linuxmint - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Login Window
gl: Xanela de acceso

en: Quit
gl: Saír

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Background
gl: Fondo do escritorio

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: When a user is selected, show that user's background.
gl: Cando un usuario é seleccionado, mostrar o seu fondo de escritorio.

en: Draw a grid
gl: Debuxar unha grella

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
gl: Debuxar unha grella de putnos brancos

en: Themes
gl: Temas

en: GTK theme
gl: Tema GTK

en: Icon theme
gl: Tema das iconas

en: Optional pictures
gl: Imaxes opcionais

en: Other monitors
gl: Outros monitores

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
gl: Se tes varios monitores, a lista de usuarios é colocada no activo e esta imaxe no resto.

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
gl: Elixe unha imaxe para mostrar abaixo á esquerda da xanela de acceso.

en: Users
gl: Usuarios

en: User list
gl: Lista de usuarios

en: Allow manual login
gl: Permitir acceso manual
