liferea-1.10-rc4 - en to lv translation catalogue (354 entries)

en: Feed Reader
lv: Plūsmu lasītājs

en: Liferea Feed Reader
lv: Liferea plūsmu lasītājs

en: Read news feeds and blogs
lv: Lasīt ziņu plūsmas un blogus

en: Previous Item
lv: Iepriekšējais vienums

en: Next Item
lv: Nākamais vienums

en: _Next Unread Item
lv: _Nākamais nelasītais

en: _Mark Items Read
lv: Atzī_mēt kā lasītus

en: Search All Feeds...
lv: Meklēt visās plūsmās...

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Browser command failed: %s
lv: Pārlūka komanda cieta neveiksmi — %s

en: Starting: "%s"
lv: Palaiž: “%s”

note: unauthorized
en: Authorization Error
lv: Pilnvarošanas kļūda

en: Cannot create cache directory "%s"!
lv: Nevar izveidot kešatmiņas mapi “%s”!

note: translation hint: date format for today, reorder format codes as necessary
en: Today %l:%M %p
lv: Šodien %l:%M %p

note: translation hint: date format for yesterday, reorder format codes as necessary
en: Yesterday %l:%M %p
lv: Vakar %l:%M %p

note: translation hint: date format for dates from the last years, reorder format codes as necessary
en: %b %d %Y
lv: %d %b %Y

en: "%s" is not a valid enclosure type config file!
lv: “%s“ nav derīgs ietvara veids konfigurācijas datnei!

en: Command failed: 
    
    %s
    
     Please check whether the configured download tool is installed and working correctly! You can change it in the 'Download' tab in Tools/Preferences.
lv: Komanda neizdevās:
    
    %s
    
     Lūdzu, pārliecinieties, vai konfigurēšanas rīks ir uzinstalēts un strādā pareizi! Jūs to varat mainīt Rīki/Iestatījumi cilnē “Lejupielādes”

en: XML error while reading OPML file! Could not import "%s"!
lv: XML kļūda, nolasot OPML datni! Nevarēja importēt “%s”!

en: Empty document! OPML document "%s" should not be empty when importing.
lv: Tukšs dokuments! OMPL dokumentam “%s” nevajadzētu būt tukšam.

en: "%s" is not a valid OPML document! Liferea cannot import this file!
lv: “%s” nav derīgs OMPL dokuments! Liferea nevar importēt šo datni!

en: Imported feed list
lv: Importēto plūsmu saraksts

en: Import Feed List
lv: Importēt plūsmu sarakstu

en: Import
lv: Importēt

en: OPML Files
lv: OPML datnes

en: Error while exporting feed list!
lv: Kļūda, eksportējot plūsmu sarakstu!

en: Feed List exported!
lv: Plūsmu saraksts ir eksportēts!

en: Export Feed List
lv: Eksportēt plūsmu sarakstu

en: Export
lv: Eksportēt

en: Empty document!
lv: Tukšs dokuments!

en: Invalid XML!
lv: Nederīgs XML!

en: New Subscription
lv: Jauns abonements

en: No feed list source types found!
lv: Nav atrasti plūsmas saraksta avota tipi!

en: Source Type
lv: Avota veids

note: FIXME: something is not perfect, because if you immediately remove the subscription tree afterwards there is a double free
en: The '%s' subscription was successfully converted to local feeds!
lv: “%s” abonements tika veiksmīgi pārveidots par lokālajām plūsmām!

en: Choose OPML File
lv: Izvēlieties OPML datni

en: New OPML Subscription
lv: Jauns OPML abonements

note: if we don't find a feed with unread items do nothing
en: There are no unread items
lv: Nav nelasītu vienumu

en: Show version information and exit
lv: Parādīt informāciju par versiju un iziet

en: Add a new subscription
lv: Pievienot jaunu abonementu

en: Print debugging messages of all types
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus visiem tipiem

en: Print debugging messages for the cache handling
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus kešatmiņas apstrādāšanai

en: Print debugging messages for the configuration handling
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus konfigurācijas apstrādāšanai

en: Print debugging messages of the database handling
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus datubāzes apstrādāšanai

en: Print debugging messages of all GUI functions
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus visām GUI funkcijām

en: Enables HTML rendering debugging. Each time Liferea renders HTML output it will also dump the generated HTML into ~/.cache/liferea/output.html
lv: Aktivē HTML renderēšanas atkļūdošanu. Katru reizi, kad Liferea renderē HTML izvadu, tas novieto HTML datnē ~/.cache/liferea/output.html

en: Print debugging messages of all network activity
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus visām tīkla aktivitātēm

en: Print debugging messages of all parsing functions
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus visām parsēšanas funkcijām

en: Print debugging messages of the feed update processing
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus par plūsmu atjaunināšanas apstrādi

en: Print debugging messages of the search folder matching
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus atbilstošām meklēšanas mapēm

en: Print debugging messages for the given topic
lv: Izdrukāt atkļūdošanas ziņojumus dotajam tematam

note: Some libsoup transport errors
en: The update request was cancelled
lv: Atjaunināšanas pieprasījums tika atcelts

en: Unable to resolve destination host name
lv: Neizdevās sameklēt mērķa datora nosaukumu

en: Unable to resolve proxy host name
lv: Neizdevās sameklēt starpniekservera nosaukumu

en: Unable to connect to remote host
lv: Neizdevās savienoties ar attālināto datoru

en: Unable to connect to proxy
lv: Neizdevās savienoties ar starpniekserveri

note: http 3xx redirection
en: The resource moved permanently to a new location
lv: Resurss ir pastāvīgi pārvietos uz citu vietu

note: http 4xx client error
en: You are unauthorized to download this feed. Please update your username and password in the feed properties dialog box
lv: Jūs neesat pilnvarots lejupielādēt šo plūsmu. Lūdzu, norādiet savu lietotāja vārdu un paroli plūsmas īpašību dialoglodziņā

en: Payment required
lv: Nepieciešama apmaksa

en: You're not allowed to access this resource
lv: Jums nav atļaujas piekļūt šim resursam

en: Resource Not Found
lv: Resurss nav atrasts

en: Method Not Allowed
lv: Metode nav atļauta

en: Not Acceptable
lv: Nav pieņemams

en: Proxy authentication required
lv: Nepieciešama starpniekservera autentifikācija

en: Request timed out
lv: Laiks iztecējis

en: There was an internal error in the update process
lv: Atjauninot radās iekšēja kļūda

en: Feed not available: Server requested unsupported redirection!
lv: Plūsma nav pieejama — serveris pieprasīja neatbalstītu pāradresēšanu!

en: Client Error
lv: Klienta kļūda

en: Server Error
lv: Servera kļūda

en: An unknown networking error happened!
lv: Radās nezināma tīkla kļūda!

en: Create News Bin
lv: Izveidot ziņu grozu

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

note: in-memory check function	feedlist.opml rule id         		  rule menu label       	positive menu option    negative menu option    has param ================================================================================================================================================================
en: Item
lv: Vienums

en: does contain
lv: satur

en: does not contain
lv: nesatur

en: Item title
lv: Vienuma virsraksts

en: Item body
lv: Vienuma pamatteksts

en: Read status
lv: Lasīšanas statuss

en: is unread
lv: nav lasīts

en: is read
lv: ir lasīts

en: Flag status
lv: Atzīmes statuss

en: is flagged
lv: ir atzīmēts

en: is unflagged
lv: nav atzīmēts

en: included
lv: iekļauts

en: not included
lv: nav iekļauts

en: Podcast
lv: Podraide

en: Category
lv: Kategorija

en: is set
lv: ir iestatīts

en: is not set
lv: nav iestatīts

en: Feed title
lv: Barotnes virsraksts

en: Subscription "%s" is already being updated!
lv: Abonements “%s” jau tiek atjaunināts!

en: The subscription "%s" was discontinued. Liferea won't update it anymore!
lv: Abonements “%s” vairs nav pieejams. Liferea to vairs neatjauninās!

en: The URL of "%s" has changed permanently and was updated
lv: “%s” URL ir mainīts pastāvīgi un tika atjaunināts

en: "%s" is discontinued. Liferea won't updated it anymore!
lv: “%s” ir pārtraukts. Liferea to vairs neatjauninās!

en: "%s" has not changed since last update
lv: “%s” nav mainīts kopš iepriekšējās atjaunināšanas

en: Enter the username and password for "%s" (%s):
lv: Ievadiet “%s” lietotāja vārdu un paroli (%s):

en: Unknown source
lv: Nezināms avots

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: Attachments
lv: Pielikumi

note: The following literals are the enclosure list size units
en:  Bytes
lv:  Baiti

note: update list title
en: %d attachment | %d attachments
lv[0]: %d pielikums
lv[1]: %d pielikumi
lv[2]: %d pielikumu

en: Choose File
lv: Izvēlieties datni

en: File Extension .%s
lv: Datnes paplašinājums .%s

en: Liferea is in offline mode. No update possible.
lv: Liferea ir bezsaites režīmā. Nevar veikt atjaunināšanu.

en: (Empty)
lv: (Tukšs)

en: %s
    <i>Rebuilding</i>
lv: %s
    <i>Pārbūvē</i>

en: Deleting entry
lv: Dzēš ierakstu

en: Are you sure that you want to delete "%s" and its contents?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst “%s” un tās saturu?

en: Are you sure that you want to delete "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst “%s”?

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: Deletion Confirmation
lv: Dzēšanas apstiprināšana

en: Couldn't find pixmap file: %s
lv: Nevarēja atrast bitkartes datni — %s

en: This item has no link specified!
lv: Šim vienumam nav norādīta saite!

en: *** No title ***
lv: *** Nav virsraksta ***

en: Headline
lv: Virsraksts

en: Date
lv: Datums

en: You must select a feed to delete its items!
lv: Jums jāizvēlas plūsma, lai dzēstu tās vienumus!

en: No item has been selected
lv: Nav izvēlētu vienumu

en:  (%d new) |  (%d new)
lv[0]:  (%d jauns)
lv[1]:  (%d jauni)
lv[2]:  (%d jaunu)

en: %d unread%s | %d unread%s
lv[0]: %d nelasīta%s
lv[1]: %d nelasītas%s
lv[2]: %d nelasītu%s

en: Help Topics
lv: Palīdzības tēmas

en: Quick Reference
lv: Ātrā rokasgrāmata

en: FAQ
lv: BUJ

en: Open In _Tab
lv: Atvērt _cilnē

en: _Open In Browser
lv: Atvērt pār_lūkā

en: Open In _External Browser
lv: _Atvērt ārējā pārlūkā

en: Copy to News Bin
lv: Kopēt uz ziņu grozu

en: _Bookmark at %s
lv: Ie_grāmatot %s

en: Copy Item _Location
lv: Kopēt _vienuma adresi

en: Toggle _Read Status
lv: Pā_rslēgt lasīšanas statusu

en: Toggle Item _Flag
lv: Pārslēgt vienuma _atzīmi

en: R_emove Item
lv: Izņ_emt vienumu

en: Open Enclosure...
lv: Atvērt ietvaru...

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: Copy Link Location
lv: Kopēt saites vietu

en: _Update
lv: Atja_unināt

en: _Update Folder
lv: Atja_unināt mapi

en: New _Subscription...
lv: Jaun_s abonements...

en: New _Folder...
lv: Jauna _mape...

en: New S_earch Folder...
lv: Jauna m_eklēšanas mape...

en: New S_ource...
lv: Jauns av_ots...

en: New _News Bin...
lv: Jau_ns ziņu grozs...

en: _New
lv: Jau_ns

en: Sort Feeds
lv: Sakārtot plūsmas

en: _Mark All As Read
lv: Atzī_mēt visas kā lasītas

en: _Rebuild
lv: Pā_rbūvēt

en: _Properties
lv: Ī_pašības

en: Convert To Local Subscriptions...
lv: Konvertēt uz lokālu abonementu...

en: GNOME default
lv: GNOME noklusējuma

en: Text below icons
lv: Teksts zem ikonām

en: Text beside icons
lv: Teksts blakus ikonām

en: Icons only
lv: Tikai ikonas

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: minutes
lv: minūtes

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Space
lv: Atstarpe

en: <Ctrl> Space
lv: <Ctrl> Atstarpe

en: <Alt> Space
lv: <Alt> Atstarpe

en: Normal View
lv: Normāls skats

en: Wide View
lv: Plats skats

en: Default Browser
lv: Noklusētais pārlūks

en: Manual
lv: Manuāli

en: Type
lv: Veids

en: Program
lv: Programma

en: The provider of this feed suggests an update interval of %d minute. | The provider of this feed suggests an update interval of %d minutes.
lv[0]: Šīs plūsmas piegādātājs iesaka atjaunināšanas intervālu %d minūte.
lv[1]: Šīs plūsmas piegādātājs iesaka atjaunināšanas intervālu %d minūtes.
lv[2]: Šīs plūsmas piegādātājs iesaka atjaunināšanas intervālu %d minūšu.

en: This feed specifies no default update interval.
lv: Plūsma nenorāda noklusēto atjaunināšanas intervālu.

en: All Files
lv: Visas datnes

en: Error opening temp file %s to use for filtering!
lv: Kļūda, atverot pagaidu datni %s, lai to izmantotu filtrēšanai!

en: %s exited with status %d
lv: %s izgāja ar statusu %d

en: Error: Could not open pipe "%s"
lv: Kļūda — nevarēja atvērt konveijeru “%s”

note: FIXME: maybe setting request->returncode would be better
en: Error: Could not open file "%s"
lv: Kļūda — nevarēja atvērt datni “%s”

en: Error: There is no file "%s"
lv: Kļūda — nav datnes “%s”

en: New Search Folder
lv: Jauna meklēšanas mape

en: Open Link In _Tab
lv: Atvērt sai_ti cilnē

en: _Bookmark Link at %s
lv: Ie_grāmatot saiti %s

en: _Copy Link Location
lv: _Kopēt saites adresi

en: _Copy Image Location
lv: _Kopēt attēla adresi

en: S_ave Link As
lv: S_aglabāt saiti kā

en: S_ave Image As
lv: S_aglabāt attēlu kā

en: _Subscribe...
lv: _Abonēt...

en: _Increase Text Size
lv: Pal_ielināt teksta izmēru

en: _Decrease Text Size
lv: _Samazināt teksta izmēru

en: [There were more errors. Output was truncated!]
lv: [Bija vairākas kļūdas. Izvade ir saīsināta!]

en: XML Parser: Could not parse document:
lv: XML parsētājs — neizdevās analizēt dokumentu:

en: About
lv: Par

en: Liferea is a news aggregator for GTK+
lv: Liferea ir ziņu sakopotājs GTK+ videi

en: Liferea Homepage
lv: Liferea mājaslapa

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: User_name:
lv: _Lietotājvārds:

en: _Password:
lv: _Parole:

en: Open Enclosure
lv: Atvērt ietvaru

en: Open an enclosure of type:
lv: Atvērt ietvaru ar tipu:

en: _Browse
lv: _Pārlūkot

en: _Do this automatically for enclosures like this from now on.
lv: Šā_diem ietvariem to turpmāk darīt automātiski.

en: _Password
lv: _Parole

en: _Username (Email)
lv: _Lietotājvārds (e-pasts)

en: _Subscriptions
lv: _Abonementi

en: Update _All
lv: _Atjaunināt visus

en: Mark All As _Read
lv: Atzīmēt visus kā _lasītus

en: _New Subscription...
lv: Jau_ns abonements...

en: New _Source...
lv: Jaun_s avots...

en: _Import Feed List...
lv: _Importēt plūsmu sarakstu...

en: _Export Feed List...
lv: _Eksportēt plūsmu sarakstu...

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Feed
lv: _Plūsma

en: Remove _All Items
lv: Izņemt _visus vienumus

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Item
lv: V_ienums

en: R_emove
lv: Izņ_emt

en: _View
lv: _Skats

en: _Fullscreen
lv: _Pilnekrāns

en: _Reduced Feed List
lv: _Reducētais plūsmu saraksts

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _Update Monitor
lv: Atjaunināšanas _uzraugs

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: S_earch
lv: M_eklēt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Quick Reference
lv: _Ātrā atsauce

en: _FAQ
lv: _BUJ

en: _About
lv: P_ar

en: Adds a subscription to the feed list.
lv: Pievieno abonementu plūsmu sarakstam.

en: Marks all items of the selected feed list node / in the item list as read.
lv: Atzīmē visus vienumus izvēlētajā plūsmas saraksta mezglā / vienumu sarakstā kā lasītus.

en: Updates all subscriptions.
lv: Atjaunina visus abonementus.

en: Show the search dialog.
lv: Rādīt meklēšanas dialogu.

en: Headlines
lv: Virsraksti

en: Mark all as read
lv: Atzīmēt visas kā lasītas

en: New Folder
lv: Jauna mape

en: _Folder name:
lv: _Mapes nosaukums:

en: _News Bin Name:
lv: Ziņu groza _nosaukums:

en: Feed Source
lv: Plūsmas avots

en: Source Type:
lv: Avota veids:

en: _Command
lv: _Komanda

en: _Local File
lv: _Lokāla datne

en: Select File...
lv: Izvēlēties datni...

en: _Source:
lv: Avot_s:

en: Download / Postprocessing
lv: Lejupielāde / pēcapstrāde

en: _Don't use proxy for download
lv: Neizmantot starpniekserveri lejupielā_dēšanai

en: Use conversion _filter
lv: Izmantot pārveidošanas _filtru

en: Liferea can use external filter plugins in order to access feeds and directories in non-supported formats.  See the documentation for more information.
lv: Liferea var izmantot ārējus filtru spraudņus, lai piekļūtu plūsmām un mapēm nestandarta formātos. Skatiet dokumentāciju, lai iegūtu vairāk informācijas.

en: Convert _using:
lv: Pār_veidot izmantojot:

en: Source Selection
lv: Avota izvēle

en: Add OPML/Planet
lv: Pievienot OPML/Planet

en: Please specify a local file or an URL pointing to a valid OPML feed list.
lv: Lūdzu, norādiet lokālo datni vai URL, kas norāda uz derīgu OPML plūsmas sarakstu.

en: _Location
lv: _Vieta

en: _Select File
lv: Izvēlētie_s datni

en: Liferea Preferences
lv: Liferea iestatījumi

en: Feed Cache Handling
lv: Plūsmu kešatmiņas apkalpošana

en: Default _number of items per feed to save:
lv: _Noklusētais vienumu skaits plūsmai, ko saglabāt:

en: Feed Update Settings
lv: Plūsmas atjaunināšanas iestatījumi

note: Feed update interval hint in preference dialog.
en: Note: <i>Please remember to set a reasonable refresh time. Usually it is a waste of bandwidth to poll feeds more often than each hour.</i>
lv: Piezīme — <i>atcerieties iestatīt saprātīgus atsvaidzināšanas laikus. Parasti plūsmu atjaunināšana biežāk kā reizi stundā ir tīkla resursu izniekošana.</i>

en: _Update all subscriptions at startup.
lv: _Atjaunināt visus abonementus palaižoties.

en: Default Feed Refresh _Interval:
lv: Noklusētais plūsmas atsvaidzināšanas _intervāls:

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Folder Display Settings
lv: Mapju attēlošanas iestatījumi

en: _Show the items of all child feeds when a folder is selected.
lv: Rādīt vienumu_s visām apakšplūsmām, kad ir izvēlēta mape.

en: _Hide read items.
lv: Slēpt _lasītos vienumus.

en: Feed Icons (Favicons)
lv: Plūsmu ikonas (Favicon)

en: _Update all favicons now
lv: Atja_unināt visas ikonas (favicon) tagad

en: Folders
lv: Mapes

en: Reading Headlines
lv: Lasa virsrakstus

en: _Skim through articles with:
lv: Pārlapot rak_stus ar:

en: _Default View Mode:
lv: _Noklusējuma skata režīms:

en: Web Integration
lv: Tīmekļa integrācija

en: _Post Bookmarks to
lv: Nosūtīt _grāmatzīmes uz

en: Internal Browser Settings
lv: Iekšējā pārlūka iestatījumi

en: Open links in Liferea's _window.
lv: Atvērt saites jaunā Liferea _logā.

en: _Enable browser plugins.
lv: _Aktivēt pārlūka spraudņus.

en: External Browser Settings
lv: Ārējā pārlūka iestatījumi

en: _Browser:
lv: _Pārlūks:

en: _Manual:
lv: _Manuāli:

en: <small>(%s for URL)</small>
lv: <small>(%s priekš URL)</small>

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Toolbar Settings
lv: Rīkjoslas iestatījumi

en: _Hide toolbar.
lv: _Slēpt rīkjoslu.

en: Toolbar _button labels:
lv: Rīkjoslas _pogu etiķetes:

en: HTTP Proxy Server
lv: HTTP starpniekserveris

en: _Auto Detect (GNOME or environment)
lv: _Automātiski noteikt (GNOME vai vide)

en: _No Proxy
lv: _Nav starpniekservera

en: _Manual Setting:
lv: _Manuāli iestatījumi:

en: Proxy _Host:
lv: Sta_rpniekserveris:

en: Proxy _Port:
lv: Starpnieka _ports:

en: Use Proxy Au_thentication
lv: Izmantot starpniekservera _autentificēšanu

en: Proxy _Username:
lv: Starpnieka _lietotājvārds:

en: Proxy Pass_word:
lv: Starpnieka pa_role:

en: Proxy
lv: Starpniekserveris

en: Downloading Enclosures
lv: Lejupielādēt ietvarus

en: _Download using
lv: Lejupielā_dēt izmantojot

en: Opening Enclosures
lv: Atver ietvarus

en: Enclosures
lv: Ietvari

en: Subscription Properties
lv: Abonementa īpašības

en: _Use global default update interval.
lv: Izmantot globālos nokl_usētos atjaunināšanas intervālus.

en: _Feed specific update interval of
lv: Plūsmai speci_fiskais atjaunināšanas intervāls

en: _Don't update this feed automatically.
lv: _Neatjaunināt šo plūsmu automātiski.

en: This feed provider suggests an update interval of %d minutes.
lv: Šīs plūsmas piegādātājs iesaka atjaunināšanas intervālu %d minūtes.

en: General
lv: Vispārīgi

en: Source
lv: Avots

en: The cache setting controls if the contents of feeds are saved when Liferea exits. Marked items are always saved to the cache.
lv: Kešatmiņas iestatījumi nosaka, vai plūsmu saturs tiek saglabāts, kad Liferea iziet. Atzīmētie vienumi vienmēr tiek saglabāti kešatmiņā.

en: _Default cache settings
lv: _Noklusētie kešatmiņas iestatījumi

en: Di_sable cache
lv: De_aktivēt kešatmiņu

en: _Unlimited cache
lv: _Neierobežota kešatmiņa

en: _Number of items to save:
lv: Saglabājamo vie_numu skaits:

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Use HTTP _authentication
lv: Izmantot HTTP _autentificēšanu

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: _Automatically download all enclosures of this feed.
lv: _Automātiski lejupielādēt visus ietvarus šai plūsmai.

en: Auto-_load item link in configured browser when selecting articles.
lv: Automātiski ie_lādēt vienuma saiti konfigurētā pārlūkā, kad izvēlas rakstus.

en: Ignore _comment feeds for this subscription.
lv: Ignorēt _komentāru plūsmas šim abonementam.

en: _Mark downloaded items as read.
lv: Atzī_mēt lejupielādētos vienumus kā lasītus.

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: _New Name:
lv: Ja_uns nosaukums:

en: Search Folder Properties
lv: Meklēt mapes īpašībās

en: Search _Name:
lv: Meklēt _nosaukumu:

en: A_ny Rule Matches
lv: Sakrīt kāds _noteikums

en: _All Rules Must Match
lv: Jās_akrīt visām kārtulām

en: Advanced Search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: _Search Folder...
lv: _Meklēšanas mape...

en: Find Items that meet the following criteria
lv: Atrast vienumus, kas atbilst sekojošajiem kritērijiem

en: Search All Feeds
lv: Meklēt visās plūsmās

en: _Advanced...
lv: P_aplašināti...

en: Starts searching for the specified text in all feeds. The search result will appear in the item list.
lv: Sāk meklēt norādīto tekstu visās plūsmās. Meklēšanas rezultāti parādīsies vienumu sarakstā.

en: _Search for:
lv: _Meklēt:

en: Enter a search string Liferea should find either in a items title or in its content.
lv: Ierakstiet meklēšanas virkni, ko Liferea vajadzētu atrast vai nu vienumu virsrakstos vai to saturos.

en: Advanced...
lv: Paplašināti...

en: Enter a website location to use feed autodiscovery or in case you know it the exact feed location.
lv: Ievadiet tīmekļa vietni, ko izmantot plūsmu automātiskai atklāšanai, vai arī precīzu plūsmas atrašanās vietu.

en: Add Tiny Tiny RSS Account
lv: Pievienot Tiny Tiny RSS kontu

en: _Server URL
lv: _Servera URL

en: _Username
lv: _Lietotājvārds

en: Update Monitor
lv: Atjaunināšanas uzraugs

en: Feed:
lv: Plūsma:

en: Source:
lv: Avots:

en: Publisher
lv: Izdevējs

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: You may want to contact the author/webmaster of the feed about this!
lv: Iespējams, ka vēlaties par šo sazināties ar autoru/vietnes plūsmas uzturētāju!

en: Folder:
lv: Mape:

en: children with
lv: bērni ar

en: unread headlines
lv: nelasīti virsraksti

en: Feed
lv: Plūsma

en: Filed under
lv: Saglabāts zem

en: Author
lv: Autors

en: Shared by
lv: Dalījās

en: Via
lv: Caur

en: Related
lv: Saistīts

en: Also posted in
lv: Ievietots arī

en: Creator
lv: Veidotājs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Updating...
lv: Atjaunina...

en: Section
lv: Sadaļa

en: Department
lv: Nodaļa

en: News Bin:
lv: Ziņu grozs:

en: Add items to this news bin by selecting "Copy to News Bin" from the item list context menu.
lv: Pievienot vienumus šajā ziņu grozā, izvēloties “Kopēt uz ziņu grozu” no vienumu saraksta konteksta izvēlnes.

en: Search Folder:
lv: Meklēšanas mape:
