lightdm - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Restart
sl: Ponovno zaženi

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapreti vse programe in ponovno zagnati računalnik?

en: Shut Down
sl: Izklop

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapreti vse programe in izklopiti računalnik?

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Log In
sl: Prijava

en: Failed to start session
sl: Začenjanje seje je spodletelo

en: Other
sl: Drugo

en: Guest Session
sl: Seja za goste

en: Failed to authenticate
sl: Overitev je spodletela

en: Other...
sl: Drugo ...

en: Suspend
sl: V stanje pripravljenosti

en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Restart...
sl: Ponovni zagon ...

en: Shut Down...
sl: Izklop ...

en: High Contrast
sl: Visok kontrast

en: On Screen Keyboard
sl: Zaslonska tipkovnica

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enter your username
sl: Vnesite svoje uporabniško ime

en: Enter your password
sl: Vnesite svoje geslo
