lightdm - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Restart
ug: قايتا قوزغات

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ug: ھەممە پروگراممىنى ئېتىپ كومپيۇتېرنى قايتا قوزغامسىز؟

en: Failed to start session
ug: ئەڭگىمەنى باشلاش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to authenticate
ug: سالاھىيەت دەلىللەش مەغلۇپ بولدى

en: Other...
ug: باشقا…

en: Suspend
ug: توڭلات

en: Hibernate
ug: ئۈچەك

en: Restart...
ug: قايتا قوزغات…

en: High Contrast
ug: يۇقىرى ئاق-قارىلىقى

en: Cancel
ug: ۋاز كەچ
