light-locker - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Query the state of the locker
lt: Užklausti užrakinimo būseną

en: Query the length of time the locker has been active
lt: Užklausti kiek laiko buvo aktyvus užrakinimas

en: Tells the running locker process to lock the screen immediately
lt: Nurodo vykdomam užrakinimo procesui nedelsiant užrakinti ekraną

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
lt: Įjungti ekrano užsklandą (užtamsinti ekraną)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
lt: Jei ekrano užsklanda yra aktyvi, tuomet ją pasyvinti (išjungti ekrano užtamsinimą)

en: Poke the running locker to simulate user activity
lt: Drumsti vykdomą užrakinimą, siekiant imituoti naudotojo veiklą

en: Inhibit the screensaver from activating. Terminate the light-locker-command process to end inhibition.
lt: Drausti aktyvuoti ekrano užsklandą. Nutraukite light-locker-command procesą, norėdami sustabdyti draudimą.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
lt: Besikreipianti programa, draudžianti ekrano užsklandą

en: The reason for inhibiting the screensaver
lt: Ekrano užsklandos draudimo priežastis

en: Version of this application
lt: Šios programos versija

en: The screensaver is active
lt: Ekrano užsklanda yra aktyvi

en: The screensaver is inactive
lt: Ekrano užsklanda nėra aktyvi

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
lt[0]: Ekrano užsklanda buvo aktyvi %d sekundę.
lt[1]: Ekrano užsklanda buvo aktyvi %d sekundes.
lt[2]: Ekrano užsklanda buvo aktyvi %d sekundžių.

en: The screensaver is not currently active.
lt: Šiuo metu ekrano užsklanda nėra aktyvi.

en: The session has been idle for %d second.
     | The session has been idle for %d seconds.
lt[0]: Seansas buvo neveiklus %d sekundę.
lt[1]: Seansas buvo neveiklus %d sekundes.
lt[2]: Seansas buvo neveiklus %d sekundžių.

en: The screensaver has been inhibited with cookie %d
lt: Ekrano užsklanda buvo draudžiama %d slapuko pagalba

en: Send uninhibit to the screensaver with cookie %d
lt: Siųsti ekrano užsklandos draudimo sustabdymą %d slapuko pagalba

en: Enable debugging code
lt: Įjungti derinimo kodą

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
lt: Užrakinti ekraną po S sekundžių nuo ekrano užsklandos paleidimo

en: Lock the screen on screensaver deactivation
lt: Užrakinti ekraną, pasyvinus ekrano užsklandą

en: Lock the screen on screensaver activation
lt: Užrakinti ekraną, aktyvavus ekrano užsklandą

en: Lock the screen on suspend/resume
lt: Užrakinti ekraną sustabdant/tęsiant sistemą

en: Do not lock the screen on suspend/resume
lt: Neužrakinti ekrano, sustabdant/tęsiant sistemą

en: Lock the screen on lid close
lt: Užrakinti ekraną, uždarius nešiojamojo kompiuterio dangtį

en: Do not lock the screen on lid close
lt: Neužrakinti ekrano, uždarius nešiojamojo kompiuterio dangtį

en: Set idle hint during screensaver
lt: Nustatyti neveiklumo užuominą, ekrano užsklandos metu

en: Let something else handle the idle hint
lt: Leisti kai kam kitam apdoroti neveiklumo užuominą

en: Screen Locker
lt: Ekrano užrakinimas

en: Launch screen locker program
lt: Paleisti ekrano užrakinimo programą

en: failed to register with the message bus
lt: nepavyko prisiregistruoti prie pranešimų magistralės

en: not connected to the message bus
lt: neprisijungta prie pranešimų magistralės

en: screensaver already running in this session
lt: Šiame seanse ekrano užsklanda jau yra vykdoma

en: GNOME screensaver already running in this session
lt: Šiame seanse jau yra vykdoma GNOME ekrano užsklanda

en: This session is locked
lt: Šis seansas yra užrakintas

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
lt: Po kelių sekundžių, jūs būsite automatiškai nukreipti į atrakinimo dialogo langelį

en: Preview screen width
lt: Peržiūros ekrano plotis

en: Preview screen height
lt: Peržiūros ekrano aukštis
