lightdm - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Restart
ms: Mulakan Semula

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ms: Anda pasti ingin menutup semua perisian dan mulakan semula komputer?

en: Unlock
ms: Buka

en: Failed to start session
ms: Gagal mulakan sesi

en: Failed to authenticate
ms: Gagal sahihkan

en: Other...
ms: Lain...

en: Suspend
ms: Tangguh

en: Hibernate
ms: Hibernasi

en: Restart...
ms: Mula Semula...

en: High Contrast
ms: Beza Jelas Tinggi

en: Cancel
ms: Batal
