light-locker - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Query the state of the locker
cs: Dotaz na stav lockeru

en: Query the length of time the locker has been active
cs: Dotaz na dobu, jakou byl locker aktivní

en: Tells the running locker process to lock the screen immediately
cs: Oznámit běžícímu lockeru, aby okamžitě zamkl obrazovku

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
cs: Zapnout spořič obrazovky (prázdná obrazovka)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
cs: Pokud je spořič obrazovky aktivní, vypněte ho (nevyprázdnit obrazovku)

en: Poke the running locker to simulate user activity
cs: Nechat běžící locker simulovat činnost uživatele

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
cs: Aktivní aplikace, která blokuje spořič obrazovky

en: The reason for inhibiting the screensaver
cs: Důvod pro blokování spořiče obrazovky

en: Version of this application
cs: Verze této aplikace

en: The screensaver is active
cs: Spořič obrazovky je aktivní

en: The screensaver is inactive
cs: Spořič obrazovky není aktivní

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
cs[0]: Spořič obrazovky byl aktivní na %d sekundu.
cs[1]: Spořič obrazovky byl aktivován na %d sekundy.
cs[2]: Spořič obrazovky byl aktivován na %d sekund.

en: The screensaver is not currently active.
cs: Spořič obrazovky není v tuto chvíli zapnutý.

en: The session has been idle for %d second.
     | The session has been idle for %d seconds.
cs[0]: Relace byla nečinná %d sekundu.
cs[1]: Relace byla nečinná %d sekundy.
cs[2]: Relace byla nečinná %d sekund.

en: The screensaver has been inhibited with cookie %d
cs: Spořič obrazovky byl potlačen soubory cookie %d.

en: Enable debugging code
cs: Povolí ladící kód

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
cs: Uzamkne obrazovku S sekund poté, co se aktivoval spořič obrazovky

en: Lock the screen on screensaver deactivation
cs: Uzamknout obrazovku při vypnutém spořiči obrazovky

en: Lock the screen on screensaver activation
cs: Uzamknout obrazovku při zapnutém spořiči obrazovky

en: Lock the screen on suspend/resume
cs: Zamknout obrazovku při uspání/probuzení

en: Do not lock the screen on suspend/resume
cs: Nezamykat obrazovku při uspání/probuzení

en: Screen Locker
cs: Uzamykač obrazovky

en: Launch screen locker program
cs: Spustit Uzamykač obrazovky

en: failed to register with the message bus
cs: nepodařilo se zaregistrovat ve sběrnici zpráv

en: not connected to the message bus
cs: nepřipojeno ke sběrnici zpráv

en: screensaver already running in this session
cs: spořič obrazovky v této relaci stále běží

en: This session is locked
cs: Toto sezení je uzamčeno

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
cs: Na dialog odemčení budete přesměrováni automaticky během několika sekund

en: Preview screen width
cs: Náhled šířky obrazovky

en: Preview screen height
cs: Náhled výšky obrazovky.
