linuxmint - en to ie translation catalogue (61 entries)

en: Login Window
ie: Fenestre de inicie

en: Quit
ie: Surtir

en: Appearance
ie: Aspecte

en: Background
ie: Funde

en: Background color
ie: Color del funde

en: Stretch background across multiple monitors
ie: Extender li funde trans multiplic ecranes

en: Draw user backgrounds
ie: Usar personal fundes

en: When a user is selected, show that user's background.
ie: Quande on selecte un usator, monstrar su personal funde.

en: Draw a grid
ie: Dessinar un grille

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
ie: Dessinar un grille de blanc punctus sur li funde

en: Themes
ie: Temas

en: GTK theme
ie: Tema GTK

en: Icon theme
ie: Tema de icones

en: Optional pictures
ie: Facultativ images

en: Other monitors
ie: Altri monitores

en: Bottom left
ie: Infra levul

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
ie: Selecte un image a monstrar in li infra levul angul del ecran.

en: Users
ie: Usatores

en: User list
ie: Liste de usatores

en: Allow manual login
ie: Permisser altri usatores

en: Add an option in the login window to enter a username.
ie: Permisser a un usator provider un nómine.

en: Hide the user list
ie: Celar li liste de usatores

en: Hide the list of users in the login window.
ie: Celar li liste de usatores sur li inicial ecran.

en: Guest sessions
ie: Sessiones de gast

en: Allow guest sessions
ie: Permisser sessiones de gast

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
ie: Permisser usar ti-ci computator sin contrasigne. Un provisori conto de gast va esser creat por li session.

en: Automatic login
ie: Aperter un session automaticmen

en: Username
ie: Nómine de usator

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
ie: Avise: si li hem-fólder de usator es ciffrat, li automatic apertion de session va dessuccesser.

en: Delay before connection (in seconds)
ie: Retarde ante que aperter (in secondes)

en: These settings require a computer reboot to take effect.
ie: On deve reiniciar li computator por activar li modificationes.

en: Settings
ie: Parametres

en: Activate numlock
ie: Activar NumLock

en: Please install numlockx to use this option.
ie: Ples installar numlockx por usar ti option.

en: Activate numlock in the login window.
ie: Activar NumLock sur li inicial ecran.

en: Auto
ie: Automaticmen

en: Enable
ie: Permisser

en: Disable
ie: Depermisser

en: HiDPI support
ie: Supporte de HiDPI

en: Support for high pixel density and Retina displays.
ie: Supporte de ecranes Retina e lis de alt densitá de pixeles.

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
ie: Selecte un monitor por monstrar li ecran de inicie, o «Auto» por seque li mus.

en: Panel indicators
ie: Indicatores del panel

en: Hostname
ie: Host-nómine

en: Show the computer hostname in the panel.
ie: Monstrar li nómine de host in li panel.

en: Accessibility options
ie: Accessibilitá

en: Show accessibility options in the panel.
ie: Monstrar parametres del accessibilitá in li panel.

en: Battery power
ie: Batterie

en: On laptops, show the battery power in the panel.
ie: Monstrar li nivelle del batterie in li panel (por portabiles).

en: Keyboard layout
ie: Arangeament de tastatura

en: Show the keyboard layout in the panel.
ie: Monstrar li arangeament de tastatura in li panel.

en: Quit menu
ie: Menú «Surtir»

en: Show the quit menu in the panel.
ie: Monstrar li menú «Surtir» in li panel.

en: Clock
ie: Horloge

en: Show a clock in the panel.
ie: Monstrar un horloge in li panel.

en: Clock format
ie: Formate de témpor

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
ie: Consulta https://www.foragoodstrftime.com por information pri formates.

en: Choose an Image File
ie: Selecte un file de image

en: _Cancel
ie: A_nullar

en: _Open
ie: _Aperter

en: Image files
ie: Files de images

en: Configure the login window
ie: Personalisar li ecran de inicie
