linuxmint - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Login Window
hu: Bejelentkezési ablak

en: Quit
hu: Kilépés

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: General
hu: Általános

en: Left
hu: Balra

en: Center
hu: Középre

en: Right
hu: Jobbra

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Alignment of the login box
hu: Bejelentkezési ablak elhelyezkedése

en: Background
hu: Háttér

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
hu: Megjegyzés: Ne válasszon háttérképet a saját mappájából, ha azt titkosított vagy ha a jogosultságok korlátozottak.

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Stretch background across multiple monitors
hu: Háttérkép kiterjesztése több monitorra

en: Draw user backgrounds
hu: Háttérkép megjelenítése

en: When a user is selected, show that user's background.
hu: A kiválasztott felhasználó háttérképének megjelenítése.

en: Draw a grid
hu: Rács rajzolása

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
hu: Pontrács rajzolása a háttérképen.

en: Themes
hu: Témák

en: GTK theme
hu: GTK téma

en: Icon theme
hu: Ikontéma

en: Mouse pointer
hu: Egérmutató

en: Mouse pointer size
hu: Egérmutató mérete

en: Optional pictures
hu: Választható képek

en: Other monitors
hu: További kijelzők

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
hu: Több képernyő használata esetén a felhasználók listája az aktív kijelzőn jelenik meg, és ez a kép a további kijelzőkön.

en: Bottom left
hu: Bal alsó

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
hu: Válassza ki a bejelentkező ablak bal alsó sarkában megjelenő képet.

en: Users
hu: Felhasználók

en: User list
hu: Felhasználók listája

en: Allow manual login
hu: Kézi bejelentkezés engedélyezése

en: Add an option in the login window to enter a username.
hu: Bejelentkező ablakban a felhasználónév megadásának lehetősége.

en: Hide the user list
hu: Felhasználólista elrejtése

en: Hide the list of users in the login window.
hu: A bejelentkező ablakban a felhasználók listájának elrejtése.

en: Guest sessions
hu: Vendég munkamenetek

en: Allow guest sessions
hu: Vendég munkamenetek engedélyezése

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
hu: Vendégfiók a számítógép jelszó nélküli használatához. Bejelentkezéskor automatikusan egy ideiglenes felhasználó lesz létrehozva.

en: Automatic login
hu: Automatikus bejelentkezés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
hu: Figyelmeztetés: Az automatikus bejelentkezés meghiúsul ha a felhasználó „home” mappája titkosítva van.

en: Delay before connection (in seconds)
hu: Várakozás a kapcsolódás előtt (másodpercben)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
hu: Ha ez a lehetőség beállításra kerül, akkor a megadott másodpercig a bejelentkezési képernyő lesz megjelenítve, mielőtt az automatikus bejelentkezés megtörténik. Bármilyen felhasználói aktivitás megszakítja ezt a visszaszámlálást.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
hu: A változtatások érvényre juttatásához újra kell indítani a számítógépet.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Activate numlock
hu: Numlock bekapcsolása

en: Please install numlockx to use this option.
hu: Kérjük, telepítse a numlockx csomagot, ennek a funkciónak a használatához.

en: Activate numlock in the login window.
hu: Numlock bekapcsolása a bejelentkezési ablakban.

en: Auto
hu: Automatikus

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: HiDPI support
hu: HiDPI támogatás

en: Support for high pixel density and Retina displays.
hu: Nagy felbontású és Retina kijelzők támogatása.

en: Monitor
hu: Kijelző

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
hu: Válassza ki a bejelentkezési ablakot megjelenítő kijelzőt, vagy az „Automatikus” beállítással a bejelentkezési ablak azon a kijelzőn jelenik meg, ahol az egérmutató is van.

en: Panel indicators
hu: Értesítési tálca

en: Hostname
hu: Gépnév

en: Show the computer hostname in the panel.
hu: Gépnév megjelenítése a tálcán.

en: Accessibility options
hu: Akadálymentesítési beállítások

en: Show accessibility options in the panel.
hu: Akadálymentesítési beállítások megjelenítése a tálcán.

en: On-screen keyboard layout
hu: Képernyőbillentyűzet-elrendezés

en: Battery power
hu: Akkumulátor töltöttsége

en: On laptops, show the battery power in the panel.
hu: Laptopokon akkumulátor töltöttségének megjelenítése a tálcán.

en: Keyboard layout
hu: Billentyűzetkiosztás

en: Show the keyboard layout in the panel.
hu: Billentyűzetkiosztás megjelenítése a tálcán.

en: Quit menu
hu: Kilépés menü

en: Show the quit menu in the panel.
hu: Kilépés menü megjelenítése a tálcán.

en: Clock
hu: Óra

en: Show a clock in the panel.
hu: Óra megjelenítése a tálcán.

en: Clock format
hu: Óra formátuma

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
hu: Az óra formátumokkal kapcsolatos további információkért látogassa meg a https://www.foragoodstrftime.com webhelyet.

en: Choose an Image File
hu: Válasszon egy képfájlt

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: Image files
hu: Képfájlok

en: Configure the login window
hu: Bejelentkezési ablak beállítása
