light-locker - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Version of this application
ja: このアプリケーションのバージョンを表示する

en: Enable debugging code
ja: デバックコードを有効にする

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
ja: スクリーンセーバーを開始して S 秒後に画面をロックする

en: Screen Locker
ja: スクリーンのロック

en: Launch screen locker program
ja: スクリーンロックのプログラムを実行する

en: This session is locked
ja: このセッションはロックされています

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
ja: 数秒後に自動的にロック解除ダイアログにリダイレクトします

en: Preview screen width
ja: スクリーン幅のプレビュー

en: Preview screen height
ja: スクリーン高のプレビュー
