lightdm - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Restart
ro: Repornește

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ro: Sigur doriți să închideți toate aplicațiile și să reporniți calculatorul?

en: Suspend
ro: Suspendare

en: Hibernate
ro: Hibernare

en: Restart...
ro: Repornire...

en: Cancel
ro: Renunță
