liferea-1.6.5 - en to lt translation catalogue (272 entries)

en: Feed Reader
lt: Naujienų kanalų skaitytuvė

en: Liferea Feed Reader
lt: Liferea naujienų kanalų skaitytuvė

en: _Next Unread Item
lt: _Tolesnis neskaitytas

en: _Mark Items Read
lt: Žymėti _skaitytu

en: Search All Feeds...
lt: Ieškoti visuose naujienų kanaluose...

en: Advanced
lt: Sudėtingiau

en: Browser command failed: %s
lt: Nepavyko įvykdyti naršyklės komandos: %s

en: Starting: "%s"
lt: Paleidžiama: „%s“

note: unauthorized
en: Authorization Error
lt: Prieigos teisės klaida

en: Cannot create cache directory "%s"!
lt: Nepavyksta sukurti podėlio katalogo „%s“!

note: translation hint: date format for today, reorder format codes as necessary
en: Today %l:%M %p
lt: Šiandien %l:%M %p

note: translation hint: date format for yesterday, reorder format codes as necessary
en: Yesterday %l:%M %p
lt: Vakar %l:%M %p

note: translation hint: date format for dates from the last years, reorder format codes as necessary
en: %b %d %Y
lt: %Y %b %d

en: "%s" is not a valid enclosure type config file!
lt: „%s“ nėra tinkama intarpų tipų konfigūracijos rinkmena!

en: XML error while reading OPML file! Could not import "%s"!
lt: XML klaida skaitant OPML rinkmeną! Negalima importuoti „%s“!

en: Empty document! OPML document "%s" should not be empty when importing.
lt: Tuščias dokumentas! Importuotinas OPML dokumentas „%s“ neturėtų būti tuščias.

en: "%s" is not a valid OPML document! Liferea cannot import this file!
lt: „%s“ nėra tinkamas OPML dokumentas! „Liferea“ negali importuoti šios rinkmenos!

en: Imported feed list
lt: Importuotas naujienų kanalų sąrašas

en: Import Feed List
lt: Importuoti kanalų sąrašą

en: Import
lt: Importuoti

en: Error while exporting feed list!
lt: Klaida eksportuojant naujienų kanalų sąrašą!

en: Feed List exported!
lt: Naujienų kanalų sąrašas eksportuotas!

en: Export Feed List
lt: Eksportuoti naujienų kanalų sąrašą

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Empty document!
lt: Tuščias dokumentas!

en: Invalid XML!
lt: Netinkamas XML!

en: New Subscription
lt: Nauja prenumerata

en: Source Type
lt: Šaltinio tipas

en: New OPML Subscription
lt: Nauja OPML prenumerata

en: Show version information and exit
lt: Rodyti informaciją apie versiją ir išeiti

en: Print debugging messages of all types
lt: Rodyti visus derinimo pranešimus

en: Print debugging messages for the cache handling
lt: Rodyti derinimo pranešimus, susijusius su podėlio apdorojimu

en: Print debugging messages of the database handling
lt: Rodyti derinimo pranešimus, susijusius su duomenų bazės apdorojimu

en: Print debugging messages of all GUI functions
lt: Rodyti derinimo pranešimus, susijusius su grafine sąsaja

en: Print debugging messages of all network activity
lt: Rodyti visus derinimo pranešimus, susijusius su tinklo veikla

en: Print debugging messages of all parsing functions
lt: Rodyti visus derinimo pranešimus, susijusius su analizavimu

en: Print debugging messages of the feed update processing
lt: Rodyti derinimo pranešimus, susijusius su naujienų kanalo atnaujinimu

en: Print debugging messages for the given topic
lt: Rodyti nurodytos temos derinimo pranešimus

note: Some libsoup transport errors
en: The update request was cancelled
lt: Atšaukta atnaujinimo užklausa

en: Unable to resolve destination host name
lt: Nepavyksta nustatyti paskirties serverio vardo

en: Unable to resolve proxy host name
lt: Nepavyksta nustatyti įgaliotojo serverio vardo

en: Unable to connect to remote host
lt: Nepavyksta prisijungti prie nuotolinio serverio

en: Unable to connect to proxy
lt: Nepavyksta prisijungti prie įgaliotojo serverio

note: http 3xx redirection
en: The resource moved permanently to a new location
lt: Išteklius negrįžtamai persikėlė į naują vietą

note: http 4xx client error
en: You are unauthorized to download this feed. Please update your username and password in the feed properties dialog box
lt: Šio naujienų kanalo parsiuntimui nenustatėte savo tapatybės. Naujienų kanalo savybių dialoge atnaujinkite savo naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Payment required
lt: Reikia sumokėti

en: You're not allowed to access this resource
lt: Jums neleidžiama prieiti prie šio šaltinio

en: Resource Not Found
lt: Išteklius nerastas

en: Method Not Allowed
lt: Metodas neleidžiamas

en: Not Acceptable
lt: Nepriimtina

en: Proxy authentication required
lt: Reikia nurodyti tapatybę jungiantis prie įgaliotojo serverio

en: Request timed out
lt: Baigėsi užklausos laikas

en: There was an internal error in the update process
lt: Atnaujinimo proceso vidinė klaida

en: Client Error
lt: Kliento klaida

en: Server Error
lt: Serverio klaida

en: An unknown networking error happened!
lt: Įvyko nežinoma tinklo klaida!

note: in-memory check function	feedlist.opml rule id         		  rule menu label       	positive menu option    negative menu option    has param ================================================================================================================================================================
en: Item
lt: Straipsnis

en: does contain
lt: turi

en: does not contain
lt: neturi

en: Item title
lt: Straipsnio pavadinimas

en: Item body
lt: Straipsnio kūnas

en: Read status
lt: Perskaitymo būsena

en: is unread
lt: neskaitytas

en: is read
lt: skaitytas

en: Flag status
lt: Svarbumas

en: is flagged
lt: svarbus

en: is unflagged
lt: nesvarbus

en: included
lt: įtraukta

en: not included
lt: neįtraukta

en: Category
lt: Kategorija

en: is set
lt: nustatyta

en: is not set
lt: nenustatyta

en: Feed title
lt: Naujienų kanalo pavadinimas

en: Subscription "%s" is already being updated!
lt: „%s“ prenumerata jau atnaujinta!

en: The subscription "%s" was discontinued. Liferea won't update it anymore!
lt: „%s“ prenumerata nebegalima. „Liferea“ jos nebeatnaujins!

en: The URL of "%s" has changed permanently and was updated
lt: „%s“ URL negrįžtamai pasikeitė ir buvo atnaujintas

en: "%s" is discontinued. Liferea won't updated it anymore!
lt: „%s“ nutraukė veiklą.  „Liferea“ nebegalės atnaujinti!

en: "%s" has not changed since last update
lt: „%s“ pasikeitė po paskutinio atnaujinimo

en: Enter the username and password for "%s" (%s):
lt: Įveskite „%s“ (%s) naudotojo vardą ir slaptažodį:

en: Unknown source
lt: Nežinomas šaltinis

en: Attachments
lt: Priedai

note: The following literals are the enclosure list size units
en:  Bytes
lt:  B

note: update list title
en: %d attachment | %d attachments
lt[0]: %d priedas
lt[1]: %d priedai
lt[2]: %d priedų

en: Choose File
lt: Rinkmenos pasirinkimas

en: Liferea is in offline mode. No update possible.
lt: „Liferea“ veikia neprisijungusia veiksena. Atnaujinti negalima.

en: Deleting entry
lt: Įrašo šalinimas

en: Are you sure that you want to delete "%s" and its contents?
lt: Tikrai pašalinti „%s“ ir visą jo turinį?

en: Are you sure that you want to delete "%s"?
lt: Tikrai pašalinti „%s“?

en: _Delete
lt: _Šalinti

en: Deletion Confirmation
lt: Šalinimo patvirtinimas

en: This item has no link specified!
lt: Šis straipsnis be nuorodos!

en: *** No title ***
lt: *** Be pavadinimo ***

en: Headline
lt: Antraštė

en: Date
lt: Data

en: You must select a feed to delete its items!
lt: Nurodykite naujienų kanalą, kurio straipsnius norite pašalinti!

en: No item has been selected
lt: Nepažymėtas nei vienas straipsnis

en:  (%d new) |  (%d new)
lt[0]:  (%d naujas)
lt[1]:  (%d nauji)
lt[2]:  (%d naujų)

en: %d unread%s | %d unread%s
lt[0]: %d neskaitytas%s
lt[1]: %d neskaityti%s
lt[2]: %d neskaitytų%s

en: Help Topics
lt: Žinyno temos

en: Quick Reference
lt: Trumpa informacija

en: FAQ
lt: D. U. K.

en: Toggle _Read Status
lt: Keisti _skaitymo būseną

en: Toggle Item _Flag
lt: Keisti straipsnio s_varbumą

en: R_emove Item
lt: _Pašalinti straipsnį

en: Open Enclosure...
lt: Atverti intarpą...

en: Save As...
lt: Įrašyti kaip...

en: Copy Link Location
lt: Kopijuoti nuorodą

en: _Update
lt: _Atnaujinti

en: _Update Folder
lt: _Atnaujinti aplanką

en: New _Subscription...
lt: Nauja p_renumerata...

en: New _Folder...
lt: Naujas _aplankas...

en: New S_earch Folder...
lt: Naujas pa_ieškos aplankas...

en: New S_ource...
lt: Naujas _šaltinis

en: _New
lt: _Naujas

en: _Mark All As Read
lt: _Visus žymėti skaitytais

en: _Properties
lt: _Savybės...

en: GNOME default
lt: GNOME numatytoji

en: Text below icons
lt: Tekstas po ženkliukais

en: Text beside icons
lt: Tekstas šalia ženkliukų

en: Icons only
lt: Tik ženkliukai

en: Text only
lt: Tik tekstas

en: minutes
lt: min.

en: hours
lt: val.

en: days
lt: d.

en: Space
lt: Tarpas

en: <Ctrl> Space
lt: Vald + tarpas

en: <Alt> Space
lt: Alt + tarpas

en: Manual
lt: (Kita)

en: Type
lt: Tipas

en: Program
lt: Programa

en: The provider of this feed suggests an update interval of %d minute. | The provider of this feed suggests an update interval of %d minutes.
lt[0]: Prenumeratos teikėjas siūlo %d min atnaujinimo intervalą.
lt[1]: Prenumeratos teikėjas siūlo %d min atnaujinimo intervalą.
lt[2]: Prenumeratos teikėjas siūlo %d min atnaujinimo intervalą.

en: This feed specifies no default update interval.
lt: Šis naujienų kanalas neturi numatytojo atnaujinimo intervalo.

en: %s exited with status %d
lt: %s baigimo kodas %d

en: Error: Could not open pipe "%s"
lt: Klaida: nepavyksta atverti kanalo „%s“

note: FIXME: maybe setting request->returncode would be better
en: Error: Could not open file "%s"
lt: Klaida: nepavyksta atverti rinkmenos „%s“

en: Error: There is no file "%s"
lt: Klaida: nėra „%s“ rinkmenos

en: New Search Folder
lt: Naujas paieškos aplankas

en: _Bookmark Link at %s
lt: Įtraukti į %s _adresyną

en: _Copy Link Location
lt: _Kopijuoti nuorodą

en: _Subscribe...
lt: _Prenumeruoti...

en: _Increase Text Size
lt: Pa_didinti teksto dydį

en: _Decrease Text Size
lt: Su_mažinti teksto dydį

en: [There were more errors. Output was truncated!]
lt: [Buvo ir daugiau klaidų. Išvestis sutrumpinta!]

en: XML Parser: Could not parse document:
lt: XML analizavimas: nepavyksta išanalizuoti dokumento:

en: About
lt: Apie

en: Liferea is a news aggregator for GTK+
lt: „Liferea“ yra sklaidos kanalų skaitytuvė

en: Liferea Homepage
lt: Liferea puslapis

en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

en: User_name:
lt: Naudotojo _vardas:

en: _Password:
lt: _Slaptažodis:

en: _Browse
lt: _Naršyti

en: _Do this automatically for enclosures like this from now on.
lt: Nuo šiol taip _elgtis su visais tokio tipo intarpais.

en: _Password
lt: _Slaptažodis

en: _Username (Email)
lt: _Naudotojo vardas (el. p. adresas)

en: _Subscriptions
lt: _Prenumeratos

en: Update _All
lt: Viską _atnaujinti

en: Mark All As _Read
lt: Visus žymėti _skaitytais

en: _New Subscription...
lt: Nauja prenumerata...

en: New _Source...
lt: Naujas _šaltinis...

en: _Import Feed List...
lt: _Importuoti kanalų sąrašą...

en: _Export Feed List...
lt: _Eksportuoti kanalų sąrašą...

en: _Quit
lt: _Baigti

en: _Feed
lt: _Kanalas

en: Remove _All Items
lt: Pašalinti _visus

en: _Remove
lt: Pa_šalinti

en: _Item
lt: _Straipsnis

en: R_emove
lt: Pa_šalinti

en: _View
lt: Ro_dymas

en: _Reduced Feed List
lt: _Sutrumpintas kanalų sąrašas

en: _Tools
lt: Į_rankiai

en: _Update Monitor
lt: _Atnaujinimo stebėjimas

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: S_earch
lt: Pa_ieška

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Quick Reference
lt: _Trumpa informacija

en: _FAQ
lt: _D. U. K.

en: _About
lt: _Apie

en: Adds a subscription to the feed list.
lt: Prenumeruoti naują naujienų kanalą

en: Updates all subscriptions.
lt: Atnaujinti visas prenumeratas.

en: Show the search dialog.
lt: Rodyti paieškos dialogo langą.

en: Headlines
lt: Antraštės

en: Mark all as read
lt: Visus pažymėti skaitytais

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: _Folder name:
lt: _Aplanko pavadinimas

en: Source Type:
lt: Šaltinio tipas:

en: _Command
lt: _Komanda

en: _Local File
lt: _Vietinė rinkmena

en: Select File...
lt: Pasirinkti rinkmeną...

en: _Source:
lt: _Šaltinis:

en: _Don't use proxy for download
lt: Parsisiuntimams _nenaudoti įgaliotojo serverio

en: Use conversion _filter
lt: Naudoti konvertavimo _filtrą

en: Convert _using:
lt: Konvertuoti _naudojant:

en: Source Selection
lt: Šaltinio pasirinkimas

en: Add OPML/Planet
lt: Pridėti OPML/Planetą

en: Please specify a local file or an URL pointing to a valid OPML feed list.
lt: Nurodykite OPML naujienų kanalo sąrašo vietinę rinkmeną arba URL

en: _Location
lt: _Vieta

en: _Select File
lt: _Pasirinkti rinkmeną

en: Liferea Preferences
lt: Liferea nuostatos

en: Default _number of items per feed to save:
lt: Numatytasis naujienų kanale saugomų straipsnių _skaičius:

en: Default Feed Refresh _Interval:
lt: Numatytasis kanalo atnaujinimo _intervalas:

en: Feeds
lt: Naujienų kanalai

en: _Hide read items.
lt: _Slėpti perskaitytus straipsnius.

en: _Update all favicons now
lt: _Atnaujinti visus ženkliukus dabar

en: Folders
lt: Aplankai

en: Open links in Liferea's _window.
lt: Nuorodas atverti „Liferea“ lange.

en: _Enable browser plugins.
lt: Įgalinti _naršyklių papildinius.

en: _Browser:
lt: _Naršyklė:

en: Browser
lt: Naršyklė

en: _Hide toolbar.
lt: _Slėpti mygtukų juostą

en: Toolbar _button labels:
lt: _Mygtukų juostos etiketės:

en: _Auto Detect (GNOME or environment)
lt: _Aptikti automatiškai (GNOME arba aplinkos)

en: _No Proxy
lt: _Nenaudoti įgaliotojo serverio

en: _Manual Setting:
lt: _Savita nuostata

en: Proxy _Host:
lt: Įgaliotasis ser_veris:

en: Proxy _Port:
lt: Prieva_das:

en: Use Proxy Au_thentication
lt: Nurodyti tapatybę jungiantis prie įgaliotojo _serverio

en: Proxy _Username:
lt: _Naudotojo vardas:

en: Proxy Pass_word:
lt: _Slaptažodis:

en: Proxy
lt: Įgaliotasis serveris

en: _Download using
lt: _Parsiųsti naudojant

en: Enclosures
lt: Intarpai

en: Subscription Properties
lt: Prenumeratos savybės

en: _Use global default update interval.
lt: _Naudoti visuotinį atnaujinimo intervalą.

en: _Feed specific update interval of
lt: Šio naujienų kanalo atnaujinimo _intervalas

en: _Don't update this feed automatically.
lt: _Šio kanalo automatiškai neatnaujinti.

en: This feed provider suggests an update interval of %d minutes.
lt: Prenumeratos teikėjas siūlo %d min atnaujinimo intervalą.

en: General
lt: Bendra

en: Source
lt: Šaltinis

en: _Default cache settings
lt: _Numatytosios podėlio nuostatos

en: Di_sable cache
lt: _Uždrausti podėlį

en: _Unlimited cache
lt: _Podėlio neriboti

en: _Number of items to save:
lt: Į_rašytinų straipsnių skaičius:

en: Archive
lt: Archyvas

en: Use HTTP _authentication
lt: Nurodyti tapatybę jungiantis prie _HTTP

en: Download
lt: Parsiuntimas

en: _Automatically download all enclosures of this feed.
lt: _Automatiškai parsiųsti visus šio naujienų kanalo intarpus.

en: _Mark downloaded items as read.
lt: _Parsiųstus straipsnius žymėti skaitytais.

en: Rename
lt: Pervadinti

en: _New Name:
lt: _Naujas pavadinimas:

en: Search Folder Properties
lt: Paieškos aplanko savybės

en: Search _Name:
lt: _Paieškos pavadinimas:

en: A_ny Rule Matches
lt: Atitinka _bent vieną taisyklę

en: _All Rules Must Match
lt: Atitinka _visas taisykles

en: Advanced Search
lt: Sudėtingesnė paieška

en: _Search Folder...
lt: _Kurti paieškos aplanką...

en: Search All Feeds
lt: Paieška visuose naujienų kanaluose

en: _Advanced...
lt: _Sudėtingiau...

en: _Search for:
lt: _Ko ieškoti:

en: Advanced...
lt: Sudėtingiau...

en: _Username
lt: _Naudotojo vardas

en: Update Monitor
lt: Atnaujinimo stebėjimas

en: Feed:
lt: Naujienų kanalas:

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Publisher
lt: Paskelbė

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Folder:
lt: Aplankas:

en: children with
lt: vaikas su

en: unread headlines
lt: neskaitytos antraštės

en: Feed
lt: Naujienų kanalas

en: Filed under
lt: Etiketės:

en: Author
lt: Autorius

en: Shared by
lt: Pasidalino

en: Via
lt: per

en: Related
lt: Susiję

en: Also posted in
lt: Taip pat paskelbė

en: Creator
lt: Sukūrė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Updating...
lt: Atnaujinama...

en: Section
lt: Sekcija

en: Department
lt: Padalinys

en: Search Folder:
lt: Paieškos aplankas:
