LedgerSMB 1.6.33 - en to lv translation catalogue (393 entries)

en: AP
lv: Kreditoru parādi

en: AP Aging
lv: KP novecojums

en: AP Outstanding
lv: KP Neapmaksātie

en: AP Transaction
lv: KP transakcija

en: AP Transactions
lv: KP transakcijas

en: AR
lv: Debitoru parādi

en: AR Aging
lv: DP novecojums

en: AR Outstanding
lv: DP Neapmaksātie

en: AR Transaction
lv: DP transakcija

en: AR Transactions
lv: DP transakcijas

en: Account
lv: Konts

en: Account Number
lv: Konta numurs

en: Account does not exist!
lv: Konts neeksistē

en: Accounts
lv: Konti

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Account
lv: Pievienot kontu

en: Add Assembly
lv: Pievienot komplektāciju

en: Add Business
lv: Pievienot komercdarbību

en: Add Customer
lv: Pievienot klientu

en: Add Employee
lv: Pievienot darbinieku

en: Add Exchange Rate
lv: Pievienot valūtas maiņas kursu

en: Add GIFI
lv: Pievienot GIFI

en: Add Group
lv: Pievienot grupu

en: Add Language
lv: Pievienot valodu

en: Add Part
lv: Pievienot daļu

en: Add Pricegroup
lv: Pieviento cenu grupu

en: Add Purchase Order
lv: Pievienot pirkuma orderi

en: Add Quotation
lv: Pievienot tāmi

en: Add Request for Quotation
lv: Pievienot tāmes pieprasījumu

en: Add SIC
lv: Pievienot SIC

en: Add Sales Invoice
lv: Pievienot preču rēķinu

en: Add Sales Order
lv: Pievienot preču orderi

en: Add Service
lv: Pievienot pakalpojumu

en: Add Transaction
lv: Pievienot transakciju

en: Add User
lv: Pievienot lietotāju

en: Add Vendor
lv: Pievienot pārdevēju

en: Add Vendor Invoice
lv: Pievienot pārdevēja rēķinu

en: Add Warehouse
lv: Pievienot noliktavu

en: Address
lv: Adrese

en: All
lv: Visi

en: Amount
lv: Summa

en: Amount Due
lv: Nesamaksātā summa

en: April
lv: Aprīlī

en: Are you sure you want to delete Order Number
lv: Vai jūs patiešām vēlaties dzēst ordera numuru

en: Are you sure you want to delete Quotation Number
lv: Vai jūs patiešām vēlaties dzēst tāmes numuru

en: Assemblies restocked!
lv: Komplektācijas papildinātas!

en: Asset
lv: Aktīvs

en: Attachment
lv: Pielikums

en: August
lv: Augustā

en: BOM
lv: Materiālu uzskaite

en: Backup
lv: Rezerves kopija

en: Balance
lv: Bilance

en: Balance Sheet
lv: Bilances pārskats

en: Bin List
lv: Bin saraksts

en: Business
lv: Komercdarbība

en: Business Number
lv: Reģistrācijas numurs

en: Business deleted!
lv: Komercdarbība izdzēsta

en: Business saved!
lv: Komercdarbība saglabāta

en: COGS
lv: Pašizmaksa

en: Cannot delete item!
lv: Vienību nevar izdzēst!

en: Cannot delete order!
lv: Orderi nevar izdzēst!

en: Cannot delete quotation!
lv: Tāmi nevar izdzēst!

en: Cannot post invoice for a closed period!
lv: Nevar iegrāmatot rēķinu par slēgtu periodu!

en: Cannot post payment for a closed period!
lv: Nevar iegrāmatot maksājumu par slēgtu periodu!

en: Cannot post transaction for a closed period!
lv: Nevar iegrāmatot transakciju par slēgtu periodu!

en: Cannot post transaction!
lv: Nevar iegrāmatot transakciju!

en: Cannot save order!
lv: Maksājuma uzdevumu nevar saglabāt!

en: Cannot save quotation!
lv: Nevar saglabāt tāmi

en: Cannot stock assemblies!
lv: Nevar papildināt komplektāciju!

en: Cash
lv: Nauda

en: Chart of Accounts
lv: Kontu plāns

en: Check
lv: Čeks

en: Check Inventory
lv: Čeku inventūra

en: City
lv: Pilsēta

en: Cleared
lv: Apmaksāts

en: Closed
lv: Aizvērts

en: Code
lv: Kods

en: Code missing!
lv: Nav norādīts kods

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Company Name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Confirm!
lv: Apstiprināt!

en: Contact
lv: Kontaktpersona

en: Continue
lv: Turpināt

en: Contra
lv: Kontrārais konts

en: Copies
lv: Kopijas

en: Copy to COA
lv: Kopēt uz kontu plānu

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Could not save!
lv: Nevarēja saglabāt

en: Could not transfer Inventory!
lv: Nevarēja pārsūtīt krājumu

en: Country
lv: Valsts

en: Credit
lv: Kredīts

en: Credit Limit
lv: Kredīta limits

en: Curr
lv: Val.

en: Currency
lv: Valūta

en: Current
lv: Pašreizējs

en: Customer
lv: Klients

en: Customer History
lv: Klienta vēsture

en: Customer Number
lv: Klienta numurs

en: Customer missing!
lv: Nav norādīts klients!

en: Customer not on file!
lv: Nav tāda klienta!

en: Database
lv: Datubāze

en: Date
lv: Datums

en: Date Paid
lv: Maksājuma datums

en: Date Received
lv: Saņemšanas datums

en: Date received missing!
lv: Nav norādīts saņemšanas datums

en: Debit
lv: Debets

en: December
lv: Decembrī

en: Defaults
lv: Noklusētās vērtības

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delivery Date
lv: Piegādes datums

en: Department
lv: Nodaļa

en: Description
lv: Apraksts

en: Description Translations
lv: Apraksta tulkojumi

en: Description missing!
lv: Nav norādīts apraksts

en: Detail
lv: Sīks apraksts

en: Discount
lv: Atlaide

en: Done
lv: Izdarīts

en: Drawing
lv: Čeku izrakstīšana

en: Due Date
lv: Apmaksas termiņš

en: Due Date missing!
lv: Nav norādīts apmaksas termiņš!

en: E-mail
lv: E-pasts

en: E-mail address missing!
lv: Nepareiza E-pasta adrese!

en: E-mailed
lv: Nosūtīts pa e-pastu

en: Edit
lv: Labot

en: Edit Account
lv: Labot kontu

en: Edit Business
lv: Izmainīt komercdarbību

en: Edit Customer
lv: Labot klientu

en: Edit Description Translations
lv: Labot tulkojumu aprakstus

en: Edit Employee
lv: Labot darbinieku

en: Edit Group
lv: Labot grupu

en: Edit Labor/Overhead
lv: Labot darbu/izmaksas

en: Edit Part
lv: Labot daļu

en: Edit Pricegroup
lv: Labot cenu grupu

en: Edit Purchase Order
lv: Labot pirkuma orderi

en: Edit Quotation
lv: Labot tāmi

en: Edit Request for Quotation
lv: Labot tāmes pieprasījumu

en: Edit SIC
lv: Labot SIC

en: Edit Sales Order
lv: Labot pārdošanas orderi

en: Edit Service
lv: Labot pakalpojumu

en: Edit User
lv: Labot lietotāju

en: Edit Vendor
lv: Labot pārdevēju

en: Edit Vendor Invoice
lv: Labot pārdevēja rēķinu

en: Edit Warehouse
lv: Labot noliktavu

en: Employee
lv: Darbinieks

en: Employees
lv: Darbinieki

en: Equity
lv: Pašu kapitāls

en: Exch
lv: Kurss

en: Exchange Rate
lv: Valūtas maiņas kurss

en: Exchange rate for payment missing!
lv: Nav norādīts valūtas maiņas kurss maksājumā!

en: Exchange rate missing!
lv: Nav norādīts valūtas maiņas kurss!

en: Expense
lv: Izdevumi

en: Expense/Asset
lv: Izdevumi/Aktīvi

en: Extended
lv: Kopā

en: Fax
lv: Fakss

en: February
lv: Februārī

en: Foreign Exchange Gain
lv: Ienākumi no valūtas maiņas

en: Foreign Exchange Loss
lv: Zaudējumi no valūtas maiņas

en: From
lv: No

en: GIFI deleted!
lv: GIFI izdzēsts

en: GIFI missing!
lv: Nav norādīts GIFI!

en: GIFI saved!
lv: GIFI saglabāts!

en: Group
lv: Grupa

en: Group Translations
lv: Grupu transakcijas

en: Group deleted!
lv: Grupa izdzēsta!

en: Group missing!
lv: Grupa nav norādīta!

en: Group saved!
lv: Grupa saglabāta!

en: HR
lv: Personāldaļa

en: HTML Templates
lv: HTML šabloni

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Home Phone
lv: Mājas telefons

en: Image
lv: Attēls

en: In-line
lv: Iekļauts

en: Include in Report
lv: Iekļaut atskaitē

en: Include in drop-down menus
lv: Iekļaut nolaižamo izvēlni

en: Income
lv: Ienākums

en: Income Statement
lv: Peļņas vai zaudējuma aprēķins

en: Individual Items
lv: Individuāli ieraksti

en: Internal Notes
lv: Iekšējās piezīmes

en: Inventory
lv: Krājumi

en: Inventory quantity must be zero before you can set this assembly obsolete!
lv: Krājuma daudzumam jābūt nullei pirms jūs varat atcelt šo komplektāciju!

en: Inventory saved!
lv: Krājums saglabāts

en: Inventory transferred!
lv: Krājums pārsūtīts

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Invoice Date
lv: Rēķina datums

en: Invoice Date missing!
lv: Nav norādīts rēķina datums!

en: Invoice Number
lv: Rēķina numurs

en: Invoice Number missing!
lv: Nepareizs rēķina numurs

en: Item deleted!
lv: Vienība izdzēsts!

en: Item not on file!
lv: Nav tādas vienības!

en: January
lv: Janvārī

en: Jul
lv: Jūl

en: July
lv: Jūlijā

en: Jun
lv: Jūn

en: June
lv: Jūnijā

en: LaTeX Templates
lv: LaTeX šablons

en: Labor/Overhead
lv: Darbs/izmaksas

en: Language
lv: Valoda

en: Language deleted!
lv: Valoda izdzēsta

en: Language saved!
lv: Valoda saglabāta

en: Languages not defined!
lv: Valodas nav definētas

en: Leadtime
lv: Izlaides termiņš

en: Liability
lv: Saistības

en: Line Total
lv: Kopsumma

en: Link Accounts
lv: Piesaistīt kontus

en: List Businesses
lv: Komerdarbību saraksts

en: List GIFI
lv: GIFI saraksts

en: List Languages
lv: Valodu saraksts

en: List Price
lv: Cenrāža cena

en: List SIC
lv: SIC saraksts

en: Login
lv: Pieteikties

en: Logout
lv: Beigt darbu

en: Make
lv: Izveidot

en: Manager
lv: Vadītājs

en: March
lv: Martā

en: Markup
lv: Uzcenojums

en: May
lv: Mai

en: May
lv: Maijā

en: Memo
lv: Memorands

en: Message
lv: Paziņojums

en: Method
lv: Metode

en: Microfiche
lv: Mikrofilma

en: Model
lv: Modelis

en: Name
lv: Nosaukums

en: No
lv: Nē

en: No.
lv: Nr.

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Nothing entered!
lv: Nekas nav ievadīts

en: Nothing selected!
lv: Nekas nav iezīmēts!

en: Nothing to transfer!
lv: Nav nekā pārsūtīšanai

en: November
lv: Novembrī

en: Number
lv: Numurs

en: Number Format
lv: Skaitļa formāts

en: Obsolete
lv: Novecojis

en: Oct
lv: Okt

en: October
lv: Oktobrī

en: On Hand
lv: Pieejams

en: Open
lv: Atvērts

en: Order
lv: Orderis

en: Order Date
lv: Ordera datums

en: Order Date missing!
lv: Nav norādīts ordera datums!

en: Order Entry
lv: Ordera ieraksts

en: Order Number
lv: Ordera Nr.

en: Order Number missing!
lv: Nav norādīts ordera numurs!

en: Order deleted!
lv: Orderis izdzēsts

en: Out of balance transaction!
lv: Transakcija bez bilances

en: Outstanding
lv: Neapmaksātais

en: Packing List
lv: Iesaiņojumu saraksts

en: Packing List Date missing!
lv: Nav norādīts iesaiņojumu datums!

en: Packing List Number missing!
lv: Nav norādīts iesaiņojumu numurs!

en: Paid
lv: Apmaksāts

en: Part
lv: Prece

en: Partnumber
lv: Daļas numurs

en: Password
lv: Parole

en: Payables
lv: Kreditoru parādi

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment date missing!
lv: Nav norādīts maksājuma datums

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Phone
lv: Tel.

en: Pick List
lv: Izvēles saraksts

en: Post
lv: Iegrāmatot

en: Post as new
lv: Iegrāmatot kā jaunu

en: Preferences
lv: Izvēles

en: Price
lv: Cena

en: Pricegroup
lv: Cenu grupa

en: Pricegroup deleted!
lv: Cenu grupa izdzēsta

en: Pricegroup missing!
lv: Cenu grupa nav norādīta

en: Pricegroup saved!
lv: Cenu grupa saglabāta

en: Print
lv: Drukāt

en: Printed
lv: Izdrukāts

en: Printer
lv: Printeris

en: Project
lv: Projekts

en: Project Description Translations
lv: Projekta apraksta tulkojumi

en: Project Number
lv: Projekta numurs

en: Projects
lv: Projekti

en: Purchase Order
lv: Pirkšanas orderis

en: Purchase Orders
lv: Pirkšanas orderi

en: Qty
lv: Skaits

en: Quantity exceeds available units to stock!
lv: Skaits pārsniedz noliktavā esošo priekšmetu skaitu

en: Quotation
lv: Tāme

en: Quotation Date
lv: Tāmes datums

en: Quotation Date missing!
lv: Nav norādīts tāmes datums

en: Quotation Number
lv: Tāmes numurs

en: Quotation Number missing!
lv: Nav norādīts tāmes numurs

en: Quotation deleted!
lv: Tāme izdzēsta

en: Quotations
lv: Tāmes

en: RFQ
lv: Tāmes pieprasījums

en: RFQ Number
lv: Tāmes pieprasījuma numurs

en: RFQs
lv: Tāmes pieprasījumu

en: ROP
lv: Pasūtīšanas limits

en: Rate
lv: Likme

en: Recd
lv: Saņemts

en: Receipt
lv: Kvīts

en: Receipts
lv: Kvītis

en: Receivables
lv: Ienākošie maksājumi

en: Receive
lv: Saņemt

en: Receive Merchandise
lv: Saņemt preces

en: Reconciliation
lv: Izlīdzināšana

en: Record in
lv: Ierakstīt

en: Reference
lv: Norāde

en: Remaining
lv: Atlikums

en: Reports
lv: Atskaites

en: Request for Quotation
lv: Tāmes pieprasījums

en: Required by
lv: Pieprasīja

en: Retained Earnings
lv: Nesadalītā peļņa

en: SIC deleted!
lv: SIC izdzēsts

en: SIC saved!
lv: SIC saglabāts

en: Sale
lv: Pārdošana

en: Sales
lv: Pārdošanas

en: Sales Invoice
lv: Pārdošanas rēķins

en: Sales Order
lv: Pārdošanas orderis

en: Sales Orders
lv: Pārdošanas orderi

en: Salesperson
lv: Pārdevējs

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save as new
lv: Saglabāt kā jaunu

en: Screen
lv: Ekrāns

en: Search
lv: Meklēt

en: Select from one of the names below
lv: Atlasīt vienu no sekojošiem nosaukumiem

en: Select postscript or PDF!
lv: Izvēlēties postscript vai PDF!

en: Sell Price
lv: Pārdošanas cena

en: September
lv: Septembrī

en: Serial No.
lv: Seriālais Nr.

en: Serial Number
lv: Seriālais numurs

en: Service
lv: Pakalpojums

en: Ship
lv: Piegādāt

en: Ship Merchandise
lv: Piegādāt preces

en: Ship to
lv: Piegādes adrese

en: Ship via
lv: Piegādāt caur

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Shipping Date
lv: Nosūtīšanas datums

en: Shipping Date missing!
lv: Nav norādīts nosūtīšanas datums

en: Shipping Point
lv: Nosūtīšanas vietas

en: Short
lv: Aizdošana

en: Signature
lv: Paraksts

en: Source
lv: Dokuments

en: Standard
lv: Standarts

en: Standard Industrial Codes
lv: Standarta industrijas kodi

en: Startdate
lv: Sākuma datums

en: State/Province
lv: Štats/Province

en: Statement
lv: Pārskats

en: Statement Balance
lv: Bilances atskaite

en: Stock
lv: Krājums

en: Stock Assembly
lv: Komplektācijas krājumā

en: Stylesheet
lv: Stila lapa

en: Subtotal
lv: Kopā

en: Summary
lv: Kopējais

en: System
lv: Sistēma

en: System Defaults
lv: Sistēmas noklusētās vērtības

en: Tax
lv: Nodokļi

en: Tax Included
lv: Kopā ar nodokļiem

en: Taxable
lv: Apliekams ar nodokli

en: Terms
lv: Noteikumi: termiņš

en: Till
lv: līdz

en: To
lv: uz

en: Total
lv: Pavisam Kopā

en: Trade Discount
lv: Vairumtirgotāja atlaide

en: Transaction Date missing!
lv: Nav norādīts transakcijas datums!

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Transfer
lv: Pārsūtīšana

en: Transfer Inventory
lv: Krājuma pārsūtīšana

en: Transfer to
lv: Pārsūtīt uz

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation deleted!
lv: Tulkojums izdzēsts

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Translations saved!
lv: Tulkojumi saglabāti

en: Trial Balance
lv: Kontu bilance

en: Type of Business
lv: Komercdarbības veids

en: Unit
lv: Vienība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Valid until
lv: Derīgs līdz

en: Vendor
lv: Pārdevējs

en: Vendor History
lv: Pārdevēja vēsture

en: Vendor Invoice
lv: Pārdevēja rēķins

en: Vendor Number
lv: Pārdevēja numurs

en: Vendor missing!
lv: Pārdevējs nav norādīts!

en: Vendor not on file!
lv: Nav tāda pārdevēja!

en: Version
lv: Versija

en: Warehouse
lv: Noliktava

en: Warehouse deleted!
lv: Noliktava izdzēsta

en: Warehouse saved!
lv: Noliktava saglabāta

en: Warehouses
lv: Noliktavas

en: Warning!
lv: Brīdinājums!

en: Weight
lv: Svars

en: Weight Unit
lv: Svara mērvienība

en: What type of item is this?
lv: Kāda veida vienība tā ir?

en: Work Order
lv: Darba orderis

en: Yes
lv: Jā

en: days
lv: dienas

en: done
lv: izdarīts

en: ea
lv: gb

en: sent
lv: nosūtīts
