liferea 1.8.5 - en to he translation catalogue (387 entries)

en: Liferea
he: ‫Liferea

en: Feed Reader
he: קורא ערוצים

en: Liferea Feed Reader
he: קורא ערוצים Liferea

en: Read news feeds and blogs
he: קרא ערוצי חדשות ובלוגים

en: Previous Item
he: פריט קודם

en: Next Item
he: פריט הבא

en: _Next Unread Item
he: _פריט הבא שלא נקרא

en: _Mark Items Read
he: _סמן פריטים ככאלה שנקראו

en: Search All Feeds...
he: חפש בכל הערוצים...

en: Plugins
he: תוספים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Browser command failed: %s
he: פקודת דפדפן נכשלה: ‭%s

en: Starting: "%s"
he: מפעיל כעת את: "%s"

note: unauthorized
en: Authorization Error
he: שגיאת הרשאה

en: Cannot create cache directory "%s"!
he: לא ניתן ליצור מדור מטמון עבור "%s"!

note: translation hint: date format for today, reorder format codes as necessary
en: Today %l:%M %p
he: היום %k:%M

note: translation hint: date format for yesterday, reorder format codes as necessary
en: Yesterday %l:%M %p
he: אתמול %k:%M

note: translation hint: date format for dates older than 2 days but not older than a week, reorder format codes as necessary
en: %a %l:%M %p
he: יום %a %k:%M

note: translation hint: date format for dates older than a week but from this year, reorder format codes as necessary
en: %b %d %l:%M %p
he: %d ב%b %k:%M

note: translation hint: date format for dates from the last years, reorder format codes as necessary
en: %b %d %Y
he: %d ב%b %Y

en: "%s" is not a valid enclosure type config file!
he: ‏"%s" אינו קובץ תצורה תקין של טיפוס צירופים!

en: You have not configured a download tool yet! Please do so in the 'Enclosures' tab in Tools/Preferences.
he: לא הגדרת כלי הורדה עדיין! אנא עשה זאת בכרטיסייה 'הורדה' בתוך כלים/העדפות.

en: Command failed: 
    
    %s
    
     Please check whether the configured download tool is installed and working correctly! You can change it in the 'Download' tab in Tools/Preferences.
he: פקודה נכשלה: 
    
    %s
    
     אנא בדוק כי כלי הורדה המוגדר הינו מותקן ועובד כראוי! באפשרותך לשנות זאת בכרטיסייה 'הורדה' בתוך כלים/העדפות.

en: XML error while reading OPML file! Could not import "%s"!
he: שגיאת XML במהלך קריאת קובץ OPML! לא ניתן לייבא את "%s"!

en: Empty document! OPML document "%s" should not be empty when importing.
he: מסמך ריק! מסמך OPML ‏"%s" לא אמור להיות ריק במהלך ייבוא.

en: "%s" is not a valid OPML document! Liferea cannot import this file!
he: ‏"%s" אינו מסמך OPML תקין. Liferea לא מסוגל לייבא קובץ זה!

en: Imported feed list
he: רשימת ערוצים מיובאת

en: Import Feed List
he: ייבוא רשימת ערוצים

en: Import
he: יב_א

en: OPML Files
he: קבצי OPML

en: Error while exporting feed list!
he: אירעה שגיאה במהלך ייצוא רשימת ערוצים!

en: Feed List exported!
he: ייצוא רשימת ערוצים הסתיים בהצלחה!

en: Export Feed List
he: ייצוא רשימת ערוצים

en: Export
he: יצ_א

en: Empty document!
he: מסמך ריק!

en: Invalid XML!
he: ‏XML לא תקין!

en: New Subscription
he: הרשמה חדשה

en: Login failed!
he: התחברות נכשלה!

en: No feed list source types found!
he: לא נמצאו טיפוסים של מקור רשימת ערוץ!

en: Source Type
he: טיפוס מקור

en: Login for '%s' has not yet completed! Please wait until login is done.
he: כניסה של '%s' עדיין לא הושלמה! אנא המתן עד לסיום הכניסה.

note: FIXME: something is not perfect, because if you immediately remove the subscription tree afterwards there is a double free
en: The '%s' subscription was successfully converted to local feeds!
he: ההרשמה '%s' הומרה בהצלחה לערוצים מקומיים!

en: Planet, BlogRoll, OPML
he: ‏Planet, BlogRoll, OPML

en: Choose OPML File
he: בחירת קובץ ‫‫OPML

en: _Open
he: _פתח

en: New OPML Subscription
he: הרשמת OPML חדשה

en: Reedah
he: ‏Reedah

en: Could not parse JSON returned by Reedah API!
he: לא ניתן לפענח JSON שהוחזר על ידי API של Reedah!

en: TheOldReader
he: ‏TheOldReader

en: TinyTinyRSS HTTP API not reachable!
he: ‏TinyTinyRSS: ‏HTTP API של לא נגיש!

en: TinyTinyRSS subscribing to feed failed! Check if you really passed a feed URL!
he: ‏TinyTinyRSS הרשמה לערוץ נכשלה! בדוק אם באמת העברת URL ערוץ!

en: TinyTinyRSS unsubscribing feed failed!
he: ‏TinyTinyRSS: ביטול הרשמת ערוץ נכשל!

en: This TinyTinyRSS version does not support removing feeds. Upgrade to version %s or later!
he: גרסת TinyTinyRSS זו לא תומכת בהסרת ערוצים. שדרג לגרסא %s או חדשה יותר!

en: Tiny Tiny RSS
he: ‏Tiny Tiny RSS

en: Could not parse JSON returned by TinyTinyRSS API!
he: לא ניתן לפענח JSON שהוחזר על ידי API של TinyTinyRSS!

note: if we don't find a feed with unread items do nothing
en: There are no unread items
he: אין פריטים שלא נקראו

en: Start Liferea with its main window in STATE. STATE may be `shown' or `hidden'
he: `shown' וא `hidden' תויהל לוכי STATE. STATE בצמב ישארה ןולחה רשאכ Liferea תא לחתה

en: Show version information and exit
he: אצו אסרג עדימ גצה

en: Add a new subscription
he: השדח המשרה ףסוה

en: Print debugging messages of all types
he: סופיט לכמ גאביד תועדוה ספדה

en: Print debugging messages for the cache handling
he: ןומטמב לופיטה רובע גאביד תועדוה ספדה

en: Print debugging messages for the configuration handling
he: הרוצתב לופיטה רובע גאביד תועדוה ספדה

en: Print debugging messages of the database handling
he: םינותנ דסמב לופיטה רובע גאביד תועדוה ספדה

en: Print debugging messages of all GUI functions
he: GUI תויצקנופ לכ לש גאביד תועדוה ספדה

en: Enables HTML rendering debugging. Each time Liferea renders HTML output it will also dump the generated HTML into ~/.cache/liferea/output.html
he: ~/.cache/liferea/output.html ךותל קפומה דוקה תא ליטת םג איה HTML טלפ תרייצמ Liferea הב םעפ לכב .HTML רויצ גאביד רשפאמ

en: Print debugging messages of all network activity
he: תשר תוליעפ לכ לש גאביד תועדוה ספדה

en: Print debugging messages of all parsing functions
he: חונעפ תויצקנופ לכ לש גאביד תועדוה ספדה

en: Print debugging messages of the feed update processing
he: ץורע ינוכדע דוביע לש גאביד תועדוה ספדה

en: Print debugging messages of the search folder matching
he: שופיח תייקית תמאתה לש גאביד תועדוה ספדה

en: Print debugging messages for the given topic
he: ןותנה אשונה רובע גאביד תועדוה ספדה

note: Some libsoup transport errors
en: The update request was cancelled
he: בקשת העדכון בוטלה

en: Unable to resolve destination host name
he: לא ניתן לפענח שם מחשב יעד

en: Unable to resolve proxy host name
he: לא ניתן לפענח שם מחשב פרוקסי

en: Unable to connect to remote host
he: לא ניתן להתחבר למארח מרוחק

en: Unable to connect to proxy
he: לא ניתן להתחבר לפרוקסי

note: http 3xx redirection
en: The resource moved permanently to a new location
he: המשאב הועבר לצמיתות למיקום חדש

note: http 4xx client error
en: You are unauthorized to download this feed. Please update your username and password in the feed properties dialog box
he: אינך מורשה לטעון את ערוץ זה. אנא עדכן את שם המשתמש והסיסמה שלך בתוך תיבת דו שיח של מאפייני ערוץ

en: Payment required
he: נדרש תשלום

en: You're not allowed to access this resource
he: אינך מורשה לגשת אל משאב זה

en: Resource Not Found
he: משאב לא נמצא

en: Method Not Allowed
he: שיטה לא מורשית

en: Not Acceptable
he: לא קביל

en: Proxy authentication required
he: נדרשת הזדהות אל מול פרוקסי

en: Request timed out
he: תם הזמן שהוקצב לבקשה

en: There was an internal error in the update process
he: אירעה שגיאה פנימית בתהליך העדכון

en: Feed not available: Server requested unsupported redirection!
he: ערוץ לא זמין: השרת ביקש הפנייה שאינה נתמכת!

en: Client Error
he: שגיאת לקוח

en: Server Error
he: שגיאת שרת

en: An unknown networking error happened!
he: אירעה שגיאת תקשורת לא מוכרת!

en: Create News Bin
he: צור סל איסוף

en: Website
he: אתר אינטרנט

note: in-memory check function	feedlist.opml rule id         		  rule menu label       	positive menu option    negative menu option    has param ================================================================================================================================================================
en: Item
he: פריט

en: does contain
he: מכיל

en: does not contain
he: לא מכיל

en: Item title
he: כותר פריט

en: Item body
he: גוף פריט

en: Read status
he: מצב קריאה

en: is unread
he: לא נקרא

en: is read
he: נקרא

en: Flag status
he: מצב דגל

en: is flagged
he: מסומן

en: is unflagged
he: לא מסומן

en: included
he: כלול

en: not included
he: לא לכלול

en: Podcast
he: פודקסט

en: Category
he: קטגוריה

en: is set
he: מוגדרת בתור

en: is not set
he: לא מוגדרת בתור

en: Feed title
he: כותר ערוץ

en: Subscription "%s" is already being updated!
he: ההרשמה "%s" כבר מתעדכנת כעת!

en: The subscription "%s" was discontinued. Liferea won't update it anymore!
he: ההרשמה "%s" הופסקה. Liferea לא יעדכן אותה יותר!

en: The URL of "%s" has changed permanently and was updated
he: כתובת URL של "%s" הוחלפה לצמיתות ועודכנה

en: "%s" is discontinued. Liferea won't updated it anymore!
he: ‏"%s" הופסק. Liferea לא יעדכן אותו יותר!

en: "%s" has not changed since last update
he: ‏"%s" לא השתנה מאז עדכון אחרון

en: Enter the username and password for "%s" (%s):
he: הזן שם משתמש וסיסמה עבור "%s" ‏(%s):

en: Unknown source
he: מקור לא ידוע

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

note: The following literals are the enclosure list size units
en:  Bytes
he:  בתים

en: kB
he: ק״ב

en: MB
he: מ״ב

en: GB
he: ג״ב

note: update list title
en: %d attachment | %d attachments
he[0]: ‏%d קובץ מצורף
he[1]: ‏%d קבצים מצורפים

en: Choose File
he: בחר קובץ

en: File Extension .%s
he: סיומת קובץ .%s

en: Liferea is in offline mode. No update possible.
he: ‏Liferea מצוי כעת במצב לא־מקוון. אין אפשרות לעדכן ערוצים.

en: (Empty)
he: (ריק)

en: %s
    <i>Rebuilding</i>
he: %s
    <i>כעת מרכיב מחדש</i>

en: Deleting entry
he: מוחק הרשמה

en: Are you sure that you want to delete "%s" and its contents?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את "%s" ואת כל תכולתו?

en: Are you sure that you want to delete "%s"?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את "%s"?

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Delete
he: _מחק

en: Deletion Confirmation
he: אימות מחיקה

en: Couldn't find pixmap file: %s
he: לא היה ניתן למצוא קובץ מפת סיביות: ‏%s

en: This item has no link specified!
he: לפריט זה לא צוין קישור!

en: *** No title ***
he: *** בלי כותרת ***

en: Headline
he: כותרת

en: Date
he: תאריך

en: You must select a feed to delete its items!
he: עליך לבחור ערוץ כדי למחוק את הפריטים שלו!

en: No item has been selected
he: לא נבחר אף פריט

en:  (%d new) |  (%d new)
he[0]: (%d חדש)
he[1]: (%d חדשים)

en: %d unread%s | %d unread%s
he[0]: %d לא נקרא%s
he[1]: %d לא נקראו%s

en: Help Topics
he: נושאי עזרה

en: Quick Reference
he: תיעוד מהיר

en: FAQ
he: שו״ת

en: Open In _Tab
he: פתח בתוך _כרטיסייה

en: _Open In Browser
he: _פתח בתוך דפדפן

en: Open In _External Browser
he: פתח בתוך דפדפן _חיצוני

en: Copy to News Bin
he: העתק לתוך סל איסוף

en: _Bookmark at %s
he: _סמן באתר %s

en: Copy Item _Location
he: העתק _מיקום פריט

en: Toggle _Read Status
he: החלף מצב _נקרא

en: Toggle Item _Flag
he: החלף מצב _סימון

en: R_emove Item
he: _הסר פריט

en: Open Enclosure...
he: פתח צירוף...

en: Save As...
he: שמור בשם...

en: Copy Link Location
he: העתק כתובת קישור

en: _Update
he: _עדכן

en: _Update Folder
he: _עדכן תיקייה

en: New _Subscription...
he: _הרשמה חדשה...

en: New _Folder...
he: _תיקייה חדשה...

en: New S_earch Folder...
he: ת_יקיית חיפוש חדשה...

en: New S_ource...
he: מ_קור חדש...

en: New _News Bin...
he: _סל איסוף חדש...

en: _New
he: _חדש

en: Sort Feeds
he: מיין ערוצים

en: _Mark All As Read
he: _סמן הכל ככאלה שנקראו

en: _Rebuild
he: _הרכב מחדש

en: _Properties
he: מ_אפיינים

en: Convert To Local Subscriptions...
he: המר להרשמות מקומיות...

en: GNOME default
he: ברירת מחדל GNOME

en: Text below icons
he: טקסט מתחת לסמלים

en: Text beside icons
he: טקסט לצד סמלים

en: Icons only
he: סמלים בלבד

en: Text only
he: טקסט בלבד

en: minutes
he: דקות

en: hours
he: שעות

en: days
he: ימים

en: Space
he: רווח

en: <Ctrl> Space
he: Ctrl + רווח

en: <Alt> Space
he: Alt + רווח

en: Normal View
he: תצוגה רגילה

en: Wide View
he: תצוגה רחבה

en: Default Browser
he: דפדפן ברירת מחדל

en: Manual
he: ידני

en: Type
he: טיפוס

en: Program
he: תוכנית

en: Saved Search
he: חיפוש שמור

en: The provider of this feed suggests an update interval of %d minute. | The provider of this feed suggests an update interval of %d minutes.
he[0]: הספק של ערוץ זה ממליץ על תדירות עדכון בת דקה %d.
he[1]: הספק של ערוץ זה ממליץ על תדירות עדכון בת %d דקות.

en: This feed specifies no default update interval.
he: לערוץ זה לא הוגדרה תדירות עדכון.

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Error opening temp file %s to use for filtering!
he: שגיאה בפתיחת הקובץ הזמני %s לשימוש בסינון!

en: %s exited with status %d
he: <div style="direction:rtl">&lrm;%s סיים עם סטטוס %d</div>

en: Error: Could not open pipe "%s"
he: שגיאה: לא ניתן לפתוח צינור "%s"

note: FIXME: maybe setting request->returncode would be better
en: Error: Could not open file "%s"
he: שגיאה: לא ניתן לפתוח את הקובץ "%s"

en: Error: There is no file "%s"
he: שגיאה: הקובץ "%s" לא קיים

en: New Search Folder
he: תיקיית חיפוש חדשה

en: Open Link In _Tab
he: פתח קישור בתוך _כרטיסייה

en: _Bookmark Link at %s
he: _סמן קישור באתר %s

en: _Copy Link Location
he: _העתק מיקום קישור

en: _Copy Image Location
he: _העתק מיקום תמונה

en: S_ave Link As
he: _שמור קישור בשם

en: S_ave Image As
he: שמור _תמונה בשם

en: _Subscribe...
he: ה_רשמה...

en: _Copy
he: ה_עתק

en: _Increase Text Size
he: ה_גדל גודל טקסט

en: _Decrease Text Size
he: ה_קטן גודל טקסט

en: [There were more errors. Output was truncated!]
he: [היו שגיאות נוספות. הפלט קוצץ!]

en: XML Parser: Could not parse document:
he: מפענח XML: לא ניתן לפענח את המסמך:

en: About
he: אודות

en: Liferea is a news aggregator for GTK+
he: ‏Liferea הינו מאגד חדשות עבור ‎GTK+‎

en: Liferea Homepage
he: דף הבית של Liferea

en: Authentication
he: אימות

en: User_name:
he: _שם משתמש:

en: _Password:
he: _סיסמה:

en: Open Enclosure
he: פתח צירוף

en: Open an enclosure of type:
he: הורדת צירוף מן טיפוס:

en: _Browse
he: _עיון

en: _Do this automatically for enclosures like this from now on.
he: _ביצוע פעולה זו אוטומטית עבור כל הצירופים שכמו צירוף זה מעתה והלאה.

en: _Password
he: _סיסמה

en: _Username (Email)
he: _שם משתמש (דוא״ל)

en: _Subscriptions
he: _הרשמות

en: Update _All
he: _עדכן הכל

en: Mark All As _Read
he: סמן הכל בתור _נקראו

en: _New Subscription...
he: _הרשמה חדשה...

en: New _Source...
he: _מקור חדש...

en: _Import Feed List...
he: י_בא רשימת ערוצים...

en: _Export Feed List...
he: יצ_א רשימת ערוצים...

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Feed
he: ע_רוץ

en: Remove _All Items
he: הסר את _כל הפריטים

en: _Remove
he: הס_ר

en: _Item
he: _פריט

en: R_emove
he: הס_ר

en: _View
he: _תצוגה

en: _Fullscreen
he: _מסך מלא

en: _Reduced Feed List
he: רשימת ערוצים מ_צומצמת

en: _Tools
he: _כלים

en: _Update Monitor
he: _עקוב אחר עדכונים

en: _Preferences
he: _העדפות

en: S_earch
he: _חיפוש

en: _Help
he: _עזרה

en: _Contents
he: _תכנים

en: _Quick Reference
he: _עזרה מהירה

en: _FAQ
he: _שו״ת

en: _About
he: _אודות

en: Adds a subscription to the feed list.
he: הוספת הרשמה לרשימת הערוצים.

en: Marks all items of the selected feed list node / in the item list as read.
he: סימון כל הפריטים שנבחרו או את כל הערוצים בתיקייה שנבחרה ככאלה שנקראו.

en: Updates all subscriptions.
he: עדכון כל ההרשמות.

en: Show the search dialog.
he: הצג דו שיח חיפוש.

en: Headlines
he: כותרות

en: Mark all as read
he: סמן הכל ככאלה שנקראו

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: _Folder name:
he: שם _תיקייה:

en: _News Bin Name:
he: שם _סל איסוף:

en: Feed Source
he: מקור ערוץ

en: Source Type:
he: טיפוס מקור:

en: _URL
he: _כתובת URL

en: _Command
he: _פקודה

en: _Local File
he: _קובץ מקומי

en: Select File...
he: בחר קובץ...

en: _Source:
he: _מקור:

en: Download / Postprocessing
he: טעינה \ עיבוד־מאוחר

en: _Don't use proxy for download
he: א_ל תשתמש בפרוקסי

en: Use conversion _filter
he: _השתמש במסנן המרה

en: Liferea can use external filter plugins in order to access feeds and directories in non-supported formats.  See the documentation for more information.
he: ‏Liferea מסוגל לעבוד עם תוספים מסננים חיצוניים על מנת לגשת לערוצים ולתיקיות בפורמטים שלא נתמכים.  ראה את התיעוד למידע נוסף.

en: Convert _using:
he: המר ב_אמצעות:

en: Source Selection
he: בחירת מקור

en: Add OPML/Planet
he: הוספת מקור ‫OPML/Planet

en: Please specify a local file or an URL pointing to a valid OPML feed list.
he: אנא ציין שם קובץ מקומי או כתובת URL של רשימת ערוצים תקינה בפורמט OPML.

en: _Location
he: _מיקום

en: _Select File
he: בחר _קובץ

en: Liferea Preferences
he: העדפות

en: Feed Cache Handling
he: ניהול הטמנת ערוצים

en: Default _number of items per feed to save:
he: _ברירת מחדל למספר הפריטים שיישמרו מכל ערוץ:

en: Feed Update Settings
he: הגדרות עדכון ערוץ

note: Feed update interval hint in preference dialog.
en: Note: <i>Please remember to set a reasonable refresh time. Usually it is a waste of bandwidth to poll feeds more often than each hour.</i>
he: הערה: <i>רצוי לקבוע זמן רענון הגיוני. בדרך כלל תשאול של ערוצים כל שעה או פחות מהווה בזבוז של רוחב פס.</i>

en: _Update all subscriptions at startup.
he: _עדכן את כל ההרשמות בעת הפעלה.

en: Default Feed Refresh _Interval:
he: ב_רירת מחדל לזמן רענון ערוץ:

en: Feeds
he: ערוצים

en: Folder Display Settings
he: הגדרות תצוגת תיקיות

en: _Show the items of all child feeds when a folder is selected.
he: _הצג את כל הפריטים של כל ערוצי המשנה כאשר תיקייה נבחרת.

en: _Hide read items.
he: _הסתר פריטים שנקראו.

en: Feed Icons (Favicons)
he: סמלי ערוץ (Favicons)

en: _Update all favicons now
he: _עדכן את כל הסמלים כעת

en: Folders
he: תיקיות

en: Reading Headlines
he: קריאת כותרות

en: _Skim through articles with:
he: _קרא מאמרים ברפרוף בעזרת:

en: _Default View Mode:
he: _מצב תצוגה שגרתי:

en: Web Integration
he: מיזוג רשת

en: _Post Bookmarks to
he: _פרסם סימניות באתר

en: Internal Browser Settings
he: הגדרות דפדפן פנימי

en: Open links in Liferea's _window.
he: פתח קישורים ב_חלון של Liferea.

en: _Enable browser plugins.
he: _אפשר תוספי דפדפן.

en: External Browser Settings
he: הגדרות דפדפן חיצוני

en: _Browser:
he: _דפדפן:

en: _Manual:
he: _ידני:

en: <small>(%s for URL)</small>
he: <small>(s% עבור URL)</small>

en: Browser
he: דפדפן

en: Toolbar Settings
he: הגדרות סרגל כלים

en: _Hide toolbar.
he: הס_תר סרגל כלים.

en: Toolbar _button labels:
he: _תוויות כפתורים בסרגל כלים:

en: HTTP Proxy Server
he: שרת פרוקסי HTTP

en: _Auto Detect (GNOME or environment)
he: _אתר אוטומטית (GNOME או סביבת עבודה)

en: _No Proxy
he: _בלי פרוקסי

en: _Manual Setting:
he: _הגדרה ידנית:

en: Proxy _Host:
he: _מארח פרוקסי:

en: Proxy _Port:
he: _יציאת פרוקסי:

en: Use Proxy Au_thentication
he: ה_שתמש בזיהוי פרוקסי

en: Proxy _Username:
he: שם מש_תמש פרוקסי:

en: Proxy Pass_word:
he: סיסמת _פרוקסי:

en: Proxy
he: פרוקסי

en: Privacy Settings
he: הגדרות פרטיות

en: Privacy
he: פרטיות

en: Downloading Enclosures
he: הורדת צירופים

en: _Download using
he: _הורד באמצעות

en: Opening Enclosures
he: פתיחת צירופים

en: Enclosures
he: צירופים

en: Subscription Properties
he: מאפייני הרשמה

en: _Use global default update interval.
he: _השתמש בזמן עדכון גלובלי שגרתי.

en: _Feed specific update interval of
he: _תדירות עדכון ערוץ ייחודית בשיעור של

en: _Don't update this feed automatically.
he: א_ל תעדכן את ערוץ זה אוטומטית.

en: This feed provider suggests an update interval of %d minutes.
he: ספק ערוץ זה ממליץ על תדירות עדכון של %d דקות.

en: General
he: כללי

en: Liferea can use external filter scripts in order to access feeds and directories in non-supported formats.
he: ‏Liferea מסוגל לעבוד עם תסריטי סינון חיצוניים על מנת לגשת לערוצים ולתיקיות בפורמטים שלא נתמכים.

en: Source
he: מקור

en: The cache setting controls if the contents of feeds are saved when Liferea exits. Marked items are always saved to the cache.
he: הגדרות מטמון קובעות אם וכמה מתוכני הערוצים יישמרו כאשר היישום Liferea יוצא. פריטים מסומנים נשמרים תמיד לתוך המטמון.

en: _Default cache settings
he: _הגדרות מטמון ברירת מחדל

en: Di_sable cache
he: _נטרל מטמון

en: _Unlimited cache
he: _מטמון בלתי מוגבל

en: _Number of items to save:
he: מספר _פריטים לשמור:

en: Archive
he: ארכיון

en: Use HTTP _authentication
he: _השתמש בזיהוי HTTP

en: Download
he: טעינה

en: _Automatically download all enclosures of this feed.
he: _הורד אוטומטית את כל הצירופים של ערוץ זה.

en: Auto-_load item link in configured browser when selecting articles.
he: _טען אוטומטית קישור פריט לתוך דפדפן מוגדר בעת בחירת מאמרים.

en: Ignore _comment feeds for this subscription.
he: ה_תעלם מתגובות ערוצים עבור הרשמה זו.

en: _Mark downloaded items as read.
he: _סמן פריטים שנטענו ככאלה שנקראו.

en: Add Reedah Account
he: הוסף חשבון Reedah

en: Please enter your Reedah account settings.
he: אנא הזן הגדרות חשבון Reedah.

en: Rename
he: שינוי שם

en: _New Name:
he: _שם חדש:

en: Search Folder Properties
he: מאפייני תיקיית חיפוש

en: Search _Name:
he: _שם חיפוש:

en: A_ny Rule Matches
he: _כל כלל מתאים

en: _All Rules Must Match
he: _על כל הכללים להתאים

en: Advanced Search
he: חיפוש מורחב

en: _Search Folder...
he: _תיקיית חיפוש...

en: Find Items that meet the following criteria
he: מצא פריטים אשר עומדים בקריטריונים המנויים להלן

en: Search All Feeds
he: חיפוש בכל הערוצים

en: _Advanced...
he: _מורחב...

en: Starts searching for the specified text in all feeds. The search result will appear in the item list.
he: חיפוש הטקסט שצוין בכל הערוצים. תוצאות החיפוש יופיעו ברשימת הפריטים.

en: _Search for:
he: _חפש:

en: Enter a search string Liferea should find either in a items title or in its content.
he: הזן מחרוזת תווים שאותה יחפש Liferea בכותרות הפריטים או בתוכנם.

en: Advanced...
he: מתקדם...

en: Enter a website location to use feed autodiscovery or in case you know it the exact feed location.
he: בכדי לעשות שימוש בגילוי ערוצים אוטומטי יש להזין כתובת URL של אתר אינטרנט, או כתובת מדויקת של הערוץ במידה והכתובת המדויקת ידועה לך.

en: Add TheOldReader Account
he: הוסף חשבון TheOldReader

en: Please enter your TheOldReader account settings.
he: אנא הזן הגדרות חשבון TheOldReader.

en: Add Tiny Tiny RSS Account
he: הוסף חשבון ‫Tiny Tiny RSS

en: Please enter your TinyTinyRSS account settings.
he: אנא הזן הגדרות חשבון TinyTinyRSS.

en: _Server URL
he: כתובת _שרת

en: _Username
he: _שם משתמש

en: Update Monitor
he: ניטור אחר עדכונים

en: Feed:
he: ערוץ:

en: Source:
he: מקור:

en: Publisher
he: <p dir="rtl">מוציא לאור</p>

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: You may want to contact the author/webmaster of the feed about this!
he: <p dir="rtl">אפשרי כי ברצונך ליצור קשר עם מחבר/מנהל הערוץ אודות זאת!</p>

en: Folder:
he: <div style=\"direction:rtl\">תיקייה:</div>

en: children with
he: ערוצים עם

en: unread headlines
he: כותרות שלא נקראו

en: Feed
he: ערוץ

en: Filed under
he: תויק תחת

en: Author
he: מחבר

en: Shared by
he: מומלץ על ידי

en: Via
he: דרך

en: Related
he: קשורים

en: Also posted in
he: פורסם גם בערוץ

en: Creator
he: יוצר

en: Comments
he: תגובות‮

en: Updating...
he: מעדכן כעת…

en: Section
he: פלג

en: Department
he: אגף

en: News Bin:
he: סל איסוף:

en: Add items to this news bin by selecting "Copy to News Bin" from the item list context menu.
he: <p dir="rtl">כדי להוסיף פריטים לתוך סל איסוף זה, יש לבחור "העתק לתוך סל איסוף" מתוך תפריט ההקשר של רשימת הפריטים.</p>

en: Search Folder:
he: <p dir="rtl">תיקיית חיפוש:</p>
