geda - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Found an image with no filename.
el: Βρέθηκε εικόνα χωρίς όνομα αρχείου.

en: Base64 decoding failed.
el: Η αποκωδικοποίηση Base64 απέτυχε.

en: I could not guess if it is newer, so you have to do it manually.
el: Δεν μπόρεσα να καταλάβω αν είναι νεότερο, οπότε πρέπει να το κάνετε με το χέρι.

en: The backup copy is newer than the schematic, so it seems you should load it instead of the original file.
el: Το αντίγραφο ασφαλείας είναι νεότερο από το σχεδιάγραμμα, άρα μάλλον πρέπει να φορτώσετε αυτό αντί για το αρχικό αρχείο.

en: Unexpected end-of-file in attribute list
el: Απροσδόκητο τέλος αρχείου στη λίστα γνωρισμάτων

en: Object ~A is not part of a page
el: Το αντικείμενο ~A δεν είναι μέρος καμίας σελίδας
