geda - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: 
    DONE
nl: 
    GEDAAN

en:  DONE
nl:  GEDAAN

en: _cancel
nl: _afbreken

en: Add new attribute
nl: Voeg nieuwe attribuut toe

en: Enter new attribute name
nl: Voer nieuwe attribuutnaam toe

en: Are you sure you want to delete this attribute?
nl: Bent U zeker dat U deze attribuut wil verwijderen?

en: Delete attribute
nl: Verwijder attribuut

en: Missing symbol file found for component!
nl: Ontbrekende symbool voor component gevonden!

en: Save the changes before closing?
nl: Sla de wijzigingen op voor het afsluiten?

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
nl: Als je niet opslaat, zullen alle veranderingen verloren gaan.

en: Close without saving
nl: Afsluiten zonder opslaan

en: Unimplemented feature!
nl: Niet geïmplementeerde functie

en: Fatal error
nl: Fatale fout

en: Export CSV
nl: Exporteer CSV

en: Schematics
nl: Schema's

en: Symbols
nl: Symbolen

en: Schematics and symbols
nl: Schema's en symbolen

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Components
nl: Componenten

en: Nets
nl: Netten

en: Pins
nl: Pennen

en: No components found in design.  Please check your schematic and try again!
nl: Geen componenten gevonden in het ontwerp. Controleer alstublieft uw schema en probeer opnieuw!

en: TBD
nl: NTD

en: couldn't allocate color
nl: kan geen kleur toewijzen

en: No components found in entire design!
    Do you have refdeses on your components?
nl: Geen componenten gevonden in het gehele ontwerp!
    Heeft U wel refdeses aan Uw componenten?

en: No pins found on any components!
    Please check your design.
nl: Geen pennen gevonden op geen van de componenten!
    Controleer alstublieft uw ontwerp.
