light-locker - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Query the state of the locker
tr: Kilitleyicinin durumunu sorgulayın

en: Query the length of time the locker has been active
tr: Kilitleyicinin etkin olduğu süreyi sorgulayın

en: Tells the running locker process to lock the screen immediately
tr: Çalışan kilitleyici işlemine ekranın hemen kilitlenmesini söyler

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
tr: Ekran koruyucuyu açın (ekranı boş bırakın)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
tr: Ekran koruyucu etkinse, onu devre dışı bırakın (ekranı boş bırakma)

en: Poke the running locker to simulate user activity
tr: Kullanıcı etkinliğini taklit etmek için çalışan kilitleyiciyi dürtün

en: Inhibit the screensaver from activating. Terminate the light-locker-command process to end inhibition.
tr: Ekran koruyucunun etkinleşmesini engelleyin. Işık kilitleyici komut işlemini durdurmayı sona erdirmek için sonlandırın.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
tr: Çağrılan uygulama ekran koruyucuyu engelliyor

en: The reason for inhibiting the screensaver
tr: Ekran koruyucuyu engellemenin nedeni

en: Version of this application
tr: Bu uygulamanın sürümü

en: The screensaver is active
tr: Ekran koruyucu aktif

en: The screensaver is inactive
tr: Ekran koruyucu aktif değil

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
tr[0]: Ekran koruyucu %d dakikadır aktif.
tr[1]: Ekran koruyucu %d dakikadır aktif.

en: The screensaver is not currently active.
tr: Ekran koruyucu şu anda aktif değil.

en: The session has been idle for %d second.
     | The session has been idle for %d seconds.
tr[0]: Oturum %d saniye boyunca boş kaldı.
tr[1]: Oturum %d saniye boyunca boş kaldı.

en: The screensaver has been inhibited with cookie %d
tr: Ekran koruyucu çerezle engellendi %d

en: Send uninhibit to the screensaver with cookie %d
tr:  %d çerezle ekran koruyucusuna engelsiz girin

en: Enable debugging code
tr: Hata ayıklama kodunu etkinleştir

en: Lock the screen S seconds after the screensaver started
tr: Ekran koruyucu çalıştıktan S saniye sonra ekranı kilitle

en: Lock the screen on screensaver deactivation
tr: Ekranı ekran koruyucu durduğunda kilitleyin

en: Lock the screen on screensaver activation
tr: Ekranı ekran koruyucu başladığında kilitleyin

en: Lock the screen on suspend/resume
tr: Askıya alma / sürdürme de ekranını kilitleyin

en: Do not lock the screen on suspend/resume
tr: Askıya alma / sürdürme de ekranı kilitlemeyin

en: Lock the screen on lid close
tr: Kapak kapandığında ekranı kilitleyin.

en: Do not lock the screen on lid close
tr: Kapak kapandığında ekranı kilitlemeyin

en: Set idle hint during screensaver
tr: Ekran koruyucu çalışırken boşta ipucu ayarla

en: Let something else handle the idle hint
tr: Boş ipucunu işlemek için başka bir şey olsun

en: Screen Locker
tr: Ekran Kilitleyici

en: Launch screen locker program
tr: Ekran kilitleyici programını başlat

en: failed to register with the message bus
tr: mesaj veri yolunda kayıt başarısız oldu

en: not connected to the message bus
tr: mesaj veri yoluna bağlı değil

en: screensaver already running in this session
tr: ekran koruyucu bu oturumda zaten çalışıyor

en: GNOME screensaver already running in this session
tr: GNOME ekran koruyucu bu oturumda zaten çalışıyor

en: This session is locked
tr: Bu oturum şu an kilitli

en: You'll be redirected to the unlock dialog automatically in a few seconds
tr: Birkaç saniye içinde kilit açma ekranına yönlendirileceksiniz

en: Preview screen width
tr: Ekran genişliğini önizle

en: Preview screen height
tr: Ekran yüksekliğini önizle
