lightdm - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Warning: There is still %d user logged in. | Warning: There are still %d users logged in.
ast[0]: Alvertencia: Entá hai %d usuariu cola sesión aniciada.
ast[1]: Alvertencia: Entá hai %d usuarios cola sesión aniciada.

en: Restart
ast: Reaniciar

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ast: ¿De xuru que quies zarrar tolos programes y reaniciar l'ordenador?

en: Shut Down
ast: Apagar

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
ast: ¿De xuru que quies zarrar tolos programes y apagar l'ordenador?

en: Unlock
ast: Desbloquiar

en: Log In
ast: Aniciar sesión

en: Failed to start session
ast: Fallu al aniciar sesión

en: Other
ast: Otru

en: Guest Session
ast: Sesión de convidáu

en: Your password is incorrect. Please try again.
ast: La contraseña ye incorreuta. Volvi tentalo, por favor.

en: Failed to authenticate
ast: Fallu al autenticase

en: Other...
ast: Otru...

en: Suspend
ast: Suspender

en: Hibernate
ast: Ivernar

en: Restart...
ast: Reaniciar...

en: Large Text
ast: Testu grande

en: High Contrast
ast: Contraste altu

en: On Screen Keyboard
ast: Tecláu na pantalla

en: Screen Reader
ast: Llector de pantalla

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: OK
ast: Aceutar

en: Enter your username
ast: Introduz un nome d'usuariu

en: Enter your password
ast: Introduz una contraseña
