Liferea 1.5.1 - en to cs_CZ translation catalogue (459 entries)

en: Feed Reader
cs_CZ: Čtečka kanálů

en: Liferea Feed Reader
cs_CZ: Čtečka kanálů Liferea

en: Read news feeds and blogs
cs_CZ: Čtění zpravodajských kanálů a blogů

en: news;feed;aggregator;blog;podcast;syndication;rss;atom
cs_CZ: zprávy;zdroj;zdroje;agregátor;blog;blogy;podcast;podcasty;publikování;rss;atom

en: Opacity:
cs_CZ: Průhlednost:

en: Opacity
cs_CZ: Průhlednost

en: Min
cs_CZ: Minimum

en: Max
cs_CZ: Maximum

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Previous Item
cs_CZ: Předchozí článek

en: Next Item
cs_CZ: Další článek

en: _Next Unread Item
cs_CZ: _Další nepřečtený článek

en: _Mark Items Read
cs_CZ: Označit články jako _přečtené

en: Search All Feeds...
cs_CZ: Prohledat všechny kanály...

en: Feed Updates
cs_CZ: Aktualizace kanálu

en: Plugins
cs_CZ: Zásuvné moduly

en: Plugin Installer
cs_CZ: Instalátor zásuvných modulů

en: Activate Plugins
cs_CZ: Aktivovat zásuvné moduly

en: Download Plugins
cs_CZ: Stahnout zásuvné moduly

en: Bad fields for plugin entry %s
cs_CZ: Chybná pole pro položku pluginu %s

en: All
cs_CZ: Všechny

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Menu
cs_CZ: Nabídka

en: Notifications
cs_CZ: Notifikace

en: Filter by category
cs_CZ: Filtrovat podle kategorie

en: _Install
cs_CZ: _Nainstalovat

en: _Uninstall
cs_CZ: _Odinstalovat

en: Missing package manager '%s'. Cannot check nor install necessary dependencies!
cs_CZ: Chybí správce balíků '%s'. Nelze zkontrolovat ani nainstalovat potřebné závislosti!

en: Missing package '%s'. Do you want to install it? (Will run '%s')
cs_CZ: Chybí balíček '%s'. Chcete jej nainstalovat? (Spustí '%s')

en: Package installation failed (%s)! Check console output for further problem details!
cs_CZ: Instalace balíčku se nezdařila (%s)! Zkontrolujte další podrobnosti o problému na výstupu z konzoly!

en: Failed to check plugin dependencies (%s)!
cs_CZ: Nepodařilo se zkontrolovat závislosti pluginů (%s)!

en: Command "git" not found, please install it!
cs_CZ: Příkaz „git“ nebyl nalezen, nainstalujte si jej prosím!

en: Copying %s to %s
cs_CZ: Kopírování %s do %s

en: Failed to copy plugin directory (%s)!
cs_CZ: Kopírování adresáře pluginu (%s) se nezdařilo!

en: Failed to copy plugin .py file (%s)!
cs_CZ: Nepodařilo se zkopírovat soubor .py pluginu (%s)!

en: Failed to copy .plugin file (%s)!
cs_CZ: Nepodařilo se zkopírovat soubor .plugin (%s)!

en: Creating schema directory %s
cs_CZ: Vytváření adresáře schématu %s

en: Installing schema %s
cs_CZ: Instalace schématu %s

en: Compiling schemas...
cs_CZ: Kompilace schémat...

en: Failed to install schema files (%s)!
cs_CZ: Nepodařilo se nainstalovat soubory schématu (%s)!

en: Failed to enable plugin (%s)!
cs_CZ: Nepodařilo se povolit zásuvný modul (%s)!

en: Plugin '%s' is now installed. Ensure to restart Liferea!
cs_CZ: Zásuvný modul '%s' je nyní nainstalován. Ještě restartujte aplikaci Liferea!

en: Failed to disable plugin (%s)!
cs_CZ: Nepodařilo se deaktivovat plugin (%s)!

en: Deleting '%s'
cs_CZ: Odstraňování '%s'

en: Failed to remove directory '%s' (%s)!
cs_CZ: Odebrání adresáře '%s' (%s) se nezdařilo!

en: Failed to remove .py file!
cs_CZ: Odebrání souboru .py se nezdařilo!

en: Failed to remove .plugin file!
cs_CZ: Odebrání souboru .plugin se nezdařilo!

en: Sorry! Plugin removal failed!
cs_CZ: Promiňte! Odstranění zásuvného modulu se nezdařilo!

en: Plugin was removed. Please restart Liferea once for it to take full effect!
cs_CZ: Zásuvný modul byl odstraněn. Prosím, restartujte aplikaci Liferea, aby se změna plně projevila!

en: Liferea unread icon
cs_CZ: Nepřečtená ikona Liferea

en: Show / Hide
cs_CZ: Zobrazit / Skrýt

en: Minimize to tray on close
cs_CZ: Při zavření minimalizovat do lišty

en: Quit
cs_CZ: Ukončit

en: Browser command failed: %s
cs_CZ: Příkaz pro prohlížeč selhal: %s

en: Starting: "%s"
cs_CZ: Spouští se: „%s“

note: unauthorized
en: Authorization Error
cs_CZ: Chyba autorizace

en: Cannot create cache directory "%s"!
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit adresář „%s“ pro vyrovnávací paměť!

note: translation hint: date format for today, reorder format codes as necessary
en: Today %l:%M %p
cs_CZ: Dnes, %l.%M

note: translation hint: date format for yesterday, reorder format codes as necessary
en: Yesterday %l:%M %p
cs_CZ: Včera, %l.%M

note: translation hint: date format for dates older than 2 days but not older than a week, reorder format codes as necessary
en: %a %l:%M %p
cs_CZ: %a, %l.%M

note: translation hint: date format for dates older than a week but from this year, reorder format codes as necessary
en: %b %d %l:%M %p
cs_CZ: %d. %b, %l.%M

note: translation hint: date format for dates from the last years, reorder format codes as necessary
en: %b %d %Y
cs_CZ: %d. %b %Y, %l.%M

en: Error renaming %s to %s: %s
cs_CZ: Chyba při přejmenovávání %s to %s: %s

en: XML error while reading OPML file! Could not import "%s"!
cs_CZ: Chyba XML při čtení OPML souboru! Nelze importovat "%s"!

en: Empty document! OPML document "%s" should not be empty when importing.
cs_CZ: Prázdný dokument! Dokument OPML „%s“ by neměl být při importování prázdný.

en: "%s" is not a valid OPML document! Liferea cannot import this file!
cs_CZ: „%s“ není platným dokumentem OPML! Liferea nemohla tento soubor importovat!

en: Imported feed list
cs_CZ: Seznam importovaných kanálů

en: Import Feed List
cs_CZ: Importovat seznam kanálů

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: OPML Files
cs_CZ: Soubory OPML

en: Error while exporting feed list!
cs_CZ: Chyba při exportování seznamu kanálů!

en: Feed List exported!
cs_CZ: Seznam kanálů exportován!

en: Export Feed List
cs_CZ: Exportovat seznam kanálů

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Empty document!
cs_CZ: Prázdný dokument!

en: Invalid XML!
cs_CZ: Neplatné XML!

en: Source Type
cs_CZ: Typ zdroje

en: Login for '%s' has not yet completed! Please wait until login is done.
cs_CZ: Přihlášení pro '%s' ještě nebylo dokončeno! Počkejte prosím, až bude přihlášení hotové.

note: FIXME: something is not perfect, because if you immediately remove the subscription tree afterwards there is a double free
en: The '%s' subscription was successfully converted to local feeds!
cs_CZ: Odběr '%s' byl úspěšně převeden na místní zdroje!

en: New Subscription
cs_CZ: Nový odběr

en: Login failed!
cs_CZ: Přihlášení se nezdařilo!

en: Could not parse JSON returned by Google Reader API!
cs_CZ: Nelze analyzovat JSON vrácený rozhraním Google Reader API!

en: Choose OPML File
cs_CZ: Vybrat soubor OPML

en: _Open
cs_CZ: _Otevřít

en: New OPML Subscription
cs_CZ: Nový odběr OPML

en: Could not parse JSON returned by Reedah API!
cs_CZ: Nelze analyzovat JSON vrácený rozhraním Reedah API!

en: TinyTinyRSS HTTP API not reachable!
cs_CZ: TinyTinyRSS HTTP API není dosažitelné!

en: TinyTinyRSS subscribing to feed failed! Check if you really passed a feed URL!
cs_CZ: Přihlášení k odběru kanálu TinyTinyRSS se nezdařilo! Zkontrolujte, zda jste skutečně zadali adresu URL zdroje!

en: TinyTinyRSS unsubscribing feed failed!
cs_CZ: Odhlášeni z odběru kanálu TinyTinyRSS se nezdařilo!

en: This TinyTinyRSS version does not support removing feeds. Upgrade to version %s or later!
cs_CZ: Tato verze TinyTinyRSS nepodporuje odstraňování kanálů. Upgradujte na verzi %s nebo novější!

en: Could not parse JSON returned by TinyTinyRSS API!
cs_CZ: Nelze analyzovat JSON vrácený TinyTinyRSS API!

en: News Bin Properties
cs_CZ: Vlastnosti odběru

en: Create News Bin
cs_CZ: Vytvořit rubriku

en: New Search Folder
cs_CZ: Nová složka hledání

note: if we don't find a feed with unread items do nothing
en: There are no unread items
cs_CZ: Nejsou zde žádné nepřečtené články

en: Start Liferea with its main window in STATE. STATE may be `shown' or `hidden'
cs_CZ: Spusťte Liferea s hlavním oknem ve STAVU. STAV může být „zobrazeno“ nebo „skryto“

en: STATE
cs_CZ: STAV

en: Show version information and exit
cs_CZ: Vypsat informace o verzi a ukončit

en: Add a new subscription
cs_CZ: Přidat nový odběr

en: Start with all plugins disabled
cs_CZ: Spustit s vypnutými zásuvnými moduly

en: Print debugging messages of all types
cs_CZ: Vypsat ladící zprávy všech typů

en: Print debugging messages for the cache handling
cs_CZ: Vypsat ladicí zprávy pro zpracování mezipaměti

en: Print debugging messages for the configuration handling
cs_CZ: Vypsat ladicí zprávy pro zpracování konfigurace

en: Print debugging messages of the database handling
cs_CZ: Vypsat ladicí zprávy zpracování databáze

en: Print debugging messages of all GUI functions
cs_CZ: Vypsat ladicí zprávy všech funkcí grafického uživatelského rozhraní

en: Enables HTML rendering debugging. Each time Liferea renders HTML output it will also dump the generated HTML into ~/.cache/liferea/output.html
cs_CZ: Umožňuje ladění vykreslování HTML. Pokaždé, když Liferea vykreslí výstup HTML, vypíše také vygenerovaný HTML do ~/.cache/liferea/output.html

en: Print debugging messages of all network activity
cs_CZ: Vypsat ladicí zprávy o všech síťových aktivitách

en: Print debugging messages of all parsing functions
cs_CZ: Vypsat ladící zprávy všech funkcí analýzy

en: Print debugging messages of the feed update processing
cs_CZ: Vypsat ladicí zprávy zpracování aktualizace zdroje

en: Print debugging messages of the search folder matching
cs_CZ: Vypsat ladicí zprávy odpovídající složce hledání

en: Print debugging messages for the given topic
cs_CZ: Vypsat ladící zprávy pro zadané téma

note: Some libsoup transport errors
en: The update request was cancelled
cs_CZ: Požadavek na aktualizaci byl zrušen

note: http 3xx redirection
en: The resource moved permanently to a new location
cs_CZ: Zdroj se trvale přesunul na nové místo

note: http 4xx client error
en: You are unauthorized to download this feed. Please update your username and password in the feed properties dialog box
cs_CZ: Nejste oprávněni odebírat tento kanál. Prosím, aktualizujte své uživatelské jméno a heslo v dialogu Vlastnosti

en: Payment required
cs_CZ: Vyžadována platba

en: You're not allowed to access this resource
cs_CZ: K tomuto prostředku nemáte přístup

en: Resource Not Found
cs_CZ: Zdroj nenalezen

en: Method Not Allowed
cs_CZ: Metoda není povolena

en: Not Acceptable
cs_CZ: Neakceptovatelné

en: Proxy authentication required
cs_CZ: Proxy vyžaduje ověření

en: Request timed out
cs_CZ: Vypršel časový limit žádosti

en: The webserver indicates this feed is discontinued. It's no longer available. Liferea won't update it anymore but you can still access the cached headlines.
cs_CZ: Tento kanál je přerušen a již není dostupný. Liferea ho již nebude aktualizovat, ale jeho články jsou stále přístupné v paměti.

note: http 5xx server errors
en: Internal Server Error
cs_CZ: Chyba serveru

en: Not Implemented
cs_CZ: Není implementováno

en: Bad Gateway
cs_CZ: Špatná brána

en: Service Unavailable
cs_CZ: Služba není k dispozici

en: Gateway Timeout
cs_CZ: Vypršení časového limitu brány

en: HTTP Version Not Supported
cs_CZ: Verze HTTP není podporována

en: An unknown networking error happened!
cs_CZ: Došlo k neznámé chybě sítě!

en: Failed to create feed file: %s
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit soubor zdroje: %s

en: Feed file exported from Liferea
cs_CZ: Soubor zdroje exportovaný z Liferea

en: Error while saving feed file
cs_CZ: Chyba při ukládání souboru zdroje

en: Website
cs_CZ: Webová stránka

en: %b %d %H:%M
cs_CZ: %d. %M., %G.%i

note: in-memory check function	feedlist.opml rule id         		  rule menu label       	positive menu option    negative menu option    has param ================================================================================================================================================================
en: Item
cs_CZ: Článek

en: does contain
cs_CZ: obsahuje

en: does not contain
cs_CZ: neobsahuje

en: Item title
cs_CZ: Titulek článku

en: Item body
cs_CZ: Tělo článku

en: Item author
cs_CZ: Autor položky

en: Read status
cs_CZ: Stav přečtení

en: is unread
cs_CZ: je nepřečtený

en: is read
cs_CZ: je přečtený

en: Flag status
cs_CZ: Stav označení

en: is flagged
cs_CZ: je označený

en: is unflagged
cs_CZ: je neoznačený

en: Enclosure
cs_CZ: Příloha

en: included
cs_CZ: je obsažen

en: not included
cs_CZ: není obsažen

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: is set
cs_CZ: je nastavena

en: is not set
cs_CZ: není nastavena

en: Feed title
cs_CZ: Titulek kanálu

en: Feed source
cs_CZ: Zdroj kanálu

en: Parent folder title
cs_CZ: Název nadřazené složky

en: Subscription "%s" is already being updated!
cs_CZ: Odběr „%s“ již byl aktualizován!

en: The subscription "%s" was discontinued. Liferea won't update it anymore!
cs_CZ: Odběr „%s“ byl přerušen. Liferea jej již nebude aktualizovat!

en: The URL of "%s" has changed permanently and was updated
cs_CZ: URL „%s“ bylo natrvalo změněno, a proto bylo aktualizováno

en: "%s" has not changed since last update
cs_CZ: Kanál „%s“ se od poslední aktualizace nezměnil

en: "%s" is discontinued. Liferea won't updated it anymore!
cs_CZ: Kanál „%s“ je přerušen. Liferea jej již nebude aktualizovat!

en: Updating (%d / %d) ...
cs_CZ: Aktualizuje se (%d / %d) ...

en: Updating '%s'...
cs_CZ: Aktualizuje se '%s'...

en: Enter the username and password for "%s" (%s):
cs_CZ: Vložte uživatelské jméno a heslo pro „%s“ (%s):

en: Unknown source
cs_CZ: Neznámý zdroj

en: Untitled
cs_CZ: Bez názvu

en: Liferea is in offline mode. No update possible.
cs_CZ: Liferea je odpojena od sítě. Nejsou dostupné žádné aktualizace.

en: all feeds
cs_CZ: všechny kanály

en: Mark %s as read ?
cs_CZ: Označit %s jako přečtené?

en: Are you sure you want to mark all items in %s as read ?
cs_CZ: Opravdu chcete označit všechny položky v %s jako přečtené?

en: (Empty)
cs_CZ: (Prázdný)

en: %s
    <i>Rebuilding</i>
cs_CZ: %s
    <i>Sestavování</i>

en: Deleting entry
cs_CZ: Odstraňuje se záznam

en: Are you sure that you want to delete "%s" and its contents?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odstranit „%s“ i s obsahem?

en: Are you sure that you want to delete "%s"?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odstranit „%s“?

en: _Cancel
cs_CZ: _Zrušit

en: _Delete
cs_CZ: _Odstranit

en: Deletion Confirmation
cs_CZ: Potvrzení odstranění

en: Are you sure that you want to add a new subscription with URL "%s"? Another subscription with the same URL already exists ("%s").
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete přidat nový odběr s URL "%s"? Jiný odběr se stejnou adresou URL již existuje ("%s").

en: _Add
cs_CZ: Přid_at

en: Adding Duplicate Subscription Confirmation
cs_CZ: Přidání duplicitního potvrzení předplatného

en: Couldn't find pixmap file: %s
cs_CZ: Nepodařilo se najít soubor pixmap: %s

en: This item has no link specified!
cs_CZ: Tento článek nemá specifikován žádný odkaz!

en:  <span background='red' color='black'> important </span>
cs_CZ:  <span background='red' color='black'> důležité </span>

en: Headline
cs_CZ: Titulek

en: Date
cs_CZ: Datum

en: You must select a feed to delete its items!
cs_CZ: Musíte vybrat kanál, aby šlo odstranit články!

en: No item has been selected
cs_CZ: Žádný článek nebyl vybrán

en:  (%d new) |  (%d new)
cs_CZ[0]:  %d nový
cs_CZ[1]:  %d nové
cs_CZ[2]:  %d nových

en: %d unread%s | %d unread%s
cs_CZ[0]: %d nepřečtený%s
cs_CZ[1]: %d nepřečtené%s
cs_CZ[2]: %d nepřečtených%s

en: Help Topics
cs_CZ: Témata nápovědy

en: Quick Reference
cs_CZ: Klávesové zkratky

en: FAQ
cs_CZ: Časté otázky

en: Email command failed: %s
cs_CZ: Příkaz pro e-mail selhal: %s

en: Open In _Tab
cs_CZ: Otevřít v _kartě

en: _Open In Browser
cs_CZ: Otevřít v pro_hlížeči

en: Open In _External Browser
cs_CZ: Otevřít v _externím prohlížeči

en: Email The Author
cs_CZ: E-mail autorovi

en: Copy to News Bin
cs_CZ: Kopírovat do rubriky

en: _Bookmark at %s
cs_CZ: _Zazáložkovat odkaz do %s

en: Copy Item _Location
cs_CZ: Kopírovat umístění odkazu

en: Toggle _Read Status
cs_CZ: Přepnout stav _přečtení

en: Toggle Item _Flag
cs_CZ: Přepnout stav _označení

en: R_emove Item
cs_CZ: _Odstranit článek

en: Save items to file
cs_CZ: Uložit položky do souboru

en: _Save
cs_CZ: _Uložit

en: RSS 2.0 files
cs_CZ: soubory RSS 2.0

en: All files
cs_CZ: Všechny soubory

en: _Update
cs_CZ: _Aktualizovat

en: _Update Folder
cs_CZ: _Aktualizovat složku

en: New _Subscription...
cs_CZ: Nový _odběr...

en: New _Folder...
cs_CZ: Nová _složka...

en: New S_earch Folder...
cs_CZ: Nová složka _hledání...

en: New S_ource...
cs_CZ: Nový _zdroj...

en: New _News Bin...
cs_CZ: Nová _rubrika...

en: _New
cs_CZ: _Nové

en: Sort Feeds
cs_CZ: Setřídit kanály

en: _Mark All As Read
cs_CZ: Označit vše jako _přečtené

en: _Export Items To File
cs_CZ: _Exportovat položky do souboru

en: _Rebuild
cs_CZ: _Znovu sestavit

en: _Properties
cs_CZ: Vlastnos_ti

en: Convert To Local Subscriptions...
cs_CZ: Převést na místní odběry...

en: GNOME default
cs_CZ: Výchozí v GNOME

en: Text below icons
cs_CZ: Text pod ikonkami

en: Text beside icons
cs_CZ: Text vedle ikonek

en: Icons only
cs_CZ: Pouze ikonky

en: Text only
cs_CZ: Pouze text

en: minutes
cs_CZ: minuty

en: hours
cs_CZ: hodiny

en: days
cs_CZ: dny

en: Space
cs_CZ: Mezerník

en: <Ctrl> Space
cs_CZ: Ctrl+Mezerník

en: <Alt> Space
cs_CZ: Alt+Mezerník

en: Normal View
cs_CZ: Normální zobrazení

en: Wide View
cs_CZ: Široké zobrazení

en: Automatic
cs_CZ: Automaticky

en: Default Browser
cs_CZ: Výchozí prohlížeč

en: Manual
cs_CZ: Ručně

en: Remove
cs_CZ: _Odstranit

en: Saved Search
cs_CZ: Uložené vyhledávání

en: Choose File
cs_CZ: Vybrat soubor

en: The provider of this feed suggests an update interval of %d minute. | The provider of this feed suggests an update interval of %d minutes.
cs_CZ[0]: Poskytovatel kanálu navrhuje interval aktualizace %d minutu.
cs_CZ[1]: Poskytovatel kanálu navrhuje interval aktualizace %d minuty.
cs_CZ[2]: Poskytovatel kanálu navrhuje interval aktualizace %d minut.

en: This feed specifies no default update interval.
cs_CZ: Tento kanál nespecifikuje žádný výchozí interval aktualizace.

en: All Files
cs_CZ: Všechny soubory

en: Error opening temp file %s to use for filtering!
cs_CZ: Chyba při otevírání dočasného souboru %s k užití při filtrování!

en: %s exited with status %d
cs_CZ: %s zavřeno se stavem %d

en: Error: Could not open pipe "%s"
cs_CZ: Chyba: nepodařilo se otevřít rouru „%s“

en: Error: Could not write temporary file!
cs_CZ: Chyba: Nelze zapsat dočasný soubor!

note: FIXME: maybe setting request->returncode would be better
en: Error: Could not open file "%s"
cs_CZ: Chyba: nepodařilo se otevřít soubor „%s“

en: Error: There is no file "%s"
cs_CZ: Chyba: Soubor „%s“ neexistuje

en: Open Link In _Tab
cs_CZ: O_tevřít odkaz v kartě

en: Open Link In Browser
cs_CZ: Otevřít odkaz v prohlížeči

en: Open Link In External Browser
cs_CZ: Otevřít odkaz v externím prohlížeči

en: _Bookmark Link at %s
cs_CZ: _Zazáložkovat odkaz do %s

en: _Copy Link Location
cs_CZ: Kopírovat umístění odkazu

en: _View Image
cs_CZ: Zobrazit obrázek

en: _Copy Image Location
cs_CZ: _Kopírovat umístění obrázku

en: S_ave Link As
cs_CZ: _Uložit odkaz jako

en: S_ave Image As
cs_CZ: _Uložit obrázek jako

en: _Subscribe...
cs_CZ: _Odebírat...

en: _Copy
cs_CZ: _Kopírovat

en: _Increase Text Size
cs_CZ: Z_většit text

en: _Decrease Text Size
cs_CZ: Z_menšit text

en: [There were more errors. Output was truncated!]
cs_CZ: (Vyskytlo se více chyb. Výstup byl zkrácen!)

en: XML Parser: Could not parse document:
cs_CZ: Zpracovatel XML: Nepodařilo se zpracovat dokument:

en: About
cs_CZ: O aplikaci

en: Liferea is a news aggregator for GTK+
cs_CZ: Liferea je agregátor novinek pro GTK+

en: Liferea Homepage
cs_CZ: Domovská stránka Liferea

en: Authentication
cs_CZ: Autentizace

en: Enter the username and password for "%s" (%s)
cs_CZ: Vložte uživatelské jméno a heslo pro „%s“ (%s)

en: User_name:
cs_CZ: _Uživatelské jméno:

en: _Password:
cs_CZ: _Heslo:

en: Add Google Reader API Account
cs_CZ: Přidat účet Google Reader API

en: Please enter the details of the new Google Reader API compatible subscription.
cs_CZ: Zadejte podrobnosti o novém odběru kompatibilním s rozhraním Google Reader API.

en: _Password
cs_CZ: _Heslo

en: _Username (Email)
cs_CZ: _Uživatelské jméno (E-mail)

en: _Name
cs_CZ: _Název

en: _Subscriptions
cs_CZ: _Odběry

en: Update _All
cs_CZ: _Aktualizovat vše

en: Mark All As _Read
cs_CZ: Označit vše jako _přečtené

en: _New Subscription...
cs_CZ: Nový _odběr...

en: New _Source...
cs_CZ: Nový _zdroj...

en: _Import Feed List...
cs_CZ: _Importovat seznam kanálů...

en: _Export Feed List...
cs_CZ: _Exportovat seznam kanálů...

en: _Quit
cs_CZ: _Ukončit

en: _Feed
cs_CZ: _Kanál

en: Remove _All Items
cs_CZ: Odstranit _všechny články

en: _Remove
cs_CZ: _Odstranit

en: _Item
cs_CZ: Č_lánek

en: R_emove
cs_CZ: Odst_ranit

en: _View
cs_CZ: _Zobrazit

en: _Fullscreen
cs_CZ: _Celá obrazovka

en: Zoom _In
cs_CZ: Přiblíž_it

en: Zoom _Out
cs_CZ: _Oddálit

en: _Normal size
cs_CZ: _Normální velikost

en: _Reduced Feed List
cs_CZ: _Redukovaný seznam kanálů

en: _Tools
cs_CZ: _Nástroje

en: _Update Monitor
cs_CZ: Sledování _aktualizací

en: _Preferences
cs_CZ: _Předvolby

en: S_earch
cs_CZ: _Hledání

en: _Help
cs_CZ: Nápo_věda

en: _Contents
cs_CZ: _Témata nápovědy

en: _Quick Reference
cs_CZ: _Klávesové zkratky

en: _FAQ
cs_CZ: Časté _otázky

en: _About
cs_CZ: O _aplikaci

en: Adds a subscription to the feed list.
cs_CZ: Přidat odběr do seznamu kanálů.

en: Marks all items of the selected feed list node / in the item list as read.
cs_CZ: Označit všechny články vybraného odběru nebo všech odběrů vybrané složky jako přečtené.

en: Updates all subscriptions.
cs_CZ: Aktualizovat všechny odběry.

en: Show the search dialog.
cs_CZ: Zobrazit dialog hledání.

en: page 1
cs_CZ: strana 1

en: page 2
cs_CZ: strana 2

en: Headlines
cs_CZ: Články

en: Mark all as read ?
cs_CZ: Označit vše jako přečtené?

en: Mark all as read
cs_CZ: Označit vše jako přečtené

en: Do not ask again
cs_CZ: Neptát se znovu

en: New Folder
cs_CZ: Nová složka

en: _Folder name:
cs_CZ: _Název složky:

en: _News Bin Name:
cs_CZ: _Nová rubrika:

en: _Always show in Reduced Feed List
cs_CZ: Vždy zobrazit v _redukovaném seznamu zdrojů

en: Feed Source
cs_CZ: Zdroj kanálu

en: Source Type:
cs_CZ: Typ zdroje:

en: _Command
cs_CZ: _Příkaz

en: _Local File
cs_CZ: _Místní soubor

en: Select File...
cs_CZ: Vybrat soubor...

en: _Source:
cs_CZ: _Zdroj:

en: Download / Postprocessing
cs_CZ: Stažení a následné zpracování

en: _Don't use proxy for download
cs_CZ: _Nepoužívat proxy pro stahování

en: Use conversion _filter
cs_CZ: Použít konverzní _filtr

en: Liferea can use external filter plugins in order to access feeds and directories in non-supported formats.  See the documentation for more information.
cs_CZ: Liferea může využívat externí filtrovací moduly pro přístup ke kanálům a složkám v nepodporovaných formátech. Nahlédněte do dokumentace pro více informací.

en: Convert _using:
cs_CZ: Konverze po_užije:

en: Source Selection
cs_CZ: Výběr zdroje

en: _Select the source type you want to add...
cs_CZ: _Vyberte typ zdroje, který chcete přidat...

en: Add OPML/Planet
cs_CZ: Přidat OPML/Planet

en: Please specify a local file or an URL pointing to a valid OPML feed list.
cs_CZ: Prosím, specifikujte místní soubor nebo URL ukazující na platný seznam kanálů OPML.

en: _Location
cs_CZ: _Umístění

en: _Select File
cs_CZ: Vybrat _soubor

en: Liferea Preferences
cs_CZ: Předvolby Liferea

en: Feed Cache Handling
cs_CZ: Zacházení s mezipamětí kanálu

en: Default _number of items per feed to save:
cs_CZ: Výchozí _počet uložených článků v jednom kanálu:

en: Feed Update Settings
cs_CZ: Nastavení aktualizace kanálu

note: Feed update interval hint in preference dialog.
en: Note: <i>Please remember to set a reasonable refresh time. Usually it is a waste of bandwidth to poll feeds more often than each hour.</i>
cs_CZ: <small>Poznámka: Nastavte prosím rozumný čas aktualizace. Obvykle je plýtváním aktualizovat kanály častěji než jednou za hodinu.</small>

en: _Update all subscriptions at startup.
cs_CZ: _Aktualizovat všechny odběry při spuštění.

en: Default Feed Refresh _Interval:
cs_CZ: Výchozí _interval aktualizace kanálů:

en: Feeds
cs_CZ: Kanály

en: Folder Display Settings
cs_CZ: Nastavení zobrazení složky

en: _Show the items of all child feeds when a folder is selected.
cs_CZ: Zobrazovat články ze všech vnořených kanálů, je-li vybrána _složka.

en: _Hide read items.
cs_CZ: Skrývat _přečtené články.

en: Feed Icons (Favicons)
cs_CZ: Ikonky kanálu (favicony)

en: _Update all favicons now
cs_CZ: _Aktualizovat všechny ikonky

en: Folders
cs_CZ: Složky

en: Reading Headlines
cs_CZ: Čtení titulků

en: _Skim through articles with:
cs_CZ: _Otevírat články klávesou:

en: _Default View Mode:
cs_CZ: _Výchozí režim zobrazení:

en: _Defer removing read items from folders and search folders.
cs_CZ: _Odložte odstraňování přečtených položek ze složek a složek hledání.

en: Ask for confirmation when marking all items as read.
cs_CZ: Při označování všech položek jako přečtených požádat o potvrzení.

en: Web Integration
cs_CZ: Webová integrace

en: _Post Bookmarks to
cs_CZ: _Posílat záložky do

en: Internal Browser Settings
cs_CZ: Nastavení interního prohlížeče

en: Open links in Liferea's _window.
cs_CZ: Otevírat odkazy v okně _Liferea.

en: _Never run external Javascript.
cs_CZ: _Nikdy nespouštět externí Javascript.

en: _Enable browser plugins.
cs_CZ: _Povolit zásuvné moduly prohlížeče.

en: External Browser Settings
cs_CZ: Nastavení externího prohlížeče

en: _Browser:
cs_CZ: _Prohlížeč:

en: _Manual:
cs_CZ: _Ručně:

en: <small>(%s for URL)</small>
cs_CZ: <small>(%s pro URL)</small>

en: Browser
cs_CZ: Prohlížeč

en: Toolbar Settings
cs_CZ: Nastavení lišty nástrojů

en: _Hide toolbar.
cs_CZ: _Skrýt lištu nástrojů.

en: Toolbar _button labels:
cs_CZ: _Popisky tlačítek na liště nástrojů:

en: Desktop
cs_CZ: Pracovní prostředí

en: _Auto Detect (GNOME or environment)
cs_CZ: Určit _automaticky (dle GNOME)

en: _No Proxy
cs_CZ: Žád_ná proxy

en: _Manual Setting:
cs_CZ: _Ruční nastavení:

en: Proxy _Host:
cs_CZ: _Hostitel proxy:

en: Proxy _Port:
cs_CZ: _Port proxy:

en: Use Proxy Au_thentication
cs_CZ: Použít au_tentizaci proxy

en: Proxy _Username:
cs_CZ: _Uživatelské jméno pro proxy:

en: Proxy Pass_word:
cs_CZ: Heslo pro pro_xy:

en: Your version of WebKitGTK+ is older than 2.15.3. It doesn't support per application proxy settings. The system's default proxy settings will be used.
cs_CZ: Vaše verze WebKitGTK+ je starší než 2.15.3. Nepodporuje nastavení proxy aplikací. Bude použito výchozí nastavení serveru proxy.

en: Privacy Settings
cs_CZ: Nastavení soukromí

en: Tell websites that I do _not want to be tracked.
cs_CZ: Informovat webové stránky, že _nechci být sledován(a).

en: Tell websites not to _sell or share my data.
cs_CZ: Informovat webové stránky, aby neprodávaly ani nesdílely moje _data.

en: _Intelligent Tracking Prevention.
cs_CZ: _Inteligentní prevence sledování.

en: This enables the WebKit feature described <a href="https://webkit.org/tracking-prevention/">here</a>.
cs_CZ: To povolí WebKit funkci popsanou <a href="https://webkit.org/tracking-prevention/">zde</a>.

en: Intelligent tracking prevention is only available with WebKitGtk+ 2.30 or higher.
cs_CZ: Inteligentní prevence sledování je k dispozici pouze s WebKitGtk+ verze 2.30 nebo vyšší.

en: Privacy
cs_CZ: Soukromí

en: Subscription Properties
cs_CZ: Vlastnosti odběru

en: Feed _Name
cs_CZ: _Název kanálu

en: Update _Interval
cs_CZ: Interval aktualizace

en: _Use global default update interval.
cs_CZ: Použít _výchozí interval aktualizace.

en: _Feed specific update interval of
cs_CZ: _Specifický interval aktualizace kanálu

en: _Don't update this feed automatically.
cs_CZ: Neaktualizovat tento kanál _automaticky.

en: This feed provider suggests an update interval of %d minutes.
cs_CZ: Poskytovatel tohoto kanálu navrhuje interval aktualizace %d minut.

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Liferea can use external filter scripts in order to access feeds and directories in non-supported formats.
cs_CZ: Liferea může využívat externí filtrovací moduly pro přístup ke kanálům a složkám v nepodporovaných formátech.

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: The cache setting controls if the contents of feeds are saved when Liferea exits. Marked items are always saved to the cache.
cs_CZ: Nastavení vyrovnávací paměti určuje, jestli se při ukončení aplikace ukládá obsah kanálů. Označené články jsou do vyrovnávací paměti ukládány vždy.

en: _Default cache settings
cs_CZ: _Výchozí nastavení vyrovnávací paměti

en: Di_sable cache
cs_CZ: _Zakázat vyrovnávací paměť

en: _Unlimited cache
cs_CZ: _Neomezená vyrovnávací paměť

en: _Number of items to save:
cs_CZ: _Počet článků pro uložení:

en: Archive
cs_CZ: Archiv

en: Use HTTP _authentication
cs_CZ: Použít _autentizaci HTTP

en: Download
cs_CZ: Stahování

en: _Automatically download all enclosures of this feed.
cs_CZ: _Automaticky stahovat všechny přílohy tohoto kanálu.

en: Auto-_load item link in configured browser when selecting articles.
cs_CZ: Automaticky načíst č_lánek v nastaveném prohlížeči při jeho _označení.

en: Ignore _comment feeds for this subscription.
cs_CZ: Ignorovat zdroje _komentářů pro toto předplatné.

en: _Mark downloaded items as read.
cs_CZ: _ Označit stažené položky jako přečtené.

en: Extract full content from HTML5 and Google AMP
cs_CZ: Extrahovat celý obsah z HTML5 a Google AMP

en: Add Reedah Account
cs_CZ: Přidat účet Reedah

en: Please enter your Reedah account settings.
cs_CZ: Zadejte prosím nastavení účtu Reedah.

en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

en: _New Name:
cs_CZ: _Nový název:

en: Search Folder Properties
cs_CZ: Vlastnosti složky hledání

en: Search _Name:
cs_CZ: _Název hledání:

en: Search Rules
cs_CZ: Pravidla vyhledávání

en: Rules
cs_CZ: Pravidla

en: All rules for this search folder
cs_CZ: Všechna pravidla pro tuto složku hledání

en: Rule Matching
cs_CZ: Shoda pravidel

en: A_ny Rule Matches
cs_CZ: _Jakékoliv pravidlo se shoduje

en: _All Rules Must Match
cs_CZ: Všechn_a pravidla musí souhlasit

en: Hide read items
cs_CZ: Skrývat přečtené položky

en: Advanced Search
cs_CZ: Pokročilé hledání

en: _Search Folder...
cs_CZ: _Složka hledání...

en: Find Items that meet the following criteria
cs_CZ: Najít články, které vyhovují následujícím kritériím

en: Search All Feeds
cs_CZ: Prohledat všechny kanály

en: _Advanced...
cs_CZ: _Pokročilé...

en: Starts searching for the specified text in all feeds. The search result will appear in the item list.
cs_CZ: Spustit vyhledávání zadaného textu ve všech kanálech. Výsledky hledání se objeví v seznamu článků.

en: _Search for:
cs_CZ: _Vyhledat:

en: Enter a search string Liferea should find either in a items title or in its content.
cs_CZ: Vložte text, který má Liferea vyhledat buď v titulku článku, nebo jeho obsahu.

en: Advanced...
cs_CZ: Pokročilé...

en: Feed _Source
cs_CZ: Zdroj _kanálu

en: Enter a website location to use feed autodiscovery or in case you know it the exact feed location.
cs_CZ: Vložte umístění webové stránky, kde se má automaticky najít kanál, nebo přesnou adresu kanálu.

en: Add TheOldReader Account
cs_CZ: Přidat účet TheOldReader

en: Please enter your TheOldReader account settings.
cs_CZ: Zadejte prosím nastavení účtu TheOldReader.

en: Add Tiny Tiny RSS Account
cs_CZ: Přidat účet Tiny Tiny RSS

en: Please enter your TinyTinyRSS account settings.
cs_CZ: Zadejte prosím nastavení účtu TinyTinyRSS.

en: _Server URL
cs_CZ: URL adresa _serveru

en: _Username
cs_CZ: _Uživatelské jméno

en: Update Monitor
cs_CZ: Sledování aktualizací

en: Stop All
cs_CZ: Zastavit vše

en: _Pending Requests
cs_CZ: Nevyřešené _požadavky

en: _Downloading Now
cs_CZ: Právě _stahované

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Creator
cs_CZ: Tvůrce

en: Via
cs_CZ: Skrz

en: Publisher
cs_CZ: Vydavatel

en: Copyright
cs_CZ: Autorská práva

en: There was a problem when fetching this subscription!
cs_CZ: Při čtení tohoto odběru se vyskytl problém!

en: 1. Authentication
cs_CZ: 1. Autentizace

en: 2. Download
cs_CZ: 2. Stahování

en: 3. Feed Discovery
cs_CZ: 3. Zjišťování zdroje

en: 4. Parsing
cs_CZ: 4. Analýza

en: Details:
cs_CZ: Podrobnosti:

en: Authentication failed. Please check the credentials and try again!
cs_CZ: Ověření se nezdařilo. Zkontrolujte přihlašovací údaje a zkuste to znovu!

en: There was an error when downloading the feed source:
cs_CZ: Při stahování zdroje tohoto kanálu se vyskytla chyba:

en: There was an error when running the feed filter command:
cs_CZ: Při spuštění příkazu filtru kanálu došlo k chybě:

en: The source does not point directly to a feed or a webpage with a link to a feed!
cs_CZ: Zdroj neukazuje přímo na odběr nebo webovou stránku s odkazem na odběr!

en: Sorry, the feed could not be parsed!
cs_CZ: Litujeme, zdroj nelze analyzovat!

en: You may want to contact the author/webmaster of the feed about this!
cs_CZ: Možná budete chtít ohledně toho kontaktovat autora/webmastera tohoto zdroje!
