lightdm-gtk-greeter-settings - en to sl translation catalogue (44 entries)

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: None
sl: Brez

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical RGB
sl: Navpični RGB

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical BGR
sl: Navpični BGR

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: None
sl: Brez

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Slight
sl: Rahlo

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Medium
sl: Srednje

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Full
sl: Polno

[ctx: option|greeter|background]
en: Background
sl: Ozadje

[ctx: option|greeter|background]
en: Color
sl: Barva

[ctx: option|greeter|background]
en: Image
sl: Slika

[ctx: option|greeter|theme-name]
en: Theme
sl: Tema

[ctx: option|greeter|icon-theme-name]
en: Icons
sl: Ikone

[ctx: option|greeter|font-name]
en: Font
sl: Pisava

[ctx: tabs]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move up
sl: Premakni gor

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Up
sl: Gor

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move down
sl: Premakni navzdol

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Down
sl: Dol

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Templates
sl: Predloge

[ctx: tabs]
en: Panel
sl: Pult

[ctx: option|greeter|position]
en: Horizontal
sl: Vodoravno

[ctx: option|greeter|position]
en: Vertical
sl: Navpično

[ctx: option|greeter|position]
en: in %
sl: v %

[ctx: option|greeter|position]
en: from right
sl: iz desne

[ctx: option|greeter|position]
en: from bottom
sl: od spodaj

[ctx: tabs]
en: Window position
sl: Položaj okna

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Never
sl: Nikoli

en: Accessibility
sl: Dostopnost

[ctx: greeter|option|reader]
en: Reader
sl: Bralnik

[ctx: greeter|option|keyboard]
en: Keyboard
sl: Tipkovnica

[ctx: tabs]
en: Misc.
sl: Razno

[ctx: button]
en: _Close
sl: _Zapri

[ctx: button]
en: _Save
sl: _Shrani

[ctx: button]
en: _Reload
sl: _Ponovno naloži

[ctx: button]
en: _Cancel
sl: _Prekliči

[ctx: button]
en: _OK
sl: _V redu

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _OK
sl: _V redu

[ctx: option-entry|indicators]
en: Select file...
sl: Izberi datoteko...

[ctx: button]
en: _Add
sl: _Dodaj

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator
sl: Kazalnik

[ctx: option-entry|indicators]
en: Text to display:
sl: Besedilo, ki naj se prikaže:
