liferea 1.10-rc1 - en to ca translation catalogue (351 entries)

en: Feed Reader
ca: Lector de canals de notícies

en: Liferea Feed Reader
ca: Lector de canals de notícies Liferea

en: Read news feeds and blogs
ca: Llegiu canals de notícies i blocs

en: Previous Item
ca: Element anterior

en: Next Item
ca: Element següent

en: _Next Unread Item
ca: Element sense llegir _següent

en: _Mark Items Read
ca: _Marca'ls tots com a llegits

en: Search All Feeds...
ca: Cerca a tots els canals...

en: Plugins
ca: Connectors

en: Advanced
ca: Avançat

en: Browser command failed: %s
ca: Ha fallat l'ordre del navegador: %s

en: Starting: "%s"
ca: S'està iniciant: «%s»

note: unauthorized
en: Authorization Error
ca: Error d'autenticació

en: Cannot create cache directory "%s"!
ca: No s'ha pogut crear el directori de memòria cau «%s»

note: translation hint: date format for today, reorder format codes as necessary
en: Today %l:%M %p
ca: Avui a les %H:%M

note: translation hint: date format for yesterday, reorder format codes as necessary
en: Yesterday %l:%M %p
ca: Ahir a les %H:%M

note: translation hint: date format for dates older than 2 days but not older than a week, reorder format codes as necessary
en: %a %l:%M %p
ca: %a %H:%M

note: translation hint: date format for dates older than a week but from this year, reorder format codes as necessary
en: %b %d %l:%M %p
ca: %b %d %H:%M

note: translation hint: date format for dates from the last years, reorder format codes as necessary
en: %b %d %Y
ca: %d %b %Y

en: "%s" is not a valid enclosure type config file!
ca: «%s» no és un un fitxer de configuració de tipus d'adjunció vàlid

en: XML error while reading OPML file! Could not import "%s"!
ca: S'ha detectat un error en la sintaxi XML en llegir el fitxer OPML. No s'ha pogut importar «%s»

en: Empty document! OPML document "%s" should not be empty when importing.
ca: El document és buit. El document OPML «%s» no hauria d'ésser buit en importar-lo.

en: "%s" is not a valid OPML document! Liferea cannot import this file!
ca: «%s» no és un document OPML vàlid. El Liferea no el pot importar.

en: Imported feed list
ca: Llista de canals importats

en: Import Feed List
ca: Importa la llista de canals

en: Import
ca: Importa

en: OPML Files
ca: Fitxers OPML

en: Error while exporting feed list!
ca: S'ha produït un error en exportar la llista de canals

en: Feed List exported!
ca: S'ha exportat la llista de canals

en: Export Feed List
ca: Exporta la llista de canals

en: Export
ca: Exporta

en: Empty document!
ca: El document és buit

en: Invalid XML!
ca: L'XML no és vàlid

en: New Subscription
ca: Subscripció nova

en: No feed list source types found!
ca: No s'ha trobat cap tipus de font de llista de canals

en: Source Type
ca: Tipus de font

en: Planet, BlogRoll, OPML
ca: Planeta, llista de blocs, OPML

en: Choose OPML File
ca: Escolliu el fitxer OPML

en: New OPML Subscription
ca: Subscripció a un OPML nou

note: if we don't find a feed with unread items do nothing
en: There are no unread items
ca: No hi ha elements sense llegir

en: STATE
ca: ESTAT

en: Show version information and exit
ca: Mostra la informació sobre la versió i surt

en: Add a new subscription
ca: Afegeix una subscripció nova

en: uri
ca: URI

en: Print debugging messages of all types
ca: Mostra tot tipus de missatges de depuració

en: Print debugging messages for the cache handling
ca: Mostra missatges de depuració de la gestió de la memòria cau

en: Print debugging messages for the configuration handling
ca: Mostra missatges de depuració de la gestió de la configuració

en: Print debugging messages of the database handling
ca: Mostra missatges de depuració de la gestió de la base de dades

en: Print debugging messages of all GUI functions
ca: Mostra missatges de depuració de totes les funcions de l'interfície gràfica

en: Enables HTML rendering debugging. Each time Liferea renders HTML output it will also dump the generated HTML into ~/.cache/liferea/output.html
ca: Habilita la depuració del renderitzat de l'HTML. Cada vegada que el Liferea renderitzi HTML també crearà una còpia de l'HTML generat a ~/.cache/liferea/output.html

en: Print debugging messages of all network activity
ca: Mostra missatges de depuració de tota l'activitat de xarxa

en: Print debugging messages of all parsing functions
ca: Mostra missatges de depuració de totes les funcions d'anàlisi

en: Print debugging messages of the feed update processing
ca: Mostra missatges de depuració del procés d'actualització dels canals

en: Print debugging messages of the search folder matching
ca: Mostra missatges de depuració de les coincidències de les carpetes de cerca

en: Print debugging messages for the given topic
ca: Mostra missatges de depuració del tema seleccionat

note: Some libsoup transport errors
en: The update request was cancelled
ca: S'ha cancel·lat la petició d'actualització

en: Unable to resolve destination host name
ca: No s'ha pogut resoldre el nom de l'ordinador remot

en: Unable to resolve proxy host name
ca: No s'ha pogut resoldre el nom del servidor intermediari

en: Unable to connect to remote host
ca: No s'ha pogut connectar a l'ordinador remot

en: Unable to connect to proxy
ca: No s'ha pogut connectar al servidor intermediari

note: http 3xx redirection
en: The resource moved permanently to a new location
ca: El recurs s'ha migrat de forma permanent a una ubicació nova

note: http 4xx client error
en: You are unauthorized to download this feed. Please update your username and password in the feed properties dialog box
ca: No esteu autoritzat a baixar-vos aquest canal. Actualitzeu el vostre nom d'usuari i la contrasenya en el quadre de diàleg de les propietats del canal

en: Payment required
ca: Es requereix pagament

en: You're not allowed to access this resource
ca: No podeu accedir en aquest recurs

en: Resource Not Found
ca: No s'ha trobat el recurs

en: Method Not Allowed
ca: No es permet utilitzar aquest mètode

en: Not Acceptable
ca: No acceptable

en: Proxy authentication required
ca: Es requereix autenticació a través de servidor intermediari

en: Request timed out
ca: S'ha esgotat el temps de la sol·licitud

en: There was an internal error in the update process
ca: S'ha produït un error intern en el procés d'actualització

en: Feed not available: Server requested unsupported redirection!
ca: El canal no és disponible: el servidor ha sol·licitat una redirecció no implementada

en: Client Error
ca: Error del client

en: Server Error
ca: Error del servidor

en: An unknown networking error happened!
ca: S'ha produït un error de xarxa desconegut

en: Create News Bin
ca: Crea un contenidor de notícies

en: Website
ca: Lloc web

en: %b %d %H:%M
ca: %d %b %H:%M

note: in-memory check function	feedlist.opml rule id         		  rule menu label       	positive menu option    negative menu option    has param ================================================================================================================================================================
en: Item
ca: Element

en: does contain
ca: conté

en: does not contain
ca: no conté

en: Item title
ca: Títol de l'element

en: Item body
ca: Cos de l'element

en: Read status
ca: Estat de lectura

en: is unread
ca: no està llegit

en: is read
ca: està llegit

en: Flag status
ca: Estat de senyalament

en: is flagged
ca: està senyalat

en: is unflagged
ca: no està senyalat

en: included
ca: inclòs

en: not included
ca: exclòs

en: Category
ca: Categoria

en: is set
ca: té

en: is not set
ca: no té

en: Feed title
ca: Títol del canal

en: Subscription "%s" is already being updated!
ca: Ja s'està actualitzant la subscripció «%s»

en: The subscription "%s" was discontinued. Liferea won't update it anymore!
ca: Ja no es manté la subscripció «%s». El Liferea ja no l'actualitzarà més.

en: The URL of "%s" has changed permanently and was updated
ca: L'URL de «%s» ha canviat permanentment i s'ha actualitzat

en: "%s" is discontinued. Liferea won't updated it anymore!
ca: «%s» ja no es manté. El Liferea ja no l'actualitzarà més

en: "%s" has not changed since last update
ca: «%s» no ha canviat des de l'última actualització

en: Enter the username and password for "%s" (%s):
ca: Introduïu el nom d'usuari i la contrasenya per a «%s» (%s):

en: Unknown source
ca: Font desconeguda

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Attachments
ca: Adjuncions

note: update list title
en: %d attachment | %d attachments
ca[0]: %d adjunció
ca[1]: %d adjuncions

en: Choose File
ca: Escolliu un fitxer

en: File Extension .%s
ca: Extensió de fitxer .%s

en: Liferea is in offline mode. No update possible.
ca: El Liferea és en mode de fora de línia. No és poden fer actualitzacions.

en: (Empty)
ca: (buit)

en: %s
    <i>Rebuilding</i>
ca: %s
    <i>S'està reconstruint</i>

en: Deleting entry
ca: Supressió de l'entrada

en: Are you sure that you want to delete "%s" and its contents?
ca: Segur que voleu suprimir «%s» i el seus continguts?

en: Are you sure that you want to delete "%s"?
ca: Segur que voleu suprimir «%s»?

en: _Delete
ca: _Suprimeix

en: Deletion Confirmation
ca: Confirmació de la supressió

en: Couldn't find pixmap file: %s
ca: No s'ha pogut trobar el fitxer de mapa de píxels: %s

en: This item has no link specified!
ca: Aquest element no te cap enllaç especificat

en: *** No title ***
ca: *** Sense títol ***

en: Headline
ca: Titular

en: Date
ca: Data

en: You must select a feed to delete its items!
ca: Heu de seleccionar un canal per poder-ne suprimir els seus elements

en: No item has been selected
ca: No s'ha seleccionat cap element

en:  (%d new) |  (%d new)
ca[0]:  (%d nova)
ca[1]:  (%d noves)

en: %d unread%s | %d unread%s
ca[0]: %d sense llegir%s
ca[1]: %d sense llegir%s

en: Help Topics
ca: Temes d'ajuda (en anglès)

en: Quick Reference
ca: Referència ràpida (en anglès)

en: FAQ
ca: PMF (en anglès)

en: Open In _Tab
ca: Obre en una _pestanya

en: _Open In Browser
ca: _Obre'l en el navegador

en: Open In _External Browser
ca: Obre'l en un navegador _extern

en: Copy to News Bin
ca: Copia'l al contenidor de notícies

en: _Bookmark at %s
ca: _Adreça d'interès a %s

en: Copy Item _Location
ca: _Copia la ubicació de l'element

en: Toggle _Read Status
ca: Commuta l'estat de _lectura

en: Toggle Item _Flag
ca: Commuta el _senyalador de l'element

en: R_emove Item
ca: _Suprimeix l'element

en: Open Enclosure...
ca: Obre l'adjunció...

en: Save As...
ca: Anomena i desa...

en: Copy Link Location
ca: Copia la ubicació de l'enllaç

en: _Update
ca: _Actualitza

en: _Update Folder
ca: _Actualitza la carpeta

en: New _Subscription...
ca: Subscripció _nova...

en: New _Folder...
ca: _Carpeta nova...

en: New S_earch Folder...
ca: Carpeta de c_erca nova...

en: New S_ource...
ca: _Font nova...

en: New _News Bin...
ca: C_ontenidor de notícies nou...

en: _New
ca: _Nou

en: Sort Feeds
ca: Ordena els canals

en: _Mark All As Read
ca: _Marca'ls tots com a llegits

en: _Rebuild
ca: _Reconstrueix

en: _Properties
ca: _Propietats

en: GNOME default
ca: Per defecte del GNOME

en: Text below icons
ca: Text sota les icones

en: Text beside icons
ca: Text al costat de les icones

en: Icons only
ca: Només icones

en: Text only
ca: Només text

en: minutes
ca: minuts

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Space
ca: Tecla espaiadora

en: <Ctrl> Space
ca: <Control> tecla espaiadora

en: <Alt> Space
ca: <Alternativa> tecla espaiadora

en: Normal View
ca: Visualització normal

en: Wide View
ca: Visualització àmplia

en: Default Browser
ca: Navegador predeterminat

en: Type
ca: Tipus

en: Program
ca: Programa

en: The provider of this feed suggests an update interval of %d minute. | The provider of this feed suggests an update interval of %d minutes.
ca[0]: El proveïdor d'aquest canal suggereix un interval d'actualització de %d minut.
ca[1]: El proveïdor d'aquest canal suggereix un interval d'actualització de %d minuts.

en: This feed specifies no default update interval.
ca: Aquest canal no especifica cap interval d'actualització recomanat.

en: All Files
ca: Tots els fitxers

en: Error opening temp file %s to use for filtering!
ca: S'ha produït un error en obrir el fitxer temporal %s per utilitzar-lo per al filtratge

en: %s exited with status %d
ca: %s ha sortit amb l'estat %d

en: Error: Could not open pipe "%s"
ca: Error: no s'ha pogut obrir el conducte «%s»

note: FIXME: maybe setting request->returncode would be better
en: Error: Could not open file "%s"
ca: Error: no s'ha pogut obrir el fitxer «%s»

en: Error: There is no file "%s"
ca: Error: no hi ha cap fitxer «%s»

en: New Search Folder
ca: Carpeta de cerca nova

en: Open Link In _Tab
ca: Obre l'enllaç en una _pestanya

en: _Bookmark Link at %s
ca: _Publica l'enllaç a %s

en: _Copy Link Location
ca: _Copia la ubicació de l'enllaç

en: _Copy Image Location
ca: _Copia la ubicació de la imatge

en: S_ave Link As
ca: Anomena i desa l'enllaç

en: S_ave Image As
ca: Anomena i desa la _imatge

en: _Subscribe...
ca: _Subscriu...

en: _Increase Text Size
ca: _Augmenta la mida del text

en: _Decrease Text Size
ca: _Redueix la mida del text

en: [There were more errors. Output was truncated!]
ca: [Hi ha hagut altres errors. S'ha truncat la sortida]

en: XML Parser: Could not parse document:
ca: Analitzador XML: no s'ha pogut analitzar el document:

en: About
ca: Quant a

en: Liferea is a news aggregator for GTK+
ca: El Liferea és un agregador de notícies per a GTK+

en: Liferea Homepage
ca: Pàgina inicial del Liferea

en: Authentication
ca: Autenticació

en: User_name:
ca: _Nom d'usuari:

en: _Password:
ca: _Contrasenya:

en: Open Enclosure
ca: Obre l'adjunció

en: Open an enclosure of type:
ca: Obre l'adjunció de tipus:

en: _Browse
ca: _Navega

en: _Do this automatically for enclosures like this from now on.
ca: _Fes el mateix per als tipus de fitxer semblants a partir d'ara.

en: _Password
ca: _Contrasenya

en: _Username (Email)
ca: Nom d'_usuari (correu electrònic)

en: _Subscriptions
ca: _Subscripcions

en: Update _All
ca: _Actualitza'ls tots

en: Mark All As _Read
ca: Marca'ls tots com a _llegits

en: _New Subscription...
ca: Subscripció _nova...

en: New _Source...
ca: _Font nova...

en: _Import Feed List...
ca: _Importa una llista de canals...

en: _Export Feed List...
ca: _Exporta la llista de canals...

en: _Quit
ca: _Surt

en: _Feed
ca: _Canal

en: Remove _All Items
ca: Suprimeix tots els _elements

en: _Remove
ca: _Suprimeix

en: _Item
ca: _Element

en: R_emove
ca: _Suprimeix

en: _View
ca: _Visualitza

en: _Fullscreen
ca: _Pantalla completa

en: _Reduced Feed List
ca: Llista de canals _reduïda

en: _Tools
ca: E_ines

en: _Update Monitor
ca: _Monitor d'actualització

en: _Preferences
ca: _Preferències

en: S_earch
ca: _Cerca

en: _Help
ca: A_juda

en: _Contents
ca: _Continguts

en: _Quick Reference
ca: _Referència ràpida

en: _FAQ
ca: _PMF

en: _About
ca: _Quant a

en: Adds a subscription to the feed list.
ca: Afegeix una subscripció a la llista de canals.

en: Marks all items of the selected feed list node / in the item list as read.
ca: Marca com a llegits tots els elements de la llista de canal o de la llista d'elements seleccionada.

en: Updates all subscriptions.
ca: Actualitza totes les subscripcions.

en: Show the search dialog.
ca: Mostra el diàleg de cerca.

en: Headlines
ca: Titulars

en: Mark all as read
ca: Marca'ls tots com a llegits

en: New Folder
ca: Carpeta nova

en: _Folder name:
ca: Nom de la _carpeta:

en: _News Bin Name:
ca: _Nom del contenidor de notícies:

en: Feed Source
ca: Font del canal

en: Source Type:
ca: Tipus de font:

en: _Command
ca: _Ordre

en: _Local File
ca: Fitxer _local

en: Select File...
ca: Seleccioneu un fitxer...

en: _Source:
ca: _Font:

en: Download / Postprocessing
ca: Baixada / Post processament

en: _Don't use proxy for download
ca: _No utilitzis el servidor intermediari per les baixades

en: Use conversion _filter
ca: _Utilitza un filtre de conversió

en: Liferea can use external filter plugins in order to access feeds and directories in non-supported formats.  See the documentation for more information.
ca: El Liferea pot utilitzar connectors de filtres externs per poder accedir a canals i carpetes que utilitzin formats no implementats pel propi Liferea. Vegeu la documentació per a més informació.

en: Convert _using:
ca: Converteix _utilitzant:

en: Source Selection
ca: Selecció de la font

en: Add OPML/Planet
ca: Afegeix un OPML/planeta

en: Please specify a local file or an URL pointing to a valid OPML feed list.
ca: Especifiqueu un fitxer local o un URL que apunti a una llista de canals OPML vàlida.

en: _Location
ca: _Ubicació

en: _Select File
ca: _Seleccioneu un fitxer

en: Liferea Preferences
ca: Preferències del Liferea

en: Feed Cache Handling
ca: Gestió de la memòria cau dels canals

en: Default _number of items per feed to save:
ca: _Nombre per defecte d'elements a desar per canal:

en: Feed Update Settings
ca: Paràmetres de l'actualització del canal

note: Feed update interval hint in preference dialog.
en: Note: <i>Please remember to set a reasonable refresh time. Usually it is a waste of bandwidth to poll feeds more often than each hour.</i>
ca: Nota: <i>Establiu un temps d'actualització raonable. Normalment no serveix de res actualitzar més d'un cop cada hora.</i>

en: _Update all subscriptions at startup.
ca: _Actualitza totes les subscripcions en iniciar.

en: Default Feed Refresh _Interval:
ca: _Interval d'actualització per defecte dels canals:

en: Feeds
ca: Canals

en: Folder Display Settings
ca: Paràmetres de visualització de les carpetes

en: _Show the items of all child feeds when a folder is selected.
ca: _Mostra els elements de tots els canals fills en seleccionar una carpeta.

en: _Hide read items.
ca: _Oculta els elements llegits.

en: Feed Icons (Favicons)
ca: Icones dels canals (Favicons)

en: _Update all favicons now
ca: _Actualitza totes les icones dels canals ara

en: Folders
ca: Carpetes

en: Reading Headlines
ca: Lectura de titulars

en: _Skim through articles with:
ca: _Fulleja els articles amb:

en: _Default View Mode:
ca: Mode de visualització per _defecte:

en: Web Integration
ca: Integració web

en: _Post Bookmarks to
ca: _Publica les adreces d'interès a

en: Internal Browser Settings
ca: Paràmetres del navegador intern

en: Open links in Liferea's _window.
ca: Obre els enllaços a la _finestra del Liferea.

en: _Enable browser plugins.
ca: _Habilita els connectors del navegador.

en: External Browser Settings
ca: Paràmetres del navegador extern

en: _Browser:
ca: _Navegador:

en: <small>(%s for URL)</small>
ca: <small>(%s per l'URL)</small>

en: Browser
ca: Navegador

en: Toolbar Settings
ca: Paràmetres de la barra d'eines

en: _Hide toolbar.
ca: _Oculta la barra d'eines.

en: Toolbar _button labels:
ca: Etiquetes dels _botons de la barra d'eines:

en: HTTP Proxy Server
ca: Servidor intermediari HTTP

en: _Auto Detect (GNOME or environment)
ca: Detecta _automàticament (del GNOME o de l'entorn)

en: _No Proxy
ca: _Sense servidor intermediari

en: _Manual Setting:
ca: Paràmetres _manuals:

en: Proxy _Host:
ca: _Ordinador del servidor intermediari:

en: Proxy _Port:
ca: _Port del servidor intermediari:

en: Use Proxy Au_thentication
ca: Utilitza l'autenticació del _servidor intermediari

en: Proxy _Username:
ca: _Usuari del servidor intermediari:

en: Proxy Pass_word:
ca: _Contrasenya del servidor intermediari:

en: Proxy
ca: Servidor intermediari

en: Downloading Enclosures
ca: S'estan baixant les adjuncions

en: _Download using
ca: _Baixa-les utilitzant

en: Opening Enclosures
ca: Obre les adjuncions

en: Enclosures
ca: Adjuncions

en: Subscription Properties
ca: Propietats de la subscripció

en: _Use global default update interval.
ca: _Utilitza l'interval d'actualització global per defecte.

en: _Feed specific update interval of
ca: Interval d'actualització específic del _canal

en: _Don't update this feed automatically.
ca: _No actualitzis aquest canal automàticament.

en: This feed provider suggests an update interval of %d minutes.
ca: El proveïdor d'aquest canal suggereix un interval d'actualització de %d minuts.

en: Source
ca: Font

en: The cache setting controls if the contents of feeds are saved when Liferea exits. Marked items are always saved to the cache.
ca: Els paràmetres de la memòria cau controlen si els continguts dels canals es desen quan es surt del Liferea. Els elements marcats es desen sempre a la memòria cau.

en: _Default cache settings
ca: Paràmetres _per defecte de la memòria cau

en: Di_sable cache
ca: _Inhabilita la memòria cau

en: _Unlimited cache
ca: _Memòria cau il·limitada

en: _Number of items to save:
ca: _Nombre d'elements a desar:

en: Archive
ca: Arxiu

en: Use HTTP _authentication
ca: Utilitza _autenticació HTTP

en: Download
ca: Baixades

en: _Automatically download all enclosures of this feed.
ca: _Baixa automàticament totes les adjuncions d'aquest canal.

en: Auto-_load item link in configured browser when selecting articles.
ca: Carrega automàticament _l'enllaç de l'element en el navegador configurat quan es seleccionin els articles.

en: Ignore _comment feeds for this subscription.
ca: Ignora els _comentaris dels canals per aquesta subscripció.

en: _Mark downloaded items as read.
ca: _Marca els elements baixats com a llegits.

en: Rename
ca: Canvia el nom

en: _New Name:
ca: Nom _nou:

en: Search Folder Properties
ca: Propietats de la carpeta de cerca

en: Search _Name:
ca: _Nom de la cerca:

en: A_ny Rule Matches
ca: Coincidència de _qualsevol regla

en: _All Rules Must Match
ca: Han de coincidir _totes les regles

en: Advanced Search
ca: Cerca avançada

en: _Search Folder...
ca: Carpeta de _cerca...

en: Find Items that meet the following criteria
ca: Cerca elements que coincideixen amb els criteris següents

en: Search All Feeds
ca: Cerca a tots els canals

en: _Advanced...
ca: _Avançat...

en: Starts searching for the specified text in all feeds. The search result will appear in the item list.
ca: Inicia la cerca del text especificat a tots els canals. Els resultats de la cerca apareixeran a la llista d'elements.

en: _Search for:
ca: _Cerca:

en: Enter a search string Liferea should find either in a items title or in its content.
ca: Introduïu una cadena de cerca que el Liferea hauria de trobar en els títols d'elements o en el seu contingut.

en: Advanced...
ca: Avançat...

en: Enter a website location to use feed autodiscovery or in case you know it the exact feed location.
ca: Introduïu la ubicació d'un lloc web per a utilitzar la descoberta automàtica del canal, o en cas que la conegueu, la ubicació exacta del canal.

en: Add Tiny Tiny RSS Account
ca: Afegeix un compte de Tiny Tiny RSS

en: _Server URL
ca: URL del _servidor

en: _Username
ca: Nom d'_usuari

en: Update Monitor
ca: Monitor d'actualitzacions

en: Feed:
ca: Canal:

en: Source:
ca: Font:

en: Publisher
ca: Editor

en: You may want to contact the author/webmaster of the feed about this!
ca: Us podeu posar en contacte amb l'autor/administrador del canal per explicar-li això.

en: Folder:
ca: Carpeta:

en: children with
ca: fill amb

en: unread headlines
ca: titulars sense llegir

en: Feed
ca: Canal

en: Filed under
ca: Arxivat a

en: Author
ca: Autor

en: Shared by
ca: Compartit per

en: Via
ca: A través de

en: Related
ca: Relacionats

en: Also posted in
ca: Publicat també a

en: Creator
ca: Creador

en: Comments
ca: Comentaris

en: Updating...
ca: S'està actualitzant...

en: Section
ca: Secció

en: Department
ca: Departament

en: News Bin:
ca: Contenidor de notícies:

en: Add items to this news bin by selecting "Copy to News Bin" from the item list context menu.
ca: Podeu afegir elements a aquest contenidor de notícies si seleccioneu «Copia al contenidor de notícies» del menú contextual de la llista d'elements.

en: Search Folder:
ca: Carpeta de cerca:
