light-locker - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Version of this application
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣ

en: Enable debugging code
or: ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସଂକେତକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
or: ସ୍କ୍ରିନସେବର୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାର S ସେକେଣ୍ଡ୍ ପରେ ପରଦା ଅବରୋଧିତ କରନ୍ତୁ

en: Lock the screen on screensaver deactivation
or: ସ୍କ୍ରିନସେବର୍ ବଂଦ ହେଲେ ପରଦା ଅବରୋଧିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Lock the screen on screensaver activation
or: ସ୍କ୍ରିନସେବର୍ ଆରମ୍ଭ ହେଲେ ପରଦା ଅବରୋଧିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Lock the screen on suspend/resume
or: ସସପେଣ୍ଡ୍ / ରିଜୟୁମ୍ ବେଳେ ପରଦା ଅବରୋଧିତ କରନ୍ତୁ

en: Do not lock the screen on suspend/resume
or: ସସପେଣ୍ଡ୍ / ରିଜୟୁମ୍ ବେଳେ ପରଦା ଅବରୋଧିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Screen Locker
or: ପରଦା ଅବରୋଧକ

en: Launch screen locker program
or: ପରଦା ଅବରୋଧକ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: This session is locked
or: ଏହି ଅଧିବେସନ ଅବରୋଧିତ ଅଛି

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
or: କିଛି ସେକେଣ୍ଡ୍ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣକୁ ଅନଲକ୍ ଡାଏଲଗକୁ ପଠାଯିବ

en: Preview screen width
or: ପରଦାର ଚଉଡା ପୁର୍ବାଲୋକନ କରନ୍ତୁ

en: Preview screen height
or: ପରଦାର ଉଚ୍ଚତା ପୁର୍ବାଲୋକନ କରନ୍ତୁ
