lightdm - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Restart
bs: Ponovo pokreni

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
bs: Da li ste sigurni da želite da zatvorite sve programe i da ponovo pokrenete računar?

en: Shut Down
bs: Ugasi

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
bs: Da li ste sigurni da želite da zatvorite sve programe i da ugasite računar?

en: Unlock
bs: Otključaj

en: Log In
bs: Prijavi se

en: Failed to start session
bs: Neuspjelo pokretanje sesije

en: Other
bs: Ostalo

en: Guest Session
bs: Sesija za goste

en: Failed to authenticate
bs: Provjera neuspješna

en: Other...
bs: Drugo...

en: Suspend
bs: Suspenduj

en: Hibernate
bs: Hibernacija

en: Restart...
bs: Ponovo pokreni...

en: Shut Down...
bs: Ugasi...

en: High Contrast
bs: Visoki kontrast

en: On Screen Keyboard
bs: Tastatura na ekranu

en: Cancel
bs: Odustani

en: Enter your username
bs: Unesite svoje korisničko ime

en: Enter your password
bs: Unesite lozinku
