liferea 1.10-rc4 - en to nl translation catalogue (423 entries)

en: Feed Reader
nl: Feedlezer

en: Read news feeds and blogs
nl: Nieuwsfeeds en blogs lezen

en: news;feed;aggregator;blog;podcast;syndication;rss;atom
nl: nieuws;feed;aggregator;blog;podcast;syndicatie;rss;atom

en: Opacity:
nl: Ondoorzichtigheid:

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Save
nl: Opslaan

en: Previous Item
nl: Vorig item

en: Next Item
nl: Volgend item

en: _Next Unread Item
nl: _Volgend ongelezen item

en: _Mark Items Read
nl: Als gelezen _markeren

en: Search All Feeds...
nl: Alle feeds doorzoeken...

en: Feed Updates
nl: Feed-updates

en: Plugin Installer
nl: Plugin-installatietool

en: Activate Plugins
nl: Plug-ins activeren

en: Download Plugins
nl: Plugins downloaden

en: Bad fields for plugin entry %s
nl: Verkeerde velden voor plug-in-item %s

en: All
nl: Alle

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Notifications
nl: Meldingsinstellingen

en: Filter by category
nl: Filteren op categorie

en: _Install
nl: _Installeren

en: _Uninstall
nl: _Deïnstalleren

en: Missing package manager '%s'. Cannot check nor install necessary dependencies!
nl: Pakketbeheerder '%s' ontbreekt. Kan noodzakelijke afhankelijkheden niet controleren of installeren!

en: Missing package '%s'. Do you want to install it? (Will run '%s')
nl: Pakket '%s' ontbreekt. Wilt u deze installeren? (Zal '%s' uitvoeren)

en: Package installation failed (%s)! Check console output for further problem details!
nl: Pakketinstallatie mislukt (%s)! Controleer de console-uitvoer voor verdere details!

en: Failed to check plugin dependencies (%s)!
nl: Kon plug-in-afhankelijkheden niet controleren (%s)!

en: Command "git" not found, please install it!
nl: Commando "git" kon niet gevonden worden, gelieve deze te installeren!

en: Copying %s to %s
nl: Bezig met kopiëren van %s naar %s

en: Failed to copy plugin directory (%s)!
nl: Kopiëren van plug-in-map mislukt (%s)!

en: Failed to copy plugin .py file (%s)!
nl: Kopiëren van .py-bestand uit plug-in mislukt (%s)!

en: Failed to copy .plugin file (%s)!
nl: Kopiëren van .plugin-bestand uit plug-in mislukt (%s)!

en: Creating schema directory %s
nl: Schema-map "%s" aanmaken

en: Installing schema %s
nl: Schema %s installeren

en: Compiling schemas...
nl: Schema's compileren...

en: Failed to install schema files (%s)!
nl: Installeren schema-bestanden mislukt (%s)!

en: Failed to enable plugin (%s)!
nl: Activeren plug-in mislukt (%s)!

en: Plugin '%s' is now installed. Ensure to restart Liferea!
nl: Plug-in '%s" werd geïnstalleerd. Gelieve Liferea te herstarten.

en: Failed to disable plugin (%s)!
nl: Uitschakelen plug-in mislukt (%s)!

en: Deleting '%s'
nl: '%s' verwijderen

en: Failed to remove directory '%s' (%s)!
nl: Verwijderen map '%s' mislukt (%s)!

en: Failed to remove .py file!
nl: Verwijderen .py-bestand mislukt!

en: Failed to remove .plugin file!
nl: Verwijderen .plugin-bestand mislukt!

en: Sorry! Plugin removal failed!
nl: Oeps, het verwijderen van de plug-in is mislukt!

en: Plugin was removed. Please restart Liferea once for it to take full effect!
nl: Plug-in werd verwijderd. Gelieve Liferea te herstarten om deze wijziging volledig door te voeren.

en: Show / Hide
nl: Tonen / Verbergen

en: Minimize to tray on close
nl: Minimaliseren naar systeemvak bij sluiten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Browser command failed: %s
nl: Browseropdracht is mislukt: %s

en: Starting: "%s"
nl: Openen: "%s"

note: unauthorized
en: Authorization Error
nl: Aanmeldfout

en: Cannot create cache directory "%s"!
nl: Buffergeheugenmap "%s" kan niet worden aangemaakt!

note: translation hint: date format for today, reorder format codes as necessary
en: Today %l:%M %p
nl: Vandaag %l:%M %p

note: translation hint: date format for yesterday, reorder format codes as necessary
en: Yesterday %l:%M %p
nl: Gisteren %l:%M %p

note: translation hint: date format for dates older than a week but from this year, reorder format codes as necessary
en: %b %d %l:%M %p
nl: %d %b %l:%M %p

note: translation hint: date format for dates from the last years, reorder format codes as necessary
en: %b %d %Y
nl: %d %b %Y

en: Error renaming %s to %s: %s
nl: Hernoemen van %s naar %s mislukt: %s

en: XML error while reading OPML file! Could not import "%s"!
nl: XML-fout bij het lezen van OPML-bestand! "%s" kon niet worden geïmporteerd!

en: Empty document! OPML document "%s" should not be empty when importing.
nl: Leeg document! OPML-document "%s" mag bij het importeren niet leeg zijn.

en: "%s" is not a valid OPML document! Liferea cannot import this file!
nl: "%s" is geen geldig OPML-document! Liferea kan dit bestand niet importeren!

en: Imported feed list
nl: Lijst van geïmporteerde feeds

en: Import Feed List
nl: Feedlijst importeren

en: Import
nl: Importeren

en: OPML Files
nl: OPML-bestanden

en: Error while exporting feed list!
nl: Exporteren feedlijst is mislukt!

en: Feed List exported!
nl: Feedlijst geëxporteerd!

en: Export Feed List
nl: Feedlijst exporteren

en: Export
nl: Exporteren

en: Empty document!
nl: Leeg document!

en: Invalid XML!
nl: Ongeldige XML!

en: Source Type
nl: Bronsoort

en: Login for '%s' has not yet completed! Please wait until login is done.
nl: Aanmelden bij '%s' is nog niet afgerond, gelieve nog even te wachten.

note: FIXME: something is not perfect, because if you immediately remove the subscription tree afterwards there is a double free
en: The '%s' subscription was successfully converted to local feeds!
nl: Het abonnement '%s' is geconverteerd naar lokale feeds.

en: New Subscription
nl: Nieuw abonnement

en: Login failed!
nl: Aanmelden mislukt!

en: Choose OPML File
nl: OPML-bestand selecteren

en: _Open
nl: _Openen

en: New OPML Subscription
nl: Nieuw OPML-abonnement

en: Could not parse JSON returned by Reedah API!
nl: JSON afkomstig van Reedah-API kon niet worden ontleed.

en: TinyTinyRSS HTTP API not reachable!
nl: HTTP-API TinyTinyRSS is niet bereikbaar.

en: TinyTinyRSS subscribing to feed failed! Check if you really passed a feed URL!
nl: Abonneren op feed via TinyTinyRSS mislukt! Controleer of je effectief een feed-URL doorgegeven hebt.

en: TinyTinyRSS unsubscribing feed failed!
nl: Uitschrijven op feed via TinyTinyRSS mislukt!

en: This TinyTinyRSS version does not support removing feeds. Upgrade to version %s or later!
nl: Deze versie van TinyTinyRSS ondersteunt het verwijderen van feeds niet. Gelieve bij te werken naar versie %s of een latere versie.

en: Could not parse JSON returned by TinyTinyRSS API!
nl: JSON uit TinyTinyRSS-API kon niet worden ontleed.

en: News Bin Properties
nl: Nieuwsbak-eigenschappen

en: Create News Bin
nl: Nieuwsbak aanmaken

en: New Search Folder
nl: Nieuwe zoekmap

note: if we don't find a feed with unread items do nothing
en: There are no unread items
nl: Er zijn geen ongelezen items

en: Start Liferea with its main window in STATE. STATE may be `shown' or `hidden'
nl: Liferea starten met het hoofdvenster in STATE. STATE kan `shown' of `hidden' zijn

en: STATE
nl: STATUS

en: Show version information and exit
nl: Versieinformatie tonen en stoppen

en: Add a new subscription
nl: Nieuw abonnement toevoegen

en: Start with all plugins disabled
nl: Starten met alle plug-ins uitgeschakeld

en: Print debugging messages of all types
nl: Alle soorten foutmeldingen tonen

en: Print debugging messages for the cache handling
nl: Foutmeldingen over het gebruik van buffergeheugen tonen

en: Print debugging messages for the configuration handling
nl: Foutmeldingen over de configuratieafhandeling tonen

en: Print debugging messages of the database handling
nl: Foutmeldingen over de databaseafhandeling tonen

en: Print debugging messages of all GUI functions
nl: Foutmeldingen over alle GUI-functies tonen

en: Enables HTML rendering debugging. Each time Liferea renders HTML output it will also dump the generated HTML into ~/.cache/liferea/output.html
nl: Foutopsporing HTML-opmaak inschakelen. Iedere keer dat Liferea HTML-uitvoer opmaakt, zal het deze ook wegschrijven naar ~/.cache/liferea/output.html

en: Print debugging messages of all network activity
nl: Foutmeldingen over alle netwerkactiviteiten tonen

en: Print debugging messages of all parsing functions
nl: Foutmeldingen over alle inleesfuncties tonen

en: Print debugging messages of the feed update processing
nl: Foutmeldingen over het bijwerken van feeds tonen

en: Print debugging messages of the search folder matching
nl: Foutmeldingen over overeenkomsten van de zoekmap tonen

en: Print debugging messages for the given topic
nl: Foutmeldingen over het opgegeven onderwerp tonen

note: Some libsoup transport errors
en: The update request was cancelled
nl: Het verzoek tot bijwerken is geannuleerd

note: http 3xx redirection
en: The resource moved permanently to a new location
nl: De bron is permanent naar een nieuwe locatie verplaatst

note: http 4xx client error
en: You are unauthorized to download this feed. Please update your username and password in the feed properties dialog box
nl: U heeft geen toestemming om deze feed te downloaden. Voer de juiste gebruikersnaam en het wachtwoord in bij het eigenschappenvenster van de feed

en: Payment required
nl: Betaling vereist

en: You're not allowed to access this resource
nl: U heeft geen toegang tot deze bron

en: Resource Not Found
nl: Bron niet gevonden

en: Method Not Allowed
nl: Niet-toegestane methode

en: Not Acceptable
nl: Niet aanvaardbaar

en: Proxy authentication required
nl: Aanmelding bij proxy vereist

en: Request timed out
nl: Wachttijd verzoek overschreden

en: The webserver indicates this feed is discontinued. It's no longer available. Liferea won't update it anymore but you can still access the cached headlines.
nl: De webserver geeft aan dat deze feed stopgezet wordt en niet langer beschikbaar is. Liferea zal deze niet meer bijwerken, maar de opgeslagen koppen zijn nog wel te bekijken.

en: An unknown networking error happened!
nl: Een onbekende netwerkfout!

en: Failed to create feed file: %s
nl: Aanmaken feed-bestand mislukt: %s

en: Feed file exported from Liferea
nl: Feed-bestand geëxporteerd door Liferea

en: Error while saving feed file
nl: Fout bij opslaan feed-bestand

en: %b %d %H:%M
nl: %d %b %H:%M

en: does contain
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: Item title
nl: Itemtitel

en: Item body
nl: Iteminhoud

en: Read status
nl: Gelezen?

en: is unread
nl: niet gelezen

en: is read
nl: gelezen

en: Flag status
nl: Markering?

en: is flagged
nl: gemarkeerd

en: is unflagged
nl: niet gemarkeerd

en: included
nl: inbegrepen

en: not included
nl: niet inbegrepen

en: Category
nl: Categorie

en: is set
nl: ingesteld

en: is not set
nl: is niet ingesteld

en: Feed title
nl: Feedtitel

en: Feed source
nl: Feed-bron

en: Parent folder title
nl: Titel bovenliggende map

en: Subscription "%s" is already being updated!
nl: Abonnement "%s" wordt al bijgewerkt!

en: The subscription "%s" was discontinued. Liferea won't update it anymore!
nl: Abonnement "%s" is gestopt. Liferea zal het niet meer bijwerken!

en: The URL of "%s" has changed permanently and was updated
nl: De URL van "%s" is permanent veranderd en bijgewerkt

en: "%s" has not changed since last update
nl: "%s" is niet veranderd sinds de laatste update

en: "%s" is discontinued. Liferea won't updated it anymore!
nl: "%s" is er mee opgehouden. Liferea zal het niet meer bijwerken!

en: Updating (%d / %d) ...
nl: Bijwerken (%d / %d) ...

en: Updating '%s'...
nl: Bijwerken '%s'...

en: Enter the username and password for "%s" (%s):
nl: Voer gebruikersnaam en wachtwoord in voor "%s" (%s):

en: Unknown source
nl: Onbekende bron

en: Untitled
nl: Geen titel

en: Liferea is in offline mode. No update possible.
nl: Liferea staat in offline-modus. Bijwerken is niet mogelijk.

en: all feeds
nl: alle feeds

en: Mark %s as read ?
nl: %s als gelezen markeren?

en: Are you sure you want to mark all items in %s as read ?
nl: Weet u zeker dat u alle items in %s als gelezen wil markeren?

en: (Empty)
nl: (Leeg)

en: %s
    <i>Rebuilding</i>
nl: %s
    <i>Herbouwen</i>

en: Deleting entry
nl: Item verwijderen

en: Are you sure that you want to delete "%s" and its contents?
nl: Weet u zeker dat u "%s" en zijn inhoud wilt verwijderen?

en: Are you sure that you want to delete "%s"?
nl: Weet u zeker dat u "%s" wilt verwijderen?

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Deletion Confirmation
nl: Verwijdering bevestigen

en: Are you sure that you want to add a new subscription with URL "%s"? Another subscription with the same URL already exists ("%s").
nl: Weet u zeker dat u een nieuw abonnement met URL "%s" wil toevoegen? Een ander abonnement met dezelfde URL bestaat reeds ("%s").

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Adding Duplicate Subscription Confirmation
nl: Bevestiging toevoeging duplicaat abonnement

en: Couldn't find pixmap file: %s
nl: Pixmap-bestand niet gevonden: %s

en: This item has no link specified!
nl: Dit item heeft geen koppeling!

en:  <span background='red' color='black'> important </span>
nl:  <span background='red' color='black'> belangrijk </span>

en: Headline
nl: Kop

en: Date
nl: Datum

en: You must select a feed to delete its items!
nl: Selecteer een feed om zijn items te verwijderen!

en: No item has been selected
nl: Er is geen item geselecteerd

en:  (%d new) |  (%d new)
nl[0]:  (%d nieuw)
nl[1]:  (%d nieuwe)

en: %d unread%s | %d unread%s
nl[0]: %d ongelezen%s
nl[1]: %d ongelezen%s

en: Help Topics
nl: Hulponderwerpen

en: Quick Reference
nl: Sneltoetsen

en: FAQ
nl: Vaak gestelde vragen

en: Email command failed: %s
nl: E-mailopdracht mislukt: %s

en: Open In _Tab
nl: In _tabblad openen

en: _Open In Browser
nl: In browser _openen

en: Open In _External Browser
nl: In _externe browser openen

en: Email The Author
nl: De auteur mailen

en: Copy to News Bin
nl: Kopieer naar nieuwsbak

en: _Bookmark at %s
nl: Blad_wijzer toevoegen bij %s

en: Copy Item _Location
nl: Itemlocatie _kopiëren

en: Toggle _Read Status
nl: Item _gelezen aan/uit

en: Toggle Item _Flag
nl: Item _markering aan/uit

en: R_emove Item
nl: Item v_erwijderen

en: Save items to file
nl: Items naar bestand opslaan

en: _Save
nl: _Opslaan

en: RSS 2.0 files
nl: RSS-2.0-bestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: _Update
nl: _Bijwerken

en: _Update Folder
nl: Map _bijwerken

en: New _Subscription...
nl: Nieuw _abonnement...

en: New _Folder...
nl: Nieuwe _map...

en: New S_earch Folder...
nl: Nieuwe _zoekmap...

en: New S_ource...
nl: Nieuwe _bron...

en: New _News Bin...
nl: Nieuwe nieu_wsbak...

en: _New
nl: _Nieuw

en: Sort Feeds
nl: Feeds sorteren

en: _Mark All As Read
nl: Alle items als gelezen _markeren

en: _Export Items To File
nl: _Items naar bestand exporteren

en: _Rebuild
nl: _Herbouwen

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: Convert To Local Subscriptions...
nl: Naar lokale abonnementen converteren...

en: GNOME default
nl: GNOME-standaard

en: Text below icons
nl: Tekst onder pictogrammen

en: Text beside icons
nl: Tekst naast pictogrammen

en: Icons only
nl: Alleen pictogrammen

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: minutes
nl: minuten

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Space
nl: Spatie

en: <Ctrl> Space
nl: <Ctrl> spatie

en: <Alt> Space
nl: <Alt> spatie

en: Normal View
nl: Normaal venster

en: Wide View
nl: Breed venster

en: Default Browser
nl: Standaardbrowser

en: Manual
nl: Handmatig

en: Saved Search
nl: Opgeslagen zoekopdracht

en: Choose File
nl: Bladeren

en: The provider of this feed suggests an update interval of %d minute. | The provider of this feed suggests an update interval of %d minutes.
nl[0]: De aanbieder van deze feed suggereert een bijwerkinterval van %d minuut.
nl[1]: De aanbieder van deze feed suggereert een bijwerkinterval van %d minuten.

en: This feed specifies no default update interval.
nl: Deze feed specificeert geen standaardbijwerkinterval.

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Error opening temp file %s to use for filtering!
nl: Fout bij het openen van tijdelijk bestand %s dat gebruikt moet worden voor filteren!

en: %s exited with status %d
nl: %s afgesloten met status %d

en: Error: Could not open pipe "%s"
nl: Fout: openen pipe "%s" is mislukt

note: FIXME: maybe setting request->returncode would be better
en: Error: Could not open file "%s"
nl: Fout: openen bestand "%s" is mislukt

en: Error: There is no file "%s"
nl: Fout: bestand "%s" bestaat niet

en: Open Link In _Tab
nl: Koppeling in _tabblad openen

en: Open Link In Browser
nl: Koppeling in browser openen

en: Open Link In External Browser
nl: Koppeling in externe browser openen

en: _Bookmark Link at %s
nl: Blad_wijzer koppeling toevoegen als %s

en: _Copy Link Location
nl: Koppeling _kopiëren

en: _View Image
nl: Afbeelding _bekijken

en: _Copy Image Location
nl: Afbeeldingslocatie _kopiëren

en: S_ave Link As
nl: Koppeling _opslaan als

en: S_ave Image As
nl: Afbeelding _opslaan als

en: _Subscribe...
nl: _Abonneren...

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Increase Text Size
nl: Tekst ver_groten

en: _Decrease Text Size
nl: Tekst ver_kleinen

en: [There were more errors. Output was truncated!]
nl: [Er zijn meer fouten. Uitvoer is afgekapt!]

en: XML Parser: Could not parse document:
nl: xml-parser: kan document niet ontleden:

en: About
nl: Info

en: Liferea is a news aggregator for GTK+
nl: Liferea is een nieuwsverzamelaar voor GTK+

en: Liferea Homepage
nl: Liferea-startpagina

en: Authentication
nl: Aanmelding

en: Enter the username and password for "%s" (%s)
nl: Voer gebruikersnaam en wachtwoord in voor "%s" (%s)

en: User_name:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: _Username (Email)
nl: _Gebruikersnaam (e-mail)

en: _Subscriptions
nl: _Abonnementen

en: Update _All
nl: _Alles bijwerken

en: Mark All As _Read
nl: Alles als ge_lezen markeren

en: _New Subscription...
nl: _Nieuw abonnement...

en: New _Source...
nl: Nieuwe _bron...

en: _Import Feed List...
nl: Feedlijst _importeren...

en: _Export Feed List...
nl: Feedlijst e_xporteren...

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Remove _All Items
nl: _Alle items verwijderen

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: R_emove
nl: V_erwijderen

en: _View
nl: _Beeld

en: _Fullscreen
nl: _Volledige scherm

en: Zoom _In
nl: _Inzoomen

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: _Normal size
nl: _Normale grootte

en: _Reduced Feed List
nl: Feedlijst _reduceren

en: _Tools
nl: _Extra

en: _Update Monitor
nl: _Bijwerkoverzicht

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: S_earch
nl: _Zoeken

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Quick Reference
nl: _Snelgids

en: _About
nl: _Info

en: Adds a subscription to the feed list.
nl: Een abonnement aan de feedlijst toevoegen.

en: Marks all items of the selected feed list node / in the item list as read.
nl: Alle items van de geselecteerde feedlijst of in de itemlijst als gelezen markeren.

en: Updates all subscriptions.
nl: Alle abonnementen bijwerken.

en: Show the search dialog.
nl: Zoekscherm tonen

en: page 1
nl: pagina 1

en: page 2
nl: pagina 2

en: Headlines
nl: Koppen

en: Mark all as read ?
nl: Alles als gelezen markeren?

en: Mark all as read
nl: Alles als gelezen markeren

en: Do not ask again
nl: Niet opnieuw vragen

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: _Folder name:
nl: _Mapnaam:

en: _News Bin Name:
nl: _Naam nieuwsbak:

en: _Always show in Reduced Feed List
nl: _Altijd tonen in gereduceerde feed-lijst

en: Feed Source
nl: Feed-bron

en: Source Type:
nl: Brontype:

en: _URL
nl: _Url

en: _Command
nl: _Opdracht

en: _Local File
nl: _Lokaal bestand

en: Select File...
nl: Bladeren...

en: _Source:
nl: _Bron:

en: Download / Postprocessing
nl: Download / Nabewerken

en: _Don't use proxy for download
nl: Proxy niet voor _downloaden gebruiken

en: Use conversion _filter
nl: Gebruik conversie_filter

en: Liferea can use external filter plugins in order to access feeds and directories in non-supported formats.  See the documentation for more information.
nl: Liferea kan van externe filterextensies gebruik maken om niet-ondersteunde feeds en mappen te lezen.  Zie de documentatie voor meer informatie.

en: Convert _using:
nl: Converteren _met:

en: Source Selection
nl: Bronselectie

en: _Select the source type you want to add...
nl: Brontype selecteren om toe te voegen...

en: Add OPML/Planet
nl: OPML/Planet toevoegen

en: Please specify a local file or an URL pointing to a valid OPML feed list.
nl: Geef een lokaal bestand op of een URL naar een geldige OPML-feedlijst

en: _Location
nl: Locatie

en: _Select File
nl: Bestand _selecteren

en: Liferea Preferences
nl: Liferea-voorkeuren

en: Feed Cache Handling
nl: Verwerker feed-buffer

en: Default _number of items per feed to save:
nl: Standaard _aantal items die per feed moeten worden bewaard:

en: Feed Update Settings
nl: Feed-bijwerkinstellingen

note: Feed update interval hint in preference dialog.
en: Note: <i>Please remember to set a reasonable refresh time. Usually it is a waste of bandwidth to poll feeds more often than each hour.</i>
nl: <i>Stel het bijwerkinterval in op een redelijke waarde. Het is vaak niet zinvol om feeds vaker dan ieder uur te verversen.</i>

en: _Update all subscriptions at startup.
nl: Alle abonnementen _bijwerken bij het opstarten.

en: Default Feed Refresh _Interval:
nl: Standaard_interval bijwerken feed:

en: Folder Display Settings
nl: Mappenweergaveinstellingen

en: _Show the items of all child feeds when a folder is selected.
nl: Laat items van _alle afgeleide feeds zien als een map is geselecteerd.

en: _Hide read items.
nl: Gelezen items _verbergen.

en: Feed Icons (Favicons)
nl: Feedpictogrammen (Favicons)

en: _Update all favicons now
nl: Alle _favicons nu bijwerken

en: Folders
nl: Mappen

en: Reading Headlines
nl: Koppen lezen

en: _Skim through articles with:
nl: Door artikelen _bladeren met:

en: _Default View Mode:
nl: Standaardmodus _weergave:

en: _Defer removing read items from folders and search folders.
nl: _Verwijderen van gelezen items uit mappen en zoekmappen uitstellen

en: Web Integration
nl: Webintegratie

en: _Post Bookmarks to
nl: _Bladwijzers doorsturen naar

en: Internal Browser Settings
nl: Interne browserinstellingen

en: Open links in Liferea's _window.
nl: Koppelingen in _venster openen.

en: _Never run external Javascript.
nl: _Nooit externe JavaScript uitvoeren.

en: _Enable browser plugins.
nl: Browser_plug-in inschakelen

en: External Browser Settings
nl: Externe browserinstellingen

en: _Manual:
nl: _Handmatig:

en: <small>(%s for URL)</small>
nl: <small>(%s voor URL)</small>

en: Toolbar Settings
nl: Werkbalkinstellingen

en: _Hide toolbar.
nl: Werkbalk _verbergen

en: Toolbar _button labels:
nl: Labels werkbalkknoppen:

en: HTTP Proxy Server
nl: HTTP-proxy-server

en: _Auto Detect (GNOME or environment)
nl: _Automatisch detecteren (GNOME of omgeving)

en: _No Proxy
nl: _Geen proxy

en: _Manual Setting:
nl: _Handmatige instelling:

en: Proxy _Host:
nl: Proxy _host:

en: Proxy _Port:
nl: Proxy _poort:

en: Use Proxy Au_thentication
nl: Proxy-authenticatie gebruiken

en: Proxy _Username:
nl: Proxy _gebruikersnaam:

en: Proxy Pass_word:
nl: Proxy _wachtwoord:

en: Your version of WebKitGTK+ is older than 2.15.3. It doesn't support per application proxy settings. The system's default proxy settings will be used.
nl: Uw versie van WebKitGTK+ is ouder dan 2.15.3. Deze ondersteunt het configureren van proxy-instellingen per applicatie niet. De standaardinstellingen van het systeem zullen gebruikt worden.

en: Privacy Settings
nl: Privacy-instellingen

en: _Intelligent Tracking Prevention.
nl: _Intelligente tracking-preventie

en: This enables the WebKit feature described <a href="https://webkit.org/tracking-prevention/">here</a>.
nl: Dit schakelt de WebKit-eigenschap in die <a href="https://webkit.org/tracking-prevention/">hier</a> beschreven wordt.

en: Intelligent tracking prevention is only available with WebKitGtk+ 2.30 or higher.
nl: Intelligente tracking-preventie is enkel beschikbaar in combinatie met WebKitGTK+ 2.30 of hoger.

en: Subscription Properties
nl: Abonnementeigenschappen

en: Feed _Name
nl: Feed-_naam:

en: Update _Interval
nl: Bijwerkinterval

en: _Use global default update interval.
nl: Standaardinterval _gebruiken.

en: _Feed specific update interval of
nl: _Voor deze feed een interval van

en: _Don't update this feed automatically.
nl: _Deze feed niet automatisch bijwerken.

en: This feed provider suggests an update interval of %d minutes.
nl: De aanbieder van deze feed suggereert een bijwerkinterval van %d minuten.

en: General
nl: Algemeen

en: Liferea can use external filter scripts in order to access feeds and directories in non-supported formats.
nl: Liferea kan externe filter-scripts aanroepen om niet-ondersteunde feeds en mappen te lezen.

en: Source
nl: Bron

en: The cache setting controls if the contents of feeds are saved when Liferea exits. Marked items are always saved to the cache.
nl: De buffergeheugeninstelling bepaalt of de inhoud van de feeds bewaard wordt bij het afsluiten van Liferea. Gemarkeerde items worden altijd in het buffergeheugen bewaard.

en: _Default cache settings
nl: _Standaardinstellingen buffergeheugen

en: Di_sable cache
nl: Buffergeheugen _uitschakelen

en: _Unlimited cache
nl: _Onbeperkt buffergeheugen

en: _Number of items to save:
nl: _Aantal items per feed die moet worden bewaard:

en: Archive
nl: Archief

en: Use HTTP _authentication
nl: HTTP-_aanmelding gebruiken

en: Download
nl: Downloaden

en: _Automatically download all enclosures of this feed.
nl: _Automatisch alle bijlagen van deze feed downloaden.

en: Auto-_load item link in configured browser when selecting articles.
nl: Koppeling bij selecteren van artikelen automatisch _laden in opgegeven browser.

en: Ignore _comment feeds for this subscription.
nl: Commentaarfeeds van dit abonnement negeren.

en: _Mark downloaded items as read.
nl: Gedownloade items als gelezen markeren.

en: Extract full content from HTML5 and Google AMP
nl: Volledige inhoud uit HTML5 en Google AMP extraheren

en: Add Reedah Account
nl: Reedah-account toevoegen

en: Please enter your Reedah account settings.
nl: Voer uw Reedah-accountinstellingen in.

en: Rename
nl: Hernoemen

en: _New Name:
nl: _Nieuwe naam:

en: Search Folder Properties
nl: Eigenschappen zoekmap

en: Search _Name:
nl: Zoek_naam:

en: Search Rules
nl: Zoekregels

en: Rules
nl: Regels

en: All rules for this search folder
nl: Alle regels voor deze zoekmap

en: Rule Matching
nl: _Regel die voldoet aan

en: A_ny Rule Matches
nl: _Elke regel voldoet

en: _All Rules Must Match
nl: _Alle regels moeten voldoen

en: Hide read items
nl: Gelezen items _verbergen.

en: Advanced Search
nl: Uitgebreid zoeken

en: _Search Folder...
nl: Map doorzoeken...

en: Find Items that meet the following criteria
nl: Zoek items die aan de volgende voorwaarden voldoen

en: Search All Feeds
nl: Alle feeds doorzoeken

en: _Advanced...
nl: _Uitgebreid...

en: Starts searching for the specified text in all feeds. The search result will appear in the item list.
nl: De zoekopdracht naar de ingevoerde tekst in alle feeds starten. Het resultaat verschijnt in de itemlijst.

en: _Search for:
nl: _Zoeken naar:

en: Enter a search string Liferea should find either in a items title or in its content.
nl: Voer zoektermen in die moeten voorkomen in de titel of de inhoud van een item.

en: Advanced...
nl: Uitgebreid...

en: Feed _Source
nl: Feed-bron

en: Enter a website location to use feed autodiscovery or in case you know it the exact feed location.
nl: Geef een websiteadres om te zoeken naar feeds of als u het weet, het exacte adres van de feed.

en: Add TheOldReader Account
nl: TheOldReader-account toevoegen

en: Please enter your TheOldReader account settings.
nl: Voer uw TheOlderReader-accountinstellingen in.

en: Add Tiny Tiny RSS Account
nl: Tiny Tiny RSS-account toevoegen

en: Please enter your TinyTinyRSS account settings.
nl: Voer uw TinyTinyRSS-accountinstellingen in.

en: _Server URL
nl: _Server-url

en: _Username
nl: _Gebruikersnaam

en: Update Monitor
nl: Bijwerkoverzicht

en: Stop All
nl: Alles stoppen

en: _Pending Requests
nl: _Verzoeken in wachtrij

en: _Downloading Now
nl: _Nu aan het bijwerken

en: Author
nl: Auteur

en: Creator
nl: Producent

en: Publisher
nl: Uitgever

en: There was a problem when fetching this subscription!
nl: Fout bij het ophalen van dit abonnement!

en: 1. Authentication
nl: 1. Authenticatie

en: 2. Download
nl: 2. Downloaden

en: 3. Feed Discovery
nl: 3. Feed-ontdekking

en: 4. Parsing
nl: 4. Parsering

en: Authentication failed. Please check the credentials and try again!
nl: Authenticeren mislukt. Gelieve de aanmeldgegevens te controleren en opnieuw te proberen.

en: There was an error when downloading the feed source:
nl: Fout bij het downloaden van de feed-bron!

en: There was an error when running the feed filter command:
nl: Fout bij het uitvoeren van het feed-filter-commando:

en: The source does not point directly to a feed or a webpage with a link to a feed!
nl: De bron verwijst niet rechtstreeks naar een feed of webpagina met een link naar een feed.

en: Sorry, the feed could not be parsed!
nl: Oeps, de feed kon niet ontleed worden!

en: You may want to contact the author/webmaster of the feed about this!
nl: Overweeg de auteur of webmaster van deze feed hierover te informeren!
