lifeograph - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Diary
pl: Dziennik

en: Keep a private journal of your life
pl: Zapisuj prywatny dziennik swojego życia

en: %1 SECONDS TO LOG OUT
pl: %1 SEKUND DO WYLOGOWANIA

en: Are you sure you want to log out without saving?
pl: Czy napewno chesz się wylogować bez zapisywania zmian?

en: Your changes will be backed up in %1. If you exit normally, your diary is saved automatically.
pl: Twoje zmiany zostaną zapisane za %1, Jeżeli wyjdziesz normalnie, dziennik zostanie zapisany automatycznie.

en: _Log out without Saving
pl: _Wyloguj się bez zapisywania

en: This operation cannot be undone!
pl: Tej operacji nie można wycofać!

en: _DISMISS!
pl: _ODWOŁAJ!

note: TRANSLATORS: this is the title of file chooser dialog for selecting a new diary
en: Select a Diary
pl: Wybierz Pamiętnik

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Plain Text File
pl: Czysty tekst

en: Add Password
pl: Dodanie hasła

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Wrong password. Please retry...
pl: Złe hasło. Proszę powtórzyć

en: Name
pl: Imię i nazwisko

en: Selected file cannot be read
pl: Wybrany plik nie może zostać odczytany

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Date
pl: Data

en: Personal, digital diary
pl: Osobisty, cyfrowy pamiętnik

en: Changes could not be written to diary!
pl: Zmiany nie mogły zostać zapisane w pamiętniku!

en: Check if you have write permissions on the file and containing folder
pl: Sprawdź czy masz uprawnienia do zapisu w pliku i w folderze który go zawiera

note: TRANSLATORS: title of an empty diary entry
en: <empty entry>
pl: <pusty wpis>

en: Please enter password for selected diary...
pl: Proszę podać hasło do wybranego pamiętnika

en: Program logged out to protect your privacy. Please re-enter password...
pl: Program wylogował się, w celu ochrony Twojej prywatności. Proszę powtórzyć hasło...

en: Selected file is not a valid Lifeograph diary. Please select another file...
pl: Wybrany plik nie jest plikiem Pamiętnika Lifeograph

en: Change Password...
pl: Zmiana hasła...

en: New theme
pl: Nowy motyw

en: Default
pl: Domyślne

en: Are You Sure You Want to Upgrade The Diary?
pl: Czy napewno chesz aktualizować ten Pamiętnik?

en: Upgrade The Diary
pl: Aktualizuj Pamiętnik

en: Encrypt...
pl: Szyfruj...

en: Undo
pl: Cofnij

en: Show Most Current Entry
pl: Pokaż najnowszy wpis

en: Authenticate
pl: Uwierzytelnij

en: Enter text to replace matches with
pl: Wstaw tekst jakim mają być zastąpione wyniki

en: Replace
pl: Zastąp

en: Today
pl: Dziś

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Save a Copy of the Diary
pl: Zapisz kopię Pamiętnika

en: Where to Save The Diary?
pl: Gdzie zapisać Pamiętnik?

en: Knowing others is intelligence;
    knowing yourself is true wisdom.
    Mastering others is strength;
    mastering yourself is true power.
    
    <i>Lao Tzu</i>
pl: Poznanie innych to inteligencja,
    poznanie siebie to prawdziwa mądrość. 
    Opanowanie innych to siła,
    opanowanie siebie to prawdziwa moc.
    
    <i>Laozi</i>

en: Privacy
pl: Dane prywatne

en: Appearance
pl: Wygląd
