linuxmint - en to hr translation catalogue (66 entries)

en: Login Window
hr: Zaslon prijave

en: Quit
hr: Zatvori

en: Appearance
hr: Izgled

en: Background
hr: Pozadina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Stretch background across multiple monitors
hr: Rastegni pozadinu na više zaslona

en: Draw user backgrounds
hr: Iscrtaj pozadine korisnika

en: When a user is selected, show that user's background.
hr: Kada je korisnik odabran, prikaži pozadinu odabranog korisnika.

en: Draw a grid
hr: Iscrtaj mrežu

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
hr: Iscrtaj mrežu od bijelih točkica preko pozadine.

en: Themes
hr: Teme

en: GTK theme
hr: GTK tema

en: Icon theme
hr: Ikona teme

en: Mouse pointer
hr: Pokazivač miša

en: Mouse pointer size
hr: Veličina pokazivača miša

en: Optional pictures
hr: Dodatne slike

en: Other monitors
hr: Ostali zasloni

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
hr: Ako imate više zaslona, popis korisnika je smješten na aktivnom zaslonu  a slike na ostalima.

en: Bottom left
hr: Pri dnu lijevo

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
hr: Odaberite sliku koja će se prikazati pri dnu lijevo od zaslona prijave.

en: Users
hr: Korisnici

en: User list
hr: Popis korisnika

en: Allow manual login
hr: Dopusti ručnu prijavu

en: Add an option in the login window to enter a username.
hr: Dodaje mogućnost upisa korisničkog imena u prozor prijave.

en: Hide the user list
hr: Sakrij popis korisnika

en: Hide the list of users in the login window.
hr: Sakriva popis korisnika u zaslonu prijave.

en: Guest sessions
hr: Prijava gosta

en: Allow guest sessions
hr: Dopusti prijavu gosta

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
hr: Dopušta gostujućim korisnicima korištenje računala bez lozinke. Stvara se privremeni gostujući račun automatski nakon prijave gosta.

en: Automatic login
hr: Automatska prijava

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
hr: Upozorenje: Automatska prijava neće uspjeti ako je osobna mapa korisnika šifrirana.

en: Delay before connection (in seconds)
hr: Odgoda prije prijave (u sekundama)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
hr: Ako je ova mogućnost odabrana zaslon prijave će biti prikazan za ovoliko sekundi ovdje postavljenih  prije automatske prijave. Bilo kakva aktivnost korisnika poništiti će odbrojavanje.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
hr: Ove postavke zahtijevaju ponovno pokretanje računala kako bi se promjene primijenile.

en: Settings
hr: Postavke

en: Activate numlock
hr: Aktiviraj numlock

en: Please install numlockx to use this option.
hr: Instalirajte numlockx za korištenje ove mogućnosti.

en: Activate numlock in the login window.
hr: Aktiviraj brojčanu tipkovnicu u prozoru prijave.

en: Auto
hr: Automatski

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: HiDPI support
hr: HiDPI podrška

en: Support for high pixel density and Retina displays.
hr: Podrška za Retina i zaslone visoke razlučivosti.

en: Monitor
hr: Zaslon

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
hr: Odaberite na kojemu će se zaslonu prikazati zaslon prijave, ili odaberite 'Automatski' ako želite slijediti miš.

en: Panel indicators
hr: Indikatori panela

en: Hostname
hr: Naziv računala

en: Show the computer hostname in the panel.
hr: Prikzuje naziv računala na panelu.

en: Accessibility options
hr: Mogućnosti pristupačnosti

en: Show accessibility options in the panel.
hr: Prikazuje mogućnosti pristupačnosti na panelu.

en: Battery power
hr: Energija baterije

en: On laptops, show the battery power in the panel.
hr: Na prijenosnicima, prikaži energiju baterije na panelu.

en: Keyboard layout
hr: Raspored tipkovnice

en: Show the keyboard layout in the panel.
hr: Prikaži raspored tipkovnice na panelu.

en: Quit menu
hr: Izbornik isključivanja

en: Show the quit menu in the panel.
hr: Prikaži izbornik isključivanja na panelu.

en: Clock
hr: Sat

en: Show a clock in the panel.
hr: Prikaži sat na panelu.

en: Clock format
hr: Format sata

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
hr: Posjetite https://www.foragoodstrftime.com za više informacija o formatu sata.

en: Choose an Image File
hr: Odaberi datoteku slike

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Open
hr: _Otvori

en: Image files
hr: Datoteke slika

en: Configure the login window
hr: Prilagodi zaslon prijave
