries)

en: AP
lt: Pirkimai

en: AP Aging
lt: Pirkimo Skolos

en: AP Transaction
lt: Pirkimo Operaciją

en: AP Transactions
lt: Pirkimo Operacijos

en: AR
lt: Pardavimai

en: AR Aging
lt: Pardavimo Skolos

en: AR Transaction
lt: Pardavimo Operaciją

en: AR Transactions
lt: Pardavimo Operacijos

en: Account
lt: Sąskaita

en: Account Number
lt: Sąskaitos numeris

en: Accounts
lt: Sąskaitos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Account
lt: Pridėti sąskaitą

en: Add Assembly
lt: Pridėti rinkinį

en: Add Customer
lt: Pridėti klientą

en: Add GIFI
lt: Pridėti GIFI

en: Add Part
lt: Pridėti prekę

en: Add Purchase Order
lt: Pridėti Pirkimo užsakymą

en: Add Sales Invoice
lt: Pridėti Pardavimo sąskaitą-faktūrą

en: Add Sales Order
lt: Pridėti Pardavimo užsakymą

en: Add Service
lt: Pridėti Paslaugą

en: Add Transaction
lt: Pridėti Operaciją

en: Add User
lt: Pridėti Vartotoją

en: Add Vendor
lt: Pridėti Tiekėja

en: Address
lt: Adresas

en: All
lt: Visi

en: Amount
lt: Suma

en: Amount Due
lt: Suma iki

en: Apr
lt: Bal

en: April
lt: Balandis

en: Are you sure you want to delete Order Number
lt: Ar Jus tikrai norite ištrinti uzsakimas numeris:

en: Assemblies restocked!
lt: Rinkiniai persandeliuoti!

en: Asset
lt: Turtas

en: Attachment
lt: Prisegta

en: Aug
lt: Rug

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Backup
lt: Reservinė kopija

en: Balance
lt: Balansas

en: Balance Sheet
lt: Balanso lėntelė

en: Bin
lt: Dėžė

en: Business Number
lt: Įmonės kodas

en: COGS
lt: PPS

en: Cannot delete item!
lt: Neįmanoma ištrinti prekės!

en: Cannot delete order!
lt: Neįmanoma ištrinti užsakymo!

en: Cannot post invoice for a closed period!
lt: Neįmanoma patvirtinti sąskaitos-faktūros uždarajam periodui!

en: Cannot post payment for a closed period!
lt: Neįmanoma patvirtinti mokėjimo uždarajam periodui!

en: Cannot post transaction for a closed period!
lt: Neįmanoma patvirtinti operacijos uždarajam periodui!

en: Cannot post transaction!
lt: Neįmanoma patvirtinti operacijos!

en: Cannot save order!
lt: Neįmanoma išsaugoti užsakymo!

en: Cannot stock assemblies!
lt: Neįmanoma sandelioti rinkinius!

en: Cash
lt: Kasa

en: Chart of Accounts
lt: Sąskaitų planas

en: Check
lt: Čekis

en: Closed
lt: Uždaryta

en: Company
lt: Firma

en: Confirm!
lt: Patvirtinti!

en: Contact
lt: Kontaktas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Copies
lt: Kopijos

en: Copy to COA
lt: Kopijuoti į SP

en: Credit
lt: Kreditas

en: Credit Limit
lt: Kredito riba

en: Curr
lt: Val.

en: Currency
lt: Valiūta

en: Current
lt: Dabartinis

en: Customer
lt: Klientas

en: Customer missing!
lt: Kliento vardo nėra!

en: Customer not on file!
lt: Tokio kliento nėra!

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Date
lt: Data

en: Date Paid
lt: Mokėjimo Data

en: Debit
lt: Debetas

en: Dec
lt: Grd

en: December
lt: Gruodis

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delivery Date
lt: Prystatimo Data

en: Description
lt: Aprašymas

en: Discount
lt: Nuolaidos

en: Done
lt: Įvykdyta

en: Drawing
lt: Briežinys

en: Due Date
lt: Iki Data

en: Due Date missing!
lt: Nėra Iki Datos!

en: E-mail
lt: E-paštas

en: E-mail address missing!
lt: E-pašto adreso nėra!

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Account
lt: Redaguoti sąskaitą

en: Edit Customer
lt: Redaguoti Klientą

en: Edit Part
lt: Redaguoti prekę

en: Edit Purchase Order
lt: Redaguoti pirkimo užsakymą

en: Edit Sales Order
lt: Redaguoti pardavimo užsakymą

en: Edit Service
lt: Redaguoti paslaugą

en: Edit User
lt: Redaguoti vartotoją

en: Edit Vendor
lt: Redaguoti Tiekiją

en: Employee
lt: Darbuotojas

en: Equity
lt: Turtas/Nuosavybė

en: Exch
lt: Kurs.

en: Exchange Rate
lt: Keitimo kursas

en: Exchange rate for payment missing!
lt: Mokėjimo keitimo kurso nėra!

en: Exchange rate missing!
lt: Keitimo kurso nėra!

en: Expense
lt: Sąnaudos

en: Expense/Asset
lt: Sąnaudos/Aktyvai

en: Extended
lt: Išplėsta

en: Fax
lt: Faksas

en: Feb
lt: Vas

en: February
lt: Vasaris

en: Foreign Exchange Gain
lt: Valiūtos keitimo pelnas

en: Foreign Exchange Loss
lt: Valiūtos keitimo nuostolis

en: From
lt: Nuo

en: GIFI deleted!
lt: GIFI ištrintas!

en: GIFI missing!
lt: GIFI nėra!

en: GIFI saved!
lt: GIFI išsaugotas!

en: HTML Templates
lt: HTML šablonai

en: Heading
lt: Antraštė

en: Image
lt: Piešinys

en: In-line
lt: Vienaeilis

en: Include in Report
lt: Įdėti į ataskaitą

en: Include in drop-down menus
lt: Įdėti į išsįskleidžiančius meniu

en: Income Statement
lt: Pelno/nuostolio ataskaita

en: Individual Items
lt: Individualios prekės

en: Inventory
lt: Prekės

en: Inventory quantity must be zero before you can set this assembly obsolete!
lt: Prekės kiekis turi būti lygus nuliui prieš pažymint rinkinį pasenusiu!

en: Invoice
lt: Sąskaita-faktūra

en: Invoice Date
lt: Sąskaitos-faktūros data

en: Invoice Date missing!
lt: Sąskaitos-faktūros datos nėra!

en: Invoice Number
lt: Sąskaitos-faktūros numeris

en: Invoice Number missing!
lt: Sąskaitos-faktūra numerio nėra!

en: Item deleted!
lt: Vienetas ištrintas!

en: Item not on file!
lt: Vieneto nėra įrašuose!

en: Jan
lt: Sau

en: January
lt: Sausis

en: Jul
lt: Lie

en: July
lt: Liepa

en: Jun
lt: Bir

en: June
lt: Birželis

en: LaTeX Templates
lt: LaTeX šablonai

en: Language
lt: Kalba

en: Liability
lt: Nuosavybė

en: Line Total
lt: Viso eilutėje

en: Link Accounts
lt: Surišti sąskaitas

en: List GIFI
lt: GIFI sąrašas

en: List Price
lt: Pirkimo kaina

en: Login
lt: Prisijungimas

en: Logout
lt: Išsijungti

en: Make
lt: Gamintojas

en: Mar
lt: Kov

en: March
lt: Kovas

en: May
lt: Geg

en: May
lt: Gegužė

en: Message
lt: Žinutė

en: Microfiche
lt: Mikrofiša

en: Model
lt: Modelis

en: Name
lt: Vardas

en: No
lt: Ne

en: No.
lt: Num

en: Notes
lt: Pastaba

en: Nothing selected!
lt: Nieko neišrinkta!

en: Nov
lt: Lap

en: November
lt: Lapkritis

en: Number
lt: Numeris

en: Number Format
lt: Skaičiaus formatas

en: Obsolete
lt: Pasenę

en: Oct
lt: Spa

en: October
lt: Spalis

en: On Hand
lt: Likutis

en: Open
lt: Atidaryti

en: Order
lt: Užsakymas

en: Order Date
lt: Užsakymo data

en: Order Date missing!
lt: Užsakymo datos nėra!

en: Order Entry
lt: Užsakymo įrašas

en: Order Number
lt: Užsakymo numeris

en: Order Number missing!
lt: Užsakymo numerio nėra!

en: Order deleted!
lt: Užsakymai ištrinti!

en: Packing List
lt: Įpakavimo sąrašas

en: Packing List Number missing!
lt: Įpakavimo sąrašo numerio nėra!

en: Paid
lt: Apmokėta

en: Part
lt: Prekė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Payables
lt: Pirkimai

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment date missing!
lt: Mokėjimo datos nėra

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Post
lt: Patvirtinti

en: Post as new
lt: Patvirtinti kaip naują

en: Postscript
lt: Postscript(TM)

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Price
lt: Kaina

en: Print
lt: Spausdinti

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Project
lt: Projektas

en: Projects
lt: Projektai

en: Purchase Order
lt: Pirkimo užsakymas

en: Purchase Orders
lt: Pirkimo užsakymai

en: Qty
lt: Kks

en: Rate
lt: Kursas

en: Recd
lt: Gaut

en: Receipt
lt: Kasos orderis

en: Receipts
lt: Kasos orderiai

en: Reconciliation
lt: Sutaikinimas

en: Record in
lt: Įrašyti į

en: Reference
lt: Nuorodos

en: Remaining
lt: Likutis

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Required by
lt: Iki kada

en: Retained Earnings
lt: Turimi uždarbiai

en: Sales
lt: Pardavimai

en: Sales Invoice
lt: Pardavimo SF

en: Sales Order
lt: Pardavimų užsakymas

en: Sales Orders
lt: Pardavimų užsakymai

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save as new
lt: Išsaugoti kaip naują

en: Screen
lt: Ekranas

en: Select from one of the names below
lt: Išrinkite vieną iš pavadinimų apačioje

en: Select postscript or PDF!
lt: Išrinkite postscript arba PDF!

en: Sell Price
lt: Pardavimo kaina

en: Sep
lt: Rgs

en: September
lt: Rūgsėjis

en: Service
lt: Paslauga

en: Ship
lt: Pristatymas

en: Ship to
lt: Pristatyti į

en: Ship via
lt: Pristatyti per

en: Short
lt: Stoka

en: Signature
lt: Parašas

en: Source
lt: Dokumentas

en: Standard
lt: Standartas

en: Statement
lt: Suvestinė

en: Statement Balance
lt: Balanso suvestinė

en: Stock Assembly
lt: Rinkiniai sandėlyje

en: Stylesheet
lt: Stilių lentelė

en: Subtotal
lt: Viso

en: System
lt: Sistema

en: Tax
lt: Mokėstis

en: Tax Included
lt: su mokesčiais

en: Taxable
lt: Apmokestinama

en: Terms
lt: Terminas:

en: To
lt: iki

en: Total
lt: Iš viso

en: Transaction Date missing!
lt: Operacijos datos nėra!

en: Trial Balance
lt: Bandomasis balansas

en: Unit
lt: Vienetas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Vartotojas

en: Vendor
lt: Tiekėjas

en: Vendor missing!
lt: Tiekėjo Vardo nėra!

en: Vendor not on file!
lt: Tokio tiekėjo nėra!

en: Version
lt: Versija

en: Weight
lt: Svoris

en: Weight Unit
lt: Svorio vienetas.

en: What type of item is this?
lt: Koks šio dalyko tipas?

en: Yes
lt: Taip

en: days
lt: dienos

en: ea
lt: kk
