light-locker - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Version of this application
kk: Бұл қолданба нұсқасы

en: Enable debugging code
kk: Жөндеу кодын іске қосу

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
kk: Экранды экран қорғаушысы жөнелтілгеннен кейін S секундтан кейін блоктау

en: Screen Locker
kk: Экран блоктаушысы

en: Launch screen locker program
kk: Экранды блоктау бағдарламасын жөнелту

en: This session is locked
kk: Бұл сессия блокталған

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
kk: Сіз экранды блоктаудан босату сұхбатына біренеше секундтан кейін ауысасыз

en: Preview screen width
kk: Экран енін алдын-ала қарау

en: Preview screen height
kk: Экран биіктігін алдын-ала қарау
