lightdm - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Restart
br: Adloc'hañ

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
br: Ha fellout a ra deoc'h serriñ an holl c'houlevioù hag adloc'hañ hoc'h urzhiataer ?

en: Shut Down
br: Lazhañ

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
br: Ha fellout a ra deoc'h serriñ an holl c'houlevioù ha lazhañ hoc'h urzhiataer ?

en: Unlock
br: Dibrennañ

en: Log In
br: Kennaskañ

en: Failed to start session
br: C'hwitadenn war loc'hañ an estez

en: Other
br: Traoù all

en: Guest Session
br: Estez ar c'houviad

en: Failed to authenticate
br: C'hwitadenn war an dilesa

en: Other...
br: All...

en: Suspend
br: Lakaat da gousket

en: Hibernate
br: Goañviñ

en: Restart...
br: Adloc'hañ...

en: Shut Down...
br: Lazhañ...

en: High Contrast
br: Dargemm uhel

en: On Screen Keyboard
br: Klavier war ar skramm

en: Cancel
br: Nullañ

en: Enter your username
br: Bizskrivit hoc'h anv arveriad

en: Enter your password
br: Bizskrivit ho ker-tremen
