light-locker - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Query the state of the locker
sk: Požiada o stav uzamykača

en: Query the length of time the locker has been active
sk: Požiada o dobu trvania aktivity uzamykača

en: Tells the running locker process to lock the screen immediately
sk: Povie spustenému procesu uzamykača, aby uzamkol obrazovku okamžite

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
sk: Zapne šetrič obrazovky (vyprázdni obrazovku)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
sk: Ak je šetrič obrazovky aktívny, tak ho deaktivuje (zruší vyprázdnenie obrazovky)

en: Poke the running locker to simulate user activity
sk: Napomenutím spusteného uzamykača nasimuluje aktivitu používateľa

en: Inhibit the screensaver from activating. Terminate the light-locker-command process to end inhibition.
sk: Zabráni aktivácii šetriča obrazovky. Skončením procesu príkazu light-locker ukončíte zabránenie.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
sk: Volajúca aplikácia, ktorá zabraňuje aktivácii šetriča obrazovky

en: The reason for inhibiting the screensaver
sk: Dôvod zabráneniu aktivácie šetriča obrazovky

en: Version of this application
sk: Vypíše verziu tejto aplikácie

en: The screensaver is active
sk: Šetrič obrazovky je aktívny

en: The screensaver is inactive
sk: Šetrič obrazovky nie je aktívny

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
sk[0]: Šetrič obrazovky bol aktívny po dobu %d sekundy
sk[1]: Šetrič obrazovky bol aktívny po dobu %d sekúnd
sk[2]: Šetrič obrazovky bol aktívny po dobu %d sekúnd

en: The screensaver is not currently active.
sk: Šetrič obrazovky momentálne nie je aktívny.

en: The session has been idle for %d second.
     | The session has been idle for %d seconds.
sk[0]: Relácia bola nečinná po dobu %d sekundy
sk[1]: Relácia bola nečinná po dobu %d sekúnd
sk[2]: Relácia bola nečinná po dobu %d sekúnd

en: The screensaver has been inhibited with cookie %d
sk: Aktivácii šetriča obrazovky bolo zabránené kvôli cookie %d

en: Send uninhibit to the screensaver with cookie %d
sk: Odoslať zrušenie zabráneniu aktivácii šetriča obrazovky kvôli cookie %d

en: Enable debugging code
sk: Povolí ladiaci kód

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
sk: Uzamkne obrazovku S sekúnd po spustení šetriča obrazovky

en: Lock the screen on screensaver deactivation
sk: Uzamkne obrazovku pri deaktivovaní šetriča obrazovky

en: Lock the screen on screensaver activation
sk: Uzamkne obrazovku pri aktivácii šetriča obrazovky

en: Lock the screen on suspend/resume
sk: Uzamkne obrazovku pri uspaní/prebudení zo spánku

en: Do not lock the screen on suspend/resume
sk: Neuzamkne obrazovku pri uspaní/prebudení zo spánku

en: Lock the screen on lid close
sk: Uzamkne obrazovku pri zavretí krytu

en: Do not lock the screen on lid close
sk: Neuzamkne obrazovku pri zavretí krytu

en: Set idle hint during screensaver
sk: Nastaví radu pre nečinnosť počas šetriča obrazovky

en: Let something else handle the idle hint
sk: Umožní niečomu inému ovládať radu pre nečinnosť

en: Screen Locker
sk: Uzamykač obrazovky

en: Launch screen locker program
sk: Spúšťa program na uzamknutie obrazovky

en: failed to register with the message bus
sk: zlyhala registrácia so zbernicou správ

en: not connected to the message bus
sk: bez pripojenia k zbernici správ

en: screensaver already running in this session
sk: v tejto relácii už je spustený šetrič obrazovky

en: GNOME screensaver already running in this session
sk: Šetrič obrazovky prostredia GNOME je už spustený v tejto relácii

en: This session is locked
sk: Táto relácia je uzamknutá

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
sk: O niekoľko sekúnd budete automaticky presmerovaný na dialógové okno odomknutia

en: Preview screen width
sk: Šírka obrazovky náhľadu

en: Preview screen height
sk: Výška obrazovky náhľadu
