lifeograph - en to ka translation catalogue (226 entries)

en: Diary
ka: დღიური

en: Open a New Window
ka: ახალ ფანჯრის გახსნა

en: Favorite entries
ka: რჩეული ჩანაწერები

en: Spell checking
ka: მართლწერის შემოწმება

en: Charts
ka: დიაგრამები

en: Close _without Saving
ka: დახურვა _შენახვის გარეშე

en: _Dismiss
ka: _მოცილება

en: Open
ka: გახსნა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Add Password
ka: პაროლის დამატება

en: Change Password
ka: პაროლის შეცვლა

en: Please enter password
ka: შეიყვანეთ პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Action
ka: ქმედება

en: Local
ka: ლოკალური

en: Remote
ka: დაშორებული

en: Options
ka: მორგება

en: THEMES
ka: თემები

en: New Entry
ka: ახალი ჩანაწერი

en: Theme
ka: თემა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Chart
ka: გრაფიკი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Paragraph
ka: პარაგრაფი

en: Entry
ka: ელემენტი

en: Created
ka: შექმნის თარიღით

en: Edited
ka: ჩასწორებულია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: day(s)
ka: დღე

en: FAILED
ka: წარუმატებელი

en: All Files
ka: ყველა ფაილი

en: Image Files
ka: ასლის ფაილები

en: _Cancel
ka: გაუ_ქმება

en: Milestone
ka: საფეხური

en: _Close
ka: და_ხურვა

en: Change Password...
ka: პაროლის შეცვლა...

en: New category
ka: ახალი კატეგორია

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

en: <Default>
ka: <ნაგულისხმევი>

en: Undo
ka: გაუქმება

en: None
ka: არცერთი

en: Previous Year
ka: წინა წელი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Between
ka: &შუალედში

en: Size
ka: ზომა

en: Favorite
ka: რჩეული

en: Completion
ka: დასრულება

en: New Location
ka: ახალი მდებარეობა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Uri
ka: ური

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Constant
ka: მუდმივა

en: image
ka: გამოსახულება

en: Add "%1" to Dictionary
ka: "%1-ის ჩამატება ლექსიკონში

en: Ignore All
ka: ყველას იგნორირება

en: No matches
ka: დათხვევა არ არსებობს

en: Select Image
ka: აირჩიეთ გამოსახულება

en: Holiday
ka: დასვენება

en: Show Week Numbers
ka: კვირის რიცხვების ჩვენება

en: Create milestone
ka: ნიშანსვეტის შექმნა

en: Style
ka: სტილი

en: Line
ka: ხაზი

en: Bars
ka: ბარი

en: Data Source
ka: მონაცემების წყარო

en: Organization
ka: ორგანიზაცია

en: Group by
ka: დაჯგუფების პირობა

en: Day
ka: დღე

en: Week
ka: კვირა

en: Month
ka: თვე

en: Year
ka: წელი

en: Combine
ka: კომბინირება

en: Average
ka: საშუალო

en: Advanced Options
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Underlay
ka: ქვესადები

en: Column
ka: სვეტი

en: Format as
ka: დაფორმატება, როგორც

en: Start Date
ka: დაწყების თარიღი

en: Creation Date
ka: შეცვლის თარიღის მიხედვით

en: Now
ka: ახლა

en: End Date
ka: დასასრული თარიღი

en: Type
ka: ტიპი

en: Condition
ka: პირობა

en: Select
ka: არჩევა

en: All
ka: ყველა

en: Tag
ka: ჭდე

en: Calculate
ka: გამოთვლა

en: Field
ka: ველი

en: Include
ka: ჩართვა

en: Plain text
ka: უბრალო ტექსტი

en: Export
ka: გატანა

en: Content
ka: შემცველობა

en: Password
ka: პაროლი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Clear
ka: გასუფთავება

en: Go
ka: წინ

en: Scheme
ka: სქემა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Search
ka: ძებნა

en: Ignore
ka: იგნორი

en: Changed
ka: შეცვლილია

en: New
ka: ახალი

en: OVERWRITE
ka: თავზე გადაწერ

en: First
ka: პირველი

en: Last
ka: ბოლო

en: Highest
ka: უმაღლესი

en: Lowest
ka: უმდაბლესი

en: Match case
ka: დიდი და პატარა ასოების სხვაობა

en: Anywhere
ka: ყველგან

en: Help
ka: დახმარება

en: Preferences
ka: მორგება

en: About
ka: შესახებ

en: Quit
ka: გასვლა

en: Encrypt...
ka: დაშიფვრა...

en: Spell Checking
ka: მართლწერის შემოწმება

en: Calendar
ka: კალენდარი

en: Replace
ka: ჩანაცვლება

en: Replace all
ka: ყველას ჩანაცვლება

en: Tables
ka: ცხრილები

en: Properties
ka: თვისებები

en: Zoom level
ka: გადიდების დონე

en: Themes
ka: თემები

en: Map
ka: რუკა

en: Label
ka: ჭდე

en: Create New
ka: ახლის შექმნა

en: Add
ka: დამატება

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Close
ka: დახურვა

en: Sort by
ka: დალაგების პირობა

en: Save
ka: შენახვა

en: Read
ka: წაკითხვა

en: Web Site
ka: ვებგვერდი

en: Copy to Clipboard
ka: ბუფერში კოპირება

en: Path
ka: ბილიკი

en: Add Point
ka: წერტილის დამატება

en: Parent
ka: მშობელი

en: Child
ka: ბავშვი

en: Duplicate
ka: დუბლირება

en: Move to Trash
ka: ნაგვის ყუთში გადატანა

en: Restore
ka: აღდგენა

en: Print...
ka: დაბეჭდვა...

en: Auto
ka: ავტო

en: To Do
ka: გასაკეთებელი

en: In Progress
ka: მიმდინარეობს

en: Done
ka: მზადაა

en: Canceled
ka: გაუქმებულია

en: Color
ka: ფერი

en: Unit
ka: ერთეული

en: Spellchecking
ka: მართლწერის შემოწმება

en: Comment Style
ka: კომენტარის სტილი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Normal
ka: ნორმალური

en: Reset to default
ka: ნაგულისხმევზე ჩამოყრა

en: Privacy
ka: პირადი ინფორმაცია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Locale
ka: ენა

en: Year Month Day
ka: წელი თვე დღე

en: Day Month Year
ka: დღე თვე წელი

en: Month Day Year
ka: თვე დღე წელი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Metric
ka: მეტრული

en: Imperial
ka: იმპერიული

en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: Extras
ka: დამატებით

en: Text Options
ka: ტექსტის მორგება

en: Page Margins
ka: გვერდის მინდვრები

en: Full
ka: სრული

en: Half
ka: ნახევარი

en: Off
ka: გამორთ

en: Basics
ka: საწყისები

en: Date & Time
ka: დრო და თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Gantt Chart
ka: განტის დიაგრამა

en: Arithmetic
ka: არითმეტიკა

en: Sorting
ka: დალაგება

en: Ascending
ka: აღმავალი

en: Descending
ka: დაღმავალი

en: Show as
ka: ჩვენება, როგორც

en: Coloring
ka: გაფერადება

en: Remove column
ka: სვეტის წაშლა

en: Cut
ka: ამოჭრა

en: Copy
ka: კოპირება

en: Paste
ka: ჩასმა

en: Show more
ka: მეტის ჩვენება

en: Bold
ka: სქელი

en: Italic
ka: კურსივი

en: Underlined
ka: ხაზგასმული

en: Strikethrough
ka: გადახაზული

en: Insert link
ka: ბმულის ჩასმა

en: Insert image
ka: სურათის ჩასმა

en: Insert chart
ka: გრაფიკის ჩასმა

en: Sentence case
ka: წინადადების რეგისტრი

en: Title Case
ka: სათაურის რეგისტრი

en: UPPER CASE
ka: მაღალი რეგისტრი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Subscript
ka: ქვედა რეგისტრი

en: Superscript
ka: ხაზსზემო

en: Spelling
ka: მართლწერა

en: Decrease indent
ka: შეწევის შემცირება

en: Normal text
ka: ნორმალური ტექსტი

en: Plain
ka: უბრალო

en: In progress
ka: მიმდინარეობს

en: Bullet list
ka: უბრალო სია

en: Numbered list
ka: დანომრილი სია

en: Horizontal Rule
ka: ჰორიზონტალური წესი

en: Remove image
ka: სურათის წაშლა

en: Smallest
ka: ყველაზე პატარა

en: Edit Date
ka: თარიღის ჩასწორება

en: Edit Image
ka: გამოსახულების ჩასწორება

en: Open image
ka: გამოსახულების გახსნა

en: Edit Link
ka: ბმულის ჩასწორება

en: Remove link
ka: ბმულის წაშლა

en: Expand All
ka: ყველას ჩამოშლა

en: Edit Tag
ka: ჭდის ჩასწორება

en: Remove tag
ka: ჭდის წაშლა

en: Under
ka: ქვემოდან

en: label
ka: ჭდე

en: Add New
ka: ახლის დამატება
