lightdm - en to sd translation catalogue (8 entries)

en: Restart
sd: ٻيهر چالو

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sd: توهان کي پڪ آهي ته توهان سڀ پروگرام بند ڪري ڪمپيوٽر کي ٻيهر شروع ڪرڻ گهرو ٿا؟

en: Failed to authenticate
sd: اجازت حاصل ڪرڻ ۾ ناڪام

en: Suspend
sd: روڪيو

en: Hibernate
sd: سمهاريو

en: Restart...
sd: ٻيهر شروع...

en: High Contrast
sd: گھڻي ڪنٽراسٽ

en: Cancel
sd: رد
