liferea 1.10-rc4 - en to uk translation catalogue (338 entries)

en: Feed Reader
uk: Програма для читання подач

en: Liferea Feed Reader
uk: Програма для читання подач Liferea

en: Read news feeds and blogs
uk: Читання подач новин та блогів

en: Previous Item
uk: Попередній пункт

en: Next Item
uk: Наступний пункт

en: _Next Unread Item
uk: _Наступний непрочитаний пункт

en: _Mark Items Read
uk: П_означити пункти як прочитані

en: Search All Feeds...
uk: Шукати у всіх подачах…

en: Plugins
uk: Додатки

en: Advanced
uk: Додатково

en: Browser command failed: %s
uk: Помилка команди переглядача: %s

en: Starting: "%s"
uk: Початок: «%s»

note: unauthorized
en: Authorization Error
uk: Помилка розпізнавання

en: Cannot create cache directory "%s"!
uk: Не вдалося створити каталог кешування «%s»!

note: translation hint: date format for today, reorder format codes as necessary
en: Today %l:%M %p
uk: Сьогодні %k:%M

note: translation hint: date format for yesterday, reorder format codes as necessary
en: Yesterday %l:%M %p
uk: Вчора %k:%M

note: translation hint: date format for dates older than 2 days but not older than a week, reorder format codes as necessary
en: %a %l:%M %p
uk: %a %k:%M

note: translation hint: date format for dates older than a week but from this year, reorder format codes as necessary
en: %b %d %l:%M %p
uk: %d %b %k:%M

note: translation hint: date format for dates from the last years, reorder format codes as necessary
en: %b %d %Y
uk: %d %b, %Y

en: Error renaming %s to %s: %s
uk: Помилка під час спроби перейменування %s на %s: %s

en: XML error while reading OPML file! Could not import "%s"!
uk: Помилка у XML під час спроби читання файла OPML. Не вдалося імпортувати «%s».

en: Empty document! OPML document "%s" should not be empty when importing.
uk: Порожній документ. Документ OPML «%s» не повинен бути порожнім під час імпортування.

en: "%s" is not a valid OPML document! Liferea cannot import this file!
uk: «%s» не є коректним документом OPML. Liferea не здатна імпортувати цей файл.

en: Imported feed list
uk: Список імпортованих подач

en: Import Feed List
uk: Імпортувати список подач

en: Import
uk: Імпортувати

en: OPML Files
uk: Файли OPML

en: Error while exporting feed list!
uk: Помилка під час спроби експортування списку подач.

en: Feed List exported!
uk: Список подач експортовано.

en: Export Feed List
uk: Експортувати список подач

en: Export
uk: Експортувати

en: Empty document!
uk: Порожній документ

en: Invalid XML!
uk: Некоректний код XML

en: Source Type
uk: Тип джерела

en: Login for '%s' has not yet completed! Please wait until login is done.
uk: Вхід до «%s» ще не завершено. Будь ласка, зачекайте на завершення процедури входу.

note: FIXME: something is not perfect, because if you immediately remove the subscription tree afterwards there is a double free
en: The '%s' subscription was successfully converted to local feeds!
uk: Ппідписні дані «%s» успішно перетворено на локальні подачі!

en: New Subscription
uk: Нова підписка

en: Login failed!
uk: Невдала спроба увійти!

en: Choose OPML File
uk: Виберіть файл OPML

en: _Open
uk: _Відкрити

en: New OPML Subscription
uk: Нова підписка OPML

en: Could not parse JSON returned by Reedah API!
uk: Не вдалося обробити код JSON, повернутий програмним інтерфейсом Reedah!

en: TinyTinyRSS HTTP API not reachable!
uk: Програмний інтерфейс HTTP TinyTinyRSS недоступний!

en: TinyTinyRSS subscribing to feed failed! Check if you really passed a feed URL!
uk: Спроба підписатися на TinyTinyRSS завершилася невдало! Перевірте, чи передали ви адресу подачі!

en: TinyTinyRSS unsubscribing feed failed!
uk: Не вдалося відписатися від подачі TinyTinyRSS!

en: This TinyTinyRSS version does not support removing feeds. Upgrade to version %s or later!
uk: У цій версії TinyTinyRSS не передбачено підтримки вилучення подач. Оновіть програму до версії %s або новішої!

en: Could not parse JSON returned by TinyTinyRSS API!
uk: Не вдалося обробити код JSON, повернутий програмним інтерфейсом TinyTinyRSS!

en: Create News Bin
uk: Створити кошик новин

en: New Search Folder
uk: Нова тека пошуку

note: if we don't find a feed with unread items do nothing
en: There are no unread items
uk: Немає непрочитаних пунктів

en: Start Liferea with its main window in STATE. STATE may be `shown' or `hidden'
uk: Запустити Liferea з головним вікном у режимі СТАН. СТАН може приймати значення «shown» (показ) або «hidden» (приховування).

en: STATE
uk: СТАН

en: Show version information and exit
uk: Показати інформацію про версію і завершити роботу

en: Add a new subscription
uk: Додати нову підписку

en: uri
uk: адреса

en: Print debugging messages of all types
uk: Виводити діагностичні повідомлення всіх типів

en: Print debugging messages for the cache handling
uk: Виводити діагностичні повідомлення щодо обробки кешу

en: Print debugging messages for the configuration handling
uk: Виводити діагностичні повідомлення щодо обробки налаштувань

en: Print debugging messages of the database handling
uk: Виводити діагностичні повідомлення щодо обробки бази даних

en: Print debugging messages of all GUI functions
uk: Виводити діагностичні повідомлення щодо функцій інтерфейсу

en: Enables HTML rendering debugging. Each time Liferea renders HTML output it will also dump the generated HTML into ~/.cache/liferea/output.html
uk: Увімкнути діагностику обробки HTML. Під час кожного сеансу обробки HTML у Liferea програма створюватиме дамп HTML за адресою ~/.cache/liferea/output.xhtml

en: Print debugging messages of all network activity
uk: Виводити діагностичні повідомлення для всіх дій, пов’язаних з мережею

en: Print debugging messages of all parsing functions
uk: Виводити діагностичні повідомлення щодо функцій обробки

en: Print debugging messages of the feed update processing
uk: Виводити діагностичні повідомлення обробки оновлення подач

en: Print debugging messages of the search folder matching
uk: Виводити діагностичні повідомлення щодо пошуку відповідних тек

en: Print debugging messages for the given topic
uk: Виводити діагностичні повідомлення з вказаною темою

note: Some libsoup transport errors
en: The update request was cancelled
uk: Запит щодо оновлення було скасовано

note: http 3xx redirection
en: The resource moved permanently to a new location
uk: Ресурс даних було остаточно пересунуто на нове місце

note: http 4xx client error
en: You are unauthorized to download this feed. Please update your username and password in the feed properties dialog box
uk: Ви не маєте прав доступу для звантаження цієї подачі. Будь ласка, оновіть дані щодо імені користувача і пароля у діалоговому вікні властивостей подачі.

en: Payment required
uk: Потрібна сплата

en: You're not allowed to access this resource
uk: У вас немає прав доступу до цього ресурсу

en: Resource Not Found
uk: Ресурс не знайдено

en: Method Not Allowed
uk: Заборонений метод

en: Not Acceptable
uk: Дані не прийнято

en: Proxy authentication required
uk: Потрібно пройти розпізнавання на проксі-сервері

en: Request timed out
uk: Тайм-аут запиту

en: An unknown networking error happened!
uk: Сталася невідома помилка роботи у мережі.

en: Website
uk: Сайт

en: %b %d %H:%M
uk: %d %b, %k:%M

note: in-memory check function	feedlist.opml rule id         		  rule menu label       	positive menu option    negative menu option    has param ================================================================================================================================================================
en: Item
uk: Елемент

en: does contain
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: Item title
uk: Заголовок пункту

en: Item body
uk: Текст пункту

en: Read status
uk: Стан прочитання

en: is unread
uk: не прочитано

en: is read
uk: прочитано

en: Flag status
uk: Стан позначення

en: is flagged
uk: позначено

en: is unflagged
uk: не позначено

en: included
uk: включено

en: not included
uk: не включено

en: Podcast
uk: Трансляція

en: Category
uk: Категорія

en: is set
uk: встановлено

en: is not set
uk: не встановлено

en: Feed title
uk: Заголовок подачі

en: Subscription "%s" is already being updated!
uk: Дані підписки «%s» вже оновлюються.

en: The subscription "%s" was discontinued. Liferea won't update it anymore!
uk: Підписка «%s» вже не підтримується авторами. Liferea більше не буде її оновлювати.

en: The URL of "%s" has changed permanently and was updated
uk: Адресу «%s» було остаточно змінено. Програма оновила дані щодо адреси.

en: "%s" has not changed since last update
uk: «%s» не змінювалася з часу останнього оновлення

en: "%s" is discontinued. Liferea won't updated it anymore!
uk: «%s» вже не підтримується авторами. Liferea більше не буде оновлювати дані.

en: Enter the username and password for "%s" (%s):
uk: Вкажіть ім’я користувача та пароль для доступу до «%s» (%s):

en: Unknown source
uk: Невідоме джерело

en: Untitled
uk: Без назви

en: Liferea is in offline mode. No update possible.
uk: Liferea працює у автономному режимі. Оновлення даних неможливе.

en: (Empty)
uk: (Порожньо)

en: %s
    <i>Rebuilding</i>
uk: %s
    <i>Перезбирання</i>

en: Deleting entry
uk: Вилучення запису

en: Are you sure that you want to delete "%s" and its contents?
uk: Ви справді бажаєте вилучити «%s» і всі дані, які там зберігаються?

en: Are you sure that you want to delete "%s"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити «%s»?

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Deletion Confirmation
uk: Підтвердження вилучення

en: Couldn't find pixmap file: %s
uk: Не вдалося знайти файл зображення: %s

en: This item has no link specified!
uk: У цьому пункті не вказано жодного посилання.

en: Headline
uk: Заголовок

en: Date
uk: Дата

en: You must select a feed to delete its items!
uk: Для вилучення пунктів подачі слід вказати якусь з подач.

en: No item has been selected
uk: Не позначено жодного пункту

en:  (%d new) |  (%d new)
uk[0]:  (%d нова)
uk[1]:  (%d нові)
uk[2]:  (%d нових)
uk[3]:  (%d нова)

en: %d unread%s | %d unread%s
uk[0]: %d непрочитана%s
uk[1]: %d непрочитані%s
uk[2]: %d непрочитаних%s
uk[3]: %d непрочитана%s

en: Help Topics
uk: Розділи довідки

en: Quick Reference
uk: Швидке ознайомлення

en: FAQ
uk: Поширені питання

en: Open In _Tab
uk: Відкрити у в_кладці

en: _Open In Browser
uk: Ві_дкрити у переглядачі

en: Open In _External Browser
uk: Відкрити у _зовнішньому переглядачі

en: Copy to News Bin
uk: Копіювати до кошика новин

en: _Bookmark at %s
uk: С_творити закладку для %s

en: Copy Item _Location
uk: Копіювати _адресу пункту

en: Toggle _Read Status
uk: Перемкнути стан п_рочитання

en: Toggle Item _Flag
uk: Перемкнути п_рапорець пункту

en: R_emove Item
uk: Ви_лучити пункт

en: _Update
uk: _Оновити

en: _Update Folder
uk: _Оновити теку

en: New _Subscription...
uk: Нова п_ідписка…

en: New _Folder...
uk: С_творити теку…

en: New S_earch Folder...
uk: Створити т_еку пошуку…

en: New S_ource...
uk: Нове д_жерело…

en: New _News Bin...
uk: Ст_ворити кошик новин…

en: _New
uk: _Створити

en: Sort Feeds
uk: Впорядкувати подачі

en: _Mark All As Read
uk: Поз_начити всі як прочитані

en: _Rebuild
uk: П_еребудувати

en: _Properties
uk: _Властивості

en: Convert To Local Subscriptions...
uk: Перетворити на локальні підписки…

en: GNOME default
uk: Типові параметри GNOME

en: Text below icons
uk: Текст під піктограмами

en: Text beside icons
uk: Текст збоку від піктограм

en: Icons only
uk: Лише піктограми

en: Text only
uk: Лише текст

en: minutes
uk: хвилин

en: hours
uk: годин

en: days
uk: днів

en: Space
uk: Пробіл

en: <Ctrl> Space
uk: <Ctrl> Пробіл

en: <Alt> Space
uk: <Alt> Пробіл

en: Normal View
uk: Звичайний перегляд

en: Wide View
uk: Широкий режим

en: Default Browser
uk: Типовий переглядач

en: Manual
uk: Вручну

en: Saved Search
uk: Збережений пошук

en: Choose File
uk: Виберіть файл

en: The provider of this feed suggests an update interval of %d minute. | The provider of this feed suggests an update interval of %d minutes.
uk[0]: Надавачем цієї подачі рекомендовано проміжок між оновленнями у %d хвилину.
uk[1]: Надавачем цієї подачі рекомендовано проміжок між оновленнями у %d хвилини.
uk[2]: Надавачем цієї подачі рекомендовано проміжок між оновленнями у %d хвилин.
uk[3]: Надавачем цієї подачі рекомендовано проміжок між оновленнями у %d хвилину.

en: This feed specifies no default update interval.
uk: У цій подачі не вказано ніякого типового проміжку між оновленнями.

en: All Files
uk: Всі файли

en: Error opening temp file %s to use for filtering!
uk: Помилка під час спроби відкриття файла тимчасових даних %s, який використовується для фільтрування.

en: %s exited with status %d
uk: %s завершила роботу з повідомленням про стан %d

en: Error: Could not open pipe "%s"
uk: Помилка: не вдалося відкрити канал «%s»

note: FIXME: maybe setting request->returncode would be better
en: Error: Could not open file "%s"
uk: Помилка: не вдалося відкрити файл «%s»

en: Error: There is no file "%s"
uk: Помилка: файла «%s» не існує

en: Open Link In _Tab
uk: Відкрити посилання у в_кладці

en: Open Link In Browser
uk: Відкрити посилання у переглядачі

en: Open Link In External Browser
uk: Відкрити посилання в зовнішньому переглядачі

en: _Bookmark Link at %s
uk: С_творити закладку для посилання на %s

en: _Copy Link Location
uk: _Копіювати посилання

en: _Copy Image Location
uk: _Копіювати адресу зображення

en: S_ave Link As
uk: З_берегти посилання як

en: S_ave Image As
uk: З_берегти зображення як

en: _Subscribe...
uk: _Підписатися…

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Increase Text Size
uk: З_більшити розмір символів

en: _Decrease Text Size
uk: З_меншити розмір символів

en: [There were more errors. Output was truncated!]
uk: [Були і інші помилки. Дані про них обрізано.]

en: XML Parser: Could not parse document:
uk: Обробка XML: не вдалося обробити документ:

en: About
uk: Про програму

en: Liferea is a news aggregator for GTK+
uk: Liferea програма для читання новин з використанням GTK+

en: Liferea Homepage
uk: Домашня сторінка Liferea

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: User_name:
uk: _Користувач:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Password
uk: _Пароль

en: _Username (Email)
uk: _Користувач (адреса ел. пошти)

en: _Subscriptions
uk: _Підписки

en: Update _All
uk: Оновити _всі

en: Mark All As _Read
uk: Позначити всі _як прочитані

en: _New Subscription...
uk: О_формити підписку…

en: New _Source...
uk: Створити д_жерело…

en: _Import Feed List...
uk: _Імпортувати список подач…

en: _Export Feed List...
uk: _Експортувати список подач…

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Feed
uk: П_одача

en: Remove _All Items
uk: Вилу_чити всі пункти

en: _Remove
uk: В_илучити

en: _Item
uk: П_ункт

en: R_emove
uk: Ви_лучити

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Fullscreen
uk: На весь _екран

en: _Reduced Feed List
uk: Ст_ислий список подач

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _Update Monitor
uk: С_постереження за оновленням

en: _Preferences
uk: П_араметри

en: S_earch
uk: По_шук

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Quick Reference
uk: _Швидке ознайомлення

en: _FAQ
uk: _ЧаП

en: _About
uk: _Про програму

en: Adds a subscription to the feed list.
uk: Додати до списку подач новий запис подачі.

en: Marks all items of the selected feed list node / in the item list as read.
uk: Позначити всі пункти позначеного вузла у списку подач або у списку пунктів як прочитані.

en: Updates all subscriptions.
uk: Оновити всі підписки.

en: Show the search dialog.
uk: Показати діалогове вікно пошуку.

en: Headlines
uk: Заголовки

en: Mark all as read
uk: Позначити всі як прочитані

en: New Folder
uk: Нова тека

en: _Folder name:
uk: _Назва теки:

en: _News Bin Name:
uk: _Назва кошика новин:

en: Feed Source
uk: Джерело подачі

en: Source Type:
uk: Тип джерела:

en: _URL
uk: _Адреса

en: _Command
uk: _Команда

en: _Local File
uk: _Локальний файл

en: Select File...
uk: Вибрати файл…

en: _Source:
uk: Д_жерело:

en: Download / Postprocessing
uk: Отримання/Обробка

en: _Don't use proxy for download
uk: _Не використовувати проксі-сервер для звантаження

en: Use conversion _filter
uk: Використовувати _фільтр перетворення

en: Liferea can use external filter plugins in order to access feeds and directories in non-supported formats.  See the documentation for more information.
uk: У Liferea передбачено використання зовнішніх додатків фільтрування для доступу до даних подач і каталогів, формат яких не підтримується основною програмою. Докладніше про ці додатки можна дізнатися з документації до програми.

en: Convert _using:
uk: Перетворити за _допомогою:

en: Source Selection
uk: Вибір джерела

en: Add OPML/Planet
uk: Додати OPML/Planet

en: Please specify a local file or an URL pointing to a valid OPML feed list.
uk: Будь ласка, вкажіть локальний файл або адресу URL, що вказує на коректний список подач у форматі OPML.

en: _Location
uk: _Адреса

en: _Select File
uk: _Вибрати файл

en: Liferea Preferences
uk: Параметри Liferea

en: Feed Cache Handling
uk: Обробка кешу подач

en: Default _number of items per feed to save:
uk: Типова _кількість збережених пунктів на подачу:

en: Feed Update Settings
uk: Параметри оновлення подач

note: Feed update interval hint in preference dialog.
en: Note: <i>Please remember to set a reasonable refresh time. Usually it is a waste of bandwidth to poll feeds more often than each hour.</i>
uk: Зауваження: <i>будь ласка, не забудьте вказати прийнятний проміжок часу між оновленнями. Зазвичай, опитування подач з інтервалом, меншим за одну годину, є простим марнуванням потужностей каналу зв’язку.</i>

en: _Update all subscriptions at startup.
uk: _Оновлювати всі підписки під час запуску

en: Default Feed Refresh _Interval:
uk: Типовий проміжок між _оновленнями подачі:

en: Feeds
uk: Подачі

en: Folder Display Settings
uk: Параметри показу тек

en: _Show the items of all child feeds when a folder is selected.
uk: По_казувати пункти всіх вкладених подач, якщо позначено теку

en: _Hide read items.
uk: При_ховувати прочитані пункти

en: Feed Icons (Favicons)
uk: Піктограми подач (улюблені)

en: _Update all favicons now
uk: _Оновити всі піктограми улюблених зараз

en: Folders
uk: Теки

en: Reading Headlines
uk: Читання заголовків

en: _Skim through articles with:
uk: Про_глянути статті з:

en: _Default View Mode:
uk: _Типовий режим перегляду:

en: Web Integration
uk: Інтернет-інтеграція

en: _Post Bookmarks to
uk: _Додати закладки до

en: Internal Browser Settings
uk: Параметри переглядача інтернету

en: Open links in Liferea's _window.
uk: Відкривати поси_лання у вікні Liferea

en: _Enable browser plugins.
uk: _Увімкнути додатки переглядача

en: External Browser Settings
uk: Параметри зовнішнього переглядача

en: _Browser:
uk: _Переглядач:

en: _Manual:
uk: В_ручну:

en: <small>(%s for URL)</small>
uk: <small>(%s для адреси)</small>

en: Browser
uk: Переглядач

en: Toolbar Settings
uk: Параметри панелі інструментів

en: _Hide toolbar.
uk: При_ховувати панель інструментів

en: Toolbar _button labels:
uk: Мітки _кнопок панелі інструментів:

en: HTTP Proxy Server
uk: Проксі-сервер HTTP

en: _Auto Detect (GNOME or environment)
uk: _Автоматичне визначення (GNOME або середовище)

en: _No Proxy
uk: _Без проксі

en: _Manual Setting:
uk: _Ручне налаштування:

en: Proxy _Host:
uk: Проксі-_вузол:

en: Proxy _Port:
uk: Проксі-п_орт:

en: Use Proxy Au_thentication
uk: Використовувати проксі-р_озпізнавання

en: Proxy _Username:
uk: _Користувач проксі:

en: Proxy Pass_word:
uk: _Пароль проксі:

en: Proxy
uk: Проксі

en: Privacy Settings
uk: Параметри конфіденційності

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Subscription Properties
uk: Параметри підписки

en: _Use global default update interval.
uk: Ви_користовувати загальний типовий проміжок між оновленнями

en: _Feed specific update interval of
uk: _Окремий проміжок між оновленнями для подач

en: _Don't update this feed automatically.
uk: _Не оновлювати цю подачу у автоматичному режимі

en: This feed provider suggests an update interval of %d minutes.
uk: Цим надавачем подач запропоновано проміжок між оновленнями у %d хвилин.

en: General
uk: Загальне

en: Liferea can use external filter scripts in order to access feeds and directories in non-supported formats.
uk: У Liferea передбачено використання зовнішніх скриптів фільтрування для доступу до даних подач і каталогів, формат яких не підтримується основною програмою.

en: Source
uk: Джерело

en: The cache setting controls if the contents of feeds are saved when Liferea exits. Marked items are always saved to the cache.
uk: За допомогою параметра кешування можна керувати збереженням даних подач під час завершення роботи Liferea. Дані позначених пунктів завжди зберігатимуться у сховищі даних (кеші).

en: _Default cache settings
uk: _Типові параметри кешу

en: Di_sable cache
uk: Ви_мкнути кешування

en: _Unlimited cache
uk: _Необмежений кеш

en: _Number of items to save:
uk: _Кількість пунктів для зберігання:

en: Archive
uk: Архівування

en: Use HTTP _authentication
uk: Використовувати HTTP-_розпізнавання

en: Download
uk: Отримати

en: _Automatically download all enclosures of this feed.
uk: _Автоматично звантажувати всі вкладення цієї подачі

en: Auto-_load item link in configured browser when selecting articles.
uk: А_втозавантажувати посилання у вказаному переглядачі після позначення статті

en: Ignore _comment feeds for this subscription.
uk: Ігнорувати подачі _коментарів у цій підписці

en: _Mark downloaded items as read.
uk: Позна_чати звантажені пункти як прочитані

en: Add Reedah Account
uk: Додавання облікового запису Reedah

en: Please enter your Reedah account settings.
uk: Будь ласка, вкажіть параметри вашого облікового запису Reedah.

en: Rename
uk: Перейменувати

en: _New Name:
uk: _Нова назва:

en: Search Folder Properties
uk: Властивості теки пошуку

en: Search _Name:
uk: _Назва пошуку:

en: A_ny Rule Matches
uk: Ві_дповідність будь-якому з правил

en: _All Rules Must Match
uk: В_ідповідність кожному з правил

en: Advanced Search
uk: Складний пошук

en: _Search Folder...
uk: _Тека пошуку…

en: Find Items that meet the following criteria
uk: Знайти пункти, які відповідають вказаним нижче критеріям

en: Search All Feeds
uk: Шукати у всіх подачах

en: _Advanced...
uk: Д_одатково…

en: Starts searching for the specified text in all feeds. The search result will appear in the item list.
uk: Розпочати пошук вказаного фрагмента тексту у всіх подачах. Результат пошуку буде показано у списку пунктів.

en: _Search for:
uk: _Шукати:

en: Enter a search string Liferea should find either in a items title or in its content.
uk: Вкажіть рядок, який Liferea має знайти у заголовках пунктів або їх тексті.

en: Advanced...
uk: Додатково…

en: Enter a website location to use feed autodiscovery or in case you know it the exact feed location.
uk: Вкажіть адресу веб-сайта для автоматичного пошуку подач або, якщо вона вам відома, точну адресу подачі.

en: Add TheOldReader Account
uk: Додавання облікового запису TheOldReader

en: Please enter your TheOldReader account settings.
uk: Будь ласка, вкажіть параметри вашого облікового запису TheOldReader.

en: Add Tiny Tiny RSS Account
uk: Додавання облікового запису Tiny Tiny RSS

en: Please enter your TinyTinyRSS account settings.
uk: Будь ласка, вкажіть параметри вашого облікового запису TinyTinyRSS.

en: _Server URL
uk: _Адреса сервера

en: _Username
uk: _Користувач

en: Update Monitor
uk: Спостереження за оновленням

en: Author
uk: Автор

en: Creator
uk: Створено у

en: Via
uk: Проміжні

en: Publisher
uk: Поширювач

en: Copyright
uk: Авторські права

en: You may want to contact the author/webmaster of the feed about this!
uk: Ймовірно, вам варто повідомити про це автора або вебмайстра, який контролює подачу!
