linuxmint - en to et translation catalogue (67 entries)

en: Login Window
et: Sisselogimisaken

en: Quit
et: Välju

en: Appearance
et: Välimus

en: Background
et: Taust

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
et: Märkus: ära vali oma kodukataloogist tausta, kui see on krüptitud või kui selle õigused on piiratud.

en: Background color
et: Taustavärvus

en: Stretch background across multiple monitors
et: Tausta ulatumine üle mitme monitori

en: Draw user backgrounds
et: Kasutaja tausta kuvamine

en: When a user is selected, show that user's background.
et: Kasutaja tausta näitamine, kui kasutaja on valitud.

en: Draw a grid
et: Võrgustiku kuvamine

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
et: Tausta kohal valgete täppide võrgustiku kuvamine.

en: Themes
et: Teemad

en: GTK theme
et: GTK teema

en: Icon theme
et: Ikoonide teema

en: Mouse pointer
et: Hiirekursor

en: Mouse pointer size
et: Hiirekursori suurus

en: Optional pictures
et: Valikulised pildid

en: Other monitors
et: Teised monitorid

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
et: Kui on mitu monitori, näidatakse kasutaja pilti aktiivsel ja seda pilti kõigil teistel monitoridel.

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
et: Vali pilt, mida näidata sisselogimisaknas all vasakul nurgas.

en: Users
et: Kasutajad

en: User list
et: Kasutajate nimekiri

en: Allow manual login
et: Käsitsi sisselogimise lubamine

en: Add an option in the login window to enter a username.
et: Sisselogimisaknas kasutajanime sisestamise võimaluse lubamine.

en: Hide the user list
et: Kasutajate loetelu peitmine

en: Hide the list of users in the login window.
et: Sisselogimisaknas kasutajanimede loetelu peitmine.

en: Guest sessions
et: Külalise sessioon

en: Allow guest sessions
et: Külalise sessiooni lubamine

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
et: Külalistel on lubatud seda arvutit kasutada ilma paroolita. Külalise sisselogimisel luuakse ajutine külalise konto.

en: Automatic login
et: Automaatne sisselogimine

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
et: Hoiatus: automaatne sisselogimine nurjub, kui kasutaja kodukataloog on krüpteeritud.

en: Delay before connection (in seconds)
et: Viivitus enne sisselogimist (sekundites)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
et: Kui see valik on märgitud, kuvatakse enne automaatset sisselogimist sisselogimisekraani just nii mitu sekundit. Igasugune kasutaja tegevus katkestab loenduri.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
et: Nende sätete jõustumiseks tuleb arvuti taaskäivitada.

en: Settings
et: Seaded

en: Activate numlock
et: Numlocki aktiveerimine (numbrilukk)

en: Please install numlockx to use this option.
et: Selle võimaluse kasutamiseks pead paigaldama paketi numlockx.

en: Activate numlock in the login window.
et: Numbriluku aktiveerimine sisselogimisaknas.

en: Auto
et: Automaatne

en: Enable
et: Lubatud

en: Disable
et: Keelatud

en: HiDPI support
et: HiDPI tugi

en: Support for high pixel density and Retina displays.
et: Suure pikslitiheduse tugi Retina kuvarite jaoks.

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
et: Vali, milline monitor peaks kuvama sisselogimisakent või vali "Automaatne", et see oleks hiirega samal monitoril.

en: Panel indicators
et: Paneeliindikaatorid

en: Hostname
et: Hostinimi

en: Show the computer hostname in the panel.
et: Arvuti hostinime kuvamine paneelil.

en: Accessibility options
et: Ligipääsetavuse valikud

en: Show accessibility options in the panel.
et: Ligipääsetavuse valikute kuvamine paneelil.

en: On-screen keyboard layout
et: Ekraanil kuvatav klaviatuuripaigutus

en: Battery power
et: Akutoide

en: On laptops, show the battery power in the panel.
et: Sülearvutitel kuvatakse aku toidet paneelil.

en: Keyboard layout
et: Klaviatuuri paigutus

en: Show the keyboard layout in the panel.
et: Klaviatuuripaigutuse kuvamine paneelil.

en: Quit menu
et: Sulgemise menüü

en: Show the quit menu in the panel.
et: Sulgemise menüü kuvamine paneelil.

en: Clock
et: Kell

en: Show a clock in the panel.
et: Kella kuvamine paneelil.

en: Clock format
et: Kellavorming

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
et: Vaata infot https://www.foragoodstrftime.com vormingute kohta.

en: Choose an Image File
et: Pildifaili valimine

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Open
et: _Ava

en: Image files
et: Pildifailid

en: Configure the login window
et: Sisselogimisakna seadistus
