linuxmint - en to cs translation catalogue (73 entries)

en: Login Window
cs: Přihlašovací okno

en: Quit
cs: Ukončit

en: Appearance
cs: Vzhled

en: General
cs: Obecné

en: Left
cs: Doleva

en: Center
cs: Na střed

en: Right
cs: Doprava

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Alignment of the login box
cs: Zarovnání přihlašovacího pole

en: Background
cs: Pozadí

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
cs: Poznámka: Nevybírejte pozadí plochy z domovského adresáře, pokud je zašifrovaný, nebo pokud jsou jeho oprávnění omezena.

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Stretch background across multiple monitors
cs: Roztáhnout pozadí napříč vícero monitory

en: Draw user backgrounds
cs: Zobrazovat pozadí ploch uživatelů

en: When a user is selected, show that user's background.
cs: Když je vybrán uživatel, zobrazit pozadí plochy jeho prostředí.

en: Draw a grid
cs: Zobrazovat mřížku

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
cs: Vykreslovat nad pozadím mřížku z bílých teček.

en: Themes
cs: Motivy vzhledu

en: GTK theme
cs: Motiv vzhledu GTK

en: Icon theme
cs: Motiv vzhledu ikon

en: Mouse pointer
cs: Ukazatel myši

en: Mouse pointer size
cs: Velikost ukazatele myši

en: Optional pictures
cs: Volitelné obrázky

en: Other monitors
cs: Ostatní monitory

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
cs: Pokud je připojeno vícero monitorů, seznam uživatelů je umístěn na ten, na kterém se nachází ukazatel myši a tento obrázek na těch ostatních.

en: Bottom left
cs: Vlevo dole

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
cs: Vyberte obrázek který zobrazovat v levé spodní části přihlašovacího okna.

en: Users
cs: Uživatelé

en: User list
cs: Seznam uživatelů

en: Allow manual login
cs: Umožňovat ruční přihlášení

en: Add an option in the login window to enter a username.
cs: Přidat do přihlašovacího okna možnost zadat uživatelské jméno.

en: Hide the user list
cs: Skrýt seznam uživatelů

en: Hide the list of users in the login window.
cs: Skrýt v přihlašovacím okně seznam uživatelů.

en: Guest sessions
cs: Sezení hosta

en: Allow guest sessions
cs: Umožnit sezení hosta

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
cs: Umožňovat hostům používat počítač i bez hesla. Při přihlášení pro ně bude automaticky vytvářen dočasný účet.

en: Automatic login
cs: Automatické přihlašování

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
cs: Varování: pokud je domovská složka uživatele šifrovaná, automatické přihlášování nebude fungovat.

en: Delay before connection (in seconds)
cs: Prodleva před připojením (v sekundách)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
cs: Pokud je tato volba nastavena, přihlašovací obrazovka bude zobrazeno po tolik sekund před tím, než nastane automatické přihlášení. Jakákoli aktivita uživatele tento odpočet přeruší.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
cs: Aby se projevila, tato nastavení vyžadují restart počítače.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Activate numlock
cs: Zapnout číslicový blok klávesnice (numlock)

en: Please install numlockx to use this option.
cs: Aby bylo možné použít tuto předvolbu, je třeba nainstalovat balíček numlockx.

en: Activate numlock in the login window.
cs: Se zobrazením přihlašovacího okna také zapnout číselný blok klávesnice.

en: Auto
cs: Automaticky

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: HiDPI support
cs: Podpora HiDPI

en: Support for high pixel density and Retina displays.
cs: Podpora pro displeje s vysokou hustotu obrazových bodů (např. Retina).

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
cs: Zvolte na kterém monitoru se má přihlašovací okno zobrazit nebo vyberte „Automaticky“ pokud chcete aby následovalo ukazatel myši.

en: Panel indicators
cs: Indikátory na panelu

en: Hostname
cs: Název stroje

en: Show the computer hostname in the panel.
cs: Zobrazovat v panelu název počítače.

en: Accessibility options
cs: Předvolby zpřístupnění hendikepovaným

en: Show accessibility options in the panel.
cs: Zobrazovat v panelu předvolby pro zpřístupnění.

en: On-screen keyboard layout
cs: Rozložení klávesnice na obrazovce

en: Battery power
cs: Napájení z akumulátoru

en: On laptops, show the battery power in the panel.
cs: Na přenosných zařízeních zobrazovat v panelu stav akumulátoru.

en: Keyboard layout
cs: Rozvržení klávesnice

en: Show the keyboard layout in the panel.
cs: Zobrazovat v panelu rozvržení klávesnice.

en: Quit menu
cs: Ukončovací nabídka

en: Show the quit menu in the panel.
cs: Zobrazovat v panelu ukončovací nabídku.

en: Clock
cs: Hodiny

en: Show a clock in the panel.
cs: Zobrazovat v panelu hodiny.

en: Clock format
cs: Formát zobrazení času

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
cs: Podrobnosti ohledně formátování viz https://www.foragoodstrftime.com.

en: Choose an Image File
cs: Vyberte soubor s obrázkem

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Image files
cs: Soubory s obrázky

en: Configure the login window
cs: Nastavit přihlašovací okno
